Φακελος SEKS : Συγκεντρωτικο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Εδω κλαιτε ολοι μαζι για την αδικια, την κακια του κοσμου, τον ψευτη ντουνια, τα ληγμενα τσεκουρια, τους εξωγηινους, τα αυξημενα διοδια, τα ανοιγμενα τριωδια, την κριτικη επιτροπη και τη διαστρεβλωση των στατιστικων που δε σας αφησαν να μας κερδισετε.

τα βαζω ολα σ αυτο το τοπικ συγκεντρωτικα για να μη χανομαστε.

Παρακαλω τους μοντερεητορς να μεινει αυστηρα ον τοπικ το τοπικ κι οποιος δεν σκουζει για τους ανωτερω λογους που δε του επετρεψαν να γραφει το ονομα ΣΑΙΞΚΣ με χρυσα γραμματα (ιδια καρατια με τους Elite του Κ19) να εγκαλειται στην ταξη με ποινη μιας αιτησεως υποστηριξης στην οποια θα ζηταει να αλλαζει ο κοσμος σε κοσμο με σημαιες, τεχνολογιες, πακετα (μεγαλα πακετα!), αεροπορικους βομβαρδισμους, τυροπιτες, ζαρκαδια, αλμπινολεφφε.


Σας ευχαριστω.

Darkling
Υ.Σ.Α.
Υπευθυνος Στοχευμενων Ανακοινωσεων
 

DeletedUser19723

Darkling
Θα σε μαλωσω,για τα δωρεαν μαντιλακια ξεχασες να γραψεις....:cop:
 

DeletedUser31147

Το post αυτό εδώ είναι καταδικασμένο να αποτύχει .
Όταν η "βασικη" μοιρολογίστρα δεν μπορεί να πάρει μέρος , όσο και να προσπαθούν οι κλώνοι της , δεν είναι δυνατόν να φτάσουν στο δικό της ποιοτικό κλάμα
 

DeletedUser

Το post αυτό εδώ είναι καταδικασμένο να αποτύχει .
Όταν η "βασικη" μοιρολογίστρα δεν μπορεί να πάρει μέρος , όσο και να προσπαθούν οι κλώνοι της , δεν είναι δυνατόν να φτάσουν στο δικό της ποιοτικό κλάμα

αντε πεσ τον και looser τωρα. κι εδω αποτυχημενοσ; πολυ παει!
 

DeletedUser31147

@kostakisg

Δεν κατάλαβες αλήθεια , ότι εσένα λέω looser και όχι αυτόν , η το κατάλαβες και προσπαθείς να μην το καταλάβουν και οι άλλοι ?

Κωστάκη το g στο τέλος του ονόματος σου από που βγαίνει ? από το αγκού ?
 

DeletedUser

@kostakisg

Δεν κατάλαβες αλήθεια , ότι εσένα λέω looser και όχι αυτόν , η το κατάλαβες και προσπαθείς να μην το καταλάβουν και οι άλλοι ?

Κωστάκη το g στο τέλος του ονόματος σου από που βγαίνει ? από το αγκού ?

οχι δεν το καταλαβα. μαλλον δεν εχω το δικο σου IQ ραδικιου.

το g βγαινει απο ενα ρημα που δεν μπορω να σου το γραψω αλλα να στο κανω, αλλα θα φαω μπαν κι εγω και συ θα μπορεισ να λεσ τα δικα σου ανετα. καλαταλαβεσ χαμηλοχαβαλε;




...δεν ειναι λουζερ...ειναι ανανδρος και ατιμος!...πολυ χειροτερο...


εσενα ποια ειναι η τιμη σου που πουλησεσ μια φυλη; 200 ποντουσ πρεμιουμ; πολυ καλη τιμη φυσικα για σενα!! και πολλα πηρεσ ασχετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...ποιος πουλησε τι ρε νουμερο?...εγω πουλησα μια φυλη?...χαχαχαχαααα...μια φυλη ειμαστε ακομα...απλα μαζευτηκαν στην τελικη φυλη τα μυστικα και οσοι κριθηκαν απο τη συμμαχια οτι συνεισφεραν πιο πολλα στη φυλη...η καθε συμμαχια (ΑΡΞ και 3Ου δλδ εβαλε 28 ατομα)...και για να ξερεις μιας και τα μαθαινεις και λαθος...εγω επειδη δεν μπορουσα να ξεχωρισω ποιοι αξιζουν απο την πρωην ΞΑΠΛΑ γτ φαγαμε πολυ ξυλο εδωσα τη θεση μου σε συμπαιχτη μου γτ το θεωρουσα σωστο και εμεινα απεξω...οι 3-ΟΥ μου εδωσαν δικη τους θεση και ειναι προς τιμην τους οταν δεν με ειδαν μεσα και αναρωτηθηκαν και τους εξηγησα...και η κινηση αυτη με τιμαει παρα πολυ απο μερους τους...εκτος αυτου κι επειδη υπηρχε ενας παιχτης που τον παρακαλαγαμε να μπει και δεν ηθελε για δικους του λογους περιμενα μεχρι τελευταια στιγμη μηπως δεχτει και τοτε μονο μπηκα... http://prntscr.com/38nzkf ....κλοουν πλησιαζουν οι εκλογες οποτε δεν κανετε κομμα ολες οι πικραμενες χαμμενες των ΣΕΚΣ του κ27?...γιατι εδω ολο τις ανακριβειες του Σπυρακου μεταφερεις και εκτιθεσαι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

ποιος πουλησε ποιον?

μιλα κοστακι, την αληθεια θελω και μονο την αληθεια.
ποιον πουλησε ο φιλος μυστερης? τι ξερεις? μιλα! μιλα αλλιως..............................























































ε, σωπασε.
 

DeletedUser

για δωσε μου και τα ονοματα των παικτω απο το πρωτο παρεακι ησ ξαπλα και πεσ μου ποσοι απο αυτουσ τελειωσαν, ποσοι απο αυτουσ εφυγαν στην πορεια, καποια πηγαν και σεκσ,ποσοι απο αυτουσ κανιβαλιστηκαν απο εσασ τουσ ιδιουσ και ποσοι τελικα μεινατε απο κεινο το παρεακι.

απο τουσ πρωτουσ 25 τησ ξαπλα, αν ειστε πανω απο 6-7 ατομα που μεινατε, εγω θα σταματησω να γραφω.

καντο λοιπον και βγαλε μου την πρωτη συνθεση για να δουμε ποσοι μεινανε. ετσι μονο θα μου δειξεισ οτι δεν τουσ κανιβαλισεσ. φυσικα κι εδω θα μου πεισ οτι εφυγαν για οικογενειακουσ λογουσ ολοι τουσ.


εσυ νταρκλινγκ εισαι πιστο σκυλακι του αφεντικου και δεν σε πουλαει. μην φοβασαι. γι αυτο γαυγιζε μην σε παρει η μπορα κι εσενα
 

DeletedUser24216

απο τουσ πρωτουσ 25 τησ ξαπλα, αν ειστε πανω απο 6-7 ατομα που μεινατε, εγω θα σταματησω να γραφω.


τιποτα καλυτερο απ το να σε κανω αλλη μια φορα ρομπα.
Υποσχεθηκες να μη ξαναγραψεις ομως, να δουμε αν φορας παντελονια. :)

Οι παικτες που ακολουθουν ειναι συμπαικτες μου στην πρωην Ξαπλα, και μελη της ΤWA που τερματισαν τον Κ19 (παντα γελωντας με τον καφεδουμπα, που ειχε πατησει διαγραφη, λολ) και ολοι αυτοι επαιζαν και την τελευταια μερα.

1.) Glad1 Glad1
2.) blind pilot
3.) Darkling
4.) stelios1964gr
5.) tsit
6.) R.E.D.
7.) P.I.M.P
8.) Rebelson 7
9.) stian
10.) Jones 2012
11.) Bastak
12.) Jonnys75
13.) Rafa Aekara
14.) Groing
15.) leonTHEfighter

Yπαρχουν αλλοι 15 τουλαχιστον που ξεκινησαν μαζι μας και τελειωσαν μαζι μας ΧΩΡΙΣ να ηταν στον Κ19 μαζι μας, αν θες σου γραφω αλλα 15 ονοματα για πλακα.

αλλα μιας που ειπες "πανω απο 6-7 ατομα" και "εγω δε ξαναγραφω", με 15 ατομα νομιζω ειμαστε πληρεις.

Τα λεμε σε αλλο κοσμο Κοστακι. Σ ευχαριστουμε για την παρεα.


υ.γ. Ο Κ27 ειναι ακομα λειτουργικος μπορεις να ρωτησεις τα 15 παιδια που σου γραψα αν ηταν μαζι μας στον Κ19 κι αν επαιζαν στον Κ27 μεχρι την τελευταια μερα.


Λυπαμαι που σε κανω τοσο ευκολα ρομπα, δεν εχει καν πλακα πια :(
 

DeletedUser

Darkling ομολογω οτι το τελευταιο διημερο εχεις χασει το χιουμορ σου
Πραγματικα δεν σε αναγνωριζω
 

DeletedUser24216

Ισχυει.
ο 27 με παρεσυρε μεσα στη λασπη, εγινα ενα με τον βουρκο.

θα επιστρεψω οπως πρεπει.
 

DeletedUser10094

Ισχυει.
ο 27 με παρεσυρε μεσα στη λασπη, εγινα ενα με τον βουρκο.

θα επιστρεψω οπως πρεπει.

ρε μαστορα δεν διαφωνουμε τελικα.....γιατι μας εβγαλες την πιστη......?απο την αρχη λεγαμε οτι ο 27 ηταν λασπη και πηγες εκει που ανηκεις......ουφ με εσκασες μεχρι να το παραδεχτεις.....
 

DeletedUser

Περαστικα σας, με τις υγειες σας και καλη ανταμωση χαμμενοι!
 

DeletedUser

http://prntscr.com/38xqku

ρουφιανακο στο αφιερωνω

Αν και δεν πρέπει ποτέ να προδίδουμε τις αρχές μας, θα πρέπει επίσης να κατανοήσουμε ότι δεν θα είμαστε σε θέση να τηρούμε τις αρχές μας παρά μόνο αν επιβιώσουμε.
Χένρυ Κίσσιγκερ, 1923-,
το εφαρμοσεσ κατα γραμμα. επιβιωσεσ

νταρκλινγκ


γιατι μουσιτσα απαντησεσ κατα το ημισυ;

πρωτα απο ολα δεν εβαλεσ ολα τα ατομα που μπηκατε απο τον 19 παρεα και δευτερο δεν απαντησεσστο δευτερο σκελοσ.

ποσοι απο αυτους εμειναν στο τελοσ;

μαλλον σασ παρατησαν μου φαινεται και η εξηγηση ειναι ακριβωσ απο πανω στο ρητο που ανεβασα για τον αρχηγο σασ.

εσυ βεβαια δεν παιζεσαι. ειπαμε εισαι το σκυλακι του πιστο και με εκπαιδευση να γαυγιζεισ παντα







 

DeletedUser

...χαχαχαχαχαααα...ρε κλοουν δεν ειμαστε ολοι σαν εσενα...τσιρακια του καφε καφενεδακου που ερχομαστε να πουμε μια βλακεια!...αν εισαι πανω απο 15 μην συνεχιζεις να γραφεις γτ μειωνεις μονος σου τον εαυτο σου...χασατε...δεξου του και αντε πισω στο λαγουμι σου ποντικακι!...
 

DeletedUser

green.png
LRDGJoined09th November 2013 - 01:08602
green.png
opelaki83Joined08th November 2013 - 20:09309
green.png
NOYSJoined08th November 2013 - 14:07188
green.png
ΦΡΕΝΤΥ ΚΟΥΓΚΕΡJoined08th November 2013 - 01:08106
green.png
tsitJoined08th November 2013 - 01:08108
green.png
VasKatsJoined07th November 2013 - 00:1036
green.png
leonTHEfighterJoined06th November 2013 - 22:09100
green.png
J.A.C.E.Joined06th November 2013 - 02:08235
green.png
tolis GR2Joined05th November 2013 - 23:1084
green.png
HouseLoverJoined05th November 2013 - 17:10273
red.png
ΜΑΡΚΟΣ ΔΑΡΑΛΙΩΤΗΣLeft04th November 2013 - 19:08302
green.png
Jones2012Joined03rd November 2013 - 23:1080
green.png
ΖΑΓΟΡΙ7Joined03rd November 2013 - 21:09221
green.png
momotheguy123Joined03rd November 2013 - 19:09135
green.png
Cryptonakias.Joined03rd November 2013 - 13:09189

<tbody>
</tbody>


βαλε και ολουσ που ειναι απο κατω στη λιστα και μετρα τουσ.

ολοι αυτοι που πηγαν? και γιατι εγκατελειψαν ρουφιανακο;


παλι ομωσ την μπαλα στην εξεδρα.

και μην βιαστεισ να απαντησεισ νταρκλινγκ οτι αυτοι δεν ηταν στην παρεα σασγιατι θα κανεισ ρομπα καποιον που δεν λεει ποτε ψεμματα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...μην κλαις αλλο ρε...φαε τ αγγουρι και δροσισου!...μην ζοριζεσαι...ποναει πιο πολυ...κι επιτελους ξεκολλα με τη μπαλα στην εξεδρα ρε κλοουν...βρες και καμια αλλη ατακα...Νταρκ μην ασχολεισαι ρε...κι αυτος και ο Νικ Βακ 15χρονα ειναι...κι αν δεν ειναι σε τετοια ηλικια παιζουν...απρηγορια στον αρωστο ρεεεεεε ...ε συγνωμη...στον αδικοχαμενο που ψαχνει σανιδα σωτηριας για να σωθει...χαχαχαχαααα...γνωστες δικαιολογιες: "ειναι στραβη η στεκα"..."ξεφουσκωτη η μπαλα"..."ειναι ο χειροτερος κοσμος"..."οι νικητες δεν ειναι νικητες"..."λαγκαρε το πισι"..."μου ετυχε δουλεια την ωρα του πλανου"...και μαντεψε ποιοι τις λενε εδω και 30χρονια που ξερω?...οι χαμενοι...καντε κομμα να παρηγοηθειτε...χαχαχααααα...
 

DeletedUser10094

...μην κλαις αλλο ρε...φαε τ αγγουρι και δροσισου!...μην ζοριζεσαι...ποναει πιο πολυ...κι επιτελους ξεκολλα με τη μπαλα στην εξεδρα ρε κλοουν...βρες και καμια αλλη ατακα...Νταρκ μην ασχολεισαι ρε...κι αυτος και ο Νικ Βακ 15χρονα ειναι...κι αν δεν ειναι σε τετοια ηλικια παιζουν...απρηγορια στον αρωστο ρεεεεεε ...ε συγνωμη...στον αδικοχαμενο που ψαχνει σανιδα σωτηριας για να σωθει...χαχαχαχαααα...γνωστες δικαιολογιες: "ειναι στραβη η στεκα"..."ξεφουσκωτη η μπαλα"..."ειναι ο χειροτερος κοσμος"..."οι νικητες δεν ειναι νικητες"..."λαγκαρε το πισι"..."μου ετυχε δουλεια την ωρα του πλανου"...και μαντεψε ποιοι τις λενε εδω και 30χρονια που ξερω?...οι χαμενοι...καντε κομμα να παρηγοηθειτε...χαχαχααααα...

βρε χιμπατζι βρε ταγαρα που εμαθες και ποσο χρονων ειμαι.....αλλα για να μπορεσω να μηλισω μαζι σας φυσικα εγινα 15 ετων καρναβαλε ε καρναβαλε....αλλα και παλι οπως ειδε ο κοσμος εδω μεσα η νοημων φυσικα καταλαβε πως ουτε μια φορα απαντησες και οσες φορες το εκανες ηταν η μιση αληθεια.....οσο για ολα τα αλλα που λες πρεπει ν αεισαι ολυμπιακος δεν εξηγειτε αλλιως...κατεβα απο το καλαμι εκτος και αν σου αρεσαι και το χαιρεσαι....τραχανα εε τραχανα που θα πεις εσυ για επιπεδο....επιπεδο υπογειο εισαι και το ξερεις,,,,,,και σου το εχω πει και ποιο πριν επιδει θελω να σας μαθουν ολοι να λετε οτι ειστε οι κερδισμενει αυτου του κοσμου.......γιδοβοσκε.,,,,,,,
 
Κορυφή