Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19723

Ποναει η ηττα δημητρη...
Τα περαστικα μου σε οσους δεν παραδεχονται ακομα την ηττα τους....:grrr::rip:
 

DeletedUser16803

τι να υποθεσεις. ελα μου ντε!
οτι εκλεισε κοσμο, αστο για την ωρα που θα γινει.
οτι χαιρεται γι αυτον τον κοσμο αν τον ελεισε με τον τροπο που πατε(οχι ακομα) να τον κλεισετε, δειχνει και την γελοιοτητα σας. καμαρωνετε κιολας απο τα λεγομενα σου!
εμεις καθομαστε? παρεακι ειμαστε και σας κανουμε χαβαλε!
ετοιμαζουμε και τσιπουρα για να πνιξουμε τη στεναχωρια μας.

πλακα σας κανουμε. γιατι στο πρωτο πο ειστε πρωτοι, ειναι ο αριθμος χωριων!! ααα! ξεχασα, και στις ακαδημιες!!

κανονιστε να γινουν 5-6 αρξ30ου για να χωρεσετε γιατι θα σας παρουν με τα ου αυτοι που δεν θα χωραν!!
χαχαχαχα

καταλαβε αρχηγαρα που μονο αυτο δεν ησουν εντελει εκει περα!

νταρλινγκ σε ξεχασα εσενα! αντε πες την βλακεια σου και παλι σαλτιμπαγκε!
 

DeletedUser

συνεχιζει να σε ποναει ακομα ο σπυρακοσ βλεπω. χανεισ και χωρια τελευταια κι εμεινεσ μονος στη γειτονια? καποιο πουλακι μου πε οτι σε εγκατελειψαν ολοι στη γειτονια σου και τρως ανελεητα ξυλο. για αυτο ειναι και η σπουδη σου να κλεισεισ κοσμο με στρατολογησεις και κλεμμενα μυστικα;

αντε τρεξε να προλαβεισ. αλλα δεν σου κανουν το χατηρι μου φαινεται καποιοι απο την φυλη σασ.

οσο για τον keraynos δεν φτανεισ ουτε τα νυχια του να κοψεισ. γελανε ολοι οσοι διαβαζουν και μονο που πιανεισ το ονομα του στο στομα σου νουμπακο

...χαχαχααααα...εμενα να ποναει?...χαχαχαχαχαα...καλο...πες και κανα αλλο...αχαχαχαχαχααα...παιχνιδι ειναι φιλε...μεσα στα κοκκινα ημουν εξαρχης λογω μπαμπεσιας του φιλου σου του Καφενεδακου Σπυρακου...χωρια θα χασω χωρια θα παρω...και?...δεν μου λεει κατι...τρωω ανελεητο ξυλο ναι...και?...κακο ειναι?...το πουλακι που στα λεει δεν ξερει την τυφλα του πεστου...οσο για τη σπουδη που λες την εμαθα απο τον Καφεδακο αφου μας πουλησε...αμα σε ποναει που αυτο που ηθελε να κανει το εκαναν αλλοι δεν μπορω να κανω κατι αλλο...πονεμενος θα μεινεις!...δεν μου κανουν το χατηρι εμενα?...χαχαχαχαααα...ο,τι σας λενε το αμολατε χωρις να ξερετε και εκτειθεστε...οσο για τον Κεραυνο κι εσενα Κομη αν δεν ησουν τοσο τυφλος θα εβλεπες οτι ειπα οτι παιξατε κι εσυ κι ο Κεραυνος στον κ6 οπου κλεισατε κοσμο και δεν εχεις ιδεα για της βρωμιες της φυλης σου γτ πολυ απλα δεν ησουν στη διοικηση...ο καθε παιχτης κρινεται στον κοσμο που παιζει και αν παιζει...στον κ27 λοιπον δεν εχετε παιξει ουτε εσυ και ποσο μαλλον ο Κεραυνος...οσο για νυχια και τα ρεστα ας μην μιλαγε χωρις να ξερει να μην τον επιανα στο στομα μου!...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η φυλη που θα κλεισει ποια θα ειναι τελικα η ΑΡΞ η 3ΟΥ ?...προβλεπω να πεφτει ξυλο εδω !!!
 

DeletedUser16803

ποιο ξυλο βρε. εδω κανανε αγκαλιτσες 23 φυλες, τωρα θα τα χαλασουνε? παρακαλα παρακαλα πηραν και το τελευταιο. και μαλιστο το εβαλαν στου v300 πρωτα για να μην φανει οτι εγλυψαν για ακομα μια φορα!

να δω τωρα πως θα κινηθουν που εκλεισαν κοσμο με συνολικα οντα μετριου παικτη ολες οι φυλες τους μαζι!

αγκαλιτσες δεν ειπωθηκαν αδικα οι τελευταιοι κοσμοι στις φυλετικες!!!!

να τους χαιρομαστε τους φωτουληδες!!


και για να σου απαντησω περσονα νον πρατα στο ποστ σου στο αλλο θεμα. ναι κι αυτος ειναι στο ειδικο σχολειο με μενα!! εκει που ησουν δειγμα στο εργαστηριο εσυ!!



αντε γεια κοτα που θα μου παρεις και χωρια με πολεμο!! ουτε ενα σπαθακι δεν σηκωσες κοτουλα!!

εδω θα σε θυμομαστε ως τον φωτουλη τον αγκαλιτσα.

καλο ονομα και για την επομενη αλλαγη σου!
 

DeletedUser17325

Καλά όλα αυτά που λέτε.. Αλλά μου φαίνεται πως έχετε μπερδέψει την βούρτσα με κάτι άλλο...

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Να δεχτώ ότι η seks είναι η χειρότερη φυλή και ο cafesunrise ο χειροτερος παίκτης/ανθρωπος. Αυτό σημαίνει πως ΟΛΟΙ oι υπόλοιποι επρεπε να γίνετε μια φυλή ; Σοβαρά ; Και μιλάτε μετά για πολέμους..; Γελάω.

Ο κόσμος μπορεί να κλείνει αλλά δεν τον κλείνει μια φυλή.
Τον κλείνουν 12 φυλές. 551 ατομα.
Μιλάμε για ένα κόσμο που μετά βίας καλύπτει 4 ηπείρους. Χρειάστηκε η υπέρμετρη προσπάθεια όλων αυτών για να κλείσει;

Τον k21 που ήταν 5 φορές μεγαλύτερος τον έκλεισαν 3 φυλές (πραγματικες φυλες. χωρίς ακαδημίες δηλαδή.) με σύνολο 170 ατομων. Και εσείς χρειαστήκατε τους 3πλάσιους ;; Μιλάτε για πολέμους όταν δεν έχετε καν OD..

Θέλετε μήπως άλλο παράδειγμα ;

κ26. Διπλάσιο μέγεθος o κόσμος. CxC 2 φυλές / 55παίκτες εναντίων Out . 3 φυλές / 94 παίκτες
Εκείνοι έχουν πόλεμο. Δεν έκαναν ένωση να κλείσουν τον κόσμο..
Σοβαρευτείτε επιτέλους και παίξτε σωστά το παιχνίδι. Ποιος ξέρει ίσως να το απολάυσετε περισσότερο... :hmmm:

Αφού είχατε τόσο μεγάλο πρόβλημα με τους seks. Ας κλείνατε τις ηπείρους σας σωστά. (Με πολέμους και όχι στρατολογήσεις) Ας βγάζατε από τη μέση τους "κακους" σεκσ και μετά ας κάνατε ένα πόλεμο της προκοπής...
Αλλά είπαμε.. Είναι πιο εύκολο να μαζευτείτε όλοι κάτω από μια φυλή. Να νομπλάρετε μερικές εκατοντάδες χωριά και μετα να παίξετε sim city και να κλείσετε τον κόσμο... Έτσι όλοι είναι χαρούμενοι, περήφανοι, μα πάνω από όλα ευτυχισμένοι..

:clap::clap:
 

DeletedUser18255

Παβελ πες τα χρυστοστομε καλη αναλυση νομιζω ελπιζω με τα λεγομενα σου να τους αλλαξεις γνωμη αλλα δε...
 

DeletedUser

Καλά όλα αυτά που λέτε.. Αλλά μου φαίνεται πως έχετε μπερδέψει την βούρτσα με κάτι άλλο...

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Να δεχτώ ότι η seks είναι η χειρότερη φυλή και ο cafesunrise ο χειροτερος παίκτης/ανθρωπος. Αυτό σημαίνει πως ΟΛΟΙ oι υπόλοιποι επρεπε να γίνετε μια φυλή ; Σοβαρά ; Και μιλάτε μετά για πολέμους..; Γελάω.

Ο κόσμος μπορεί να κλείνει αλλά δεν τον κλείνει μια φυλή.
Τον κλείνουν 12 φυλές. 551 ατομα.
Μιλάμε για ένα κόσμο που μετά βίας καλύπτει 4 ηπείρους. Χρειάστηκε η υπέρμετρη προσπάθεια όλων αυτών για να κλείσει;

Τον k21 που ήταν 5 φορές μεγαλύτερος τον έκλεισαν 3 φυλές (πραγματικες φυλες. χωρίς ακαδημίες δηλαδή.) με σύνολο 170 ατομων. Και εσείς χρειαστήκατε τους 3πλάσιους ;; Μιλάτε για πολέμους όταν δεν έχετε καν OD..

Θέλετε μήπως άλλο παράδειγμα ;

κ26. Διπλάσιο μέγεθος o κόσμος. CxC 2 φυλές / 55παίκτες εναντίων Out . 3 φυλές / 94 παίκτες
Εκείνοι έχουν πόλεμο. Δεν έκαναν ένωση να κλείσουν τον κόσμο..
Σοβαρευτείτε επιτέλους και παίξτε σωστά το παιχνίδι. Ποιος ξέρει ίσως να το απολάυσετε περισσότερο... :hmmm:

Αφού είχατε τόσο μεγάλο πρόβλημα με τους seks. Ας κλείνατε τις ηπείρους σας σωστά. (Με πολέμους και όχι στρατολογήσεις) Ας βγάζατε από τη μέση τους "κακους" σεκσ και μετά ας κάνατε ένα πόλεμο της προκοπής...
Αλλά είπαμε.. Είναι πιο εύκολο να μαζευτείτε όλοι κάτω από μια φυλή. Να νομπλάρετε μερικές εκατοντάδες χωριά και μετα να παίξετε sim city και να κλείσετε τον κόσμο... Έτσι όλοι είναι χαρούμενοι, περήφανοι, μα πάνω από όλα ευτυχισμένοι..

:clap::clap:




ισως η πιο σωστη τοποθετηση οταν οι SEKS χτυπουσαν τα κοκκινα στην μεση για να κλεισουν οι υπολοιποι τα εκλειναν με μεταγραφες χαχαχαχαχα
 

DeletedUser16803

Καλά όλα αυτά που λέτε.. Αλλά μου φαίνεται πως έχετε μπερδέψει την βούρτσα με κάτι άλλο...

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Να δεχτώ ότι η seks είναι η χειρότερη φυλή και ο cafesunrise ο χειροτερος παίκτης/ανθρωπος. Αυτό σημαίνει πως ΟΛΟΙ oι υπόλοιποι επρεπε να γίνετε μια φυλή ; Σοβαρά ; Και μιλάτε μετά για πολέμους..; Γελάω.

Ο κόσμος μπορεί να κλείνει αλλά δεν τον κλείνει μια φυλή.
Τον κλείνουν 12 φυλές. 551 ατομα.
Μιλάμε για ένα κόσμο που μετά βίας καλύπτει 4 ηπείρους. Χρειάστηκε η υπέρμετρη προσπάθεια όλων αυτών για να κλείσει;

Τον k21 που ήταν 5 φορές μεγαλύτερος τον έκλεισαν 3 φυλές (πραγματικες φυλες. χωρίς ακαδημίες δηλαδή.) με σύνολο 170 ατομων. Και εσείς χρειαστήκατε τους 3πλάσιους ;; Μιλάτε για πολέμους όταν δεν έχετε καν OD..

Θέλετε μήπως άλλο παράδειγμα ;

κ26. Διπλάσιο μέγεθος o κόσμος. CxC 2 φυλές / 55παίκτες εναντίων Out . 3 φυλές / 94 παίκτες
Εκείνοι έχουν πόλεμο. Δεν έκαναν ένωση να κλείσουν τον κόσμο..
Σοβαρευτείτε επιτέλους και παίξτε σωστά το παιχνίδι. Ποιος ξέρει ίσως να το απολάυσετε περισσότερο... :hmmm:

Αφού είχατε τόσο μεγάλο πρόβλημα με τους seks. Ας κλείνατε τις ηπείρους σας σωστά. (Με πολέμους και όχι στρατολογήσεις) Ας βγάζατε από τη μέση τους "κακους" σεκσ και μετά ας κάνατε ένα πόλεμο της προκοπής...
Αλλά είπαμε.. Είναι πιο εύκολο να μαζευτείτε όλοι κάτω από μια φυλή. Να νομπλάρετε μερικές εκατοντάδες χωριά και μετα να παίξετε sim city και να κλείσετε τον κόσμο... Έτσι όλοι είναι χαρούμενοι, περήφανοι, μα πάνω από όλα ευτυχισμένοι..

:clap::clap:


καλημερα σε ολους.

τελευταιο μου ποστ σε αυτον τον αδιαμφισβητητα χειροτερο κοσμο ever.

φιλτατε μου με καλυψες πληρως.

εγω ο νουμπας, ο αχρηστος, ο ανικανος, ο τελευταιος παικτης των ΦΜ, κατα τα λεγομενα του μεγαλου πριτι μπρα(ειναι το νεο του πλεον ονομα στον Κ30) που με την ανικανοτητα μου, κατορθωσα μονος να δημιουργησω ολο αυτο το εκτρωμα των 22 ακαδημιων (ουτε το ultrex να ηταν).

οχι οτι ολες αυτες οι κοτες μαζευτηκαν στο ιδιο κοτετσι να κανουν τα αυγουλακια τους παρεα.

την φοβουνται την αλεπου κι ας ειναι μονη εξω απο το κοτετσι.

ακομα κι ετσι δεν τολμουν να κλεισουν κοσμο με πολεμο, αλλα παρακαλωντας για να παρουν και το τελευταιο μυστικο που τους λειπει.

βεβαια για αλλη μια φορα για να κρυψουν την γελοιοτητα τους δεν πηγαν οι ιδιοι να παρακαλεσουν, αλλα εβαλαν τους εταιρους ενσταυλισμενους της V300V να παρακαλεσουν.

με σκοπο να παει εκει πρωτα το μυστικο(οπως κι εγινε) και φυσικα ως αποτελσμα να καρπωθουν οι ιδιες κοτες το αποτελεσμα αυτης της κινησης, που ειναι το κλεισιμο με αγκαλιτσες.

δειτε και την τελευταια πραξη τους και εγω τελειωνω με τον κ27. και μην βιαστεις νουμπακο να πεις οτι παλι ειμαι εγω απο πισω, γιατι θα γινεις ρομπα για αλλη μια φορα.

------- Απρ 04,2014 18:57
καλησπερα φιλε.
Μολις με ενημερωσε ο Λευθερης οτι μιλησατε και σου ειπε να μιλησουμε μαζι.
Τι σκεφτεσαι να κανεις για την συνεχεια του παιχνιδιου?
θα τα παρατησης η θα ηθελες να συνεχιζουμε να παιξουμε? διοοτι πλεον ο κοσμος αλλα και ο κοπος τον περισσοτερων κρινετε κατα 90% απο σενα.
Να σου αναφερω εμεις σαν φυλη οτι θελουμε να συνεχισουμε αυτον τον βρωμικο κοσμο μονο και μονο απο πισμα στον να μην κλειση ο κοσμος ετσι υπουλα αλλα να καρδιση ο καλυτερος.

-------- Απρ 04,2014 19:06
Εδω κ 3 μέρες βρέθηκα σπο εκει που δεν έπαιζα ( για μηνες τα ειχα παρατήσει ) σε άτομο με ενα μυστικό που πίστεψε με εινσι ασήμαντο στην ουσία γτ ο κοσμος εχει ηδη κριθεί... Ειναι τζαμπα χάσιμο χρόνου... Κ γτ εχω γράψει άπειρα ως τωρα μηνύματα μεχρι να δω τι παιζει κ εχω μιλήσει με

1. Αερτ ( υπερ του να τελειώνουμε)
2. Αρχηγό αρξ3ου ( υπερ να τελειώνουμε παρότι μπορούν να το πάρουν με μάχη)
3. Αρχηγό v300v ( υπερ να κλείνουμε χωρίς να εχουν κερδος αυτοι)
4. Σουίταμπλ του νο2 στον κοσμο απο v300v ( το ίδιο κ αυτος )
5. Λευτέρη ( δεν ξερω γτ λεει οχι ενώ τα εχει παρατήσει πλεον)


Και ατομα πολλα απο go που οι μισοί λενε τελειωσε τον δεν αξίζει κ οι άλλοι οχι μην τον κλεινεις

Πιστευω οτι επειδη μεσα απο τους διαχειριστές μάθαμε οτι το μυστικό αυτο θα βγει σε λιγότερο απο μηνα κ οπως ειναι φυσικό μαλλον οι 3 ου θα ειναι πιο κοντα οχι οτι εχει σημασία ... Γτ ετσι κ αλλιως ειναι τελειωμένος ο κοσμος απο θεμα υπεροχής... Μεχρι κ οι v300v λενε καλυτερα να κλεισει ( παρότι δεν εχουν καποιο κερδος) ...

------ Απρ 04,2014 19:21
οσο για το θεμα υπεροχης δες τα στατιστικα .
κανεις δεν πολεμησε παρα μονο εμεις και η πρωην ξαπλα.
και απο go οταν δεχθηκανε πλανο εμεις παιζαμε της επιτηρησης, οποτε δεν τιθεται θεμα υπεροχης αλλα πιστευουν οτι αν ερθουν αντιμετωποι με τους seks και με ενεργους παικτες απο go που θελουν να παιξουν,δεν εχουν μελον στο να κλεισουν τον κοσμο, και για αυτο ο λογος βιασυνης ωστε να τον κλεισουν.
Εγω θα σου μιλησω μπεσαλιδικα.
Αν μπορεις και θελεις, θελω να μας δωσεις το δικαιωμα να πεσουμε στο πεδιο της μαχης και οχι τελειωσουμε ετσι αδοξα, πιστευω οτι σαν συμμαχοι σταθηκαμε αξιοπιστοι σε οτι ζητησε οι go.
θελω να μας δωσεις το δικαιωμα να δειξουμε ποιοι μπορουν να παιξουν και ειναι αξιοι για τον κοσμο, φυσικα και μαζι με οποιους θελουν να μας ακολουθησουν και παντα απο την συμμαχια και απο καμια αλλη φυλη, μονο απο την συμμαχια που ειχαμε με την φυλη go.
Πιστευω οτι αξιζουμε αυτην την ευκαιρια ολοι οσοι θελουν να συνεχισουν.
Φυσικα η αποφαση ειναι αποκλειστικα δικη σου, αλλα σκεψου και ποσα ατομα θα πικραθουν απο το να τελειωσηξ ο κοσμος τοσο αδοξα για αυτους που αγωνισθηκανε και δεν χασανε τον πολεμο αλλα θα χασουν το δικαιωμα να πολεμησουν για τον κοσμο.

----- Απρ 04,2014 19:21
τα στατιστικα. ξεχασα να τα βαλω.
http://prntscr.com/36xpto

-------- Απρ 04,2014 19:36
Η απόφαση πάρθηκε για να κλεισει ο κοσμος .. Μιλώντας με 2-3 ατομα απο go που λενε ναι δεν εχει αξία κ με αερτ κ σουίταμπλ κυριως. Ο κοσμος χαθηκε οχι τωρα κ απο μενα φίλε sorry αλλα απο 100 ατομα που έφυγαν κ δεν άφησαν καν επητηρηση κ ξαφνικα εδω έκαναν πάρτι οι εχθροί. Ο κοσμος ηταν ενα χαλι κ μισο ... Μονο πουληματα... Διαγραφές κ διπλωματικά λαθη... Κλεινω μπαίνοντας στους αρξ κ δεν το κανω για το πριμιουμ μιας κ δεν ξανα μπαίνω με αυτο το όνομα. Απλα γτ σιχάθηκα τους go ( αυτους που με πούλησαν ) κ τον κ27...

Μπαίνω me σουίταμπλ για αρχη κ βλρπω . Κλεινω για σημερα

------- Απρ 04,2014 19:42
δωσε τουλαχιστον σε εμας το δικαιωμα να παιξουμε ρε φιλε, εμεις ειμαστε οι μονοι που παιξαμε και ξενυχτησαμε και για την φυλη μας αλλα και για τους go.
δεν μπορουμε να εχουμε το δικαιωμα??
Ξερω οτι εχεις σιχαθει με ολα αυτα που εχουν γινει, αλλα δεν ειναι λυση επειδη καποιοι εχουν βαρεθει να παιζουν να τους δωσεις την χαρα στο να λενε οτι κλεισανε κοσμο.
Σαν go τουλαχιστον δωστε το δικαιωμα στους συμμαχους σας να παιξουν και οχι να δωσετε τον κοσμο δωρο στους μερχι χθες εχθρους σας.

ακομα και τωρα, που ενω οπως λεει ο παμμεγιστος στρατηλατης μπορουν να κλεισουν και με πολεμο, φαινεται οτι δεν εχουν τα *****ια να παν σε πολεμο και να κλεισουν με νικη κι οχι με αγκαλιες!
εχουν βεβαια την φτηνη δικαιολογια οτι ανοιξε κι ο 29. λες και δεν ξερανε οτι θα ανοιγε!!

εμεις ως σεκς παιξαμε και παιζουμε μεχρι τελους. τα στατιστικα αλλωστε το λεν μονα τους.

ο ιδιος ο στρατηλατης παραδεχεται σε αλλο του ποστ, οτι μονο εμεις πολεμαμε, αλλα για λογους εκδικησης κι οχι για να πολεμησουμε! (την πονεσε την ξανθουλα που εχασε χωρια και τον υπνο της τωρα τελευταια και το εχει κανει θεμα στο φορουμ απ' οτι βλεπω! αχ! κακια εσυ!! που μολις εφαγες λιγο ξυλο αρχισες την γκρινια!!)

εμεις εχουμε τη διαθεση να παιξουμε και να κλεισει ο κοσμος με ηττα, κι αυτο φαινεται στο μηνυμα που ανεβασα!!

αλλοι το φοβουνται αυτο και το φοβουνται επειδη πλεον εχουν εγκαταλειψει για τον ιδιο λογο της ξεφτιλας του κοσμου, το 80% των διkων τους λογαριασμων!

και μου κανει εντυπωση! γιατι αραγε? τωρα που παν να κλεισουν τον κοσμο το παρατανε? φανταστειτε την ξεφτιλα που αισθανθηκαν ολοι αυτοι οι δικοι τους που εγκαταλειπουν λιγο πριν το τελος! δεν μενουν να δρεψουν ουτε το αποτελεσμα του κοπου τους?

μαλλον κι αυτους εγω τους αναγκασα να το κανουν!

εγω μετα απο αυτο θα πατησω διαγραφη, γιατι η κατηφορα αυτου του κοσμου σταματημο δεν εχει. σπαει καθε μερα το τελευταιο δικο του αρνητικο ρεκορ ξεφτιλας.

εχουν 10 μερες(τοσο χρειαζεται να βαρβαρεψει ο λογαριασμος?) να με πεισουν να ξαναπαιξω για να κλεισει ο κοσμος με πολεμο!

ειδαλλως ας μεινουν στο λαγουμι τους τα κουταβια και ας κρυψουν τα μουτρα τους για την ξεφτιλα τους!

οι ουδετεροι εκριναν κι εκριναν δικαια!

τελος θελω να ζητησω δημοσια συγγνωμη απο τον λευτερη που τον κατηγορησα λαθος οτι ηταν κι αυτος που ζητησε να κλεισει ο κοσμος συμπρατωντας με τους εχθρους! εδω φαινεται ξεκαθαρα οτι ηταν λαθος η κριση μου και ζητω συγγνωμη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22552

Το πιο ωραίο είναι οτι θα συναντάς αυτούς τους παίκτες σε μελλοντικους σερβερ και θα σου λενε: "Ξερεις ποιος ειμαι εγώ? Εγώ έκλεισα τον 27!!"

Κι αμα δεν εχεις ιδεα και για το τι εχει συμβεί, θα τους παίρνεις και στα σοβαρα xDxD
 

DeletedUser16803

για αυτο αλλαζουν ονομα καθε τοσο? χαχχα
 

DeletedUser

μηπως αυτα τα σκουπιδια που πανε κλεισανε με τοση επιτυχια τον 27 εχουν καποια σχεση με του g.o κ29 που εχουν ηδη στρατολογησει τον μισο κοσμο?!απλα η τακτικη μοιαζει γνωστη
 

DeletedUser31147

Έχω ξαναγράψει ότι είναι αλήθεια , είχαμε και άλλες επιλογές από τον να ακολουθήσουμε τον cafesunrise σε αυτό το γαϊτανάκι στρατολογήσεων και συμμαχιών .
Να δείτε όμως και τα πράγματα λιγάκι αντικειμενικά δεν βλάπτει .
ερχοσατε εδώ στο τέλος τώρα και καινετε σούμα φυλων και συμμαχιών να βγάλετε συμπεράσματα .
Όταν όμως στην αρχή του κόσμου ήταν 2-3 σεξ , 4-5 go δεν θυμάμαι πόσοι war , πόσοι sat πόσοι oops πόσοι ξάπλα και ειλικρινά τώρα πλέον δεν θυμάμαι όλοι μαζί ήταν καλά ?
Οι φυλές που τώρα βρίσκονται στην άλλη όχθη δεν βρέθηκαν εκεί με την μια αλλα βήμα βήμα .
Οι σεξ πάλι όλο αυτόν τον καιρό , μην λέμε ότι θέλουμε ήταν σύμμαχοι με τους go . δεν ήταν μονοι τους . Δέστε τα στατιστικά και θα διαπιστώσετε πολύ εύκολα τις αλλαγές παιχτών μεταξύ τους για άμυνες , η όσοι παίζατε αντίπαλοι τους θυμόσαστε πολύ καλά poses φορες δεχτήκατε κοινές φακές από αυτές τις φυλές .
Μετά πάλι μιλάτε ότι έπρεπε να κλείσει η κάθε φυλή την ήπειρο της με πόλεμο . Δηλαδή ? Εμείς σαν 3-ου και ήπειρος 55 κάναμε τι ? Η μήπως ο σεβασμός ενός αντιπαλου στην αρχή των 300 , και η Σε που είχαμε μαζί τους , την οποια κλείσαμε μετά από δυο πολέμους μεταξύ μας , δείχνει ότι η η πείρος μας δεν ήταν δικια μας ?
Να κάτσω να βάλω πάλι poses φυλές διώξαμε από την 55 ? ΛΟΓΙΚΑ στρατολογήσαμε 2-3 από κάθε φυλή από τους ηττημένους . Αυτούς που κατά την γνώμη μας άξιζαν .
Τελικά ..φτάσαμε εδώ που φτάσαμε . Ο cafe βρίζει ειρωνεύεται ..μιλάει ότι εμείς παρακαλάμε και γλύφουμε , αλλα δημοσιεύει διαλογους δικούς του που αυτός κλαίει και παρακαλάει . Αναγνωρίζει ότι είμαστε από κάθε άποψη αυτή την στιγμή ισχυρότεροι ότι έχουμε το πάνω χέρι και τελικά το μονο πρόβλημα όσων δεν 8ele το κλείσιμο αυτού του κόσμου είναι ότι θεωρείτε ότι για να κλείσει ο κόσμος αυτός πρέπει να κλείσει μονο με πόλεμο 3ου αροξολ. Δηλαδή καταλήγουμε πάλι εκεί που αρχίσαμε . Όταν ο καφέ μας τα έπρηζε στην κυριολεξία να κτυπήσουν όλες οι φυλές του χάρτη αροξολ
Και άντε και το κάνουμε .. Ποίες φυλές θα κτυπηθούν για την τελική κυριαρχία ? Οι αροξολ και οι 3ου . Έχει κανεις άλλη γνώμη ? Η νίκη και το κλείσιμο του κόσμου αφορά μονο αυτές τις δυο φυλές που αποφάσισαν μεταξύ τους να αφήσουν τον αγώνα ισοπαλία .
Εκτος ..αν κάποιος βλέπει άλλη λύση η άλλη πιθανοτητα εξέλιξης .
 

DeletedUser17325

Μετά πάλι μιλάτε ότι έπρεπε να κλείσει η κάθε φυλή την ήπειρο της με πόλεμο . Δηλαδή ? Εμείς σαν 3-ου και ήπειρος 55 κάναμε τι ? Η μήπως ο σεβασμός ενός αντιπαλου στην αρχή των 300 , και η Σε που είχαμε μαζί τους , την οποια κλείσαμε μετά από δυο πολέμους μεταξύ μας , δείχνει ότι η η πείρος μας δεν ήταν δικια μας ?
Να κάτσω να βάλω πάλι poses φυλές διώξαμε από την 55 ? ΛΟΓΙΚΑ στρατολογήσαμε 2-3 από κάθε φυλή από τους ηττημένους . Αυτούς που κατά την γνώμη μας άξιζαν .

Θα σταθώ σε αυτό το κομμάτι. Με μια πρόχειρη ματιά που έριξα στα στατιστικά της κ55 βλέπω τουλάχιστον 60 άτομα από αροξοl / 3-ου / 300 που έχουν πάνω απο 5 χωριά και είναι η κύρια ήπειρος τους. (δεν ειναι δηλαδη παίκτες της κ45 πχ και απλά έχουν και 5 χωριά στην 55)
Αν παλι τους βάλουμε (ακομα και αυτους με 1-2 χωρια) μιλάμε για ~150 άτομα.
Για να κλείσει μια ήπειρος σωστα, με πολεμους και όχι στρατολογήσεις και για να πεις πως "επεσε ξύλο" δεν χρειάζονται 150 παίκτες. 35 είναι αρκετοί. Άντε πες 50 στην χειρότερη των χειροτερων. Εδώ μιλάμε για 150.

Έχετε πάικτες με 3-4 χωριά που το 99,5 % λογικά δεν ξέρουν καν να στείλουν σωστά τρένο. Γιατί τους έχετε; Φαντάζομαι για να σας γεμίζουν με αμυνες. Για να ρίχνουν τα επιθετικα τους εκει που τους λέτε. Και για τα φανάρια τους...

Όταν στην αρχή του κόσμου έχεις στο 20χ20 σου 18 άτομα, τους καθαρίζεις. Αντε κρατας εναν συμπαικτη.
Αλλά φυσικά είναι πολύ πιο ευκολο να τους βαλεις στην φυλή σου. Ετσι ουτε στρατο χαλας. Ουτε αριστοκράτες και έχεις και το κεφαλι σου ησυχο πως δεν θα δεχτεις καμια επιθεση. Ναι αυτο όμως δεν ειναι φυλετικές μάχες. Φυλετικές αγκαλίτσες είναι.
150 άτομα δεν είναι αποτέλεσμα στρατολόγησης 2-3 παικτων που αξιζαν. Είναι μαζική στρατολόγηση. Το ότι νομπλαρατε και κάποιους πάικτες δεν λέει κάτι. Αυτο ελειπε. 150 άτομα κάτω από μια διοικηση να μην μπορουν να νομπλάρουν τους λίγους ξεμπαρκους που είχαν απομεινει στην ηπειρο.

Και θα το πάω και λίγο παραπέρα και θα πω κατι που θα έπρεπε να ειπωθεί εδώ και καιρό. Ακόμα και αυτό το κομμάτι: στρατολογήσαμε 2-3 από κάθε φυλή από τους ηττημένους . Αυτούς που κατά την γνώμη μας άξιζαν χωρά συζήτηση μιας και εχει γινει πια συνηθεια απο ολους..
Τι θα πει βρε παιδια στρατολογησαμε τους καλους απο τους ηττημενένους; Γιατί να το κάνετε αυτό; Πλέον έχει γίνει της μοδας να βλέπεις τους πολεμους να κρατανε 1 εβδομαδα. Το ξύλο το τρώνε οι μικροί και άσχετοι παίκτες, και μετα οι καλοί να μαζευονται σε μια φυλή. Γιατί; Για να μην φάει πυξίδα ο καλός ε ; Προφανώς και πρέπει να την φάει. Για να έχει και λίγο ενδιαφέρον το παιχνίδι.
Στο σχολείο όταν παίζατε ποδοσφαρο, στη μια ομαδα μαζευατε όλους τους καλους και στην άλλη ολους τους ασχετους για να μην παρεξηγηθουν οι καλοι που θα βρεθουν στην ηττημενη ομαδα;;

Πλεον ελληνικος σερβερ ανοίγει ανα 6μηνο. Και κραταει 6μηνο. Στον εναν θα κερδισεις, στον αλλο θα χασεις. Είναι τόσο απλά τα πράγματα.
 

DeletedUser24216

Καλά όλα αυτά που λέτε.. Αλλά μου φαίνεται πως έχετε μπερδέψει την βούρτσα με κάτι άλλο...

Ας τα πάρουμε από την αρχή. Να δεχτώ ότι η seks είναι η χειρότερη φυλή και ο cafesunrise ο χειροτερος παίκτης/ανθρωπος. Αυτό σημαίνει πως ΟΛΟΙ oι υπόλοιποι επρεπε να γίνετε μια φυλή ; Σοβαρά ; Και μιλάτε μετά για πολέμους..; Γελάω.

Ο κόσμος μπορεί να κλείνει αλλά δεν τον κλείνει μια φυλή.
Τον κλείνουν 12 φυλές. 551 ατομα.
Μιλάμε για ένα κόσμο που μετά βίας καλύπτει 4 ηπείρους. Χρειάστηκε η υπέρμετρη προσπάθεια όλων αυτών για να κλείσει;

Τον k21 που ήταν 5 φορές μεγαλύτερος τον έκλεισαν 3 φυλές (πραγματικες φυλες. χωρίς ακαδημίες δηλαδή.) με σύνολο 170 ατομων. Και εσείς χρειαστήκατε τους 3πλάσιους ;; Μιλάτε για πολέμους όταν δεν έχετε καν OD..

Θέλετε μήπως άλλο παράδειγμα ;

κ26. Διπλάσιο μέγεθος o κόσμος. CxC 2 φυλές / 55παίκτες εναντίων Out . 3 φυλές / 94 παίκτες
Εκείνοι έχουν πόλεμο. Δεν έκαναν ένωση να κλείσουν τον κόσμο..
Σοβαρευτείτε επιτέλους και παίξτε σωστά το παιχνίδι. Ποιος ξέρει ίσως να το απολάυσετε περισσότερο... :hmmm:

Αφού είχατε τόσο μεγάλο πρόβλημα με τους seks. Ας κλείνατε τις ηπείρους σας σωστά. (Με πολέμους και όχι στρατολογήσεις) Ας βγάζατε από τη μέση τους "κακους" σεκσ και μετά ας κάνατε ένα πόλεμο της προκοπής...
Αλλά είπαμε.. Είναι πιο εύκολο να μαζευτείτε όλοι κάτω από μια φυλή. Να νομπλάρετε μερικές εκατοντάδες χωριά και μετα να παίξετε sim city και να κλείσετε τον κόσμο... Έτσι όλοι είναι χαρούμενοι, περήφανοι, μα πάνω από όλα ευτυχισμένοι..

:clap::clap:



Εγω (και η ομαδα που εγω φροντιζα/φροντιζω για τις αμυνες τους) πολεμαμε σερι με τους ΣΕΚΣ απ τον 1ο μηνα οταν ΑΥΤΟΙ προκαλεσαν πολεμο ενω ειχαν πει για συμμαχια και μετα αρχισανε τα γνωστα "elite-like" του 19, μεχρι και πριν 12 ωρες οταν και δεχτηκα -ακομα μια- νιουκ.
Συνεπως οσον αφορα το ποσο πολεμησα προσωπικα, δεν εχω παραπονο απ τον 27. Οτι ηταν να κανω το εκανα.

σ.σ. η "ομαδα" που λεω ειναι 25-30 ατομα που ηρθαμε μαζι απ την TWA του 19. Τα παιδια ειναι μπαρουτοκαπνισμενα και εχουν το σεβασμο μου. Και εδω πολεμησαν επισης.
δε μ ενδιαφερει η αποψη ενος καφεσανραηζ οταν ξερω τι εχει γινει.
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
o πρωην παικτης της go(αυτος με το τελευταιο μυστικο) και σχεδον συσσωμη η διοικηση της go ειδε οτι δεν εχει νοημα να συνεχιστει ο κοσμος αφου οι συσχετισμοι ηταν συντριπτικα υπερ της 3αου και αρξ που μαζι εχουν καμια20αρια ακαδημιες.

απο την αλλη πλευρα ρε τελευταιε παικτη της go που θες να παρουσιαστεις ρεαλιστης τί σε νοιαζει αν εχει κριθει ο κοσμος , δωσε το μυστικο στο συμμαχο σου που πιστευει οτι μπορει να τους παιξει κι ας ειναι 20 και πατα διαγραφη. μην πας να το παιξεις ηθικος κι εσυ μαλλον μια απο τα ιδια, τρεματε στην ιδεα οτι η σεκς θα σας ξεμπροστιαζε 20 ακαδημιες μαζι

ωραια λογικη.. ξεφτιλα απολυτη, πηγες και εσυ απο κει να λες οτι εκλεισες κι εσυ ενα κοσμο.
και μπράβο στη ΣΕΚΣ που επαιξε με ολους και κανενας δεν τη κερδισε.. οι καλυτεροι λογ/σμοι τους ηταν οσο ενας μετριος παικτης μας βλεπε κανανταμικε.. που λιγο ακομη και αυτος θα πηγαινε πυξιδα.. καλα που κλεινει σε 48 ωρες και θα του μεινουν λιγα χωρια
 

DeletedUser31147

sociopath @

Στην πρώτη σου παράγραφο η απάντηση είναι απλή μεν δύσκολη όμως στην κατανόηση από τους περισσοτερους εδώ .
Κάθε ένας εδώ έχει την δικια του συνείδηση που του ορίζει τι πρέπει να κάνει και τι όχι . Αυτή την φορα έτυχε ίσως , και την διοίκηση την απαρτίζουν παίχτες που πίστευαν και πιστεύουν ότι ένας παίχτης δεν είναι λεμονόκουπα να την στύψεις και να την πετάξεις μετά . Από την στιγμή που από την αρχή συμμετείχε με τον οποιο τρόπο συμμετείχε ο κάθε ένας στα κοινά της φυλής , έστω και αν για οποιον λόγο έμεινε πίσω στην ανάπτυξη , έχει το δικαίωμα να συνεχίσει μαζί μας . Εδώ μπορώ να πω ότι είναι πολλοί οι παράγοντες που οδηγούν κάποιον παίχτη να βρίσκετε με λίγα χωρια σε κάποιο σημείο του παιχνιδιού , και κυρίως σε κόσμους με εκκλησιες .


Για τις στρατολογήσεις πάλι των καλών παιχτών .. Και εγώ διαφορες απόψεις αλλα κυρίως διαφορετικά διαβάζει κάθε ένας από εμάς τον σκοπό και τον στόχο του παιχνιδιού αυτού . Παίζουμε για την νίκη η για την κοινή γνώμη ? Το ζητούμενο είναι το γρήγορο κούνημα δυο δακτύλων και η σωστή αποστολή τρένου , η υπάρχουν και άλλες παράμετροι εδώ που κάνουν αυτό το παιχνίδι να μοιάζει με σκάκι ? Γιατί να μην "σταρτολογισω" λοιπόν έναν άξιο αντίπαλο , και για παράδειγμα δυο ονόματα , κούρες wild return , που και είναι σε στρατηγικότατο σημείο στον χάρτη και θα μου κοστίσουν σε χρόνο μηνα και αν να τους φάω , και κυρίως ..αν αρνηθώ εγώ να το κάνω θα τους πάρουν οι αντίπαλοι μου ?


Το παιχνίδι αυτό το βλέπει ο κάθε ένας από εμάς αλλιώς .. Ποιος έχει δίκιο δεν πρόκειται να καταλήξουμε ποτέ . Δεν μας αρέσει ποσο γρήγορα και με τι oda κλείνουν οι κόσμοι αλλα όταν ανοίγει ένας κόσμος με μυστικά όλοι υπολογίζουμε ότι πάνω από χρόνο ζωής δεν θα έχει ο κόσμος αυτός .. Διαμαρτυρόμαστε για φυλές που έχουν πολλές ακαδημίες αλλα το ότι οι ακαδημίες αυτές είναι γεμάτες κόσμο , άρα η πλειοψηφία συμφωνεί με την συμμετοχη της σε αυτό το γεγονός δεν το σχολιάζουμε . Ανακηρύσσουμε τους εαυτούς μας expert και προσπαθούμε να επιβάλουμε την γνώμη μας όχι επιχειρηματολογώντας αλλα μειώνοντας τον αντίπαλο μας όχι μονο σαν παίχτη αλλα και σαν άνθρωπο και προσωπικότητα . Ποιος έχει δίκιο αντικειμενικά δεν γνωρίζω ..υποκειμενικά πιστεύω εγώ ..
Όπως και να έχει όμως το χρονόμετρο ξεκίνησε , υπερασπίζομαι το δικαίωμα σας να λέτε όλοι την γνώμη σας αλλα το δικαίωμα να κλείσει αυτός ο κόσμους είναι δικό μας , με τον οποιο τρόπο και αν το κερδίσαμε εσείς δεν καταφέρατε να μας σταματήσετε . ΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ODA ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΠΛΕ ΧΑΡΤΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ..ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ . Για να υπάρχει νικητής λοιπόν υπάρχει νικημένος ..και για να έχασε έκανε κάτι λάθος .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

και καπως ετσι απο παικτες που την εχουν δει καποιοι που γραφουν σελιδες ολοκληρες σε απαντησες που νοημα αντε να εχουν 2-3 σειρες εχουν παρακμασει οι φυλετικες
ακου εκει δεν μπορεσε να σας σταματησει τι να σταματησει ρε οταν μαζευετε ολο τον κοσμο σε 30 φυλες
 

DeletedUser31147

και καπως ετσι απο παικτες που την εχουν δει καποιοι που γραφουν σελιδες ολοκληρες σε απαντησες που νοημα αντε να εχουν 2-3 σειρες εχουν παρακμασει οι φυλετικες
ακου εκει δεν μπορεσε να σας σταματησει τι να σταματησει ρε οταν μαζευετε ολο τον κοσμο σε 30 φυλες
αν έβαζες το IQ σου στην υπογραφή σου , θα φρόντιζα να το λάβω υπόψιν μου και τα κείμενα μου να είναι απλούστερα ώστε να τα κατανοείς και εσύ .
 
Κορυφή