Fostiras vs Υπερσυμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος Fostiras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30047

εσυ ειδικα μην μιλας για στρατολογησεις και ενωσεις να μην θυμηθω και τα δικα σας 11 ακαδημιες και στρατολογησεις τον μισο κοσμο
 

DeletedUser31166

εσυ ειδικα μην μιλας για στρατολογησεις και ενωσεις να μην θυμηθω και τα δικα σας 11 ακαδημιες και στρατολογησεις τον μισο κοσμο

αστα να πανε. νουμπαδες ειμαστε. να κλεισει να παμε σπιτια μας. αντε υπερσυμαχια, 2000 ευρω για τη χαρτογραφια. κανονιζω εγω τα υπολοιπα. χαχαχαχ
 

DeletedUser30047

ελα ελα μην γκρινιαζεις συντομα θα σου ερθω:axe:
 

DeletedUser30047

οχι δεν θελω κολιους εγω λεω να παρω κανα κοψιδι να σταναριουμε
 

DeletedUser15598

11:31
να ελεγχεις καλυτερα τους κατασκοπους σου δεν υπαρχει συμμαχια 3-ΟΥ με γκο ποιος σου ειπε τετοια μ@@@ απορω

μπραβο του:clap:


18:26

Αντωνη μου γλυκιε μου ξερεις πολυ καλα οτι ενα πολεμικο παιχνιδι δεν κερδιζετε μονο απο καλους παιχτες αλλα και απο καλη στρατηγικη ειτε λεγετε συμμαχια ειτε ΣΗ κλπ-κλπ δεν ασχολουμε με διοικητικα και δεν με ενδιαφερουν τα κρυφα μονο τα φανερα.....Τωρα το αν ειχαμε συμμαχια με γκο και γιατι εσπασε ασε να γνωριζουμε καλυτερα εμεις δεν ηταν μονο ενα μυστικο αλλα πολλα περισσοτερα..Νομιζω οτι με το που εγινε αυτη η συμμαχια ηταν να σπασει...Τες/πα οπως ειπες τωρα τα πραγματα πηραν τον δρομο τους και ας κερδισει ο καλυτερος




τελικά ειχατε ταυτοχρονα την g.o και την aroxol συμμάχους η' όχι , μας μπερδεψες τη μια λες οτι οι ρουφ λενε μ@@@@@ς και μετα απο λίγες ωρες λες οτι οντως ειχατε και τους 2 ταυτοχρονα :)) εσπασες ολα τα ρεκόρ, τουλαχιστον ας αφηνες λιγες μερες να περασουν να ξεχαστεί :D

ασχετα αν δεν εισαι διοικηση εσυ το βρίσκεις λογικό να κανεις σύμμαχο τον εχθρο του συμμάχου σου? (ξερω τωρα θα πεταχτει ο easy rider και θα πει οτι ηταν μελετημένο, ηταν σχεδιασμένο να γίνει ετσι κλπ)

οπως και να χει.. οι ηγέτες αυτου του κοσμου μαλλον θελουν να τον κλείσουν με αγγαλίτσες.. να μαζέψουμε τα μυστικα να τον κλεισουμε μη γίνει καμια στραβή .. και easy rider η φυλή λέγεται σεκς .. (σελινο-καροτο-σκορδο) και οχι σεξ.. δειξε λίγο επίπεδο.


Εμείς από την αρχή παίζουμε το παιχνίδι που εσείς μας επιβάλλεται . θέλετε διπλωματία ? ακολουθούμε και sas νικάμε . θέλετε πόλεμο ? ακολουθούμε και σας διαλύουμε .
θέλετε παρασκήνιο ? εδώ είμαστε περιμένουμε .

πολύ αφυψηλού και με μεγαλη αυτοπεποίθηση μιλάς.. αυτο το εργο ομως το βλέπω 5 χρόνια και σχεδόν παντα αυτοι που νιόθουν ανικητοι στο τέλος χανουν. γινε λιγο πιο ταπεινός γιατί αν ειχες συνορα με σεκς και παιζατε 1v1 πανω απο μηνα δε θα σου δεινα..(και πολυ εβαλλα)
κι αν δε κλεισουμε τον κ27 δεν εγινε και τιποτα , τα παιδια εχουν κλεισει απο 2-3 κοσμους ο καθένας.. εσεις ειστε που καιγεσται..
 

DeletedUser31147

Να απολογηθώ για το λάθος όνομα στην αρχή . Ζω στο εξωτερικό , δεν έχω Ελληνικά , και χρησιμοποιώ μετατροπέα ο οποιος δεν μου αναγνωρίζει αλλιώς το όνομα της φυλής σας . θα σας λέω λοιπόν από εδώ και πέρα ζαρζαβατικά ελπίζοντας ότι θα αποκαταστήσω το επίπεδο μου στα ματια σας .


Η μονη διαφορα της δικιάς μας διπλωματίας είναι ότι εμείς καταφέραμε να κλείσουμε κάποιες συμφωνίες έστω και προσωρινές , σε αντίθεση με εσάς που οποιος σας γνώριζε από κοντά πέρναγε στην άλλη όχθη .
Κεραυνέ εσύ έπαιζες τον da police .. Γιατί σε πειράζει η δικια μας διπλωματία των 10 ημερών και σε περίοδο αναμονής μυστικών , και δεν σε πείραζε ότι κάποια μεγάλη περίοδο η ούρς ήταν σύμμαχοι με "αροξολ" , εχθροί μαζί μας , και εμείς σύμμαχοι με "αροξολ" ? Η εσείς σύμμαχοι με 300 και εμείς είχαμε σύμβαση ? Το έγραψα και ποιο πάνω . Εσείς ορίσατε τους κανόνες αυτού του παιχνιδιού , εμείς απλά τους ακολουθούμε .
Η συμμαχία μας με τους go έγινε κυρίως λόγω παρελθόντος κόσμου και φιλιες που είχαν γίνει εκεί . Όμως λίγο η ομάδα παιχτών που έχουμε στην φυλή μας με την ένωση με GOA που είχαμε κάνει ..λίγο επανειλημμένες καταλάθος επιθέσεις από GO σε παίχτες μας ..λίγο ο Genlyn ο μεγαλοπρεπής και τα 40 χωρια που ζήταγε να πάει πρώτος χάλασε η συνταγή . Την ίδια ώρα όμως η dream team φυλή που λες που έχει κλείσει τόσους κόσμους μονομερώς μας πέρναγε συμμαχους γνωρίζοντας την διπλωματία μας και χωρίς να την πειράζει η συμμαχία μας με "αροξολ" .. Αυτοί όμως όπως λες δεν καίγονται , έχουν κλείσει κόσμους και έχουν κάθε δικαίωμα .. Ίσως για αυτό κιόλας επειδή δεν τους νοιάζει καλούν "ανουβιδες" για δικηγόρους ψάχνουν συνωμοσίες σε xaxanoules η στέλνουν μηνύματα ότι να μην τους ενοχλούμε γιατί αν δουν ότι χάνουν θα πατήσουν διαγραφή .. Η οργανώνουν νέες φυλές με παίχτες που έχοντας μυστικά αποσπάστηκαν από τους "αροξολ" .
Το έχω ξαναπεί . Τα ζαρζαβατικά ποτε δεν τα είχα δει σαν απειλή για την φυλή . Αντίθετα σε κάποια φάση πίστευα ότι είναι ο σύμμαχος που ψάχναμε . Όταν όμως γνώρισα τον cafesunrize ταύτισα την φυλή αυτή μαζί του με τα γνωστά επακόλουθα . Παρόλα αυτά δεν κάναμε καμια κίνηση εναντίων σας . Τώρα όμως και μετά την ενέργεια του λευκού τίγρη αλλάζουμε και εμείς γραμμή και προσεχώς κοντά σας .
Για τα μεγάλα λόγια τώρα ..ποιος τα έχει πει ? Ποιος από όλους έχει πέσει σε αυτή την παγίδα ?
Να κλείσετε τον κόσμο με πόλεμο εναντίων μας δεν μπορείτε .Κάθε μας πλάνο σας συρρικνώνει όλο και περισσότερο . Και μην μου βάλετε στατιστικά με την 45 ..όλοι ξέρουν τι συμβαίνει . Μπορείτε να κλείσετε τον κόσμο μονο με μυστικά και αυτά υποσχόμενοι και "στρατολογοντας" .. θυμώσατε τι λέγατε σε προηγούμενα post ? Τώρα ? Τι θα κάνετε ? ποιος θα γίνει ρεζίλι αν κάνει κάτι τέτοιο ?
 

DeletedUser18131

Ενέργεια του Λευκού Τίγρη...Αν εσύ έβλεπες εμένα να μαζεύω 3 βάρβαρα μέσα στην εκκλησία σου θα με άφηνες εκεί;
Αν ναι τότε απλά δεν ξέρεις το game.Εγώ πάλι πιστεύω ότι το έιχατε στημένο και καλώς πράξατε.Αλλά άσε τις αερολογίες για τα πιτσιρίκια που περνάνε..
 

DeletedUser31147

Ενέργεια του Λευκού Τίγρη...Αν εσύ έβλεπες εμένα να μαζεύω 3 βάρβαρα μέσα στην εκκλησία σου θα με άφηνες εκεί;
Αν ναι τότε απλά δεν ξέρεις το game.Εγώ πάλι πιστεύω ότι το έιχατε στημένο και καλώς πράξατε.Αλλά άσε τις αερολογίες για τα πιτσιρίκια που περνάνε..
Ναι ..κάπως έτσι .. Είχαμε πληροφορίες ότι θα βγάλει καταδικαστικό πόρισμα ο ΟΗΕ αν σας κτυπήσουμε χωρίς δικαιολογία και για αυτό το στήσαμε όλο το σκηνικό .
Όσο για την εκκλησια σου .. και μιας και μιλάς για μικρά παιδάκια ...αλήθεια ..πιστεύεις ότι εσύ ήσουν το θέμα ? Πιστεύεις ότι για σένα ερχόμασταν εκεί ?
 

DeletedUser18131

Πρώτα από όλα άσε τις ειρωνίες.Δεν με ξέρεις και δεν σε ξέρω, οπότε κράτα τα προσχήματα .
Είδα επικίνδυνα νομπλάρισματα μέσα στην εκκλησία μου και έδρασα όπως έπρεπε να δράσει ο κάθε λογαριασμός που σέβεται τον εαυτό του.Σε βλέπω καφέ , καφέ μέσα στην εκκλησία μου δεν μένει.Από 49 min αριστους προσπαθώ να μην έχω. Ο στόχος σας ποιός ήταν ακριβώς δεν με ενδιαφέρει , το ότι μπορώ να σκεφτώ πολλούς, εύκολο..Από εκεί και πέρα εσείς προκαλέσατε και όχι εμέις.
 

DeletedUser31147

Τις εξηγήσεις για την ενέργεια σου αυτή ίσως πρέπει να τις δώσεις στην φυλή σου . Όχι σε εμενα .
Η ενέργεια σου αυτή οποια δικαιολογία και να έχεις θα έχει αντίποινα .
Η ειρωνεία πάλι σε γνωρίζω η όχι σου αξίζει και έχω σκοπό να την συνεχίσω . Εσύ βγήκες και απευθύνθηκες πρώτος σε εμενα μιλώντας για αερολογίες και μικρά παιδιά .

Και ..δεν ήξερα ότι energies μας στην 45 είναι πρόκληση ενεντίον σας .. Οι Go διαβάζουν alh88eia ? Εγώ νόμιζα ότι εσείς θα γίνετε ακαδημία τους στο τέλος . Τώρα βλέπω αντίθετες τάσεις .
 

DeletedUser18131

Πρώτα από όλα δεν μπορείς να με ειρωνευτείς γιατί όπως βλέπω στα Stats σου ανα του κόσμους είσαι ένα μηδενικό.
Η φυλή μου είναι ενήμερη για όποιες κίνησεις έκανα.
Τα αντίποινα σας τα περιμένουμε. Αλλωστε μηδενικά σαν και του λόγου σου , έχουμε σβήσει πολλές φορές.
Από εμένα δεν πρόκειται να ξαναπάρεις κουβέντα γιατί απλά δεν ασχολούμαι με τιποτένιους λογαριασμους και άτομα που κάνουν προπαγάνδα του πισινού.
Ξεκαβάλα το χοντρό καλάμι σου και προσγειώσουμε στο game.
 

DeletedUser8333

Φιλε μου Λευκη Τιγρη, δεν μπορεις να γραψεις τα πιστευω σου σε 2-3 γραμμες χωρις να προσβαλλεις τους συνομιλητες σου? Ειπες οτι δεν θες να αφηνεις καφε στην εκκλησια σου,και μαγκια σου...Τα υπολοιπα τι τα θες?
 

DeletedUser31147

Πρώτα από όλα δεν μπορείς να με ειρωνευτείς γιατί όπως βλέπω στα Stats σου ανα του κόσμους είσαι ένα μηδενικό.
Η φυλή μου είναι ενήμερη για όποιες κίνησεις έκανα.
Τα αντίποινα σας τα περιμένουμε. Αλλωστε μηδενικά σαν και του λόγου σου , έχουμε σβήσει πολλές φορές.
Από εμένα δεν πρόκειται να ξαναπάρεις κουβέντα γιατί απλά δεν ασχολούμαι με τιποτένιους λογαριασμους και άτομα που κάνουν προπαγάνδα του πισινού.
Ξεκαβάλα το χοντρό καλάμι σου και προσγειώσουμε στο game.
Όσο και μηδενικό να είμαι οι άριστοι μου και οι nouk μου κάνουν την ίδια ζημια με τις δικες σου . Μην το ξεχνάς αυτό . Κοντά είμαστε και δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον .
Τα αλλα όλα τα πανικόβλητα που γραφεις και δικαιολόγησε ..να σε καθησυχάσω όσο μπορώ γιατί έχω κάνει και πρόσκοπος .
Μην φοβάσαι ..καταλαβαίνω ότι νιώθεις άσχημα που την πάτησες έτσι και εξαιτίας σου βάζεις την φυλή σε προβλήματα αλλα τι μπορούν να σου κάνουν ? Το πολύ πολύ να σε διώξουν ..έτσι κι αλλιώς έχεις σκοπό μονος σου να πατήσεις διαγραφή όταν δεις το μηδενικό να σου έρχεται ...έτσι δεν είναι ?
 

DeletedUser18131

Του μιλάω όπως του αξίζει να του μιλάω. Ο "κυριος" Βασίλης τελικά είναι γνωστός μου από αρκετούς κόσμους. Αν δείς παλαιότερα post μου θα δείς ότι σέβομαι απόλυτα τους συνομιλητές μου. Αλλά όχι τον συγκεκριμένο. Επίσης θεωρείς ότι εκείνος σέβεται τους συνομιλητές του; Και όχι τπτ άλλο έχει και μια ηλικία , η οποία δεν θα έπρεπε να του επιτρέπει τέτοιες συμπεριφορές.

Επίσης δεν είμαι εγώ αυτός που τα παρατάει συνήθως αλλά εσύ!
makrobaron
 

DeletedUser31147

Ξαναδιάβασε το πρώτο σου post οργισμένο νιάτο και μου ξαναλές για ύφος και ειρωνείες .
Σε έναν κόσμο με συνάντησες τον οποιο εγώ τον έκλεισα ενώ εσύ δεν τον έχεις ούτε καν στην υπογραφή σου .
και ναι είμαι ο ""μακροβαρον"" και ποτε δεν το έχω αρνηθεί . Η συνεχεια προσεχώς . Για την ώρα σκέψου τι θα κανεις ..θα μπεις στους GO να έχεις κοντινές άμυνες η θα πάρεις μόνιμες πολύτιμες άμυνες από την φυλή σου που θα τις λείψουν από το μέτωπο με "αροξολ" ?
 

DeletedUser18131

Είσαι και αστείος εκτός των άλλων. Ψάξε καλύτερα τα τεφτέρια σου για το ποίος είμαι και ίσως αλλάξεις γνώμη για αυτά που λες. Αυτό που ανέφερα στο πρώτο που ποστάρισμα είναι απλά ότι κάνεις άθλια προπαγάνδα , όπως πάντα άλλωστε.
Δεν χρειάζεται να πάρω άμυνες για να σε αντιμετωπίσω . Σου ξαναείπα ποία η γνώμη μου για εσένα.

Σε ότι αφορά τις κινήσεις μου , νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρος παραπάνω. Προς σεβασμό στα μέλη της 3-ΟΥ και στον Δημήτρη κλείνω εδώ τη συζήτησή μας. Θα τα πούμε Ingame και ελπίζω σύντομα.
 

DeletedUser31166

Είσαι και αστείος εκτός των άλλων. Ψάξε καλύτερα τα τεφτέρια σου για το ποίος είμαι και ίσως αλλάξεις γνώμη για αυτά που λες. Αυτό που ανέφερα στο πρώτο που ποστάρισμα είναι απλά ότι κάνεις άθλια προπαγάνδα , όπως πάντα άλλωστε.
Δεν χρειάζεται να πάρω άμυνες για να σε αντιμετωπίσω . Σου ξαναείπα ποία η γνώμη μου για εσένα.

Σε ότι αφορά τις κινήσεις μου , νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρος παραπάνω. Προς σεβασμό στα μέλη της 3-ΟΥ και στον Δημήτρη κλείνω εδώ τη συζήτησή μας. Θα τα πούμε Ingame και ελπίζω σύντομα.

φιλε μου ελπιζω οντως να γινει αυτο γτ αληθεια θα μπουν και σ αλλο κοσμο και τα ιδια θα κανουν. εχουμε καταντησει χωρις premaid να μη τολμας να μπαινεις σε ελληνικο κοσμο γτ μπορεις να πεσεις πανω σε τετοια ατομα. εγω απο τη σειρα μου σταματω τον 27 και πολυ καθησα. η σωστη αντιμετωπιση με τετοια ατομα ειναι με το που τους βλεπεις σε κοσμο τον εγκαταλειπεις στα μπαμ. οπως εκανε ο περφεκτ, ο χαρης, ο μπαρακουντα και τοσοι αλλοι. και αστους να παιζουν με τα βαρβαρα. ισως αρχισουν να σκευτονται οτι καμια φορα και με τους φιλους μας παιζουμε ξυλο, εντος παιχνιδιου. καλη συνεχεια σε ολους αν και θα ελεγα παρατηστε το και παμε παπιγκο για τσιπουρα. την καληνυχτα μου.
 

DeletedUser30047

11:31



18:26






τελικά ειχατε ταυτοχρονα την g.o και την aroxol συμμάχους η' όχι , μας μπερδεψες τη μια λες οτι οι ρουφ λενε μ@@@@@ς και μετα απο λίγες ωρες λες οτι οντως ειχατε και τους 2 ταυτοχρονα :)) εσπασες ολα τα ρεκόρ, τουλαχιστον ας αφηνες λιγες μερες να περασουν να ξεχαστεί :D

ασχετα αν δεν εισαι διοικηση εσυ το βρίσκεις λογικό να κανεις σύμμαχο τον εχθρο του συμμάχου σου? (ξερω τωρα θα πεταχτει ο easy rider και θα πει οτι ηταν μελετημένο, ηταν σχεδιασμένο να γίνει ετσι κλπ)

οπως και να χει.. οι ηγέτες αυτου του κοσμου μαλλον θελουν να τον κλείσουν με αγγαλίτσες.. να μαζέψουμε τα μυστικα να τον κλεισουμε μη γίνει καμια στραβή .. και easy rider η φυλή λέγεται σεκς .. (σελινο-καροτο-σκορδο) και οχι σεξ.. δειξε λίγο επίπεδο.


ειδες γυναικες..........τς τς τς τς η αληθεια ειναι δεν θυμαμαι γιατι οπως σου ειπα δεν ασχολουμε με διοικητικα πολυ πιθανον να εγιναν οι συμμαχιες πριν γινουν εχθροι αυτες οι δυο φυλες δεν ξερω αληθεια......Οσο για τις αγκαλιτσες εγω λογο αχρωματοψιας που εχω βλεπω μονο κοκκινο οποτε δεν μπορω να αγκαλιασω κανεναν(Ασε εχω παει παντου κανεις δεν μπορει να με γιατρεψει)
 
Κορυφή