Fostiras vs Υπερσυμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος Fostiras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31147

Τι λέτε κύριε ..
Μήπως σας πείραξε η μαγιονέζα που φάγατε προχθές ?
Ανήκετε και εσείς στην ίδια φυλή που κατηγορεί τις άλλες για μπλε χάρτη ?
Δηλαδή αν μετράω σωστά , 5 οι go , 2 οι "μοξιτο" 5 εμείς μας κάνουν 12 φυλές .. Όμως οι "αροξολ" σας πείραξαν που είναι 12 .
E αφού βρίσκετε κόσμο και τους πουλάτε το παραμύθι σας ..συγχαρητήρια .
 

DeletedUser

Κούρασες φίλε,

Δεν επιλέξαμε τη συμμαχία μαζί σας. Σεβαστήκαμε την απόφαση των συμμάχων μας: G.O.

Εμείς βλέπεις σεβόμαστε τους συμμάχους μας. Δεν κάνουμε συμμαχίες με τους εχθρούς των συμμάχων μας.

Όσο για το αν παίζεις αγκαλίτσες που σου λέει και ο cafesunrise. Το ODA φίλε μου ανεβαίνει πολύ εύκολα όταν έχεις εναν "τελειωμένο" μικρό εχθρό.
Αφού ένα χάρτη μπλε βλέπεις με μία καφέ Ήπειρο, ένα μωβ rim, αντε και κάτι "τελειωμένους" εχθρούς ανάμεσά σου. Τι να μας πεις εσύ για το παιχνίδι;

Διάλεξες λάθος εταιρεία παιχνιδιών. Μετακόμισε από την innogames στη valve και το steam που δίνει το simcity 4 με 9.99 και στις γιορτές με κανένα 2ευρώ. Θα σου βγει και πιο οικονομικά.

Αλλά δεν έχεις ανάγκη εσύ, σπαταλάς το premium για αλλαγή ονόματος...

μέχρι και τον εαυτό σου ντρέπεσαι, αλλά ακόμα γράφεις!

Και τι να γράψεις; Εδώ ειρωνεύεσαι το giannis001 που μιλάει όμορφα και ξεκάθαρα με όλους. Νόμιζα ότι ήσουν 14-17 και έλεγα εντάξει, παιδί είναι.

Αλλά δεν είσαι... κάτι κάνεις λάθος! Κοίταξε το...
 

DeletedUser31147

AmOrFwToS @

Να αρχίσω με μερικά αποσπάσματα του γιάννη που απαντάει όμορφα και ΔΕΝ του αξίζει η ειρωνεία όπως λες .
Είσαι ακόμα μια απόδειξη πως 2 πράγματα είναι άπειρα η βλακια και το σύμπαν...
και όπως έχουν πει κάποιοι για το σύμπαν δεν είναι απόλυτα σίγουροι..

αν μιλάς εκ μέρους των 3OU... λείπαμε,


συζήτηση τέλος από μένα...
Δεν με ενδιαφέρει το δούλεμα η όπως θέλεις να το πεις.. κανε ότι θέλεις. Άλλα δεν ανέχομαι ανακρίβειες..

Σε όλη την συζήτηση ανακρίβειες εσύ λες..

και θέλω να ανασκευάσεις δημοσιά την δήλωση σου... γιατί μια δίκη σου κουβέντα όπως αυτή βάζει ολόκληρες φυλές σε διαδικασίες όταν καπιοι δεν γνωρίζουν λεπτομέρειες... με αυτά που λες, απορούν ...

περιμένω να ανασκευάσεις

από εκεί και πέρα σου είπα πες και κανε ότι θέλεις άλλα να είναι αληθινό.
http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?26749-Πυξιδοφατσα

Ανύπαρκτος

που θέλω εγώ την βοήθεια σου...!

άλλα αν είσαι χαντζιαβατης... τέτοια λες... άλλα πλέον δεν σε δίνει σημασία κανένας :) χαχαχαχχαχαχ

!!! φαίνεται ότι δεν γνωρίζεις τίποτα... για αυτό πάνε ρώτα πρώτα και μετά γράψε...!!!

καλή πυξίδα σου εύχομαι.. άλλωστε την έχεις στις συνήθειές σου!!!

Το τι είναι πάλι σπαταλη είναι υποκειμενικό . Όπως έχω πει πολλές φορες δεν έχω δανειστεί από κανέναν σας τίποτα . Αντίθετα εσείς όλοι γράφετε πικραμένα σχόλια για το ποσο καλο ήταν το παιχνίδι πριν το pemium είσαστε οι πρώτοι που πουλάτε τους πόρους σας για μερικούς πόντους .


Τα περί διπλωματίας που γραφεις και σεβασμού στον σύμμαχο σας εσύ ο ίδιος τα πιστεύεις η προσπαθείς να καλμάρεις τις αντιδράσεις που ξεκίνησαν μέσα στην φυλή σας ? Με αλλα λόγια δεν είσαστε σύμμαχοι απλά με τους GO αλλα αδελφική φυλή .. Όλο αυτόν τον καιρό που ο cafesunrize γραφει αφορισμούς εναντίων όλων των άλλων φύλλων μας δουλεύετε ? Στην ουσία δεν είσαστε ανεξάρτητη φυλή αλλα κρυφή ακαδημία των GO , που φυσικά μετά είσαστε υποχρεωμένοι χωρίς καν να έχετε δικαίωμα προσωπικής επαφής παίρνετε διαταγές και εκτελείται ?
Περίεγο είναι και το γεγονός ότι σε εσάς οι go επέβαλαν να μας περάσετε συμμαχους , αλλα ξέχασαν να μας ενημερώσουν και εμάς να σας περάσουμε και εμείς ..


Τα αλλα τα πικραμένα που λες για oda και πεθαμένους αντιπαλους τι να τα σχολιάσω ? Όλοι μας οι αντίπαλοι βλέπεις αυτοκτόνησαν μονοι τους . Όλα άδεια μας τα άφησαν .


Καλά κάνετε βεβαια και προσπαθείτε να δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα αλλα όσο αφήνετε τον cafesunrize να κάνει τον ομιλητή σας όλο και θα γίνονται χειρότερα τα πράγματα .Αν και είδα ότι προσπαθείτε να τον "ελενξετε" πλέον . Στην χειρότερη στιγμή όμως . Γιατί τον βάλατε και έσβησε αυτά τα ωραία που έλεγε χθες για ασύρματες συνδέσεις και αποδράσεις παιχτών στους φούρνους ? Κρίμα που τα έσβησε ..όλοι έχουν δικαίωμα να γελάσουν λίγο αυτές τις μέρες .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μέτριοι παίκτες, μέτριες αντιλήψεις, μέτριο παιχνίδι. Τέλειες δημοσιεύσεις!

Για να εφτασες το Γιαννη να γράφει τέτοια σχόλια... κάτι σημαίνει. Σου γράφει όμορφα και εσύ τον ειρωνέυεσαι και στέλνεις ερειστικά μηνύματα και μετά σου απαντάει και αυτός με ανάλογα μηνύματα. Άσε τις ανακρίβειες σε μένα.

Κρυφή ακαδημία των G.O. ; Επιβολή συμμαχίας; Μάλλον δεν ξέρεις τι θα πει "αμοιβαίος σεβασμός". Τι να σε κάνω εσένα σύμμαχο; Μόνο για άμυνες θα χρειαζόσουν και στο σερβερ αυτό δεν μπορείς να στείλεις.

Όταν πολεμάς με μπλε χάρτη και ένα "μέτωπο" κάποια στιγμή θα πεθάνει ο αντίπαλος. Εγώ να πικραθώ για ODA ; χααχχα με κοροϊδεύεις έτσι;
Ξέρεις όταν τα χωριά γεμίζουν άμυνες συνέχεια δεν κάνεις ODA(από ενώσεις κλπ). Αντιθέτως στους κανιβαλισμούς κάνεις θεσπέσιες επιθετικές απώλειες αφού "καθαρίζεις" χωριά! χαχααχαχ
Να σου μαθαίνω και λίγο το παιχνίδι.

Για το χάρτη δεν είπες κάτι όμως... Σε προκαλώ να στείλεις μία επίθεση σε εχθρό τώρα... έχεις εχθρούς; χαχαχαχα Μπορεί να είναι αυτοί που είναι σε αναλογία 1/20. Θέλεις να βγάλω το χάρτη σας στο forum να γελάσουμε όλοι μας; Εκτός αν είσαι σε κάποιο κίνημα ειρηνιστών. Άλλαξε και τα avatar σου και βάλε το σήμα της ειρήνης.
Έτσι καταστρέφεις και το παιχνίδι των συμπαικτών σου...


Εμείς κράζουμε για 11 αροξολ γιατί; Γιατί ξεκινάμε πολέμους και αντί να παίξουν οι αντίπαλοι μαζεύονται όλοι μαζί εναντίον μας. Παλιοί γνωστοί είναι άλλωστε και έχουν προηγούμενα.
Και φαντάσου ότι όλους αυτούς που κράζει ο cafe για τον Κ13, εγώ ήμουν μέλος τους εκεί και τα παράτησα για τους ίδιους λόγους. επειδή έκαναν το χάρτη μπλε σε μία μερα και κατέστρεψαν το παιχνίδι μου και πολλών άλλων.

Είσαι μοναδική περίπτωση, μόνο εσύ γράφεις με το στυλ του ειδικού χωρίς να ξέρεις να παίζεις αποδεδειγμένα.

Το αρνητικό για σένα είναι ότι κάτι παίκτες σαν και του είδους σου απομακρύνουν τους καλούς παίκτες ή συμπαίκτες και δεν θα κάτσει κανένας να σου δείξει πως παίζετε το παιχνίδι.

Και μόνο που γράφεις με τέτοιο τρόπο είναι επειδή δεν έχεις να επιδείξεις κάτι στο παιχνίδι. Κάνε κάτι πρώτα στο παιχνίδι και τότε θα μάθεις και να σέβεσαι αντιπάλους και συμπαίκτες.
"Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια" δεν λέμε;


Εμεις δεν έχουμε να δικαιολογήσουμε κάτι... παίζουμε! Και ώς εκεί! Εσύ προσπαθείς να δημιουργήσεις σενάρια φαντασίας και πιάνεις κάθε λέξη που θα πει κάποιος.

Με γνώμονα το παιχνίδι ποτέ δεν έγραψες ώς τώρα. Συνέχισε το spam. Βλέπεις έχω από τα πιο παλιά account και με έχεις ξεπεράσει πολλαπλάσιες φορές σε δημοσιέυσεις. Μάλλον δεν σου δίνουν σημασία αλλού(εντός και εκτός παιχνιδιού) και έρχεσαι και ποστάρεις προκλητικά σε ένα forum για να φανείς και εσύ κάπου. Γράψε στο facebook ή στο twitter αν θέλεις να γίνεις διάσημος. Σε λάθος μέρος βρίσκεσαι.

"Αν και είδα ότι προσπαθείτε να τον "ελενξετε" πλέον ": Κανένας δεν προσπαθεί να τον ελέγξει, όταν θέλει γράφει, όταν δεν θέλει κάνει κάτι άλλο. Έχει κι άλλες ασχολίες στη ζωή του. Δεν είναι όλη μας η ζωή το παιχνίδι. Πάλι όνειρα βλέπεις.

Δεν δημοσιεύω τίποτα, παρακολουθώ όμως το forum...

τα λέμε στο παιχνίδι τα υπόλοιπα παίζοντας!

Καλό βράδυ!
 

DeletedUser8333

dimitris log

erotisi... poy ksero tin apantish ego alla thelo na apantiseis gia ta to diabasoyn oloi.

otan kanate thn symaxeia me toys go... gnorizate pia einai h sxesh mas me toys go...

enimerothikate oti otan kanate thn symaxeia me thn go.. kanate simaxeia kai me emas.. (asxotos an exoyme milisei i oxi)

gnorizete oti exoume apoleita koini diplomatia me toys go.. kai oi exthroi mas einai kai dikoi toys to idio kai oi symaxoi mas kai to antistrofo..

Tha soy apantiso ego ..to gnorizate...
akoyga oloi tin sizitisi poy eixate me toys go...

opote apo thn meria mas den exoume na apologithoyme gia tipota... sas exoume se simaxeia gia ena kai mono logo... giati sas exei kai i go..

alla eseis eno gnorizate oti opoia simfonia exete me go.. apeythias perna kai me mas... san ypoxreosh sas... epileksate na to agnoisete..

!!!

Sthn erotisi soy (ο οτι εχουμε εμεις με τους ΓΚΟ συμμαχια μας υποχρεωνει αν κανουμε και μαζι σας?Απο που και ως που?Μας μιλησατε για αυτα τα θεματα?μονοι σας τα κανατε?τωρα τι καθεστε και λετε ο,τι σας κατεβει και θελετε και συμμαχια?) h apanantish sta erotimata soy briskete parapano!!!

opote ego den katalabeno pragmatika!!!

[yio]----

Δόθηκε προειδοποίηση για παράβαση των Κανόνων του Φόρουμ.

yioryos[/yio]

Φυσικα και το γνωριζα....αλλα οταν μου ειπαν οι ΓΚΟ οτι εινια συμμαχοι μαζι σας,εγω τους ειπα καλα κανατε,αλλα εμεις δεν εχουμε καμια σχεση...Δλδ τι ακριβως θες?να σας κανουμε συμμαχουσ με το ζορι?
 

DeletedUser13389

Θα παρακαλεσω πολύ κανένας από SEKS να μην συνεχίσει την συζήτηση με αυτό το άτομο σε αυτό το θέμα...

εγώ περιμένω καπιον από την διοίκηση τον 3OU τον dimitris log για παράδειγμα να πει αν έχει να πει κάτι..

τις αμπελοφιλοσοφιες τις βαρέθηκα και δεν έχω σκοπό να απαντάω κάθε φορά και να λέω τα ίδια και τα ίδια..

γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι άλλο η 3OU και άλλο αυτος...

αυτος άπλα δεν μπορεί να καταλάβει... και είναι φυσιολογικό αυτό.. το καταλαβαίνω και τον συμμερίζομαι... αφού δεν μπορεί.. δεν μπορεί.. τι να κάνω..

γνωρίζω όμως ότι η διοίκηση των 3OU καταλαβαίνει την διάφορα... τα επικριτικά σχόλια μου έχουν να κάνουν μόνο με τον συγκεκριμένο άτομο.
 

DeletedUser8333

Για να εφτασες το Γιαννη να γράφει τέτοια σχόλια... κάτι σημαίνει. Σου γράφει όμορφα και εσύ τον ειρωνέυεσαι και στέλνεις ερειστικά μηνύματα και μετά σου απαντάει και αυτός με ανάλογα μηνύματα. Άσε τις ανακρίβειες σε μένα.

Κρυφή ακαδημία των G.O. ; Επιβολή συμμαχίας; Μάλλον δεν ξέρεις τι θα πει "αμοιβαίος σεβασμός". Τι να σε κάνω εσένα σύμμαχο; Μόνο για άμυνες θα χρειαζόσουν και στο σερβερ αυτό δεν μπορείς να στείλεις.

Όταν πολεμάς με μπλε χάρτη και ένα "μέτωπο" κάποια στιγμή θα πεθάνει ο αντίπαλος. Εγώ να πικραθώ για ODA ; χααχχα με κοροϊδεύεις έτσι;
Ξέρεις όταν τα χωριά γεμίζουν άμυνες συνέχεια δεν κάνεις ODA(από ενώσεις κλπ). Αντιθέτως στους κανιβαλισμούς κάνεις θεσπέσιες επιθετικές απώλειες αφού "καθαρίζεις" χωριά! χαχααχαχ
Να σου μαθαίνω και λίγο το παιχνίδι.

Για το χάρτη δεν είπες κάτι όμως... Σε προκαλώ να στείλεις μία επίθεση σε εχθρό τώρα... έχεις εχθρούς; χαχαχαχα Μπορεί να είναι αυτοί που είναι σε αναλογία 1/20. Θέλεις να βγάλω το χάρτη σας στο forum να γελάσουμε όλοι μας; Εκτός αν είσαι σε κάποιο κίνημα ειρηνιστών. Άλλαξε και τα avatar σου και βάλε το σήμα της ειρήνης.
Έτσι καταστρέφεις και το παιχνίδι των συμπαικτών σου...


Εμείς κράζουμε για 11 αροξολ γιατί; Γιατί ξεκινάμε πολέμους και αντί να παίξουν οι αντίπαλοι μαζεύονται όλοι μαζί εναντίον μας. Παλιοί γνωστοί είναι άλλωστε και έχουν προηγούμενα.
Και φαντάσου ότι όλους αυτούς που κράζει ο cafe για τον Κ13, εγώ ήμουν μέλος τους εκεί και τα παράτησα για τους ίδιους λόγους. επειδή έκαναν το χάρτη μπλε σε μία μερα και κατέστρεψαν το παιχνίδι μου και πολλών άλλων.

Είσαι μοναδική περίπτωση, μόνο εσύ γράφεις με το στυλ του ειδικού χωρίς να ξέρεις να παίζεις αποδεδειγμένα.

Το αρνητικό για σένα είναι ότι κάτι παίκτες σαν και του είδους σου απομακρύνουν τους καλούς παίκτες ή συμπαίκτες και δεν θα κάτσει κανένας να σου δείξει πως παίζετε το παιχνίδι.

Και μόνο που γράφεις με τέτοιο τρόπο είναι επειδή δεν έχεις να επιδείξεις κάτι στο παιχνίδι. Κάνε κάτι πρώτα στο παιχνίδι και τότε θα μάθεις και να σέβεσαι αντιπάλους και συμπαίκτες.
"Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια" δεν λέμε;


Εμεις δεν έχουμε να δικαιολογήσουμε κάτι... παίζουμε! Και ώς εκεί! Εσύ προσπαθείς να δημιουργήσεις σενάρια φαντασίας και πιάνεις κάθε λέξη που θα πει κάποιος.

Με γνώμονα το παιχνίδι ποτέ δεν έγραψες ώς τώρα. Συνέχισε το spam. Βλέπεις έχω από τα πιο παλιά account και με έχεις ξεπεράσει πολλαπλάσιες φορές σε δημοσιέυσεις. Μάλλον δεν σου δίνουν σημασία αλλού(εντός και εκτός παιχνιδιού) και έρχεσαι και ποστάρεις προκλητικά σε ένα forum για να φανείς και εσύ κάπου. Γράψε στο facebook ή στο twitter αν θέλεις να γίνεις διάσημος. Σε λάθος μέρος βρίσκεσαι.

"Αν και είδα ότι προσπαθείτε να τον "ελενξετε" πλέον ": Κανένας δεν προσπαθεί να τον ελέγξει, όταν θέλει γράφει, όταν δεν θέλει κάνει κάτι άλλο. Έχει κι άλλες ασχολίες στη ζωή του. Δεν είναι όλη μας η ζωή το παιχνίδι. Πάλι όνειρα βλέπεις.

Δεν δημοσιεύω τίποτα, παρακολουθώ όμως το forum...

τα λέμε στο παιχνίδι τα υπόλοιπα παίζοντας!

Καλό βράδυ!

Εσενα το προβλημα σου ποιο ειναι,αφου εισαι ο πιο παλιος λογαριασμος εδω μεσα?Γιατι ασχολεισαι με τον κοσμο αυτο? το τι εχει κανει ο καθενας φαινεται...δεν μας λες και το δικο σου ονομα στο παιχνιδι να δουμε και ποιος εισαι?
Σου επεβαλαν την συμμαχια μαζι μας??χαχααχααχχαχα.Ε λοιπον σου δινω το οκ να την σπασεις....αντε να σε δω...
 

DeletedUser13389

dimitris log

δηλαδή λες Δημήτρη. ότι γνώριζες μόνο ότι άπλα είμαστε σύμμαχοι με τούς GO και ότι η συμμαχία μαζί τους δεν περιελάμβανε την συμμαχία μαζί μας...

αν το παραπάνω είναι αυτό που ισχυρίζεσαι... τότε κάτι δεν καταλάβατε καλά...!!!

ξανά μιλήστε με τους GO...

γιατί εγώ μιλάω και αυτή την ώρα μαζί τους... και άλλα μου λένε ότι έχετε πει... !!!


και θέλω να ξέρεις οτι πλέον έχουμε ενημερώσει τους go πως εμείς σας βλέπουμε πλέον καφέ.. και ένα κοινό πλάνο διεκδικήσεων που είχαμε κοινό διαγράφηκε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8333

Εσυ νομιζω δεν καταλαβες καλα...
Εμενα φυσικα και μου ειπαν οι ΓΚΟ οτι ειστε συμμαχοι ακι πως θα πατε μεχρι τελους,αλλα αυτο σε καμια περιπτωση δεν υποχρεωνει εμας να κανουμε το ιδιο...Και φυσικα δεν μας ειπαν και κατι τετοιο οι ΓΚΟ αφου δεν εχουν κανενα λογο πανω στο θεμα αυτο..Αν ηταν ετσι οπως λετε θα γινοταν αυτο που τωρα κοροιδευεται ολοι σας,δλδ η καθε φυλη θα επρεπε με οποιον κλεινει συμμαχια να κουβαλαει μαζι και τους αλλους συμμαχου την φυλης που συμμαχει...Ε δεν γινονται αυτα....
Εγω προσωπικα θυμαμαι που ειπα οτι καλα κανεται παιδια εσεις και ειστε συμμαχοι με ΣΕΞ αλλα εγω δεν εχω καν επαφη μαζι τους οποτε δεν χρειαζεται να κανω κατι...
Το ερωτημα το δικο μου ομως εινια αλλο..Για ποιο λογο εχει γινει αυτο το ποστ και γιατι μιλατε συνεχεια με τον περσονα....σας εκανε κατι?
 

DeletedUser13389

Συμφωνούμε...

δεν έχετε καμιά υποχρέωση να μας περάσετε συμμάχους... άλλωστε πολύ σωστά το λες.. δεν έχουμε καμιά επαφή...

το ότι σας περάσαμε εμείς έχει να κάνει με την σχέση μας με τους GO. Φαντάζομαι δεν έχετε πρόβλημα με αυτό..

Από το σημείο αυτό όμως μέχρι να μας λένε κάποιού δίκη σας ότι σας παρακαλάμε για συμμαχία.. έχει διαφορά..

και για αυτό το λόγο έχει γίνει όλο αυτό σε αυτό το ποστ.. γιατί κάποιοι νομίζουν ότι παρακαλάμε!!!

και προσπαθούμε να εξηγήσουμε πως δεν είναι έτσι... κάπου εκεί ξέφυγαν τα πράγματα...!!!

μιλώντας για μένα ότι έχω πει για τον easy rider δεν το περνώ πίσω.. το παλικάρι έχει πρόβλημα.... είναι καθοδηγουμενος τον άλλο προβληματικό ... φανταζότανε τα ξέρεις.!!!

εάν έχω πει κάτι που μπορεί να έχει προσβάλει τους 3OU σας φυλή το περνώ πίσω και ζητάω συγνώμη.!!!
 

DeletedUser31147

Όπως έχω γράψει πολλές φορες , το αν στέλνω άσχημα τρένα η αν έχω φάει πυξίδες δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να έχω γνώμη και επιχειρήματα .
Αντί να προσπαθήσετε να αντιπαραθέσετε τα δικά σας επιχειρήματα διαλέγετε να αμυνθείτε μέσω προσωπικής επίθεσης εναντίων μου .
Σας πείραξε η ερώτηση μου για ποιον λόγο παρακαλάτε για συμμαχία μια φυλή σαν και την δικια μας ..
Όμως τα γεγονότα αποδεικνύουν ότι όσο και αν δεν σας αρέσει η έκφραση αυτό κάνατε εδώ και μήνες . Αρχής γενομενης με τον cafe και τις περιοδείες του από room σε room να παίζει την κασέτα των κακών "αροξολ" , με αποκορύφωμα την μονομερή συμμαχία που συνάψατε μαζί μας . Μήπως τελικά όλα αυτά δεν είναι θέμα παρεξήγησης αλλα ανάγκη εσωτερική , τρικ τόνωσης του ηθικού των μελών της φυλής σας ?


Η εντύπωση πάντως που υπάρχει αυτή την στιγμή όσο και αν προσπαθείτε να ανακατασκευάσετε είναι ότι αυτά που δημοσια κοροϊδεύετε τα ίδια ακριβώς κάνετε και εσείς . Με την διαφορα ότι εσείς το κρυφό να μην σας πάρουν χαμπάρι .


Βλέπω και προσπάθεια να με παρουσιάσετε σαν κατευθυνόμενο από τον xaxanoula προφανώς .. Τον λόγο δεν τον καταλαβαίνω ας μου τον εξηγήσετε . Πριν όμως αν μπορείτε ας εξηγήσετε το απόσπασμα που ακολουθεί ..αν έχετε δείξτε με ποιον τρόπο και ποτε προσπάθησα εγώ να σας χαλάσω την συμμαχία με τους GO .




http://prntscr.com/2u8caz


νουμπακια. ολοι να ενωθειτε παλι ρομπα θα γινεστε!

μετα τις 12 ακαδημιες και τις ενωσεις σας, μετα την αδερφικη συμμαχια με 3ου που τωρα ξαφνικα το παιζει ουδετερη μηπως μπορεσει να σπασει τη δικη μας συμμαχια με GO, (τυφλοι δεν ειμαστε, ουτε μακακοι να μην καταλαβαινουμε κυριε περσονα νο πραπα τι παιχνιδι βρωμικο παιζετε) βαλατε τον μεγαλυτερο εχθρο λογω ρισταρτ απο σεκς στον 13 και απο σεκς στο 24 οπως και του λογου σου, να παρει λογαριασμο σε εσας!!

δεν πιανουν τα παραμυθια σας οτι εχετε καλες σχεσεις με GO, σας μαθαμε πλεον το βρωμικο και υπουλο παιχνιδι που παιζετε! προσπαθειτε να σπασετε τη συμμαχια μας, ωστε αν μπορεσετε να του βαλετε κι αυτους απεναντι μας!

ηθελα να δω ομως την σταση της GO απεναντι μας, που βεβαια μεχρι τωρα δεν εχω λογο να την αμφισβητησω, και ποια εξελιξη θα εχει ο κοσμος!!

ενωθηκατε τυπικα και ατυπα(εκτος της GO) ολα τα τσακαλια για να φατε την σεκσ! μονο αυτη φοβαστε και οσο δεν σας βγαινει το πλανο σας θα τα κανετε πιο πολυ πανω σας απο τον φοβο!!

μαζευτε κι αλλους!! να δω ποιος απο σας θα κλεισει κοσμο ομως!


http://prntscr.com/2u8jdn
 

DeletedUser16803

χαχανουλα Φεβ 19,2014 10:55
Μόλις διάβασα το εξτέρναλ του 27 (ειλικρινά μόλις το διάβασα στο τσίπουρο που πάω να πιω) και είδα οτί έβγαλες μία εμπάθεια είτε με υποννοούμενα είτε απευθείας...

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσω να ποστάρω και το ξέρεις...

Μου είπε και ο Άλεξ (που νταλγκαδιάστηκε στον 24) κάτι κουφά και αναρωτιέμε..

Σου έκανα κάτι ;

Εσένα προσωπικά...;

Μη μου αρχίσεις περί φυλών και άλλα τέτοια που λές στα παιδιάκια...

Αντρίκια μίλα μου....σου έκανα κάτι εσένα σαν Σπύρο ;

Την καλημέρα μου.

cafesunrise Φεβ 19,2014 11:02
αν μου εξηγουσες και ποιος-οια εισαι, θα μπορουσαμε να μιλησουμε!

την καλημερα μου

χαχανουλα Φεβ 19,2014 11:22
Ο Πάνος είμαι...

αν θέλεις και έχεις χρόνο έλα και σκάιπ να τα πούμε...

nagiotispa

εχει 3 μερες που το πρωτοποσταρα αλλα ακομα να απαντησεις ποιος παιζει τον λογαριασμο. δεν βολευει φυσικα η απαντηση και συνεχιζεις να εισαι το ιδιο γελοιος και ψευτης!
εχεις φτασει σε τετοιο βαθμο γελοιτητας, που κι οταν σε φτυνουν νομιζεις οτι ψιχαλιζει.
ξερω οτι θα κανω ενα μηνα να γραψω παλι, αλλα ουτως η αλλως με γελοιους ανθρωπους σαν και του λογου σου δεν προκειται να ξανασχοληθω!

μου απαντησες με την σταση σου και με το τροπο που σκεφτεσαι, ολοι εσεις που μαζευτηκατε σαν υαινες σε μια αγελη, οτι εχετε την ιδια φιλοσοφια! οποτε δεν εχει νοημα να δειξω σε οσους διαβαζουν το ποσο καλοτουμπας εισαι και ποσο γυναικουλα στην ψυχη, που ουτε και τωρα δεν εχεις το σθενος να παραδεχτεις δημοσια το ρολο που παιζεις! φτου! γελοιε!

τον giannis και παικτικα αλλα και στο ηθος δεν εισαι ουτε μια τριχα απο τα @@ του! τοσο αξιζεις και ισως να ειπα και πολυ!

οσες φορες σε ρωτησα καποια πραγματα με στοιχεια, δεν ειδα ουτε μια απαντηση. ξερω οτι το ιδιο θα κανεις κι εδω! μπλα μπλα και καλοτουμπες!

αν θες ομως να με ακουσεις, επειδη δεν προκειται να ασχοληθω αλλο μαζι σου, μια και δεν χρειαζεσαι δασκαλο αλλα ψυχολογο τελικα, κοιτα να τα βρεις με τους ανθρωπους που ειναι real live διπλα σου, γιατι κι εκει με την γελοιοτητα που κουβαλας, ειμαι σιγουρος οτι μονο η γατα κι ο σκυλος σου σου κανουν παρεα!

κι αν δεν μπορεις μονος σου να το κανεις, πηγαινε και ρωτα κανα ειδικο, επειδη πραγματικα φαινεται οτι εχεις την αναγκη του!

σε λυπαμαι...............
 

DeletedUser31147

Η ερώτηση


21-02-14, 00:14
μπλα μπλα μπλα! κλασσικος οπως παντα! απο πιπερια σε πιπερια και ουσια 0. αλλαξε το λιγο! δεν βαρεθηκες να μην απαντας? αν δεν εχεις κατι να πεις, απλα μην μιλας!


πες μου λιγο ομως!! ποιος παιζει την χαχανουλα?

και μην βιαστεις να απαντησεις, επειδη θα σου βγαλω στοιχεια!!

Η απάντηση .
21-02-14, 11:24
cafesunrise @

Την xaxanoula την παίζουν οι άνθρωποι που την έπαιζαν από την αρχή . Είναι μέλος της φυλής ο λογαριασμός αυτόσ από τις 15th January 2014:
Οι ιδιοκτητες του λογαριασμού είναι έναν ανδρόγυνο , έχω παίξει μαζί τους και στον 23 ,και στο παρελθόν σε άλλον κόσμο δηλαδή έχουν κάνει και αρχηγός στην φυλή που παίζεις εσύ τώρα . Τι να προσέξω λοιπόν ? Τι ανακάλυψες πάλι και θα βάλεις στοιχεια ? Ότι ο άγιος Βασίλης δεν υπάρχει ?
Ποιο είναι τελικά το μεγάλο μυστικό που έχεις ανακαλύψει και οδύρεσαι τόσες μέρες δεν καταλαβαίνω . Όπως ούτε και κανένας άλλος από όσους έχω ζητήσει την βοήθεια τους να μου εξηγήσουν .
Το ido και ο ανουβις . Με κάλεσε στο σκύρε να μου πει ότι λέω ψέματα για το ανδρόγυνο και μπλα μπλα , αλλα από ουσία η κάποια λογική εξήγηση να πει κάτι ..έστω ανάλογο με τις δικες σου ασύρματες συνδέσεις , ούτε καν .
Για να τελειώνουμε λοιπόν με το θεματάκι σου .
Ότι και να λες για να καλυφθείς στην φυλή σου και την σαλάτα που τους έχεις κάνει , ήσουν στην αρχή μια προξενήτρα που έτρεχε από forum σε forum , από room σε room , προσπαθώντας να κλείσεις συμμαχίες με κάθε τρόπο . Οποιος σε γνώριζε , αποφάσιζε να περάσει στην άλλη πλευρά . Και αν εγώ έχω φάει πυξίδες με κάνει πυξιδιαρη όπως λέτε αλλα ούτε κουφό να μην ξέρω να ακούω τι λέει ο άλλος και κυρίως δεν είμαι ο μονος που παρακάλαγες να σου ρίξει σωσίβιο .
Είσαι εσύ ο ίδιος που λέγοντας οποια υποτιμητική λέξη περιέχει το φτωχό σου λεξιλόγιο , κραυγάζεις για συμμαχίες και χρωματιστούς χάρτες , αλλα την ίδια ώρα μονομερώς κλείνεις συμμαχίες με φυλές που σου έδειξαν πόρτα τουλάχιστον 5 φορες πριν όταν τις παρακαλούσες .
Τον Γιάννη και τι άνθρωπος είναι δεν τον ξέρω . Διαβάζω μονο τι λέει και από εκεί τον κρίνω . Στον Γιάννη λοιπόν , τον αμόρφωτο και οποιον άλλον από την φυλή σου έχουν σκοπό να συνεχίσουν να παίζουν σε αυτόν τον κόσμο τους λέω ότι αν θέλουν να μην φύγουν από εδώ σαν δαρμένα σκυλιά , να σε μαζέψουν . Και πάλι δεν ξέρω αν είναι πλέον καιρός .Το έχεις παρατραβήξει το σκοινί και η μονη ελπίδα που σας μένει είναι αν προλάβετε και πάρετε καμια τριάδα μυστικών ..Σε αντίθετη περίπτωση , για ακαδημία πάτε τρέχοντας .
 

DeletedUser23855

καλησπερα ρε μαγκες, δεν συνηθηζω να γραφω στο εξωτερικο αλλα παρα μονο να διαβαζω και να γελαω της περισσοτερες φορες, το παιχνιδι το παιζω απο το μερος συγκεντρωσης και οχι απο το φορουμ.
Διαβαζω για συμμαχιες για παρακαλια για το ποιος ειναι ποιο καλος, ποιος ειναι νουμπας και πολλα διαφορα.
Εχω να κανω μια προταση και να δουμε ποιος ειναι και τι, και να μην χαλιεστε μεσα στο φορουμ.
Ποσες φυλες ειναι στον κ27? πχ 15?(ουτε καν της εχω μετρηση, κατι που δεν με νοιαζει κιολας)
Μαζευομαστε 15 δουκες και κανουμε μια αιτηση στην ομαδα διαχειρισης να αλλαξει την ρυθμιση, και να παει το κλεισιμο του κοσμου στο 100% του χαρτη, ολα τα αλλα που λετε ειναι να περναμε την ωρα μας.
 

DeletedUser31166

καλησπερα ρε μαγκες, δεν συνηθηζω να γραφω στο εξωτερικο αλλα παρα μονο να διαβαζω και να γελαω της περισσοτερες φορες, το παιχνιδι το παιζω απο το μερος συγκεντρωσης και οχι απο το φορουμ.
Διαβαζω για συμμαχιες για παρακαλια για το ποιος ειναι ποιο καλος, ποιος ειναι νουμπας και πολλα διαφορα.
Εχω να κανω μια προταση και να δουμε ποιος ειναι και τι, και να μην χαλιεστε μεσα στο φορουμ.
Ποσες φυλες ειναι στον κ27? πχ 15?(ουτε καν της εχω μετρηση, κατι που δεν με νοιαζει κιολας)
Μαζευομαστε 15 δουκες και κανουμε μια αιτηση στην ομαδα διαχειρισης να αλλαξει την ρυθμιση, και να παει το κλεισιμο του κοσμου στο 100% του χαρτη, ολα τα αλλα που λετε ειναι να περναμε την ωρα μας.

τι λες τωρα φιλε μου να μη κλεισει η υπερμεγιστη αροξολ τον φοβερο απαιχτο (κυριολεκτικα το πολυ 10 καλα οργανωμενα πλανα να χουν γινει στον κοσμο απο ολες τις φυλες) κ27? χαριστε τους τη χαρτογραφια να παμε σπιτια μας. μας δουλευουν, μας προσβαλλουν, μας δωροδοκουν μας ενωνουν, μας χωριζουν αναλογα μετα γουστα τους. αφηστε τους να χαρουνε λιγο το φοβερο κλεισιμο του κ27. εγω αν τον εκλεινα δε θα καυχιομουν παντως.

Οσο για το γεγονος το να εισαι συμμαχος με μια φυλη και αυτοι να κανει συμμαχια με τον εχθρο σου εγω το θεωρω αιτια πολεμου. μιλαω φυσικα για το γεγονος της εχθροτητας γκο-αρξ και της συμμαχιας 3ου-γκο. καλα δε ντρεπεστε και λιγο? αλλα πολεμος δε ξερουν τι θα πει. ξερουν στο σημειο που ειναι η ΑΡΞ-- αλλα γενικα τα χουν φτιαξει ομορφα και βολικα. μονο εκει γινεται παιχνιδι. ολους τους αλλους τους εχουν για κομπαρσους να στελνουν αμυνες και επιθετικα. σε καποια φαση ομως θα σταματησουν και αυτοι εκτος αν ανηκουν στη κλικα.

και ναι ειναι κοσμος με μυστικα ετσι θα κλεισει κατακτωντας τα ολα. ωραια λοιπον. αν μπηκαν 80 ατομα στον 27 τα 50 ηταν φιλοι και το χαν αποφασισει να ενωθουν πριν ανοιξει ο κοσμος τα 10 ξεκαρφωτοι ατυχοι που ετυχε να πεσουν στα νυχια τους και οι υπολοποι 20 στριμωγμενοι εχθροι για να χουμε να λεμε οτι καναμε και κανα πολεμο. ενωνονται λοιπον οι 50 για να τιμησουν τη φιλια τους να μαζεψουν και τα μυστικα και τα λεγαμε!

περιμενουμε το νεο πλανο της υπερσυμμαχιας για την καταληψη της χαρτογραφιας. το πρωτο απετυχε παταγωδως.
 

DeletedUser30047

να ελεγχεις καλυτερα τους κατασκοπους σου δεν υπαρχει συμμαχια 3-ΟΥ με γκο ποιος σου ειπε τετοια μ@@@ απορω

μπραβο του:clap:
 

DeletedUser31166

να ελεγχεις καλυτερα τους κατασκοπους σου δεν υπαρχει συμμαχια 3-ΟΥ με γκο ποιος σου ειπε τετοια μ@@@ απορω

μπραβο του:clap:

xρυσα δεν ειπα οτι εχετε τωρα. αλλα καποια στιγμη ειχατε. ειχατε και κοινο φορουμ. συμμαχοι μ εμας συμμαχοι μ αυτους και μεις εχθροι μ αυτους. τ ατομα που κανονιζουν τετοια πραματα μαπλα ψαχνουν τον καλυτερο συνδυασμο συμμαχιων (αναλογως του που θα βγουν τα μυστικα φυσικα) για να κλεισουν τον κοσμο μια ωρα αρχυτερα. τα σπασατε οταν σας τσιμπησαν την ανατομια που τωρα ειναι στο 526|512. στο σκυπε ειμασταν και τα λεγαμε με τον συμπαικτη σου αν θυμασαι. δεν ειναι θεμα κατασκοπων μια συμμαχια. γινεται και αμεσως κανει το γυρο του κοσμου. εκτος κι αν ηταν κρυφη συμμαχια της ηγεσιας οποτε οντως χρειαζομαι ρουφ μεσα στην 3ου για να το μαθω. αλλα θα ταν ατομο της ηγεσιας σωστα? δεν εχει σημασια πια τα πραγμτα εχουν παρει το δρομο τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Οι περισσότεροι από εσάς που σχολιάζετε διαφορα περί διπλωματίας και ποσο κακός είναι αυτός ο κόσμος , κάτι έχετε ακούσει από δεύτερο χέρι αλλα στην ουσία δεν έχετε ιδέα τι έγινε πως έγινε και ποιος το έκανε .
Εγώ πάντως θυμάμαι πολύ καλά την φυλή μας να πολεμάει με όλες τις φυλές της ηπείρου της , και οποιον διαλύαμε να στρατολογείται από κάποια άλλη φυλή . θυμάμαι την δικια μας ήπειρο όλη κόκκινη και συμμαχους , τυπικούς η ουσιαστικούς σε ηπείρους διπλανές ..
θυμάμαι τον εκπρόσωπο των σεξ να gyrizei από forum σε forum από room σε room να "ανακατευει" όλους τους κόσμους των φυλετικών και να προσπαθεί να βρει συμμαχους να τον βοηθήσουν να λύσει τα ποθημένα του , θυμάμαι συμμαχους μας μετά να μας ζητάνε λύτρα 40 χωρια , θυμάμαι την ήπειρο μας την 55 να έχει μονο 6 μυστικά . θυμάμαι τους go μόλις βγαίνουν τα μυστικά να πιάνονται από μια λέξη εσωτερικού "ποσταρισματος" και να το παίζουν ανεξάρτητοι ..
Μαθαίνω τώρα ότι οι ίδιες αυτές οι φυλές που κατηγορούσαν και κατηγορούν τους "αροξολ" για παρασκήνιο , να προσπαθούν να φτιάξουν νέες φυλές με τους "αροξολ" παρέα και με την συμμετοχη τους με μονο ορο να μην κλείσουν οι 3-ου τον κόσμο .
Εμείς από την αρχή παίζουμε το παιχνίδι που εσείς μας επιβάλλεται . θέλετε διπλωματία ? ακολουθούμε και sas νικάμε . θέλετε πόλεμο ? ακολουθούμε και σας διαλύουμε .
θέλετε παρασκήνιο ? εδώ είμαστε περιμένουμε .
 

DeletedUser30047

xρυσα δεν ειπα οτι εχετε τωρα. αλλα καποια στιγμη ειχατε. ειχατε και κοινο φορουμ. συμμαχοι μ εμας συμμαχοι μ αυτους και μεις εχθροι μ αυτους. τ ατομα που κανονιζουν τετοια πραματα μαπλα ψαχνουν τον καλυτερο συνδυασμο συμμαχιων (αναλογως του που θα βγουν τα μυστικα φυσικα) για να κλεισουν τον κοσμο μια ωρα αρχυτερα. τα σπασατε οταν σας τσιμπησαν την ανατομια που τωρα ειναι στο 526|512. στο σκυπε ειμασταν και τα λεγαμε με τον συμπαικτη σου αν θυμασαι. δεν ειναι θεμα κατασκοπων μια συμμαχια. γινεται και αμεσως κανει το γυρο του κοσμου. εκτος κι αν ηταν κρυφη συμμαχια της ηγεσιας οποτε οντως χρειαζομαι ρουφ μεσα στην 3ου για να το μαθω. αλλα θα ταν ατομο της ηγεσιας σωστα? δεν εχει σημασια πια τα πραγμτα εχουν παρει το δρομο τους.

Αντωνη μου γλυκιε μου ξερεις πολυ καλα οτι ενα πολεμικο παιχνιδι δεν κερδιζετε μονο απο καλους παιχτες αλλα και απο καλη στρατηγικη ειτε λεγετε συμμαχια ειτε ΣΗ κλπ-κλπ δεν ασχολουμε με διοικητικα και δεν με ενδιαφερουν τα κρυφα μονο τα φανερα.....Τωρα το αν ειχαμε συμμαχια με γκο και γιατι εσπασε ασε να γνωριζουμε καλυτερα εμεις δεν ηταν μονο ενα μυστικο αλλα πολλα περισσοτερα..Νομιζω οτι με το που εγινε αυτη η συμμαχια ηταν να σπασει...Τες/πα οπως ειπες τωρα τα πραγματα πηραν τον δρομο τους και ας κερδισει ο καλυτερος
 

DeletedUser31166

Αντωνη μου γλυκιε μου ξερεις πολυ καλα οτι ενα πολεμικο παιχνιδι δεν κερδιζετε μονο απο καλους παιχτες αλλα και απο καλη στρατηγικη ειτε λεγετε συμμαχια ειτε ΣΗ κλπ-κλπ δεν ασχολουμε με διοικητικα και δεν με ενδιαφερουν τα κρυφα μονο τα φανερα.....Τωρα το αν ειχαμε συμμαχια με γκο και γιατι εσπασε ασε να γνωριζουμε καλυτερα εμεις δεν ηταν μονο ενα μυστικο αλλα πολλα περισσοτερα..Νομιζω οτι με το που εγινε αυτη η συμμαχια ηταν να σπασει...Τες/πα οπως ειπες τωρα τα πραγματα πηραν τον δρομο τους και ας κερδισει ο καλυτερος

συμφωνω απολυτα οτι η καλυτερη στρατηγικη για να κλεισεις κοσμο με μυστικα ειναι να στρατολογησεις οσους περισσοτερους μπορεις και να κανεις οσες περισσοτερες ενωσεις μπορεις. αυτο δε το αμβισβητησα ποτε.
 
Κορυφή