Stats - Vikings vs Υπερσυμαχιας Κ45

  • Δημιουργός θέματος billpaps
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31881

Οι Βικινγς μπηκαν πιο οργανωμενα απο ποτε και εχουν πολλη ορεξη να κλεισουν τον κοσμο - και μπορουν να το κανουν... Οποιος τους υποτιμησει θα το πληρωσει, αυτο ειναι σιγουρο...

Το νου σας αλανια ηρθαν ξαναμμενοι, ειναι απ τα φαβορι και θα διεκδικησουν τον κοσμο ως το τελος.

Πιο οργανωμένοι από τι;;; Ξεκίνησαν τον κόσμο με 3 φυλές , κι ακόμα δεν άρχισε καλά καλά..Να πεις ότι κάνανε μία και ότι μετά βρήκαν κι άλλους καλούς να πω ντάξει,καταπίνεται..
Όχι όμως να είναι 3 φυλές σχεδόν απ την αρχή του κόσμου και να τους λέμε και φαβορί...
Έτσι κι αλλιώς ξέρουμε όλοι τι θα γίνει στη 45...
Θα τελειώσουν οι "πόλεμοι" των Βίκινγκ και μετά θα αρχίσουν οι κανιβαλισμοί...
Τέτοια κατάληξη έχουν τέτοιες φυλές..
Για πολύ κανιβαλισμό όμως... :hmmm:
 

DeletedUser

Οι Βικινγς μπηκαν πιο οργανωμενα απο ποτε και εχουν πολλη ορεξη να κλεισουν τον κοσμο - και μπορουν να το κανουν... Οποιος τους υποτιμησει θα το πληρωσει, αυτο ειναι σιγουρο...

Το νου σας αλανια ηρθαν ξαναμμενοι, ειναι απ τα φαβορι και θα διεκδικησουν τον κοσμο ως το τελος.


χαχαχαχα δεν υπαρχεις! Αρχισατε ειδη να λετε για κλεισιμο κοσμους?

πωω καλα...
 

DeletedUser31881

χαχαχαχα δεν υπαρχεις! Αρχισατε ειδη να λετε για κλεισιμο κοσμους?

πωω καλα...

Τον έχουνε ήδη δικό τους ρε,τι τώρα,παίζουμε; :rolf:

Κατεβείτε απ το καλάμι, βρίσκεστε στην πιο ήσυχη ήπειρο..Δείτε τι γίνεται και στις άλλες πριν μιλήσετε.. :noob:
 

DeletedUser3040

εγω παλι που απο θεση κοιταω γενικα τον χαρτη βλεπω τα εξης...η πρωτη 20αδα εχει μινιμουμ 5 ακαδημιες ο καθενας...εκτος απο την ιταφ που της εχει με αλλο ονομα:oops:εγω εχω μονο 2 ακαδημιες και αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει πολυ πισω.:rolf:τελικα....ισως θα ειναι ο μοναδικος κοσμος που ο νικητης θα ντρεπετε να λεει οτι κερδισε!
 

DeletedUser31881

εγω παλι που απο θεση κοιταω γενικα τον χαρτη βλεπω τα εξης...η πρωτη 20αδα εχει μινιμουμ 5 ακαδημιες ο καθενας...εκτος απο την ιταφ που της εχει με αλλο ονομα:oops:εγω εχω μονο 2 ακαδημιες και αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει πολυ πισω.:rolf:τελικα....ισως θα ειναι ο μοναδικος κοσμος που ο νικητης θα ντρεπετε να λεει οτι κερδισε!


ώπα ώπα , μη μας βάζεις όλους στο ίδιο κουμάσι...
1 φυλή και 1 ακαδημία είμαστε,τα χαρτιά μας ανοιχτά τα ΄χουμε..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Οι Βικινγς μπηκαν πιο οργανωμενα απο ποτε και εχουν πολλη ορεξη να κλεισουν τον κοσμο - και μπορουν να το κανουν... Οποιος τους υποτιμησει θα το πληρωσει, αυτο ειναι σιγουρο...

Το νου σας αλανια ηρθαν ξαναμμενοι, ειναι απ τα φαβορι και θα διεκδικησουν τον κοσμο ως το τελος.

Αυτη ειναι επισημη θεση της φυλης σου;
Η μονος σου τα λες;
 

DeletedUser30244

κλασσικα,σε καθε ποσταρισμα στατιστικων θα μπει και η καθε κουτση μαρια να σχολιασει.μπορειτε να βλεπετε το θεμα αν θελετε και να ενημερωνεστε για το πολεμο των vikings και αφηστε τις σαχλαμαρες.

Να μπουν και οι υπολοιποι πολεμοι του κοσμου να εχουμε μια ιδεα πανω κατω ποσο καλες ειναι οι αλλες φυλες.
 

DeletedUser

Ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του. Δεν καταλαβα καν ποιοι εχουν πολεμο.
 

DeletedUser

Οι Vikings με οτι εχει ξεμεινει στην ηπειρο τους εκτός απο Titans

Μπορει να λέτε οτι θέλετε για τους vikings αλλά ας καταλήξουμε στο συμπερασμα οτι η 45 είναι δικια τους,
αμα εχουν στρατολογησει μαγκια τους.

Τώρα εχουν το πλεονεκτημα, η 54 είναι full στα ανοιχτα δυσκολα (ορισμενα ) μέτωπα
η 55 είναι λιγο χειροτερα και η 44 ακομα αρκετα μπλεγμενη αλλα ισως πιο καθαρη απο τις αλλές 2

Με λιγα λογια οι Vikings τελειωσαν και ξεκαθαρισαν, τωρα το μονο που εχουν να κανουν είναι να παρουν χωρια να ετοιμαστουν να ξεκαθαρισουν τον επομενο στοχο. Ετσι είναι ισως 2-3 βηματα πιο μπροστα απο τους αλλους :)

Καλς μαχες να εχουμε :p
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εγω παλι που απο θεση κοιταω γενικα τον χαρτη βλεπω τα εξης...η πρωτη 20αδα εχει μινιμουμ 5 ακαδημιες ο καθενας...εκτος απο την ιταφ που της εχει με αλλο ονομα:oops:εγω εχω μονο 2 ακαδημιες και αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει πολυ πισω.:rolf:τελικα....ισως θα ειναι ο μοναδικος κοσμος που ο νικητης θα ντρεπετε να λεει οτι κερδισε!

Υπαρχουν και φυλες τις οποιες προφανως δεν υπολογιζεις.
Βλεποντας θα αντιληφθεις οτι υπαρχουν φυλες με 1 ακαδημια(AJE-MM)
Αλλα νταξ δεν σου κραταω κακια εισαι καλο παιδι εσυ:p(ο θεος να σε κανει παιδι λεμε τωρα:p)
 

DeletedUser31752

αυτοι που ονομαζεις ως καλοι παικτες μου κανουν πιο πολυ για ρουφιανακια που μολις δουν την φυλη τους να κατρακυλα αλλαζουν φυλες αρα μαλλον η δεν ξερεις τι εστι καλοι παικτες η εισαι φιλορουφιανος
ε λογικο να ξεκαθαρισετε μια ηπειρο τοσο γρηγορα με τοσο μη υλικο...

++++++++ΦΩΝΩ 1000000000 %


δεν μπορουσα να το διατυπωσω καλυτερα εγω.....
 

DeletedUser31752

τι να πω με φαγατε εσεις.....κοψαμε ενα τρενο αλλα μετα δεν αντεξαμε αλλο.....μπραβω σας...!


[aig]+10 πόντοι για ανάρμοστη υπογραφή

Η υπογραφή σας δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 700px πλάτος και τα 80px ύψος.Αυτό είναι το μέγιστο επιτρεπτό όριο ολόκληρης της υπογραφής σας και όχι για κάθε ενότητα της υπογραφής σας ξεχωριστά (ποχ εικόνα, κείμενο, links κλπ). Δύο εικόνες με ύψος 80px η κάθε μία η μία πάνω από την άλλη (= σύνολο 160 px) είναι επίσης απαγορευμένες. Οποιοδήποτε περιεχόμενο που ξεπερνά τα 700px x 80px θα τιμωρείται.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

calata ισως λεω ισως να ειναι το ''τεμπελικο'' του calatasarai xD
Τωρα πως εσυ το ενα το μεταφραζεις με ''σ'' και το αλλο με ''γ'' τι να πω,η επιστημη μαζι με τον χατζηγιαννη σηκωνουν τα χερια ψηλα παρεα με την γαταλα :p

βλεπω απαντας μονο στο 1ο αποφευγεις ομως το 2ο..
 

DeletedUser32150

βλεπω απαντας μονο στο 1ο αποφευγεις ομως το 2ο..
Ενταξει ειστε οι pro φυλες εμεις κατα τυχη ειμαστε δευτεροι στις επιθετικες απωλειες ολες οι φυλες που εχουμε ειναι β εθνικης μπλα μπλα μπλαα και εσεις παιζετε στο CL μπλα μπλα μπλα,κολπακια αλλες φυλες αρχισαν να κανουν ππου αρεπιπτοντως ειχαμε ΣΕ μαζι τους,αρχισαν απο τωρα μερικοι να στρατολογουν εχθρους ενω εχουμε ΣΕ και αλλα πολλα καθαρα πραγματα :)
του χρονου που θα ανεβουμε 1 κατηγορια θα σου απαντησω :p
 

DeletedUser

καταρχην δεν παιζω πουθενα απλα ξερω αρκετα για τον κοσμο
δεν πουθενα οτι δεν εισται φυλη 1ης κατηγοριας αλλα οταν μου ποσταρεις στατιστικα απωλειες και λοιπα απο φυλες εντελος ανυπαρκτες ε τοτε καταταζεσε απο μονος σου στην β κατηγορια
οταν με το καλο αποφασισετε να παιξετε με καμια σοβαρη φυλη τοτε ελα εδω ποσταρε στατιστικα πουλα μουρη
 

DeletedUser32150

οσο για τον παιχνιδιαρη τον φιζ μετα απο αυτο που ανεφερε καταλαβα το ποσο αξιζει να μιλαω μαζι του.
πωπω επειδη ειχα καπου 900.000
χαχαχαχαχα κλαιω δν αντεχω αλλο :p
Αυτο το φορουμ ειναι πολλη pro χαχαχα

Καντε κανα κρυο μπανιο να συνελθετε :)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
πωπω επειδη ειχα καπου 900.000
χαχαχαχαχα κλαιω δν αντεχω αλλο :p
Αυτο το φορουμ ειναι πολλη pro χαχαχα

Καντε κανα κρυο μπανιο να συνελθετε :)

αγορι μου βγαζεις 9000 την 14μερα και δεν εχεις βγαλει καν μυριο;
επιπλεον το μυριο το πηρες τουλαχιστον 2 μερες μετα γιατι χαζευα και ξαναχαζευα το προφιλ σου

Αντε χελοου ξανα
 

DeletedUser32150

αγορι μου βγαζεις 9000 την 14μερα και δεν εχεις βγαλει καν μυριο;
επιπλεον το μυριο το πηρες τουλαχιστον 2 μερες μετα γιατι χαζευα και ξαναχαζευα το προφιλ σου

Αντε χελοου ξανα
Ξερεις δν ειμαστε ολοι καμμενοι ολες τις μερες μπροστα απο μια οθονη
το οτι τις πρωτες 10 μερες του κοσμου επαιζα απο κινητο μονο λογω δουλειων δν μετραει η οτι δν μπορω να αφιερωνω ατελιωτο χρονο καθε μερα :)
Εσυ παιρνεις το παραδειγμα σου και ολοι πρεπει να κανουν το ιδιο καθε μερα λες και δν εχουν δουλειες
Αντε γεια :)
 

DeletedUser

δηλαδη οποιος λεει οτι εσυ εισαι λαθος η οτι δεν εισαι αρκετα καλος ειναι υποχρεωτικα ψεφτοπρο μαλιστα....
παντος απορω απο που αντλεις τετοια επιχειρηματα για να μου απαντησεις
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή