όριο που απέχουν οι επιθέσεις σε τρένο αρίστων

  • Δημιουργός θέματος giorgosolympiakos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλησπέρα παιδιά,μπορεί να μου πει κάποιος ποιο είναι το όριο σε milisecond που μπορούν να απέχουν η καθέ μία επίθεση από την άλλη σε ένα τρένο αρίστων?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DeletedUser

Καλησπέρα παιδιά,μπορεί να μου πει κάποιος ποιο είναι το όριο σε milisecond που μπορούν να απέχουν η καθέ μία επίθεση από την άλλη σε ένα τρένο αρίστων?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων


αλλαζει ανα κοσμο νομιζω

ΥΓ:Διπλα απο την απαντηση με παραθεση ειχατε 1 + που απαντουσες μαζικα;
που ειναι αυτο;
 

DeletedUser

Και άμα ένας παίχτης π.χ. έχει βάλει μια επίθεση που μάλλον είναι με άριστο και απέχει από την άλλη 60 milisecond,τι γίνεται?μπορεί να γίνει αναφορά να φάει μπαν?και αν ναι μέσω κέντρου υποστήριξης?

- - - Eνημερώθηκε - - -

ΥΓ:Διπλα απο την απαντηση με παραθεση ειχατε 1 + που απαντουσες μαζικα;
που ειναι αυτο;


Για ποια παράθεση λες?Έχω λίγο μπερδευτεί...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και άμα ένας παίχτης π.χ. έχει βάλει μια επίθεση που μάλλον είναι με άριστο και απέχει από την άλλη 60 milisecond,τι γίνεται?μπορεί να γίνει αναφορά να φάει μπαν?και αν ναι μέσω κέντρου υποστήριξης?

Μα δεν μπορεις να κανεις κατι τετοιο..
 

DeletedUser

Και άμα ένας παίχτης π.χ. έχει βάλει μια επίθεση που μάλλον είναι με άριστο και απέχει από την άλλη 60 milisecond,τι γίνεται?μπορεί να γίνει αναφορά να φάει μπαν?και αν ναι μέσω κέντρου υποστήριξης?

- - - Eνημερώθηκε - - -

ΥΓ:Διπλα απο την απαντηση με παραθεση ειχατε 1 + που απαντουσες μαζικα;
που ειναι αυτο;


Για ποια παράθεση λες?Έχω λίγο μπερδευτεί...

απο διαφορετικο χωριο γινεται νομιζω απο το ιδιο χωριο δεν γινεται
για το ΥΓ μου στην ΟΔ αναφερομαι...
 

DeletedUser

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις μου λύθηκε η απορία.
 

DeletedUser

[jor] Από τους κανόνες του παιχνιδιού εδώ:

"Απαγορεύονται όλες οι επιθέσεις και υποστηρίξεις τεσσάρων εντολών (συχνά αναφέρονται ως trains) που ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ διαδοχικά εντός 240ms (milliseconds) ή σε μικρότερο χρονικό διάστημα. Όλες οι άλλες κατευθυντήριες αρχές που περιγράφονται στον Κανόνα §8) Bots και Scripts πρέπει να τηρούνται επίσης.
Επιτρέπεται ο χρονικός καθορισμός ή ο συγχρονισμός των επιθέσεών σας από διαφορετικά χωριά ή από το ίδιο χωριό, ώστε να ΦΤΑΣΟΥΝ ταυτόχρονα, με την προϋπόθεση ότι δεν αποστέλλονται πάνω από 3 επιθέσεις συνολικά εντός 240ms."
[/jor]
 

DeletedUser18255

Δηλαδη με λιγα λογια λες οτι δε μπορουν να σταλθουν πανω απο 3 επιθεσεις απο διαφορετικα χωρια μεσα σε 240 ms?
 

DeletedUser4641

Δηλαδη με λιγα λογια λες οτι δε μπορουν να σταλθουν πανω απο 3 επιθεσεις απο διαφορετικα χωρια μεσα σε 240 ms?

[yio]Αν κάνατε τον κόπο να ρίξετε έστω και μία ματιά στους Κανόνες δε θα είχατε καν αυτή την απορία ούτε θα βγάζατε λάθος συμπεράσματα... απλά ρίξτε μια ματιά στον Κανόνα §10.[/yio]
 

DeletedUser

[yio]Αν κάνατε τον κόπο να ρίξετε έστω και μία ματιά στους Κανόνες δε θα είχατε καν αυτή την απορία ούτε θα βγάζατε λάθος συμπεράσματα... απλά ρίξτε μια ματιά στον Κανόνα §10.[/yio]

Κανονικα εσεις της ΟΔ δεν επρεπε να ρυθμιζετε το οριο επιθεσεων αυτοματα;Καποτε ετσι ηταν...
Και τι μας παρεθεσες αυτο τον κανονα; τα ιδια με το Jorgen λεει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή