Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18255

nagiotispa εμπειρος παιχτης πολλα χρονια εμπειριας πανω στο Game γενικα νομιζω οτι εχει το δικαιωμα να βριζει και να παιρνει μονο 10 ποντους
 

DeletedUser2088

[aig]και τώρα αγαπητοί συμπαίχτες
θα επανέλθετε πολιτισμένα στο θέμα;

και επαναλαμβάνω:
Οποιοδήποτε παράπονο ή κριτική σχετικά με την Διαχείριση του Forum θα γίνεται μόνο δια μέσω του Κέντρου Υποστήριξης ή με μήνυμα στον Υπεύθυνο των Διαχειριστών Forum (Forum Leader).[/aig]
 

DeletedUser17325

Μα τον Τουτατή αυτό είναι...
Που είσαι εξαφανισμένος ρε μέτριε; Μας έλειψες.. :D

Από κει και πέρα όσο πυξιδοφάγος και αν είναι ο Βασίλης... όσο και αν έχουμε διαφωνήσει στο παρελθόν... έχει κάθε δικαίωμα να πάιζει όπου, όπως και όποτε θέλει. Το παρών θέμα λοιπόν είναι το λιγότερο περιττό. Αλλά..
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα που λεν'....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Σκέφτομαι αν έχει νόημα να συνεχίσω το θέμα αυτό εξηγώντας τι έχει γίνει σε κάθε κόσμο .
Δεν θα το κάνω τελικά , έτσι κι αλλιώς πολλοί ξέρουν και οποιος δεν ξέρει και έχει λίγο μυαλό μπορεί να καταλάβει μονος του .
θα σταθώ μονο στον cazual , και τον έξυπνο που βγήκε και είπε ότι εκεί η πυξίδα μετράει διπλή .. Μάλλον είναι αδύνατον να καταλάβει ότι όταν εγκαταλείπει κάποιος τον λογαριασμό του γιατί τον θεωρεί ανούσιο ο λογαριασμός αυτός κλείνει .
Μπορώ να αναφερθώ σε προσωπικότητες ο blackbirthjim που δέχεται να πάρει χωρια σαν πληρωμή κάποιας συμφωνίας άδεια , αλλα μετά τα παρουσιάζει σαν πυξίδα , φταίνε οι clans στον 17 που πούλησαν το 90% της φυλής τους να γίνουν QQ , φταίει η ανδρομάχη στον 18 που διέταξε ομαδική διαγραφή , αλλα την άλλη μέρα αυτή και η παρέα της μπήκε πάλι και άρχισε να παίρνει τα χωρια αυτών που πάτησαν διαγραφή , φταίει ο μπόκο?σ στον 22 που μέσω room κόκκινης φυλής ανακοίνωνε την διάσπαση των colors και πάει λέγοντας . Εσείς που τους "χειροκριτητε" τώρα είσαστε τα επόμενα θύματα .


Πολύ μου αρέσουν και τα αρνητικά σχολεια για τον "ναγιοτης" και την γλώσσα που χρησιμοποίησε εναντίων του "ανουβις" , που δεν χωράει αμφιβολία , δεν υπάρχουν δικαιολογίες .
θέλει κανεις ηχογράφηση δικιάς μου συνομιλίας με τον "ανουβης" λίγη ώρα πριν κάνει αυτό το post να δούμε και το δικό του επίπεδο ?


Τον CAFESUNRIZE έψαξα να βρω που τον βρίζω ότι είναι καφετζής αλλα δεν βρήκα τίποτα . Αν κάποιος άλλος βρει που τον προσβάλω για την δουλειά που κάνει , ας το βάλει να δούμε . Για την ώρα αυτοί που μπορούν μονοι τους να αναλύουν αυτά που διαβάζουν μένουν με την βεβαιότητα ότι ο "ανουβης" ντρέπεται για τους φίλους του και τις δουλειές που κάνουν και το επάγγελμα καφετζής το θεωρεί προσβολή και μείωση . Ένας "ΑΝΟΥΒΙΣ" ο οποιος όταν κατάλαβε ότι οι φίλοι του δεν έχουν επιχειρήματα ότι ξεβρακώνονται συνεχώς αποφάσισε να επέμβει να τους σώσει . Ο ίδιος "ανουβης" που , ο ήρωας των στατιστικών , που λέει για εμενα ότι άλλαξα όνομα αλλα ο ίδιος δεν τολμάει να πει που παίζει , μιας και ξέρει πως θα katalhklsei αμέσως μετά .


Για τα αλλα τα παιδάκια όπως ο "τουτατις" για παράδειγμα δεν έχω πολλά να πω . Όλοι ξέρουν ποιος είναι ποιος βεβαια αλλα να ευχαριστούν την ομάδα διαχείρισης , και την άρνηση της να δημοσιεύει στα στατιστικά και τα ban του κάθε λογαριασμού . Να βλέπαμε μετά ποιος έχει δικαίωμα να μιλάει , ποιος στήνει λογαριασμούς και ονόματα κλέβοντας τους άλλους .


Το δικαίωμα μου τέλος να έχω γνώμη και να την εκφράζω και όχι μονο εγώ αλλα ο οποιος δήποτε , δεν περνάει μέσα από πυξίδες και skils στο παιχνίδι . Περνάει μέσα από άλλες γνώσεις και προσόντα που υποκείμενα όπως ο "ΑΝΟΥΒΙΣ" και οι χειροκροτητές του έχουν χάσει την δυνατότητα να έχουν ανεπιστρεπτί . Της καρπαζιάς ήσασταν της καρπαζιάς θα μείνετε . Μάγκες εδώ το μονο που μπορείτε , θελήματα θα μου κάνετε όπου αλλου θα συναντιόμαστε και θα μου μιλάτε στον πληθυντικό . Αυτή είναι η ζωή ...


ΑΝΟΥΒΗ είμαι εδώ πάντα . Διάλεξε κόσμο η πες μου που παίζεις . Εγώ περιμένω εσύ κρύβεσαι .
 

DeletedUser

Μας εκανες την μουρη κρεας.
Οτι εκανα εγω στον 21 δεν τα εχεις κανει εσυ σε ολους τους κοσμους μαζι..
μπεεεεε
 

DeletedUser27037

Σκέφτομαι αν έχει νόημα να συνεχίσω το θέμα αυτό εξηγώντας τι έχει γίνει σε κάθε κόσμο .
Δεν θα το κάνω τελικά , έτσι κι αλλιώς πολλοί ξέρουν και οποιος δεν ξέρει και έχει λίγο μυαλό μπορεί να καταλάβει μονος του .
θα σταθώ μονο στον cazual , και τον έξυπνο που βγήκε και είπε ότι εκεί η πυξίδα μετράει διπλή .. Μάλλον είναι αδύνατον να καταλάβει ότι όταν εγκαταλείπει κάποιος τον λογαριασμό του γιατί τον θεωρεί ανούσιο ο λογαριασμός αυτός κλείνει .
Μπορώ να αναφερθώ σε προσωπικότητες ο blackbirthjim ζήλια :noob:που δέχεται να πάρει χωρια σαν πληρωμή κάποιας συμφωνίας άδεια , αλλα μετά τα παρουσιάζει σαν πυξίδα , φταίνε οι clans στον 17 που πούλησαν το 90% της φυλής τους να γίνουν QQ , φταίει η ανδρομάχη στον 18 που διέταξε ομαδική διαγραφή , αλλα την άλλη μέρα αυτή και η παρέα της μπήκε πάλι και άρχισε να παίρνει τα χωρια αυτών που πάτησαν διαγραφή , φταίει ο μπόκο?σ στον 22 που μέσω room κόκκινης φυλής ανακοίνωνε την διάσπαση των colors και πάει λέγοντας . Εσείς που τους "χειροκριτητε" τώρα είσαστε τα επόμενα θύματα .


Πολύ μου αρέσουν και τα αρνητικά σχολεια για τον "ναγιοτης" και την γλώσσα που χρησιμοποίησε εναντίων του "ανουβις" , που δεν χωράει αμφιβολία , δεν υπάρχουν δικαιολογίες .
θέλει κανεις ηχογράφηση δικιάς μου συνομιλίας με τον "ανουβης" λίγη ώρα πριν κάνει αυτό το post να δούμε και το δικό του επίπεδο ?


Τον CAFESUNRIZE έψαξα να βρω που τον βρίζω ότι είναι καφετζής αλλα δεν βρήκα τίποτα . Αν κάποιος άλλος βρει που τον προσβάλω για την δουλειά που κάνει , ας το βάλει να δούμε . Για την ώρα αυτοί που μπορούν μονοι τους να αναλύουν αυτά που διαβάζουν μένουν με την βεβαιότητα ότι ο "ανουβης" ντρέπεται για τους φίλους του και τις δουλειές που κάνουν και το επάγγελμα καφετζής το θεωρεί προσβολή και μείωση . Ένας "ΑΝΟΥΒΙΣ" ο οποιος όταν κατάλαβε ότι οι φίλοι του δεν έχουν επιχειρήματα ότι ξεβρακώνονται συνεχώς αποφάσισε να επέμβει να τους σώσει . Ο ίδιος "ανουβης" που , ο ήρωας των στατιστικών , που λέει για εμενα ότι άλλαξα όνομα αλλα ο ίδιος δεν τολμάει να πει που παίζει , μιας και ξέρει πως θα katalhklsei αμέσως μετά .


Για τα αλλα τα παιδάκια όπως ο "τουτατις" για παράδειγμα δεν έχω πολλά να πω . Όλοι ξέρουν ποιος είναι ποιος βεβαια αλλα να ευχαριστούν την ομάδα διαχείρισης , και την άρνηση της να δημοσιεύει στα στατιστικά και τα ban του κάθε λογαριασμού . Να βλέπαμε μετά ποιος έχει δικαίωμα να μιλάει , ποιος στήνει λογαριασμούς και ονόματα κλέβοντας τους άλλους .


Το δικαίωμα μου τέλος να έχω γνώμη και να την εκφράζω και όχι μονο εγώ αλλα ο οποιος δήποτε , δεν περνάει μέσα από πυξίδες και skils στο παιχνίδι . Περνάει μέσα από άλλες γνώσεις και προσόντα που υποκείμενα όπως ο "ΑΝΟΥΒΙΣ" και οι χειροκροτητές του έχουν χάσει την δυνατότητα να έχουν ανεπιστρεπτί . Της καρπαζιάς ήσασταν της καρπαζιάς θα μείνετε . Μάγκες εδώ το μονο που μπορείτε , θελήματα θα μου κάνετε όπου αλλου θα συναντιόμαστε και θα μου μιλάτε στον πληθυντικό . Αυτή είναι η ζωή ...


ΑΝΟΥΒΗ είμαι εδώ πάντα . Διάλεξε κόσμο η πες μου που παίζεις . Εγώ περιμένω εσύ κρύβεσαι .



Βασιλάκη...:noob:.Ανύπαρκτο ανθρωπάκι μπορείς να μου κανεις την χάρη να μην αναφέρεις ποτε ξανά το ονοματάκι μου ......κάτι κουφιοκέφαλα σαν την πάρτη σου μας έχουνε κάνει να σιχαθούμε τον g.r .Πάλι καλά που έβαλαν και τον beta και μπορούμε να παίξουμε μακριά από κλαψιάρικα πυξιδομενα ανθρωπάκια σαν και την αφεντιά σου ....καλές πυξίδες!!!

τέλος!! είσαι σπαταλη χρόνου!!!:noob::grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Blackbirdjim @

Ποιος έτρεχε με την ουρα στα σκέλια στον τελευταίο κόσμο που συναντηθήκαμε Δημητράκη ? Εγώ η εσύ ? Που είπες να έρθω beta ?
 

DeletedUser24750

Παιδια μολις ξυπνησα.
Ευχαριστω για την επιτυχία του θεματος πηγε πολυ καλα μολις σε μια μερα.
Παω να πιω καφε μετα καμια μπυριτσα και το βραδυ θα σχολιασω να γελασουμε.
Παρακαλω ο καθε ενας να ποσταρει μια φορα να τηρηθει η ταξη αλλιως θα το κλειδωσω.
 

DeletedUser18255

Παίδες τα πράγματα είναι πεντακάθαρα ο makrobaron aka persona non gratta aka easy rider aka όπως αλλιώς λέγεται είναι ο καλύτερος παίκτης γιατί το συνεχίζουμε :wow:
 

DeletedUser

Makrobaron γινεσαι αστειος! Τον Μητσο δεν τον εχεις παικτικα στα λογια μονο ισως!
Παιδια μολις ξυπνησα.
Ευχαριστω για την επιτυχία του θεματος πηγε πολυ καλα μολις σε μια μερα.
Παω να πιω καφε μετα καμια μπυριτσα και το βραδυ θα σχολιασω να γελασουμε.
Παρακαλω ο καθε ενας να ποσταρει μια φορα να τηρηθει η ταξη αλλιως θα το κλειδωσω.

Αλεξανδρε περιμενουμε με αγωνια :p

Οτι εχεις γραψει μεχρι τωρα ειναι απολυτα σωστο και δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι δεν βγαινουν να παραδεχτουν τις κατηγοριες που τους αναλογουν και κανουν τις παπιες.
Παίδες τα πράγματα είναι πεντακάθαρα ο makrobaron aka persona non gratta aka easy rider aka όπως αλλιώς λέγεται είναι ο καλύτερος παίκτης γιατί το συνεχίζουμε :wow:
ντιναο εσυ που ξερεις απο αυτα; εσυ στο μονο που εισαι καλος ειναι να κανεις games carry με την Lulu και(δεν θυμαμαι ποιον αλλον ειχες οταν ειχα Teemo) :D
 

DeletedUser31147

Makrobaron γινεσαι αστειος! Τον Μητσο δεν τον εχεις παικτικα στα λογια μονο ισως!
Ο 27 έδειξε αλλα πράγματα . Τα στατιστικά που τόσο σας αρέσουν γραφουν διαφορα . Οποιος γνωρίζει να διαβάζει βλέπει μονος του .
Στον ίδιο κόσμο κάποια από τα χωρια σου θα πάρουν το δικό μου όνομα σε λίγο .
 

DeletedUser

Μας εκανες την μουρη κρεας.
Οτι εκανα εγω στον 21 δεν τα εχεις κανει εσυ σε ολους τους κοσμους μαζι..
μπεεεεε

2 ban εκ των οποιο το 1 global σωστα;:p
Αυτο δεν εννοεις;:p

ΑΝΟΥΒΗ εξακολουθω να μην μπορω να καταλαβω γιατι ανοιξες το θεμα αυτο


[aig]προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι.

by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

2 ban εκ των οποιο το 1 global σωστα;
Αυτο δεν εννοεις;

αχ δεν τα ξερεις καλα
στον 21 με τον λογαριασμο αυτο εφαγα 2 μπαν συνολικα
1 13 ημερο επειδη μοιραζα χωρια απο επιτηρησεις, χωρις αδεια με αιτηση επειδη εκτος απο υπευθυνος επιθεσης,αμυνας μοιραζα και τους ανενεργους στην φυλη(φοβερος λογος για να φας μπαν ,τωρα το μαθα ομως.) και το δευτερο μπαν το εφαγα επιτηδες οταν πατησαν διαγραφη οι κυριοι αντιπαλοι μας , οι v.h και μπηκα στο external και εβριζα τον mad :D


[aig]προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
8.β. Απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με αποκλεισμούς στο forum, ενέργειες Διαχειριστών Forum, καθώς επίσης και με τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι.

by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αχ δεν τα ξερεις καλα
στον 21 με τον λογαριασμο αυτο εφαγα 2 μπαν συνολικα
1 13 ημερο επειδη μοιραζα χωρια απο επιτηρησεις, χωρις αδεια με αιτηση επειδη εκτος απο υπευθυνος επιθεσης,αμυνας μοιραζα και τους ανενεργους στην φυλη(φοβερος λογος για να φας μπαν ,τωρα το μαθα ομως.) και το δευτερο μπαν το εφαγα επιτηδες οταν πατησαν διαγραφη οι κυριοι αντιπαλοι μας , οι v.h και μπηκα στο external και εβριζα τον mad :D

+ ban στην αρχη με το sotakust οταν μας ειχατε ζαλισει για το μαγικο start up σας:p

btw δεν ξανασπαμμαρω


[aig]Προειδοποίηση για spamming
τι να πω ....
καταλάβατε!!![/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1ον) ηταν μαγικο btw γιατι ημασταν 3 αδα χωρις να εχουμε χαλασει σχεδον καθολου πρενιυμ
παμε παρακατω.
δεν εχει καμια σχεση ο ενας λογαριασμος με τον αλλον,
τον αλλο λογαριασμο τον πηρα υστερα απο 2 εβδομαδες που ηταν 100 αδα στους 2500 ποντους και τον εφτασα μαζι με τον γιωργο(master t) και τον χαρη(xar631 aka ο xaris) στην πρωτη θεση σε 3 εβδομαδες και μειναμε 5 αδα για 6 μηνες και 3 αδα στις επιθετικες + δεν ειχαμε καμια φυλη απο πισω μας,βλεπε cxc ή v.h και παιζαμε σχεδον σολο.
Αντε qq
και τελος παντως ολοι οι παικτες λιγο πολυ εχουν φαει μπαν,ακομα και παιχτουρες.

Sorry aigokaire τελευταια και απο μενα ηταν

χαλια σταρτ -υπ jesus
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

1ον) ηταν μαγικο btw γιατι ημασταν 3 αδα χωρις να εχουμε χαλασει σχεδον καθολου πρενιυμ
παμε παρακατω.
δεν εχει καμια σχεση ο ενας λογαριασμος με τον αλλον,
τον αλλο λογαριασμο τον πηρα υστερα απο 2 εβδομαδες που ηταν 100 αδα στους 2500 ποντους και τον εφτασα μαζι με τον γιωργο(master t) και τον χαρη(xar631 aka ο xaris) στην πρωτη θεση σε 3 εβδομαδες και μειναμε 5 αδα για 6 μηνες και 3 αδα στις επιθετικες + δεν ειχαμε καμια φυλη απο πισω μας,βλεπε cxc ή v.h και παιζαμε σχεδον σολο.
Αντε qq
και τελος παντως ολοι οι παικτες λιγο πολυ εχουν φαει μπαν,ακομα και παιχτουρες.

Sorry aigokaire τελευταια και απο μενα ηταν

χαλια σταρτ -υπ jesus

[SPOIL]2 man army - best_tribe.eu[/SPOIL]

Ον-τοπικ τώρα, το θέμα παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Αναμένουμε με ανυπομονησία τις εξελίξεις που θα ακολουθήσουν.
Έχουν τελικά δικαίωμα οι πυξιδοφάγοι να εκφράζονται στο φόρουμ ή όχι; Stay tuned...
 

DeletedUser

Ο 27 έδειξε αλλα πράγματα . Τα στατιστικά που τόσο σας αρέσουν γραφουν διαφορα . Οποιος γνωρίζει να διαβάζει βλέπει μονος του .
Στον ίδιο κόσμο κάποια από τα χωρια σου θα πάρουν το δικό μου όνομα σε λίγο .

στον 27 εγω ουσιαστικα δεν επαιζα αλλα ο κο μου...δεν υπηρχε περιπτωση να ειμαι στην ιδια φυλη μαζι σου χωρις συγκεκριμενο λογο
τα εχουμε πει και σε αλλον κοσμο
καλη πυξιδα! μονο στον 27 θα την βγαλεις λαδι γιατι κολυμπας στα μπλε
 

DeletedUser16803

Ρε ******, λες λες λες ........αλλά είσαι κουλούρι...

Επειδή δεν θέλω να εκθέσω τα φιλαράκια όλα που μιλάμε ακόμη στο σκάιπ και που κλείσατε τον 13 ;

Είσαι πολύ λίγος για να έχεις την αποδοχή τους.....******είσαι...

Λές για την γκέτο ότι *****ιά σου έχουνε πει....βλάκα...

http://prntscr.com/2uo8n3

ακόμη και στον 27 παρέα είμαστε με 2 που συνεχίζουν να παίζουν (το περιεχόμενο δεν σε ενδιαφέρει...)

Όσον αφορά τον 13.....για να γλυτώσεις την πυξίδα έκανες μερτζ τις φυλές .....και ξέρεις οτί δεν γούσταρα να σε τρώω στην μάπα..

Σε έφαγα όμως και σε γλύτωσα από διαγραφή όταν τα άλλα φιλαράκια σου που έπαιξες στον 24 ερχόντουσταν κατά ορδές...(τσες, γκρικδιαβολος,μπαντμανερ,φουρου κτλ)...

Θα μπορούσα να σου βγάλω ένα σκασμό συνομιλίες από φίλους δικούς σου που σε κράζουν οτί είσαι ******και ανίκανος να ηγηθείς ......αλλά φοράω παντελόνι και δεν θέλω να τους εκθέσω....

Τράβα *******με κανέναν της ηλικίας σου .......και πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου...

******ιόζη...

Ανύπαρκτε....

Επείδή σου μάθαμε να κόβεις κανένα τρένο και να κρατάς αρχεία νομίζεις οτί έπιασες τον παπά από τα ********...

Α ******και εσύ και η άλλη κότα ο κομπλεξικός ο καφετζής...

Όταν έστηνα φυλές ....εσείς *****κάνατε να μπείτε σε αυτές....


και ξανά ...α *******...



[aig]10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by aigokairos[/aig]


ρε ******ιοζη που βγηκες να περασεις και μηνυματα μας στο εξωτερικο! που με παρακαλας να σου μιλησω?

χαχανουλα Φεβ 21,2014 02:58
έλεος.....χαχαχα

cafesunrise Φεβ 21,2014 06:04
το μηνυμα σου το λακαμα το διεγραψα! που θα μου πεις κι ελεος!
τη ενοια σου θα εχω εγω μην σε χασω απο πελατη, αει χασου!πριν ενα 3μηνο αν ειχες τα κακαλα να μου στειλεις μηνυμα θα ειχαμε μιλησει!
αλλα εδειξες το ποιον σου και ποσο κομπλεξικος εισαι που μαζευτηκατε ολοι οι ασχετοι στον 27!

ηρθες να παρεις τη ρεβανσ! κομπλεξικε αα κομπλεξικε!

μην ξαναγραψεις *****α αλλο, γιατι το κοντα ειναι σχετικο! και ξερεις πολυ καλα οτι την τακτικη του κολλητου σου στον 6 του φουσεκα, την εχω γραμμενη!

ελεος ασχετε! που σε μενα ετρεχες να πεις τον καημο σου οταν ολοι οι αλλοι σε εβριζαν κι εγω κοιταγα να σε στηριξω!

ειχες τα *****ια τοτε να με διαγραψεις κι απο το σκαιπ, ενω τωρα παρακαλας να τα πουμε εκει!

αει τραβα και.....χτενισου, εδειξες τελικα ποσο δικιο εχουν ολοι που σε βριζουν!

μην απαντησεις, ελεος


τσαμπουκα τις δεκαρας! πανασχετε που απο μενα μαθαινες οτι τα τοξα ειναι αμυντικα οπλα και πως οι καταπλετες με το φαναρι κανουν την καλυτερη αμυνα!

πυξιδοφατσα εισαι!! και εισαι και ασχετος!! με τοσο καψιμο που ριχνεις και δεν μπορεσες να κλεισεις κοσμος ανιδεε! γι αυτο μαζευτηκατε η σαρα και η μαρα στον 27 και ενωθηκατε μπας και κλεισετε καποιον κοσμο!
σε ξεσκισανε και στον 24 (για ακομα μια φορα) κι ετρεξες στον 27 να παρεις τη ρεβανσ σου!! εδειξες το ηθος σου και σε μενα και γι αυτο σε συνδεσα με καιρο και δεν σου μιλησα, παροτι με παρακαλαγες μακακο! εγω ομως εχω μονο φιλους στο σκαιπ και οχι κοπριες! που θα με απειλησεις κιολας μακακο! και κοντα να σουν τα ******α μου θα εξυνα πιθικοφατσα!

στον 6 κατορθωσες να πας πυξιδα 2 φορες και με τις 2 φυλες που το παιξες και ηγετης τους!
μολις πηρες λογαριασμο στην γκετο, εγκατελειψαν τη φυλη ολοι οι αλλοι και ετσι εχασαν με τα βρακια κατεβασμενα απο την θεα και τη σαουθ!

στον 13 ημουν ο μονος που προσπαθησα να ηρεμησω το προβλημα που δημιουργησες τοτε με τον μηνα. οταν ολοι σε ειχαν φτυσει στον 13 εμενα εψαχνες παρεα τα βραδια να μου λες οτι εχεις δικιο κι οτι προσπαθουσες να κανεις καλο στη φυλη! αυτα τα ξεχασες μακακο? εβγαλες και γλωσσα!! αυτη το ξερεις οτι την εχει μονο για αλλο λογο! δεν μετραει σε αυτα που λες, γιατι αυτα πρεπει να συνοδευονται και με την αναλογη ενδυμασια! εσυ δεν την εχεις αυτη!

μην ξαναπιασεις το ονομα μου στο στομα σου γιατι αρκετα ασχοληθηκα με ανυπαρκτους! ενας απο αυτους εισαι κι εσυ!

ξερω οτι θα φαω ποντους για το ποστ, αλλα για να ξερεις οτι την μαγκια σου οχι σε μενα!! ετσι? στα παιδακια που μπορεις!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή