Τικ Τοκ

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Παει και αυτος ο κοσμος σιγα σιγα με την σειρα του!


Περασαμε καλα, καναμε μερικες μαχες. Αν και δεν ηταν οτι καλυτερο σαν κοσμος
με μια καλη παρεα περασαμε καλα, και αυτο θα μας μεινει!

Αν δν ειμουν και εγω δεν θα κλεινατε κοσμο ρεε :p :D


Συγχαρητηρια σε ολους, νικητες ηττημενους! Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδεια
στην ζωη και στο παιχνιδι! Για μερικους ο τελευταιος κοσμος, για αλλους ο 1ος.




νουμπαδες ολη!! :noob::grrr2:
 

DeletedUser

Σοβαρος κοσμος,
2 φυλες πολεμανε μεταξυ τους και η μια στρατολογει απο τους αλλους
Φυλετικες αγκαλιτσες λεγεται αυτο ρε χαιβανια(+ βαρβαροφαγια μεχρι να ξερασεις)
Πατηστε διαγραφη οσο ειναι νωρις και αντε παιξτε candy crush
 

DeletedUser

1ον. Δεν ειπε κανεις ηταν σοβαρος κοσμος(απο την ωρα που επεζα εγω τουλαχιστον)
αλλα δεν μπορουμε να πουμε οτι ηταν και ο ποιο αχρηστος κοσμος!

Εγω παντως επεξα ξυλο με σορρυ, και μετα λιγο με ρες... Απο εκει και περα η κινησης της καθες
φυλης αστες εκει και δεν βαλαμε να της κρινεις...

Και πες μας και ποιος εισαι
 

DeletedUser

δεν επεζα εγω ευτυχως
παιζει ενας coplay μου σε λογαριασμο που ειναι τωρα στην 5 αδα
αλλα παλι βγαζεις συμπερασματα οταν βλεπεις οτι εχουν μεινει 2 φυλες και να αλλαζουν μελη ετσι για πλακα.
 

DeletedUser

εγω σου λεω οτι επεζες και εσυ... και τον εφαγες και εφυγες!!


δωσε σκαιπ να δουμε, δεν τρωμε ανθρωπους μην φοβασαι :grrr2:



υγ. Το θεμα εδω περα για αλλο πραγμα το ανοιξα σταματα να σπαμαρεις!
 

DeletedUser

κλαψε λιγο
ποιος τι χεζει τις δημοσιευσεις σοβαρα
πατηστε διαγραφη και παιξτε angry bird λεμε
και απο οτι βλεπω ουτε εσυ γραφεις το ονοματακι σου στον 25
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν καταλαβαίνω την επίθεση σου?

Όλοι έχουμε πει και ξαναπει πως ο κόσμος ήταν άθλιος, ανεξαρτήτως νικητη και ότι γίνεται αποσκοπεί καθαρά στο κλείσιμο του νωρίτερα. Εσύ τώρα έρχεσαι να μας πεις τι τωρα δηλαδή;
 

DeletedUser24750

Ατομικες απωλειες

1 επιθετικος παικτης 3,86 εκ.
1 αμυντικος παικτης 6,44 εκ.


ΦΥλετικες απωλειες

Επιθετικες απωλειες
1 -Res NON verba- 45,52 εκ.
2 SORRY...TRΟUBLES 27,55 εκ.

Αμυντικες απωλειες

1 -Res NON verba- 59,78 εκ.
2 SORRY...TRΟUBLES 30,88 εκ.


Αν και δεν μου πεφτει λογος θα ηθελα να σχολιασω λιγο τον 25 αν και δεν επαιξα ποτε εδω
Η φυλη που κερδιζει εχει 27 εκ επιθετικες απωλειες και 30 εκ. αμυντικες .
Για να μην συκρινω με παλιους κοσμους ας βαλουμε για πλακα τις επιθετικες και αμυντικες απωλειες των πρωτων παικτων του κ24 που ειναι παρομοιος κοσμος σε μεγεθος
1 kostas stavrou [DnD] 67,27 εκ.. αμυντικα
1 GGOTA [DnD] 29,25 εκ. επιθετικα
Ενας παικτης σε παρομοιο κοσμο εχει διπλασειες αμυντικες απωλειες απο οτι ολη η φυλη που κερδιζει.

Προσωπικα συγχαρητηρια σε ολους οσους εκλεισαν τον 25.
Βλεποντας αυτα τα στατς καταλαβαινει κανεις γιατι οι σερβερ πλεον ειναι σαν τους speed σε μεγεθος.

Συγνωμη αν προσβαλω οσους επαιξαν εδω αλλα τετοιο χαλι δεν εχω ξαναδει πουθενα.
Μεταξυ σοβαρου και αστειου ειχα πει σε 2-3 γνωστους που επαιζαν εδω οτι ολοι οσοι επαιξαν εδω πρεπει να μπαναριστουν για δυσφήμιση του αθληματος.


υγ.
[SPOIL]Και το κακο ειναι οτι ξανασυμβαινει μετα τον 23 που ειχε παρομοιες απωλειες.Ο 24 και ο 26 εσωσαν λιγο την παρτιδα,να δουμε πως θα εξελιχθει 27-28.
συγχαρητηρια σε αυτον που σκεφτηκε τα μυστικα ως προυποθεση για το κλεισιμο(λεμε τωρα) των σερβερ[/SPOIL]
 

Συνημμένα

  • απωλειες 25.jpg
    απωλειες 25.jpg
    14,6 KB · Προβολές: 37
  • απωλειες αμυντικες.jpg
    απωλειες αμυντικες.jpg
    15,5 KB · Προβολές: 15
  • επιθετικες φυλ.jpg
    επιθετικες φυλ.jpg
    13,3 KB · Προβολές: 14
  • αμυντικες φυλ.jpg
    αμυντικες φυλ.jpg
    14,1 KB · Προβολές: 12
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οκ μεγαλε ανουβη, θα φαμε μπαν για δυσφημιση :grrr:



υγ. αυτο που ηθελα να πω επι του θεματος ειναι οτι το ρολοι σαν μετρουσε αναποδα
εσπασε και σταματησε να μετραει, η τεχνικη ελεχουν το περιστατικο και ελπιζουμε το
συντομοτερο να αρχισει ξανα...


:cop:
 

DeletedUser24750

Προλαβαινεις να ρηξεις τα επιθτικα σου και να πας πρωτος στις απωλειες μεγαλε αφου σταματησε το ρολοι.
Αν εχεις να σχολιασεις κατι με στατς καντο,με ειρωνειες και αερολογια βαριεμαι να ασχοληθω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Προλαβαινεις να ρηξεις τα επιθτικα σου και να πας πρωτος στις απωλειες μεγαλε αφου σταματησε το ρολοι.
Αν εχεις να σχολιασεις κατι με στατς καντο,με ειρωνειες και αερολογια βαριεμαι να ασχοληθω


ειμαι με μπαν δεν μπορω να ριξω τπτ :)


θα στα απαντησω ολα σε λιγο, μεινε συντονισμενος!
 

DeletedUser

Έλα να κάνουμε λίγο τις αγελάδες και να μηρυκάζουμε τις ίδιες κουβέντες ένας-ένας. Φίλε άνουβη, δεν λες κάτι που διαφεύγει στους άμεσα εμπλεκόμενους. Είναι ένας κόσμος ο οποίος έκανε κοιλιά τέλη νοέμβρη μέχρι χριστούγεννα, με αποτέλεσμα οι περισσότεροι παίκτες που έπαιζαν και κάπου αλλού να δώσουν βάρος στους άλλους κόσμους. Όσοι έμειναν πίσω κέρδιζαν έδαφος λόγω ακτίβιτυ, μαζεύοντας χωριά από ανενεργούς, αβοήθητους λογαριασμούς και σε μερικές περιπτώσεις με καλά πλάνα. Από εκεί και πέρα αποφασίστηκε από τις διοικήσεις των φυλών να δωθεί ένα τέλος σε αυτό το θέατρο του παραλόγου που διαδραματιζόταν και να δωθούν τα μυστικά σε αυτούς που τελικά θα κέρδιζαν λόγω όγκου και μερικών σωστών αποφάσεων. Τώρα οντα, οντντ και λοιπά σχετικά στατιστικά είναι περιττό να σχολιάζονται, εφόσον έχουν ήδη σχολιαστεί από αυτούς που έπαιξαν σε αυτόν τον τραγικό κόσμο και το μόνο που μένει είναι να δωθούν συγχαρητήρια στους νικητές άσχετα με την αξία τους και να συνεχίσει ο καθένας στον δρόμο που αποφάσισε....
 

DeletedUser

Θα συμφωνησο με 1000 με durden... Οτι και να πω ειναι περιττο φιλε ανουβη(δεν σε γνωριζω)
Το να καθομαστε τωρα να κοιταμε οδδ οδα και να συγκρινουμε 2 κοσμους δεν βλεπω ΚΑΝ την αξια.


Ο ενας κοσμος ειναι διαφορετικος απο τον αλλον, και ειναι μεγαλη ανοησια να συγκρινονται.
 

DeletedUser24750

Φιλε μου .κλικς.(δεν σε γνωριζω) ανοητο ειναι να μην καταλαβαινεις τι θελω να πω.
Δεν συγκρινα τα odd του 25 με τον 7 για παραδειγμα αυτο θα ηταν ανοητο.
Τα συγκρινα με ενα κοσμο πισω περιπου ιδιου μεγεθους και αν να τον συγκρινουμε και με τον 26 οταν θα παει για κλεισιμο


Απλα ειναι αστειο να κλεινουν κοσμοι χωρις πολεμο με τοσα λιγα Odd λογο των μυστικων...
Δεν υπαρχει καν λογος να υπαρχουν τετοιοι σερβερ αφου δεν παιζετε το παιχνιδι ετσι


Αν δεν το καταλαβαινετε δεν εχει νοημα να προσθεσω τπτ παραπανω,οποιος θελει να το συζητησουμε σκυπε,πολλα μπραβο για την νικη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

φιλε ανουβη
dark raven εδω :D
αστους να λενε τα νουμπακια
εσεις στον 13 πολεμουσατε 3 χρονια για να κλεισετε τον κοσμο εναντια σε φυλες με καλυτερο υλικο και πολυ πιο οργανωμενες
και ερχονται αυτοι να μας το παιξουν και ντιβες που τον κλεινουν με αγκαλιτσες σε 5 μηνες
 

DeletedUser

φιλε ανουβη
dark raven εδω :D
αστους να λενε τα νουμπακια
εσεις στον 13 πολεμουσατε 3 χρονια για να κλεισετε τον κοσμο εναντια σε φυλες με καλυτερο υλικο και πολυ πιο οργανωμενες
και ερχονται αυτοι να μας το παιξουν και ντιβες που τον κλεινουν με αγκαλιτσες σε 5 μηνες

εεε ναι τι να κανουμε εμεις οι νουμπαδες κλεινουμε τον κοσμο
σε 5 μηνες με αγγαλιτσες... δεν ειμαστε ολη προ σαν εσενα ρε
βλαση τι να λεμε τωρα
 

DeletedUser

ο cp μου στο 12,19,24 παιζει στον psuchotic nobles που ειναι με το μερος σας
λοιπον
μπενω ανα 2 μηνο και γραφω σε καποιο τυχαιο φορυμ μεχρι να φαω μπαν,απλα στον 25 επιασα λαυρακι γιατι τσιμπαγατε συνεχεια με αυτα που εγραφα
που και μεταξυ μας 5 μηνες κοσμο δεν τον ευχαριεστεσε κιολας
Πρωτα σκεφτειτε αν χαρηκατε το παιχνιδι που παιξατε στον κοσμο και μετα γραψτε στο φορυμ
εγω καλως ή κακως οσο επεξα φυλετικες σε οποιον κοσμο και σπεεντ το ευχαριστηθηκα,
αυτα απο μενα μιας και με αποκαλυψες
:D

Toutatis λεμε ο κ21 μου ανηκει μαντττττττ
tout shitttt
 

DeletedUser

Σας ξεφτυλισε ο ΑΝΟΥΒΗΣ οσο δεν παει. Συγχαρητηρια στους νικητες

Μαζι με το 19(ισως και του 20 λογω της ρυθμισης -+2 sec) οι χειροτεροι κοσμοι μες τη ρουφιανια που υπηρξαν ποτε...
 
Κορυφή