είναι και αυτό κάτι...

  • Δημιουργός θέματος Zerdai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21791

να δουμε τι αλλη αηδια θα διαβασω
κ μονο που βγηκε ο ανθρωπος κ μιλησε επωνυμα παει να πει οτι ειναι καθαρος
μια σταλια μυαλο να χεις θα το καταλαβεις.

τις συνομιλιες τις ειχα εγω κ τις πηρα μετα που ειχε σταματησει το παιδι με αλκατραζ δε νομιζω να εχει μιλησει ποτε αλλιως δε θα περιμεναν να τους δωσω τις συνομιλιες μετα απο 2-3 μηνες για να τις ποσταρουν θα τις ειχαν ηδη

πετατε λασπη στον αλλο για να καλυψετε τις βρωμιες σας.


τα χωρια ειναι εικονικα μην αγχωνεστε τοσο πολυ.πειτε καμια αληθεια κ αν θελετε να κατηγορησετε καντε το με βασιμα επιχειρηματα κ αποδειξεις

γιατι δε βγαινει τοσο καιρο ο ντανκελχατ να πει οτι ειναι ψευτικες οι συνομιλιες, κ ας μας εξηγησει επιτελους η μπερετ γτ ποτε δε χτυπησε σε κανενα πλανο μας ,γτ οταν περναμε ολοι αβερτα χωρια απο αλλιν που ειχαν σπασει δε πηρε κανενα που ηταν σειφ κ γτ ο υποτιθεμενος αδερφος δεν πηρε κανιβαλισμους στο ιδιο μερος?γινεται να κλαιγεσαι μονιμος οτι εισια ολος στο μετωπο κ να θες αμυνες αλλα απ την αλλη να μην θες να παρεις χωρια σε ασφαλες μερος?

νεφελη μου πρωτη φορα το ακουω αυτο το κολπο βαζεις φεικ κ φεικ αριστους ε?κοιτα τι μαθαινω κ την φαγαμε εμεις ε?
ειμαστε νουμπαδες,αναφορες ομως ολοι η φυλη διαβιβαζε εκτως απο μια
μαντεψτε ποια:hmmm:

με δυο λογια εχουμε 2 περιπτωσεις
στη μια εχουμε απειρες ενδειξεις αλλα κ αποδειξεις
κ στην αλλη δεν εχουμε τπτ

μπραβο σας που σας ωφελησε ολο αυτο αλλα καντε τις παπιες τωρα


υ.γ τι να χτυπησεις τον μεθυσμενο που ειχε ελαχιστα χωρια κ ηταν ολα στακ?
χτυπησατε τα μονα 2 που δεν ειχαν αμυνες κατι τυχη κ αυτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

QUOTE=kaboum;415301 ο καθενας τιμα τη φυλη του σε ατομικο και συλλογικο επιπεδο, μεχρι να κρινει οτι δε χρειαζεται πια. ενα ρουφ εδωσα και τπτ αλλο. αν ειναι κακο αυτο ας το κρινει ο κοσμος που παρακολουθει με το στομα ανοιχτο την επομενη δημοσιευση. φιλια και απο μενα! :D[/QUOTE

Διαβαζω τοση ωρα το φορουμ και πραγματικα θελω να γελασω μ ολα αυτα που εχεις γραψει..
Δεν ειθελα να γραψω αλλα δεν αντεξα..

Να ξεκαθαρισω. παιζω κο πλευ στον 24.
Αντωνακι ειμαι η Ελενη.
Παιζουμε μαζι απο τον 21 και οταν εμαθα τι εχεις κανει επεσα απο τα συννεφα..:oops:

Λες και δν ξερω τι γινετε καθε φορα.
Καθομαστε λοιπον και ψαχναμε ποιο ειναι το ρουφιανακι και πηγαιναν απατα τα πλανα.

Ειχαμε μπει βλεπεις ολα τα εμπιστα μελη απο τον 21 και εσυ εισουν μεσα σ αυτους.


Τωρα που το σκευτομαι ειχαμε και ρουφ στον 21 λες να εισουν εσυ?
Θυμαμαι οτι μια χαρα επαιζες και εκει ωσπου ξαφνικα μας ανακοινωσες οταν δυσκολεψαν λιγο τα πραγματα με cxc οτι σταματας.
:hmmm:
Λες οτι εδωσες τα χωρια σου.. Για θυμησου λιγο.. εκανες μερτζ με τον Λογιαλτυ..
Τωρα ξαφνικα ενω τα χωρια σου τα ειχες αδειασει και ειχε ο Κυριακος ριξει το ηθικο τσουπ ο Λετσκεντρανκ περνει χωριο.:wow:
Πολυ συμπτωση Ε???
Την αλλη μερα το ιδιο.. εγινε νομιζω 3 φορες!!!:hmmm:
Μπορεις να μου πεις πως ο Μεθυσμενος επερνε χωριο αδειο με 1 αριστο? Χμμμ μαλλον μαντικες ικανοτιτες ειχε!!

Παμε παρακατω.. Αν δεν περναμε πρεφα οτι εσυ εισουν ο ρουφιανος τους θα επερνες κωδ και θα επαιζες κανονικα με τον Λογιαλτυ η κανω λαθος?
Ενας θεος ξερει αν γινοταν αυτο το ποιο θα ηταν το αποτελεσμα..
Μιλουσα μαζι του δν ξερω και εγω ποση ωρα για να τον πισω γιατι και αυτος δν μπορουσε να πιστεψει οτι εισουν το ρουφιανακι των αλκατραζ.

Εισουν μεσα στα ρουμ και παντου και ποτε δεν ειπες οτι κατι σε πειραξε.
Ενας που εχει κοτσια και ειναι ντομπρος πρωτα απο ολα μιλαει με τους συμπαιχτες του και προσπαθει να βοηθησει.
Δεν δεινει την φυλη του ετσι εκτως και αν ειναι ρουφιανος.

Πραγματικα ντρεπομαι που σε θεορουσα οκ τυπο και φιλαρακι.
Ακομα τα βαζω με τον εαυτο μου που αφησα να με ξεγελασεις..

Παμε παρακατω τωρα οσο αφορα την Μπερετ.
Για ****υς μας εχετε?

Ειχαμε παρει ανιχνευσεις και ξεραμε οτι ηταν στακαρισμενη .
Γιατι να την χτυπησουμε αφου μπορουσαμε να παρουμε ευκολα χωρια,για να χασουμε ασκοπα στρατο?

Στελναμε απειρες φακες και φακες αριστους στα χωρια της για να σας κανουμε να μαζευετε εκει αμυνες
Καλη στρατηγηκη ετσι? Μια χαρα σας γελασαμε :noob:

Μηπως εχουμε χτυπησει τα χωρια του λετσκεντρανκ που ειναι μεσα μας?:oops:
Και αυτον τον εχουμε πηδηξει. Λετε να ειναι και αυτος ρουφ μας?

Αυτα απο μενα. Σας αφηνω να σκευτητε. .
ΥΓ Αντωνακι δν ειναι καθολου χαρουμενη που σε γνωρισα
Κριμαααααα....
(L)


1 τα πλανα δεν πηγαιναν απατα.. αφου δεν ηξερα τι στοχους ειχαν οι αλλοι πως να μπορω να το επηρεασω? απλα τρωγαμε ανενεργους αλκατραζ (επιστροφη1 ασα στην αρχη της, κροισο κλπ) και μετα οι ενεργοι παιζαν!
2 στον 21 εφυγα ταξιδι βερολινο και αφησα επιτηρηση στον μπαμπλσ και γυρισα και δεν ειχα χωρια.
3 δεν εκανα μερτζ με τον κυριακο του ανακοινωσα οτι σταματαω αφησε το λογκ σε φιλο του το γιωργο και απλα σταματησα να παιζω. δεν ξαναμπηκα στο λογκ
4 κανεις λαθος ποτε δε ζητησα απο τον κυριακο να παιξουμε μαζι!
5 μιλησα με τον τεο και ειπα οτι με προσβαλε η μπερετ και μου πε να ηρεμησω. τον διαλογο τον εχω στο σκυπε!
6 ποτε δε σκεφτηκαμε να χτυπησουμε μπερετ! ποτε! γτ καποιος την προστετευε!
7 στεναχωριεμαι μ αυτα που γραφεις και για την ιδεα που εχετε για μενα αλλα δε μπορω να κανω κατι. δεχεστε ισχυρες επιρροες και δεν εχετε στοιχεια. τοσο καιρο που σας κοροϊδεψα και νομιζετε οτι ημουν συμπαικτης και φιλος ειναι επειδη ήμουν! κανονιζα συναντησεις για μπυρες ελεγα στον τεο να βγουμε και παντα με απεφευγε, και δεν ξερω ποσα αλλα! μαθετε να ξεχωριζετε τους αληθινους ανθρωπους και τις ατοφιες αυθορμητες αντιδρασεις και αφηστε κατα μερος τα ψεμματα. εκτιθεστε. ενταξει να τα λεει η μπερετ. κι εσεις? κριμα τι να πω.
αν υπαρχουν στοιχεια και μονο στοιχεια που διαψευδουν οτι ειπα παρακαλω να εμφανιστουν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15970

@delpiero : Ο λογος που δν βγαινει να τα πει απο οσο γνωριζω και γω ειναι γιατι καθε παρασκευη απογευμα φευγει απο σπιτι και παει ταξιδακι σε ενα μερος που ανθρωπος δν υπαρχει...ακουστηκε οτι εκει κανει τις μυστικες του συναντησεις με ολους τους ρουφιανους που εχει στις φυλες. Μεχρι και στη τροικα εχει βαλει ρουφιανο για να ενημερωνετε για τα μνημονια και τα αλλα διαφορα

@kaboum : Σε ειχα και για εξυπνο παιδι βρε...δν καταλαβες γτ σε απεφευγε?? Γιατι εχει ακομα ενα χουσουρι εκτος απο τα αλλα ολα :oops:, ειναι λιγακι τσιφουτης και φοβοταν μν πληρωσει αυτος τον λογαριασμο :rolf:
 

DeletedUser21791

δε σε βλεπω ποτε να απαντας επι της ουσιας

το οτι δε σε ειχαμε διωξει ηδη ητνα για 2 λογους
1 οτι θα πηγαινες αμμεσως δνδ οπως κ εκανες
2 οτι δεν ειχαμε ατομα να σε φανε εκει πανω
κ λιγο οτι ειχαμε ενα καρο αλλα θεματα να λυσουμε οποτε σε αφηναμε απλα να υπαρχεις εκει(αφου ποτε δε βοηθουσες σε τπτ)


ναι οντως δε ξερω τι ειναι φεικ πλανο ευτηχως που μου το εμαθες κ αυτο εσυ
επισεις κατι πρεπει να κανουμε κ για ξεκαρφωμα ποτε ποτε.σωστα?
στελνουμε καμια φεικ (που εχουμε πει ηδη σε δνδ να αγνοησουν)για να εχουμε να τις δειξουμε
στελνουμε καμια αμυνα μιας στις τοσες
 

DeletedUser21791

ναι εγω ειμαι νουμπας κ εσυ πολυ προ
επι της ουσιας δεν απαντας ομως
γτ δε χτυπησες κ γτ δε πηρες χωρια αδεια κατω?

το οτι δε μπορουσαμε να σε φαμε ,ασε να το ξερω εγω
ειπαμε αν σε χτυπουσα θα εβρισκες την δικαιολογια που εψαχνες για να πας σε δνδ οπως κ εκανες κ επισεις με το να ειμαστε 2 ατομα μονο στην ουσια διπλα σου κ οι αλλοι να πετανε αητο ακομα κ να το κλεινες (που δεν παιζει δνδ θα πηγαινες ) μεχρι να μαζεψουμε τα χωρια σου θα επερναν τα πιο πολλα οι δνδ που θα ετρεχαν να επωφεληθουν


ε καλα αν δεν εστελνες να καλυψεις 2 χωρια αναμεσα σε 40 τοσα αμυντικα σου που τα ειχες ολα μεσα κ που δε χτυπιοσουν θα ηταν το απολυτο καρφωμα

εισαι ξυπνια εσυ δε κανεις τετοια ,ξερεις κ παιζεις καλα τον ρουφιανορολο σου
οπως ελεγε κ ο τεο μονο εγω θα μιλαω μαζι της μην ασχοληστε οι υπολοιποι κ θα σας μεταφερω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

Να δουμε τι αλλες αερολογιες θα δουμε εδω περα
Η Ελενη εστησε ολοκληρο εργο επιστημονικης φαντασιας που οπου να σαι θα βαλει και κανα εφ.μπι.αι μεσα για να ξελασποσουνε και η αγγελικη συνεχιζει τις κομωδιες της
συνεχιστε,εχει πλακα η ταινια σας:clap:
 

DeletedUser

Να δουμε τι αλλες αερολογιες θα δουμε εδω περα
Η Ελενη εστησε ολοκληρο εργο επιστημονικης φαντασιας που οπου να σαι θα βαλει και κανα εφ.μπι.αι μεσα για να ξελασποσουνε και η αγγελικη συνεχιζει τις κομωδιες της
συνεχιστε,εχει πλακα η ταινια σας:clap:
Κοιτα φιλαρακο αν αυτα που ειπα ειναι αερολογιες.. ο Αντωνης το ξερει πολυ καλα.
Μιλησα στον Αντωνη που με ξερει.
Μαζι δεν εχουμε μιλησει και παιξει ποτε οτοτε δεν μπορει να εκφερεις γνωμη.
Ουτε ποιο λογ παιζω ξερεις. Οποτε τραβα στο καβουκι σου..

Αντωνη εξακολουθεις να με στεναχωρεις γιατι παραδεκτηκες οτι εδωσες την φυλη σου αλλα
προσπαθεις να βρεις αλλοθι για το οτι ειχες σταματησει.
Μπορεις να μου πεις γιατι μετα απο ερκετες μερες σε καποιο ποστ εδω περα προσπαθουσες να υποστηριξεις την DnD αφου οπως λες ειχαμε λαθος και δν σου αρεσαν οι ενεργιες μας?
:oops:

Να σου πω φιλε εγω το γιατι. προσπαθουσες να μας πισεις οτι δν ειχουν το ρουφιανακι μπας και ο Κυριακος σου δωσει Κωδ.
Δε μας πειθεις οτι και να πεις.

Ενα ξερω οτι η Προδοσια ειναι προδοσια
Αν εχεις καποιο προβλημα με την φυλη σου μιλας με τον δουκα τον βαρωνο τους συμπαιχτες και αν δν λυθει σταματας
Δεν πας να δωσεις πληροφοριες στους εχθρους.
Κλαψε οσο θελεις . Λεγε οσε φορες θελεις οτι δν ειμαι ρουφιανος, μπορει ετσι να πισεις τον εαυτο σου γιατι εμας δν μπορεις να μας πισεις.

νεφελη μου πρωτη φορα το ακουω αυτο το κολπο βαζεις φεικ κ φεικ αριστους ε?κοιτα τι μαθαινω κ την φαγαμε εμεις ε?
ειμαστε νουμπαδες,αναφορες ομως ολοι η φυλη διαβιβαζε εκτως απο μια
μαντεψτε ποια:hmmm:

με δυο λογια εχουμε 2 περιπτωσεις
στη μια εχουμε απειρες ενδειξεις αλλα κ αποδειξεις
κ στην αλλη δεν εχουμε τπτ

μπραβο σας που σας ωφελησε ολο αυτο αλλα καντε τις παπιες τωρα


υ.γ τι να χτυπησεις τον μεθυσμενο που ειχε ελαχιστα χωρια κ ηταν ολα στακ?
χτυπησατε τα μονα 2 που δεν ειχαν αμυνες κατι τυχη κ αυτο

:grrr:Οχι ρε φιλε σου μαθα κολπα για το πως κανουν τα πλανα..
Βαζω φακες αριστους και φακες επιθεσεις σε αλλο μερος και χτυπαω αλλου!!:oops:
Σορρυ παιδια προδοσα την στρατηγικη μας..
Καλα δν πειραζει δν νομιζω να καταλαβε τι ειπα..

Φιλε ξερεις υπαρχουν και οι ανιχνευτες στο παιγνιδι. Ειναι κατι ασπρα αλογακια που τα στελνεις και βλεπεις τι εχει το χωριο.
Υπαρχουν και τα στατς του χωριου και διαφορα αλλα κολπακια που σου δεινουν πληροφοριες για το τι κανει ενας παιχτης σε ενα χωριο..
Ε δν θα κατσω να στα πω ολα σημερα βαριεμαι παω να καθαρισω φασολακια οπως λεει και μια ψυχη..

ΥΓ.Φυσικα και δν χτυπησαμε ουτε χτυπαμε τον μεθυσμενο γιατι ειναι στακ τα χωρια του.
οπως δν χτυπουσαμε και την μπερετ για τον ιδιο λογο.

Καλα ασε δν θα το καταλαβεις καταλαβαινεις οτι θελεις
κουραστικα παω να μαγειρεψω..
:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μπε-μπερετ απο χτες περιμένω να απαντήσεις.
τι έγινε σου κόπηκε η λαλιά; η είσαι ο επίσημος μέτριος ρουφιάνος του κ24;

απάντα και σταμάτα να ξεφτιλίζεσαι επιτέλους
 

DeletedUser31166

Κοιτα φιλαρακο αν αυτα που ειπα ειναι αερολογιες.. ο Αντωνης το ξερει πολυ καλα.
Μιλησα στον Αντωνη που με ξερει.
Μαζι δεν εχουμε μιλησει και παιξει ποτε οτοτε δεν μπορει να εκφερεις γνωμη.
Ουτε ποιο λογ παιζω ξερεις. Οποτε τραβα στο καβουκι σου..

Αντωνη εξακολουθεις να με στεναχωρεις γιατι παραδεκτηκες οτι εδωσες την φυλη σου αλλα
προσπαθεις να βρεις αλλοθι για το οτι ειχες σταματησει.
Μπορεις να μου πεις γιατι μετα απο ερκετες μερες σε καποιο ποστ εδω περα προσπαθουσες να υποστηριξεις την DnD αφου οπως λες ειχαμε λαθος και δν σου αρεσαν οι ενεργιες μας?
:oops:

Να σου πω φιλε εγω το γιατι. προσπαθουσες να μας πισεις οτι δν ειχουν το ρουφιανακι μπας και ο Κυριακος σου δωσει Κωδ.
Δε μας πειθεις οτι και να πεις.

Ενα ξερω οτι η Προδοσια ειναι προδοσια
Αν εχεις καποιο προβλημα με την φυλη σου μιλας με τον δουκα τον βαρωνο τους συμπαιχτες και αν δν λυθει σταματας
Δεν πας να δωσεις πληροφοριες στους εχθρους.
Κλαψε οσο θελεις . Λεγε οσε φορες θελεις οτι δν ειμαι ρουφιανος, μπορει ετσι να πισεις τον εαυτο σου γιατι εμας δν μπορεις να μας πισεις.


:D

στοιχεια ζητησα ελενη! που ειπα στον κυριακο οτι θα παιξω μαζι του? ρουφ δεν ειναι αυτος που δινει τον αρχι-ρουφ. αλλοθι δε προσπαθω να βρω. το λεω. εδωσα την μπερετ. δεν ηταν στην φυλη μου. δεν εδωσα τη φυλη μου. απλη επαγωγη.

αλλα αληθεια γτ ενα ατομο που μιλαει τοσες ωρες μαζι σας σκυπε, ξενυχταει για πλανα, φτιαχνει καλες σχεσεις, ζηταει να βγειτε, συζηταει με σενα για το φαραγγι της σαμαριας και εκεινο το πανηγυρι που ειχες παει (θυμασαι?) γτ να μπει σε τετοιο κοπο αν σας δουλευει και σας ρουφιανευει? θα μπορουσα απλα να ειμαι ψιλοσωστος μαζι σας και να μην τραβαω πολυ προσοχη πανω μου.
το προβλημα δεν ειστε εσεις. εσεις καλα παιδια ειστε. αλλου ειναι η λασπη. και η λασπη οταν βουτας μεσα της λερωνει τα παντα. αυτη ειναι η ιδιοτητα της. ελενη. δες λιγο καθαρα. δες τη ρουφ μπερετ και δες και μενα. μαζεψε μερικα βσκ στοιχεια και των δυο μας πως ειμασταν απεναντι στη φυλη μας. αν τα βαλεις ολα κατω θα δεις πολλα ομορφα πραματα! κλεισε το σκυπε σκεψου μονη σου. :D
 

DeletedUser31166

Kαλημερες!!!Μπε-μπερετ???? Μην τραυλιζεις Ψωνια οταν μου μιλας αν νιωθεις αγχος παιρνε βαθιες ανασουλες και μετα πληκτρολογισε.Δωθηκαν οι σχετικε απαντησεις πολλες φορες αν εσυ εχειςσπασει την οθονη απο νευρα σου και δεν μπορεις να τις διαβασεις δεν μπορω να βοηθησω
Πρεπει να ειμαι το πλεον λαλιστατω ατομο εδω μεσα.
Αυτες οι ανακρισεις πολυ μου αρεσουν :p
ΜΙ-ΛΑ-ΡΕ
http://www.youtube.com/watch?v=BPo1FBI1U8k

YΓ Καλημερα καμπουμ εχουμε αρχισει μαθηματα γιογκας στην φυλη για βαθια χαλαρωση και περισυλλογη η Ελενη ηγητε την ομαδα κριμα που δεν σε θελουν για παρεα παιρναμε ωραια.

γιογκα δολοπλοκιες και προπαγαναδα στο φορουμ. ετσι. καθαρες φυλετικες αγγελικουλα. μια φιλικη συμβουλη. αυτο το παθος για να φανεις σωστη και ανετη, ατομο με χιουμορ εδω στο ψοφιο εικονικο φορουμ βγαλτο στη ζωη σου και γινε δημιουργικη. θα νοιωσεις καλυτερα σαν ανθρωπος. και σε παρακαλω μη μου ξανααπευθυνεις το λογο. δεν με αφορας σαν ατομο.
 

DeletedUser31429

Καλημερα και απο εμενα. Επειδει ειδα σε μερικα ποστ το ονομα μου ας γραψω και εγω 2 λογια να πω καποια πραγματα.

Λοιπον ας τα παρω ενα ενα μπας και βγαλουμε καμια ακρη τελος παντων.

Αντωνη σε θεωρουσα φιλο μου καθομασταν ποσα πρωινα ποσα βραδια (ξενιχτια) και καναμε χαβαλε μαζι. Σαν νεος παικτης της παρεας μας μαζι σου μιλαγα περισσοτερο απ ολους τοτε και οτι και να εκανα επιθετικα ηταν μαζι σου αν θυμασαι fakes και nukes μαζι χωρις να υπαρχει πλανο στην φυλη ετσι για τον χαβαλε μας να βρουμε κανα επιθετικο του andycap του asa της επιστροφης του καπαρου (καλος πελατης αυτος btw) μεσα να ανεβασουμε και καμια απωλεια. Ειχα μερικες αμυνες μου σε εσενα να σε βοηθησω εκει κοντα στο σταυρο που ειχες ερθει και γινοταν χαβαλες. Τελος παντων.

Μετα εγιναν διαφορα συμβαντα τα οποια τωρα που τα σκεφτομαι βγαζουν νοημα με τα τωρα δεδομενα παντα.

Επειτα με ειπες οτι ηθελες να κανουμε μια ενωση και οχι 1 φορα τουλαχιστον 3. Εγω παντα σου ελεγα οπως ελεγα και σε πολους οτι δεν μου αρεσει να παιζω co-play και παντα επεζα μονος μου και οτι κανω καλο κακο τα ευσιμα πανε σε μενα. Δεν νομιζω απο τοτε να ειχες σκοπο να ρουφιανεψεις και να παρεις και τον δικο μου λογαριασμο στον ντουρβα αλλα δεν γινετε να μην μου περασει και αυτο απ το μυαλο.

Μετα απο τοσες συζητησεις μου ειπες μια μερα οτι σταματας και σου ειπα εγω (και μονο εδω μπορει να με κατηγορισει καποιος) οτι αφου σταματας να πουμε οτι κανουμε ενωση λογαριασμων (μια και υπαρχει κανονας οτι οταν καποιος σταματαει το 40% το μοιραζει ο παικτης και το 60% το μοιραζει ο δουκας) σου ειπα λοιπον να πουμε οτι κανουμε ενωση λογαριασμων ωστε να παρω εγω ολα τα χωρια σου μιας και ειμασταν τοσο κοληταρια.

Εσυ συμφωνησες σου ειπα κατσε να τα αδειαζεις αλλα εσυ δεν ειχες χρονο για τιποτα. Ετσι ζυτησα εγω βοηθεια απο ενα φιλο μου στο αδειασμα. Ηρθε λοιπον η εποχη που ξεκινησα να παιρνω τα χωρια σου.

Πηρα καποια χωρια ομορφα και ωραια και μετα αφου πηραν πρεφα και οι πετρες οτι σε κανιβαλιζα οταν αρχησα να νομπλαρω τα χωρια που ειχες κοντα στους μεθυσμενο παντα εβλεπα να ερχετε αριστος. Μηπως εμπενες και εδεινες και αναφορα στον μεθυσμενο παει να παρει εκεινο την ταδε ωρα κανονισε reclaim και ιστοριες.

Αυτο παιρναει απο το μυαλο και οσο και αν δεν θελω να το πιστεψω μου ειναι δυσκολο να μην το κανω.


Οταν ηρθε ο καιρος, εκεινο το πρωινο που με μιλησε η νεφελι και με ειπε το και το για σενα εγω δεν την πιστεψα ουτε λιγο. Μου φαινοταν αδιανοητο κατι τετοιο.

Μετα ο τεο με δειξε την περιβοητη συζητηση εδω στο skype και παλι εγω ελεγα οτι ηταν πλαστη γιατι την ειχα παθει ετσι στον κ25 που με εκραζαν ολοι χωρις να ξερουν τι παιζοταν και βγηκες εσυ και με υπερασπιστικες και απο εκει αλωστε αρχισαμε να μιλαμε τοσο.


Εν κατακλειδι εγω αντωνη δεν σου κρατω κακια και μετα απο ολα αυτα που εγραψα ποιο πανω γιατι ετσι ειμαι σαν ανθρωπος.

Οσο για την beret που βγενετε και την κραζετε ολοι (λεγομενοι κραχτες) εγω χερομαι που ειναι μαζι μου στην φυλη και στα @@ μου οτι λετε γι αυτην αυτα εγω τα ακουω βερεσε.

NAI βγηκε καποιος απο την DnD και υπασπιστικε τον υψιστο ρουφιανο ολοκληρου του ελληνικου σερβερ χαχαχαχαχα ας γελασω :p
 

DeletedUser31166

Καλημερα και απο εμενα. Επειδει ειδα σε μερικα ποστ το ονομα μου ας γραψω και εγω 2 λογια να πω καποια πραγματα.

Λοιπον ας τα παρω ενα ενα μπας και βγαλουμε καμια ακρη τελος παντων.

Αντωνη σε θεωρουσα φιλο μου καθομασταν ποσα πρωινα ποσα βραδια (ξενιχτια) και καναμε χαβαλε μαζι. Σαν νεος παικτης της παρεας μας μαζι σου μιλαγα περισσοτερο απ ολους τοτε και οτι και να εκανα επιθετικα ηταν μαζι σου αν θυμασαι fakes και nukes μαζι χωρις να υπαρχει πλανο στην φυλη ετσι για τον χαβαλε μας να βρουμε κανα επιθετικο του andycap του asa της επιστροφης του καπαρου (καλος πελατης αυτος btw) μεσα να ανεβασουμε και καμια απωλεια. Ειχα μερικες αμυνες μου σε εσενα να σε βοηθησω εκει κοντα στο σταυρο που ειχες ερθει και γινοταν χαβαλες. Τελος παντων.

Μετα εγιναν διαφορα συμβαντα τα οποια τωρα που τα σκεφτομαι βγαζουν νοημα με τα τωρα δεδομενα παντα.

Επειτα με ειπες οτι ηθελες να κανουμε μια ενωση και οχι 1 φορα τουλαχιστον 3. Εγω παντα σου ελεγα οπως ελεγα και σε πολους οτι δεν μου αρεσει να παιζω co-play και παντα επεζα μονος μου και οτι κανω καλο κακο τα ευσιμα πανε σε μενα. Δεν νομιζω απο τοτε να ειχες σκοπο να ρουφιανεψεις και να παρεις και τον δικο μου λογαριασμο στον ντουρβα αλλα δεν γινετε να μην μου περασει και αυτο απ το μυαλο.

Μετα απο τοσες συζητησεις μου ειπες μια μερα οτι σταματας και σου ειπα εγω (και μονο εδω μπορει να με κατηγορισει καποιος) οτι αφου σταματας να πουμε οτι κανουμε ενωση λογαριασμων (μια και υπαρχει κανονας οτι οταν καποιος σταματαει το 40% το μοιραζει ο παικτης και το 60% το μοιραζει ο δουκας) σου ειπα λοιπον να πουμε οτι κανουμε ενωση λογαριασμων ωστε να παρω εγω ολα τα χωρια σου μιας και ειμασταν τοσο κοληταρια.

Εσυ συμφωνησες σου ειπα κατσε να τα αδειαζεις αλλα εσυ δεν ειχες χρονο για τιποτα. Ετσι ζυτησα εγω βοηθεια απο ενα φιλο μου στο αδειασμα. Ηρθε λοιπον η εποχη που ξεκινησα να παιρνω τα χωρια σου.

Πηρα καποια χωρια ομορφα και ωραια και μετα αφου πηραν πρεφα και οι πετρες οτι σε κανιβαλιζα οταν αρχησα να νομπλαρω τα χωρια που ειχες κοντα στους μεθυσμενο παντα εβλεπα να ερχετε αριστος. Μηπως εμπενες και εδεινες και αναφορα στον μεθυσμενο παει να παρει εκεινο την ταδε ωρα κανονισε reclaim και ιστοριες.

Αυτο παιρναει απο το μυαλο και οσο και αν δεν θελω να το πιστεψω μου ειναι δυσκολο να μην το κανω.


Οταν ηρθε ο καιρος, εκεινο το πρωινο που με μιλησε η νεφελι και με ειπε το και το για σενα εγω δεν την πιστεψα ουτε λιγο. Μου φαινοταν αδιανοητο κατι τετοιο.

Μετα ο τεο με δειξε την περιβοητη συζητηση εδω στο skype και παλι εγω ελεγα οτι ηταν πλαστη γιατι την ειχα παθει ετσι στον κ25 που με εκραζαν ολοι χωρις να ξερουν τι παιζοταν και βγηκες εσυ και με υπερασπιστικες και απο εκει αλωστε αρχισαμε να μιλαμε τοσο.


Εν κατακλειδι εγω αντωνη δεν σου κρατω κακια και μετα απο ολα αυτα που εγραψα ποιο πανω γιατι ετσι ειμαι σαν ανθρωπος.

Οσο για την beret που βγενετε και την κραζετε ολοι (λεγομενοι κραχτες) εγω χερομαι που ειναι μαζι μου στην φυλη και στα @@ μου οτι λετε γι αυτην αυτα εγω τα ακουω βερεσε.

NAI βγηκε καποιος απο την DnD και υπασπιστικε τον υψιστο ρουφιανο ολοκληρου του ελληνικου σερβερ χαχαχαχαχα ας γελασω :p

ελα ρε κυριακο. ρε ανθρωπαρε. εκανα κοπο για να τα παρω τα χωρια χαθηκαν αμυντικα επιθετικα σνυπε εγιναν και δε ξρω κι εγω ποσα. δεν ειχα χρονο να μπαινω και δεν ηξερα ποτε νομπλαρεις τα χωρια μου. αν εμπαινα ξαφνικα στον λογκ για να ειδοποιησω για ρικλεημ τον ντρανκ η αν του το λεγα απο σκυπε να βγει να το πει τωρα! να τον παρακινησουν τωρα τα παιδια απο αλκατραζ οβερ πρωην συμπαιχτες δε με ενδαφερει! οσο για την αγγελικη μια ρουφ για παντα ρουφ. ανναρωτιεμαι με τι σας εχει φορτωσει αυτος ο τεο τα μυαλα!
και γιατι αν σκοπευω να πω στο ντρανκ να κανει ρικλεημ να μην πω κατευθειαν σ ολη τη φυλη να παρει τα χωρια μου και οχι μονο σε σενα. για να σε δυσκλεψω τη ζωη? δεν ειμαι τετοιος και φανταζομαι το ξερεις. ελεος μιλανε μονα τους τα πραγματα. θα μαι σκυπε μπες για οποιαδηποτε αλλη απορια. μ ειχες ρωτησει αν οντως εδωσα εγω τον διαλογο και σου πα οχι. δε ξερω γτ σου ειπα οχι μλκια μου αλλα οπως φαινεται καλα εκανα. εδω να το μαθαιναν ολοι μαζι οι ενδιαφερομενοι.

και αν ημουν τοσο καλος φιλος του ντρανκ (βαγγελη νομιζω τον λενε) γτ να με καρφωσει μετα? αν θυμαμαι καλα αυτος σας εδωσε το διαλογο που ειχα δωσει.
δε βγαινει ακρη απο οπου κι αν το πιασεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

αγγελικουλα βλεπεις οτι δεν εχω ασχοληθει μεχρι τωρα με παιχτικες ικανοτητες ουτε δικες μου ουτε δικες σου
εχω παιξει σε διαφορους κοσμους κ οσοι εχουν παιξει μαζι σου ειτε σα συμπαικτες ειτε σαν αντιπαλοι ξερουν αν ειμαι καλος η οχι. αν βγαινω μετωπο η οχι κ τι απωλειες κανω, δε νομιζω να εχεις βρεθει ποτε πρωτη σε καποιον κοσμο ταυτοχρονα κ σε αμυντικες κ σε επιθετικες απωλειες(κ οχι δε λεω για τον αγαθων)
εχω υπαρξει ακομα κ δουκας η βαρωνος σε φυλες που πηραν κοσμους παιζοντας ξυλο κ χωρις να χρειαζονται ρουφιανους του στυλ σου.
οποτε εχω κανενα θεμα με προνομια , αν το επαιζα εδω οτι ειμαι καποιος κ τσακωνομουν που λες δε βλεπω να βγαινει κανενας απο βπ να με κατηγορησει για κατι. στη μεση μπηκα να σωσω μια ηδη χαμενη παρτιδα .

εσυ πποσπαθεις να μετατωπισεις τη συζητηση αλλου απλα γτ δε σε περνει να απαντησεις

το να βγω να μιλαω σα 15χρονο εδω οπως κανεις εσυ να λεω τους αλλους ειστε νουμπακια κτλ κτλ οπως κανεις εσυ δε με εκφραζει
λιγο επαιξα κ δεν ειχα σκοπο να κατσω να καω απ την στιγμη που αν εξαιρεσεις 2-3 ατομα στη φυλη οι υπολοιποι ηταν τελειως αδιαφοροι η πολυ μετριοι παικτες κ δε μπορουσαν να σηκωσουν το βαρος ενως σοβαρου πολεμου.
βγηκα κ μιλησα εδω γτ αηδιασα με τη σαπιλα που εκπροσωπεις απο τοτε που επαιζα κ δε μπορω να σε βλεπω να βγαινεις κ να το παιζεις ιστορια σε ατομα που δε ξερουν τι βρωμια κουβαλας(οσοι εχουν παιξει μαζι σου σε ξερουν ολοι,μη κοιτας τωρα οτι οι δνδ δε τους συμφερει να βγουν να μιλησουν κ σε καλυπτουν)

ας κερδισει ο καλυτερος η και ο πιο πονηρος κριμα ομως ειναι να χαλανε κ να ξενερωνουν 2-3 ατομα καθε φορα το παιχνιδι των υπολοιπων.
 

DeletedUser

οσο για την αγγελικη μια ρουφ για παντα ρουφ. ανναρωτιεμαι με τι σας εχει φορτωσει αυτος ο τεο τα μυαλα!
και γιατι αν σκοπευω να πω στο ντρανκ να κανει ρικλεημ να μην πω κατευθειαν σ ολη τη φυλη να παρει τα χωρια μου και οχι μονο σε σενα. για να σε δυσκλεψω τη ζωη? δεν ειμαι τετοιος και φανταζομαι το ξερεις. ελεος μιλανε μονα τους τα πραγματα.

και αν ημουν τοσο καλος φιλος του ντρανκ (βαγγελη νομιζω τον λενε) γτ να με καρφωσει μετα? αν θυμαμαι καλα αυτος σας εδωσε το διαλογο που ειχα δωσει.
δε βγαινει ακρη απο οπου κι αν το πιασεις.

Συμφωνω απολυτα Αντωνη. Ενας ρουφ ειναι για παντα ρουφ ασχετα για το λογο που το κανει..
Καπου πιο πανω λες οτι αμα ρουφιανεψεις ρουφιανο δεν πιανετε..
Για να καταλαβω αν κλεψεις κεφτη δν ειναι κλεψια?.
Αν δολοφονισεις δολοφονο δεν ειναι φονος??
:hmmm:
Καπως μπερδεμενα τα λες:oops:

Α ωστε το φιλαρακι σου ο μεθυσεμνος σε εδωσε..
χαχαχαχα
Εμ ειναι λιγο περιορισεμνης ευθυνης .
Αν δν το κανε θα ειχες παρει ενα απο τους πρωτους λογ του κοσμου και δν ξερω κι γω πως θα ηταν τα παραγματα τωρα.

Ο Κυριακος ειναι απο τα νεα παιδια στην φυλη στρατολογηθηκε απο μας χωρις να τον ξερουμε και πιστευω οτι ηταν πολυ καλη επιλογη.
Ειναι λιγο ευκολοπιστος και εχει εμπιστοσυνη στους συμπαιχτες, θα τη πατουσε σιγουρα με σενα το λαμογιο αν δεν σε περναμε πρεφα..

Το αλλο με τον Τεο Το ξερεις?
Τι πλυση εγγεφαλου μας εχει κανει και δν βλεπουμε προστα μας?
:grrr2:
Μπορει να επιρεασει μικρα παιδια 15-20 χρονο αβγαλτα ναι ισως..
Ξερεις ομως πως εμεις εδω ειμαστε πανω απο 30 χρονο..!! Οι περισσοτεροι τουλαχειστο..
Μπορει να το κανει?
Μπραβο Τεο εχεις μεγαλες προοπτικες μεγαλωνοντας να παρεις στα χερια σου το μελλον ακομα και της Ελλαδας
αφου μπορεις να νας βαζεις παροπιδες και να μη βλεπουμε ποσο <<λαμογιο >> εισαι..:clap:

Λοιπον πολυ το κουρασα Δν ξερω τι λετε εσεις εγω ξερω οτι παιζω με τον Τεο πολλα χρονια και τον εχω μαθει πια.
Δν εδωσε ποτε συμμαχους.. παντα τηρουσε τις υποσχεσεις που εδωσε. Αλλοι του την εκαναν. τσπ

:oops:
Τωρα για την Αγγελικη την γνωρισα εδω οταν μπηκε σε μας.
Δεν ειχα μιλησει ποτε μαζι της.
Ειμαι στη δοιηκιση και δεν εμαθα ποτε μια πληροφορια απο αυτη.
Δν χρειαζοταν αλλωστε ειχαμε αλλους και μπορει να εχουμε ακομα, οπως και εσεις εχετε σε μας για να το κανουν.

Δεν ειναι μυστικο οτι οι φυλες προσπαθουν να φυτεψουν ρουφιανους στις αλλες φυλες.
ειναι και αυτο στο παιχνιδι..

Μπορει να την κραζετε λεγοντας οτι εκανε φασαρια δν συμμετιχε σε πλανα (ποια πλανα ? γιατι εγω δν ειδα οσο ηταν εκει να μας κανετε πλανο)
Εδω και συμμετεχει και φασαρια δν κανει και δν γκρινιαζει και πρωτη στον χαβαλε και στα πλανα ειναι
Μαλλον αλλο Ανθρωπο στρατολογισαμε..
:hmmm:
Μηπως για την εκει συμπεριφορα της δν φταιει αυτη αλλα εσεις?

παλι κουραστικα παω να καθαρισω μπαμιες..:help
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

Συμφωνω απολυτα Αντωνη. Ενας ρουφ ειναι για παντα ρουφ ασχετα για το λογο που το κανει..
Καπου πιο πανω λες οτι αμα ρουφιανεψεις ρουφιανο δεν πιανετε..
Για να καταλαβω αν κλεψεις κεφτη δν ειναι κλεψια?.
Αν δολοφονισεις δολοφονο δεν ειναι φονος??
:hmmm:
Καπως μπερδεμενα τα λες:oops:

Α ωστε το φιλαρακι σου ο μεθυσεμνος σε εδωσε..
χαχαχαχα
Εμ ειναι λιγο περιορισεμνης ευθυνης .
Αν δν το κανε θα ειχες παρει ενα απο τους πρωτους λογ του κοσμου και δν ξερω κι γω πως θα ηταν τα παραγματα τωρα.

Ο Κυριακος ειναι απο τα νεα παιδια στην φυλη στρατολογηθηκε απο μας χωρις να τον ξερουμε και πιστευω οτι ηταν πολυ καλη επιλογη.
Ειναι λιγο ευκολοπιστος και εχει εμπιστοσυνη στους συμπαιχτες, θα τη πατουσε σιγουρα με σενα το λαμογιο αν δεν σε περναμε πρεφα..

Το αλλο με τον Τεο Το ξερεις?
Τι πλυση εγγεφαλου μας εχει κανει και δν βλεπουμε προστα μας?
:grrr2:
Μπορει να επιρεασει μικρα παιδια 15-20 χρονο αβγαλτα ναι ισως..
Ξερεις ομως πως εμεις εδω ειμαστε πανω απο 30 χρονο..!! Οι περισσοτεροι τουλαχειστο..
Μπορει να το κανει?
Μπραβο Τεο εχεις μεγαλες προοπτικες μεγαλωνοντας να παρεις στα χερια σου το μελλον ακομα και της Ελλαδας
αφου μπορεις να νας βαζεις παροπιδες και να μη βλεπουμε ποσο <<λαμογιο >> εισαι..:clap:

Λοιπον πολυ το κουρασα Δν ξερω τι λετε εσεις εγω ξερω οτι παιζω με τον Τεο πολλα χρονια και τον εχω μαθει πια.
Δν εδωσε ποτε συμμαχους.. παντα τηρουσε τις υποσχεσεις που εδωσε. Αλλοι του την εκαναν. τσπ

:oops:
Τωρα για την Αγγελικη την γνωρισα εδω οταν μπηκε σε μας.
Δεν ειχα μιλησει ποτε μαζι της.
Ειμαι στη δοιηκιση και δεν εμαθα ποτε μια πληροφορια απο αυτη.
Δν χρειαζοταν αλλωστε ειχαμε αλλους και μπορει να εχουμε ακομα, οπως και εσεις εχετε σε μας για να το κανουν.

Δεν ειναι μυστικο οτι οι φυλες προσπαθουν να φυτεψουν ρουφιανους στις αλλες φυλες.
ειναι και αυτο στο παιχνιδι..

Μπορει να την κραζετε λεγοντας οτι εκανε φασαρια δν συμμετιχε σε πλανα (ποια πλανα ? γιατι εγω δν ειδα οσο ηταν εκει να μας κανετε πλανο)
Εδω και συμμετεχει και φασαρια δν κανει και δν γκρινιαζει και πρωτη στον χαβαλε και στα πλανα ειναι
Μαλλον αλλο Ανθρωπο στρατολογισαμε..
:hmmm:
Μηπως για την εκει συμπεριφορα της δν φταιει αυτη αλλα εσεις?

παλι κουραστικα παω να καθαρισω μπαμιες..:help

συγκρινεις κλεψιμο και δολοφονια με τις εικονικες ρουφιανιες? ωραιο επιχειρημα...
 

DeletedUser

@nefeli

Μπορεις να γραψεις οτιδηποτε αλλο για το παιχνιδι θελεις και να εκθεσεις τα επιχειρηματα σου για το πολεμο αλλα για το θεμα της Μπερετ ειναι σαν να μας φτυνει καποιος και εμεις να λεμε οτι βρεχει...

Τουλαχιστον καποια παιδια απο DnD δεν εχουν χασει τον αυτοσεβασμο τους και για αυτο το θεμα σιωπουν....
 

DeletedUser15970

συγκρινεις κλεψιμο και δολοφονια με τις εικονικες ρουφιανιες? ωραιο επιχειρημα...

Δλδ εγω τωρα που ειμαι ο προεδρος της αμερικης και πατησω το κουμπι που εκτοξευει 300 πυραυλους προς ολες τις χωρες και σκοτωσω κοσμο δν θα ειναι δολοφονια επειδη ειναι εικονικο? Δν θα πληγωθουν ατομα παλι??? Ετσι και συ πισω απο ενα εικονικο παιχνιδι πληγωσες την εμπιστοσυνη μας
 

DeletedUser30115

Κοιτα φιλαρακο αν αυτα που ειπα ειναι αερολογιες.. ο Αντωνης το ξερει πολυ καλα.
Μιλησα στον Αντωνη που με ξερει.
Μαζι δεν εχουμε μιλησει και παιξει ποτε οτοτε δεν μπορει να εκφερεις γνωμη.
Ουτε ποιο λογ παιζω ξερεις. Οποτε τραβα στο καβουκι σου..
:D


Kοιτα Ελενη ο Αντωνης ξερει αν ολα αυτα που ειπες ειναι αερολογιες ή οχι,ΕΣΥ δεν ξερεις αν αυτα που ειπε ο Αντωνης ειναι η δεν ειναι αερολογιες??μην κατακρινουμε το παιδι επειδη εβγαλε στην φορα θεματακια δικα σας που εσεις τους φερατε στο σημειο αυτο
Το παιδι μια χαρα ειναι οπως μερικοι αλλοι απο dnd (προς θεου δεν τους βαζουμε ολους σε ενα τσουβαλι)
Και βεβαια μπορω να εκφερω γνωμη αμα κατι αφορα την φυλη μου και αμα λεγετε κατι που οχι μονο δεν στεκει αλλα δεν βγαζει και νοημα
Και ξερω πολυ καλα πιο λογ παιζεις και πιστεψε με δεν μου το ειπε κανεις απο dnd (απο αλλου το εμαθα και οχι χτες)
οποτεεε.....
και μην τα παιρνεις προσωπικα απλα οταν υποστηριζεις καποιον που ειναι βρωμικος εισαι και συ εξισου βρωμικη χωρις να το θελεις
για αυτο επειδη σε κοβω για καλο κοριτσακι οσο μπορεις να απεχεις απο το ολο θεμα γιατι οπως πολλες φορες ο βρωμικος την βγαζει καθαρη και βρωμιζουν οι γυρω του (εκτος και αν σου αρεσει το ολο θεμα και παω πασο)
 

DeletedUser31166

Δλδ εγω τωρα που ειμαι ο προεδρος της αμερικης και πατησω το κουμπι που εκτοξευει 300 πυραυλους προς ολες τις χωρες και σκοτωσω κοσμο δν θα ειναι δολοφονια επειδη ειναι εικονικο? Δν θα πληγωθουν ατομα παλι??? Ετσι και συ πισω απο ενα εικονικο παιχνιδι πληγωσες την εμπιστοσυνη μας

την εμπιστοσυνη της μπερετ πληγωσα. την εμπιστοσυνη που χε στον τεο οτι κανεις απο τη φυλη δε θα ξερει για τις κουβεντες τους και αν ξερει σιγουρα δε θα βγει να μιλησει. απλα υπολογισε λιγο λαθος στο πως μου φερθηκε σ εκεινη τη φαση. ο τεο την υποστηριξε και αυτο ηταν. δε θελει πολυ. το παραδειγμα σου το θεωρω τουλαχιστον παιδαριωδες. και οχι δε θα ναι εικονικο. για λογους τοσο προφανης που δε νομιζω να χρειαζεται καν να εξηγησω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

Οσοι πεσετε απο τα συννεφα συντονιστητε ολοι μαζι για να ακουσουμε και τον κροτο.
AndyCap εσυ πρεπει να εισαι ο ιθύνων νους της Ακλατραζ για αυτο παει χαλια ,βαλε στην υπογραφη σου τα παραπανω prtsc ειναι πιο ωραια.


Xαλια??Για την αλκατραζ μιλας??γιατι μαλλον μας μπερδεψες αγγελικουλα η δεν βλεπεις καλα
οσο για τον κροτο και τα πριντ σκριν δεν μας απασχολει,πες και κανενα νεο
Και για τον AndyCap πρωτα να πλενεις το στομα σου πριν πεις κατι για αυτον
 
Κορυφή