Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπερα σας η απορια μου εχει ως εξης:

Στους πολεμους φυλων γραφει το εξης

"Ένας πόλεμος λήγει αυτόματα μόλις διαλύεται μία από τις φυλές που συμμετέχουν"

Στο αρχειο πολεμων παρατηρω οτι η φυλη μου εχασε εναν πολεμο ενω ειχαμε διαλυμενες φυλες εκατερωθεν.

http://prntscr.com/19b4x3

Αλλα την ιδια στιγμη υπαρχουν πολεμοι σε εξελιξη στους οποιους ενω εχει διαλυθει αντιπαλη φυλη και οι πολεμοι συνεχιζουν και υπαρχουν.

παραδειγμα 1 http://prntscr.com/19b587
παραδειγμα 2 http://prntscr.com/19b5by

παραδειγμα 3 http://prntscr.com/19b5f2

Τελικα πως δουλευουν οι πολεμοι φυλων και ποτε νικας και ποτε χανεις?

Ευχαριστω !
 

DeletedUser6091

[mad]θα κάνετε αίτηση υποστήριξης για να δω τι είναι δηλωμένο από πολέμους πάνω στη φυλή σας. Από εδώ δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω.


[/mad]
 

DeletedUser

παιδια παιδια επειγον επειγον..προλαβενετε δεν προλλαβενετε...εχω πολυ σοβαρο προβλημα....μου τελειωσε το χαρτη υγειας ...τι να κανω...ομαδας διαχειρησης helpppppppppppppppppp δεν θα κρατηθω για πολυ μια συμβουλη επειγοντος..ειναι πολυ σημαντικο..:'(


[ove]Προειδοποίηση για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30772

καλησπερα
ποια ειναι η διαδικασια για να παιξεις co play με αλλον παιχτη?
 

DeletedUser

καλησπερα
ποια ειναι η διαδικασια για να παιξεις co play με αλλον παιχτη?

Να πατήσει διαγραφή ο λογαριασμός που θα φαγωθεί αν πρόκειται για ένωση και coplay.
Να μην υπάρχουν και οι δυο λογαριασμοί σε ίδιο κόσμο
Μετά την διαγραφή δεν υπάρχει χρονικό όριο για την σύνδεση του αλλου παίκτη στον λογαριασμό σου αρκεί να μην ξαναγίνει προσπάθεια σύνδεσης(ούτε να μπεί για να δεί οτι έχει διαγραφεί!!) απο τον λογαριασμό που θα μπεί στον δικό σου ως coplay

:D
 

DeletedUser30772

μια διευκρινηση το χωριο του παιχτη που θα πατησει διαγραφη μπορει να παει στην φυλη αν γινει σχετικο αιτημα υποστηριξης η απλως παταει διαγραφη και βαρβαρευει και επειτα μπαινει με τους κωδικους του παιχτη που θα παιζει co play?
 

DeletedUser4641

[yio]Η ερώτηση αφορά διευκρίνηση Κανόνων για συγκεκριμένη περίπτωση. Είναι καλύτερα να γίνει Αίτηση Υποστήριξης ώστε να μη μιλάμε στον αέρα, να δοθούν συγκεκριμένα στοιχεία και να δοθεί απάντηση αφού ελεγχθούν αυτά.[/yio]
 

DeletedUser

μια διευκρινηση το χωριο του παιχτη που θα πατησει διαγραφη μπορει να παει στην φυλη αν γινει σχετικο αιτημα υποστηριξης η απλως παταει διαγραφη και βαρβαρευει και επειτα μπαινει με τους κωδικους του παιχτη που θα παιζει co play?

το δευτερο
 

DeletedUser

μια διευκρινηση το χωριο του παιχτη που θα πατησει διαγραφη μπορει να παει στην φυλη αν γινει σχετικο αιτημα υποστηριξης η απλως παταει διαγραφη και βαρβαρευει και επειτα μπαινει με τους κωδικους του παιχτη που θα παιζει co play?

Ειτε γινεται χωριο βαρβαρων, ειτε σε κοσμους με ειδικες ρυθμισεις απλως δεν θα υπαρχει χωριο με τετοιες συντεταγμενες, δηλαδη θα σβηστει απο τον χαρτη, αφοτου γινει επανεκκινηση η διαγραφη χωριου/λογαριασμου. Αυτο γινεται οστε να μην κανουν fake accounts οι παικτες και μετα να τα διαγραφουν κοντα σε αυτο που θα παιξουν για να εχουν περισσοτερα βαρβαρα για φαρμ.
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
ένας παίχτης έχει καπελτάδικο και πατήσει διαγραφή ή επανεκκίνηση ο παλα λειτουργεί κανονικά?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Oχι. Και για του λόγου το αληθές...

fBaLJwj.png
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ο κώστας είναι ο απο τους 3 καλύτερους στον gr.αν σου το πει αυτός είναι σίγουρο.1000%

πραγματικα πολυ λαθος τροπος σκεψης ολοι κανουν λαθη
αν και σε αυτη την περιπτωση ο Κωστας εχει δικιο


kinder 2013-12-05 20:07:11
Γεια σας ***

Αν ο παίκτης έχει επιλέξει την επανεκκίνηση του λογαριασμού του τα όπλα του παλαντίν που μένει ως άμυνα στο βάρβαρο χωριό δεν έχουν καμία δύναμη.

Δυστυχως η αιτηση δεν ειναι δικη μου και τη βρηκα στο forum της φυλης μου οποτε δεν μπορω να τη δειξω με εικονα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
και που ξερεις οτι ειχε φαναρι σαν οπλο ?
Έλα ντε.. πού να το ξέρω? :p Δεν το έχω διαβάσει κάπου. Η απλή λογική λέει οτι ο paladin ανήκει σε κάποιον παίχτη. Αφού το βάρβαρο δεν είναι παίχτης δεν μπορεί να του ανήκει ο paladin (συνεπώς και τα όπλα του). Επίσης το έχω δοκιμάσει σε 3 κόσμους. Τώρα να μην είχαν και οι 3 φανάρι? Μπορεί...

Μιας και συζητάμε αυτό το θέμα, επίσης το να ρίξεις το άγαλμα σε όλα τα χωριά ενός παίχτη δεν καταργεί και τις ιδιότητες του paladin (στην πράξη δοκιμασμένο κ αυτό)

ο κώστας είναι ο απο τους 3 καλύτερους στον gr.αν σου το πει αυτός είναι σίγουρο.1000%
Ένιωσα ένα βάρος να με πλακώνει ... 3άδα κιόλας. Οι άλλοι 2 ποιοί είναι έτσι ενημερωτικά για να ξέρω :D
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μιας και συζητάμε αυτό το θέμα, επίσης το να ρίξεις το άγαλμα σε όλα τα χωριά ενός παίχτη δεν καταργεί και τις ιδιότητες του paladin (στην πράξη δοκιμασμένο κ αυτό)


πολυ σωστη παρατηρηση αυτη
πανω σε αυτο βεβαια εχω ακουσει διαφορες ερμηνειες οπως πως ο paladin δεν χανει τη δυναμη του οταν ειναι απο αλλον παικτη στο χωριο
λογικα οπως το λεει ο chess ειναι αλλα θελω μια επιβεβαιωση απο admin
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
για το αγαλμα παντως απο ερωτηση στη διαχειριση ειχαν πει οτι αν ο παλαντινος ειναι του χωριου που χανεται το αγαλμα
τοτε χανει την δυναμη του οπλου

ενω αν ειναι βοηθεια στο χωριο δεν επηρεαζεται

* παντως ουτε εγω εχω δει καμια διαφορα πεσει δεν πεσει
εχτος αν τυχαινε παντα να ειναι βοηθεια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Στον Κ27:

μου στελνουνε βοηθειες

αυτες μπαινουνε στο χωριο μου

μετα με διωχνουνε απο την φυλη

οσο παραμενω χωρις φυλη, ξερω οτι οι βοηθειες θα παραμεινουν σε μενα

μπαινω στην ακαδημια της φυλης

οι αρχικες βοηθειες, παραμενουνε ακομα και μετα την εισοδο μου, στην ακαδημια; και μπορω να παρω επιπλεον βοηθειες ετσι;
 
Κορυφή