Δώσε μου την ιδέα σου!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Θα ανοιξει κανεναν καινουργιος Hp?
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ο καλυτερος κοσμος, κανονικος ή hp θα ηταν...

Ταχυτητα κοσμου: 1.6/hp 3
Ταχυτητα μοναδας: 1
με τοξοτες
με παλαντιν
οριο μελων φυλης 40

Πολλα βαρβαρα
με προστασια νυχτας 02:00 - 08:00
χωρις co-play (να μαθουμε επιτελους ποιοι ειναι παιχταραδες)
με περιορισμο premium (επισης να μαθουμε ποιοι ειναι παιχταραδες)

premium να επιτρεπετε μονο 200pp που ειναι ο μηνας (μονο και μονο για ευκολια διαχειρισης λογαριασμου) + 30 βοηθος farmang και τελος!!!

χωρις μειωση κοστους
χωρις μειωση χρονου (αυτο ας επιτρεπετε :p )
χωρις 20% παραγωγης
χωρις τον εμπορο

Χωρις εξωτερικες βοηθειες!!!
περιορισμενο εμποριο, επιτρεπτο μονο απο μελη της φυλης...

Ανωτατο οριο επιτηρισης 10 μερες το μηνα

:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Μακαρι να γινει τιποτα τετοιο να ευχαριστηθουμε παιχνιδι
και ας μην εχει τοξοτες ουτε οριο fake
 

DeletedUser

Kritigianni ένας τέτοιος hp θα ήταν ότι πρέπει συμφωνώ μαζί σου μακράν φοβερές ρυθμίσεις!! :axe:
 

DeletedUser23411

τελικα για ποτε δρομολογειτε να ανοιξει καινουριος γυρος?
 

DeletedUser10824

Να αλλάξει λίγο η εικόνα των κόσμων.
Ξέρω οτι είναι τρελό αλλά μ'αρέσει.
Να ξεκινήσει ο κόσμος εντελώς άκυρα,δηλαδή εννοώ αντι να ξεκινήσει ως συνήθως κεντρικά και κυκλικά.
Να ξεκινήσει διάσπαρτα σε έναν χάρτη που να αποτελείτε απο 8 ηπείρους. Και να πετάγονται τυχαία οι παίκτες σε αυτες τις Ηπείρους και να μην εμφανίζονται με βάση τον Bohr(google it, ηλεκτρόνια σε στιβάδες).
 

DeletedUser

ενας κοσμος κοινος για 2 χωρες αν ειναι εφικτο
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καμια απαντηση απο διαχειριστες θα εχουμε στις ιδεες μας;
Εγω προτεινω speed τις καθημερινες
Προτεινω ενα κοσμο ταχυτητα 2 χωρις farm
Προτεινω ενα κοσμο(hp καλυτερα 3μηνο) στα προτυπα του masters με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ βαρβαρα ανα παιχτη και ταχυτητα 4
Προτεινω ενα κοσμο hp ξανα παλι 3μηνο οπου εχεις δυνατοτητα χρησης 200 pp τον μηνα
Προτεινω ενα θεμα στο φορουμ αν συμφωνησει η ΟΔ στο οποιο τα μελη θα μπορουν να εκφραζουν δυσαρεσκεια προς admin σε λογικα πλαισια παντα για οτιδηποτε θεμα εκτος απο αποκλεισμους

BONUS
Βγαλτε το διαστημα 3 λεπτων να γραφεις στο forum κατανταει εκνευριστικο(μπας και καποιοι γινουν καμμενοι χρηστες και αριστοκρατες:rolf:)
 

DeletedUser18454

[swt]Τα διαβάζουμε και αν κάτι απ'όλα αυτά είναι εφικτό και αρεστό το βλέπετε στους γύρους, ή θα το δείτε σε μελλοντικούς.

Το όριο δυστυχώς δεν μπορεί να βγει καθώς θα είχαμε πρόβλημα με μερικούς μερικούς... ...[/swt]
 

DeletedUser

HP

[swt]Τα διαβάζουμε και αν κάτι απ'όλα αυτά είναι εφικτό και αρεστό το βλέπετε στους γύρους, ή θα το δείτε σε μελλοντικούς.

Το όριο δυστυχώς δεν μπορεί να βγει καθώς θα είχαμε πρόβλημα με μερικούς μερικούς... ...[/swt]

Νομιζω οτι ειναι ωρα για εναν ΗΡ.....ετσι για εγκαινια του 2014....χωρις μυστικα σαν των πρωτο πρωτο που ειχε βγει.....
 

DeletedUser

[swt]Τα διαβάζουμε και αν κάτι απ'όλα αυτά είναι εφικτό και αρεστό το βλέπετε στους γύρους, ή θα το δείτε σε μελλοντικούς.

Το όριο δυστυχώς δεν μπορεί να βγει καθώς θα είχαμε πρόβλημα με μερικούς μερικούς... ...[/swt]

φίλε immortαl εσύ πάντα τα ίδια λες τα βλέπουμε/θα τα δείτε στο μέλλον και μπλα μπλα. άλλα τίποτα.
 

DeletedUser

Στη φυλή να απαγορευται να φύγεις.
Επιτρέπεται να διαγραψεις το λογαριασμό σου ή να βαρβαρεψεις και να μην επιτρέπεται ξανά η είσοδος στον ΗΡ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Προς τη διαχείριση,

Χειμώνας με ένα νέο hp
Για μας τους πληγωμενους :D θα ήταν ότι πρέπει... Αλλιώς με βλέπω να βγάζω πολύ πρεμ, για πολύ καιρό.... :cool:
Στεναχωρια και βαρεμάρα με χτύπησαν :eek:

Γράφω κάτι ρυθμίσεις παραπάνω πριν κάτι χρόνια...

Αν δεν σας αρέσει όπως τα λέω επειδή δεν θα υπάρχει κατανάλωση... Εγώ προσωπικά μπορώ να δεχτώ να οριστεί συμμετοχή με 3.000 πόντους πριμιουμ.

Αλλά,
Χωρίς αντςλλακτηριο
Χωρίς 20% πόρους
Χωρίς μείωση κόστους!!!
Ναι στη μείωση χρόνου...

Όριο μελών 40 ή 20
Χωρίς εξωτερικές βοήθειες,
Να μην μπορείς να εγκαταλείψεις τη φυλή,
Δεν μπορείς να επιτεθεις σε μέλη της φυλής σου,
Εμπόριο να επιτρέπεται μόνο για δικά σου χωριά!
Χωρίς co-play
Χωρίς επιτήρηση
Νυχτερινή 02:00-08:00
Ταχύτητα κόσμου 4

Θα μπορούσε αν θέλετε να ανακοινωθεί ένας τέτοιος κόσμος και ανάλογα τη συμμετοχή που εσείς θα κρίνετε θα αποφασίσετε αν θα ανοίξει.

Διάρκεια συμμετοχής θα μπορούσε να είναι πχ 15 μέρες, όταν εγώ δεχτώ θα πρέπει να καταβαλω 3.000 πόντους και έτσι γίνετε η εγγραφή μου στον κόσμο.

Πιστεύω θα αρέσει και δεν θα είναι ζημία για την εταιρία!
 
Κορυφή