ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
3000 το δευτερολετπο?? γιατι δεν κανεις report?

δεν μπορει να βρει το κεντρο υποστηριξης κλεισαν οι γραμμες:rolf:

ειναι δικα μου κολπα ουτε η ο.δ δεν τα βλεπει... τωρα δεν ξερω πως γινεται απο χτες να βαζω συνεχεια και να του εμφανιζονται σε ενα σεκ ολες μαζι... νομιζω βρηκα τι φταιει... ισως οτι λειπεις ολη μερα μπαινεις ξαφνικα και τσουπ μεσα σε ενα σεκ βλεπεις 3000 δεν μπηκαν εκεινη την στιγμη.. εσυ τις ειδες τοτε... γκουφυ :rolf:


θα μου δωσεις λιγο απο τις γνωσεις να μαθω να βαζω εστω 1000 fakes/sec?:)


Εχει σοβαρεψει το θεμα και πρεπει να χαλαρωσετε λιγο.

panoik external
Καμένος χρήστης

Ημερομηνία Ένταξης:
23-01-2009
Δημοσιεύσεις:
1.182


panoik tribal wars ingame http://prntscr.com/2243n8
Κατακτησεις 400 σε ολους τους κοσμους που εχει παιξει . :clap:
Τα συμπερασματα δικα σας
Προσωπικα αν το ειχα δει νωριτερα δεν θα εχανα το χρονο μου να απανταω. :doh:

πολυ ακυρο το post αυτο....ειναι σα να λες δικαιουσαι μια δημοσιευση ανα 1 χωριο...

Μα δεν εχει σημασια αυτο..

αυτο το λες επειδη στη ζωη σου δεν ειχες 2ο χωριο;:rolf:(L)
 

DeletedUser26271

πολυ ακυρο το post αυτο....ειναι σα να λες δικαιουσαι μια δημοσιευση ανα 1 χωριο...
δεν λεω αυτο

αν ειχε κατακτησει τοσα χρονια που παιζει φυλετικες 1.182 χωρια δεν θα ειχε τοσο χρονο για μπαρουφες στο εξτερναλ :rolf:
 

DeletedUser

και εσυ που εχεις περισσοτερες κατακτησεις ειναι υπερ σου? τουλαχιστον αυτος παραμενει στην φυλη του κερδιζει - χανει και δεν πουλαει πρωην συμπαιχτες για να σωσει εικονικα χωρια ουτε για να παρει περισσοτερα σαν καποια προσφυγοπουλα..Οταν λοιπον ευχαριστιεσαι το παιχνιδι, απολαμβάνεις τις μαχες μεχρι τελους και οχι να το βαζεις στα ποδια σαν καλη κοτουλα που εισαι

συμπωματα του τυπου, μολις αρχιζει πολεμος αλλαζουμε
ονομα, προφιλ, εικονες, ετικετες, φυλη, κτλ δεν σε τιμουν..
 

DeletedUser26271

Οταν λοιπον ευχαριστιεσαι το παιχνιδι, απολαμβάνεις τις μαχες μεχρι τελους και οχι να το βαζεις στα ποδια σαν καλη κοτουλα που εισαι

συμπωματα του τυπου, μολις αρχιζει πολεμος αλλαζουμε
ονομα, προφιλ, εικονες, ετικετες, φυλη, κτλ δεν σε τιμουν..

συμβουλες απο εναν μαιντανο δικηγορο των απανταχου καρτουν του external....

Για να μπορεις να μιλας πρεπει πρωτα να σταματησεις να απολαμβανεις το βιασμο γιατι η σταση σου δειχνει οτι τον αποζητουσες.

Αντε τωρα σε κανενα αλλο κοσμο που δεν σε ξερουν ακομα να το παιξεις προστατης....
 

Deleted User - 119632

1)Στην υπογραφή μου γράφω με τι νικ παίζω. δεν νομίζω ότι πρέπει να παίζω με το ίδιο σε όλα. Επίσης έκατσες και ασχολήθηκες μαζί μου?? χαχαχα ρε τι καμένοι είστε.
2) δεν κάνω αιτήσεις παρά μόνο αν προσβληθώ. επίσης πάλι το 3000 το δευτερόλεπτο ήταν ειρωνεία. είστε τόσο καμένοι που ούτε την πλάκα δεν καταλαβαίνετε.
3) Κοκκινόδερμε δεν εχω ανάγκη απο σεβασμό στο παιχνίδι και δη από εσένα. Με σέβονται στην κανονικη μου ζωή και αυτό αρκεί. Μιλάς για σεβασμό χωρίς να ξέρεις τι είναι. μάλλον για αυτό σε όποιον δεν συμφωνεί μαζί σου και με την ακολουθία σου αρχίζετε το χλευασμό και τις ειρωνείες αλλά ακόμα και τις προσβολές σε προσωπικό επίπεδο. Αφενός δείχνει κόμπλεξ και αφεδύο νομιζετε ότι θα μου κάνετε τι πέρα απο ότι θα μου κάνατε αν τρώγατε φασόλια??? και συν των άλλων χαίρεσαι που τα βρίσκεις με εναν φυγόμαχο.

και για να τελειώνουμε. οι φυλετικές είανι ποαιχνίδι και σαν παιχνίδι το βλέπω. δεν διατίνομαι ότι είμαι παικταράς και να φάω πυξίδα αν έχω όρεξη θα μπ[ω αλλού να παίξω. αυτό που φωνάζω είαναι ότι εσύ είσαι άσχετος. και αυτός ο χάρος που λες που αν θυμάμαι καλά έπαιζε στον 12 και τον στείλαμε για βρούβες εεε???? καλα θυμάμαι???? έτσι εξηγούνται και τα κόμπλεξ απένντι σην πιο επιτιχημένη φυλή των ελληνικών σερβερ την ερρορ!!!!! άντε γατάκια περαστικά σας. ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΓΟΥΣΤΑΡΩ να δουλεύω παιδάκια σαν και εσάς. φιλάκια στα μαγουλάκια. αλήθεια η σίμπα τι έπαθε οεο???
 

DeletedUser

η ΣΙΜΠΑ παρολο οτι μας πουλησε, φανηκε πιο αντρικια αν και γυναικα απο την κοτουλα μεταμφιεσμενη σε φοινικα.. παρεδωσε το μυστικο της εκει που ανηκε και δεν μας πουλουσε παραμυθια σαν τον αλλον, εφυγε εν καιρω πολεμου ενω τα μισα χωρια της ηταν στους πυρηνες μας, οχι σαν τον αλλον που μολις ηρθαν κοντα του οι nobles αρχισε το γλυψιμο και τα παρακαλια μπας και σωθει χαχα.. κριμα που το επαθε αυτη και οχι τα αλλα προσφυγοπουλα..
 

DeletedUser

παιχταρας δεν διατεινεσαι οτι εισαι αλλα πυξιδες δεξια και αριστερα τις εταζες δε μπορεις να πεις

,απλη υπενθυμιση συνεχιστε
 

DeletedUser

τουλαχιστον αυτος παραμενει στην φυλη του κερδιζει - χανει και δεν πουλαει πρωην συμπαιχτες για να σωσει εικονικα χωρια ουτε για να παρει περισσοτερα σαν καποια προσφυγοπουλα.

Απλά δεν έχετε δημιουργήσει τις συνθήκες εκείνες που θα δώσουν κίνητρα στους παίκτες σας για να συνεχίσουν να παίζουν και όταν μοιραία συμβαίνει να σταματήσουν ή να φύγουν από την φυλή βρίσκεται ευκαιρία να αποδώσετε σε αυτούς τις ευθύνες τις αποτυχίας σας ενώ συμβαίνει το αντίθετο, δηλαδή η αποτυχία σας προηγείται και ευθύνεται για την φυγής τους. Παράδειγμα είναι ο καλύτερος παίκτης της ARMY που σταμάτησε να παίζει την περίοδο του πολέμου με την GTP.

Υ.Γ μιλάω για καλούς και ενεργούς παίκτες που μπορούν να βοηθήσουν την πορεία μιας φυλής και όχι φυσικά παίκτες που έτσι και αλλιώς είναι περαστικοί

και αυτός ο χάρος που λες που αν θυμάμαι καλά έπαιζε στον 12 και τον στείλαμε για βρούβες εεε???? καλα θυμάμαι???? έτσι εξηγούνται και τα κόμπλεξ απένντι σην πιο επιτιχημένη φυλή των ελληνικών σερβερ την ερρορ!!!!! άντε γατάκια περαστικά σας.

Αν είχα παίξει στον κ12 θα με θυμόσουν σίγουρα. Αλλά ξέρεις κάτι?
Δεν με πειράζει αυτό που λες γιατί η error είναι η ποιο επιτυχημένη φυλή και θα έστελνε για βρούβες τον οποιοδήποτε. χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνpanoik
και αυτός ο χάρος που λες που αν θυμάμαι καλά έπαιζε στον 12 και τον στείλαμε για βρούβες εεε???? καλα θυμάμαι???? έτσι εξηγούνται και τα κόμπλεξ απένντι σην πιο επιτιχημένη φυλή των ελληνικών σερβερ την ερρορ!!!!! άντε γατάκια περαστικά σας.


παιζεις απο το 2009 και δεν ξερεις τον harros? ντροπη
 

DeletedUser

Απλά δεν έχετε δημιουργήσει τις συνθήκες εκείνες που θα δώσουν κίνητρα στους παίκτες σας για να συνεχίσουν να παίζουν και όταν μοιραία συμβαίνει να σταματήσουν ή να φύγουν από την φυλή βρίσκεται ευκαιρία να αποδώσετε σε αυτούς τις ευθύνες τις αποτυχίας σας ενώ συμβαίνει το αντίθετο, δηλαδή η αποτυχία σας προηγείται και ευθύνεται για την φυγής τους. Παράδειγμα είναι ο καλύτερος παίκτης της ARMY που σταμάτησε να παίζει την περίοδο του πολέμου με την GTP.
φιλε οι συνθηκες και η λειτουργια της φυλης ηταν γνωστη.. εαν εφευγε απο την αρχη αφου εβλεπε τι επικρατουσε τοτε κανεις δεν θα του ελεγε τιποτα. αυτος ο καιροσκοπος ομως περιμενε να φτιαξει τετοιον μεγαλο λογαριασμο, ο οποιος εγινε με τις πλατες αυτωνων που τωρα κτυπαει και μετα να φυγει. Καννιβαλισε καλα-καλα, και αφου τα βρηκε σκουρα βγηκε στο φορουμ και μας εγραψε οτι λογω της περιορισμενης του ωρας βγαινει απο την φυλη για να παιξει χαλαρα και κανενας δεν τον κτυπησε, αφου υποσχεθηκε οτι θα επιστρεψει και το μυστικο.

Λογω υποχρεωσεων ο χρονος μας θα ειναι πλεον περιορισμενος και αποφασισαμε να κανουμε σολο καριερα οσο παιξουμε.
Το μυστικο ειναι της φυλης που μας το εμπιστευτηκε (εχω μιλησει με dark)

Καλη συνεχεια
Γιωργος - Ηλιας


ή νομιζει ο κυριος φοινικας οτι επειδη ειναι σουπερ ντουπερ παιχταρας τον ενταξανε στην φυλη; Κλαφτηκε και αυτος κατι που απλα ηταν η συνεχεια στο γλυψημο που εκανε στους Nobles. Ο ορισμος της διπλοπροσωπιας.. παιρνει βραβειο παντως, και εχει και το θρασος να πουλησει πνευμα και στο κεντρικο ο γελοιος οτι θα κλεισει και κοσμο.
 

DeletedUser

ή νομιζει ο κυριος φοινικας οτι επειδη ειναι σουπερ ντουπερ παιχταρας τον ενταξανε στην φυλη; Κλαφτηκε και αυτος κατι που απλα ηταν η συνεχεια στο γλυψημο που εκανε στους Nobles. ΔΙΠΡΟΣΩΠΕ

Εδώ κάνεις λάθος, οι nobles δεν είναι φυλή που θα στρατολογήσει τον οποιοδήποτε ούτε θα δεχόταν κάποιον που είναι αναξιόπιστος ή που χρειάζεται πλάτες ή που δεν είναι διατεθειμένος να θυσιάσει χρόνο για την φυλή. Για να βρίσκεται εκεί πάει να πει οτι αξίζει και αν και δεν μπορώ να γνωρίζω ακριβώς τις συνθήκες κάτω από τις οποίες έφυγε είμαι σίγουρος ότι οι κύριες αιτίες είναι αυτές που ανέφερα.

Αναστοχασμός είναι, πριν σκεφτείς τι κακό σου επιφέρει ο αντίπαλος, να σκεφτείς τι κακό έχεις ο ίδιος κάνει ή ανεχθεί στον εαυτό σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τωρα θα βγει ο φοινικας να μας πει κατα ποσο κρατησε το μετωπο μονος του και ξερω'γω βλακειες.. να σου πω εγω τι εκανες, απολυτως τιποτα, ουτε επιθεσεις εστελλες ουτε δεχοσουν, επειδη απλα ησουν ο ρουφιανος τους απο την αρχη. την δουλεια τους κανανε μαζι σου, και αυτο φαινεται απο τα στατιστικα ουτε ΕΝΑ χαμενο χωριο ή κερδισμενο απο nobles.. και θυμαμαι οταν σου ζητησα αμυνες απο μια επιτηρηση που ειχα οταν ησουν εκτος φυλης αλλα ομως ειδες οτι οι επιθεσεις ηταν απο τα φιλαρακια σου ουτε καν εστειλες..

Ως αμυνόμενος Συνολικά
Θέση Όνομα Απώλειες αντιπάλων
111 ...Φοίνιξ... [Nobles] 4,10 Mil.

Μην κανεις τέτοιο πόλεμο ρε αρχησα να τρομαζω τι οντ θεε μου.. κατα τα αλλα κρατουσε και το μετωπο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν είναι και το ποιο εύκολο πράγμα να πάρεις χωριό από Nobles, αυτό το επιχείρημα φαντάζομαι ισχύει για πολλούς ακόμα.
 

DeletedUser

ναι αυτο ειναι, κτυπιοντουσαν μεταξυ τους με μανια αλλα επειδη και ο φοινιξ αλλα και οι nobles ειναι παικταραδες δεν μπορουσε κανεις να παρει χωριο απο τον αλλο..
 

DeletedUser

τωρα θα βγει ο φοινικας να μας πει κατα ποσο κρατησε το μετωπο μονος του και ξερω'γω βλακειες.. να σου πω εγω τι εκανες, απολυτως τιποτα, ουτε επιθεσεις εστελλες ουτε δεχοσουν, επειδη απλα ησουν ο ρουφιανος τους απο την αρχη. την δουλεια τους κανανε μαζι σου, και αυτο φαινεται απο τα στατιστικα ουτε ΕΝΑ χαμενο χωριο ή κερδισμενο απο nobles.. και θυμαμαι οταν σου ζητησα αμυνες απο μια επιτηρηση που ειχα οταν ησουν εκτος φυλης αλλα ομως ειδες οτι οι επιθεσεις ηταν απο τα φιλαρακια σου ουτε καν εστειλες..

Ως αμυνόμενος Συνολικά
Θέση Όνομα Απώλειες αντιπάλων
111 ...Φοίνιξ... [Nobles] 4,10 Mil.

Μην κανεις τέτοιο πόλεμο ρε αρχησα να τρομαζω τι οντ θεε μου.. κατα τα αλλα κρατουσε και το μετωπο
Αντε να κάνω τον κόπο να απαντήσω μπας και ησυχασουμε κάποτε (αν και κατι μου λεει ότι τσαμπα πληκτρολογώ)

Όταν η αντίπαλη φυλή έχει συμπαγές μέτωπο που πρέπει να βαρέσεις ωστε να το σπάσεις? Μα φυσικά στους παίκτες που νιωθουν το παιχνίδι λιγότερο και άρα θα σπάσουν πιο ευκολα. Δεν είναι πυρηνική φυσική. Φυσικά και ξέραμε ότι πλάνο στον φοινιξ δεν θα ειχε το αποτέλεσμα που θα είχε σε άλλους, οπότε λογικό είναι πως θα τον αφησουμε τελευταίο. Δεν ανακάλυψες κάποιο κρατικό μυστικό.

Τωρα αν πιστεύεις ότι φυλή 30 account είχε την πολυτέλεια να στείλει ρουφιάνους σε άλλες ηπείρους, πάω πάσο. Εδώ μέχρι μήνες μετά το άνοιγμα του κόσμου συμπληρώναμε roster (δυστυχως τον χαρο δεν τον πείσαμε :p )
 

DeletedUser30832

Οι ΝΟΜΠΛΕΣ ειναι πολυ καλη φυλη , παιζουν πολλες ωρες , παιζουν co-play , ειναι πολυ δυσκολο να τους παρεις χωριο

κ αν κερδισουν τον κοσμο δικαιως θα το κανουν ... το χω ξαναπει αλλωστε παλιοτερα δεν χρειαζεται ιδιαιτερες ικανοτητες

για να το καταλαβεις

Θα σας βαλω ομως ενα αλλο θεμα κ θα ηθελα εδω κ ο harros να παρει μια θεση

( που δεν ξερω αν ειναι καλος παικτης καθ' οτι εγω ειμαι νουμπ βλεπω ομως οτι μιλαει σωστα )

εμεις καλως η' κακως ενωθηκαμε με GTP

διαλεξαμε να παμε βορρας - νοτος το οποιο ηταν αρκετα τιμιο παρ' οτι γνωριζαμε οτι ηδη χτυπιοταν

απο ΝΟΜΠΛΕΣ - ΝΟΥΜΕΡΑ κ ηταν σε δυσκολη θεση

θα μπορουσαμε να βαρεσουμε κ εμεις GTP να τους παρουμε τα μισα χωρια κ μετα να ενωνομασταν με ΝΟΥΜΕΡΑ που τα ειχαμε καλα

εκεινη την περιοδο εναντιον σας . Σωστα η' οχι ?

Οποτε το θεμα ειναι γιατι κ εσεις κ. ΝΟΜΠΛΕΣ αφου αναγνωρισμενα ειστε μια πολυ καλη φυλη δεν χτυπατε τα ΝΟΥΜΕΡΑ να παιξουμε η

καθε φυλη εναντιον 2 ? Αλλα αντι αυτου εχετε τα χωριουδακια σας διπλα διπλα κ μαλιστα σε ευθεια γραμμη ,

δεν περναει καν ο ενας στην ηπειρο του αλλου

Τι περιμενετε κ οι 2 να μας αφανισετε κ μετα να πατησουν διαγραφη τα ΝΟΥΜΕΡΑ κ να κερδισετε τον κοσμο ?

Τουλαχιστον εμεις ειχαμε τα κοτσια να παμε εναντιον κ των 2 ( κ μην μου πειτε γαι ΚΡΗΤΗ κτλ , θα πεσει γελιο )

κ οσοι εχουμε μεινει ακομα το παλευουμε απο ακρη σ ' ακρη του χαρτη

με εκτιμηση προς ολους
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser10821

Τουλαχιστον εμεις ειχαμε τα κοτσια να παμε εναντιον κ των 2 ( κ μην μου πειτε γαι ΚΡΗΤΗ κτλ , θα πεσει γελιο )


Χαριτωμένο!!

1)Πήγατε εναντίον Nobles-NF γτ επιλέξατε ένωση με GTP.
2)Επιλέξατε ένωση με GTP γτ με αυτούς είχατε πολεμήσει.STOP.Είχατε χάσει.STOP.
Τα κότσια είναι αποτυχημένη προπαγάνδα να δικαιολογήσεις την άγνοια κινδύνου όταν εκείνο τον καιρό αλλάζατε το όνομα της φυλής σας κ αφήνατε έναν server άφωνο.
3)Το γελοίο δεν είναι να σου πω εγώ για την ΚΡΗΤΗ κ την συμμαχία σας, το γελοίο είναι ότι άφησε η No2 οικογένεια να επιβιώσουν acc με 1 ή 2 χωριά στο rim, να κάνουν φυλή, να κάνουν κ ακαδημίες, κ αντί να τους νομπλάρετε να συμμαχήσετε!!

Δεν μπορείς να νομπλάρεις ούτε καν το RIM σου κ μου λες ότι θα γελάσεις ΕΣΥ όταν σου αναφέρω την ΚΡΗΤΗ?

αστείο...πραγματικά αστείο
 

DeletedUser

Δεν ειμαι στους Nobles για να σου απαντήσω γιατί δεν επιτίθενται στα NOYMEΡΑ αλλά υποψιάζομαι ότι έχει να κάνει με το ότι :

α) Οι όροι της συμμαχίας έχουν συμφωνηθεί πολύ πριν αλλάξουν οριστικά οι ισορροπίες στον χάρτη και φτάσετε στην κατάσταση στην οποία βρίσκεται σήμερα. Φαντάζομαι δεν προβλεπόταν να σπάσει η συμμαχία όταν οι nobles πάρουν την κ44 και μπουν στην κ43. Μάλλον ήταν κάτι στο στυλ "πάμε μαζί μέχρι να εξαφανίσουμε την NORTH και μετά βλέπουμε".
β) Τα NOYMEΡΑ τηρούν τα συμφωνηθέντα και συνεργάζονται πολύ καλά μαζί τους.
γ) Δεν έχουν κανένα κίνητρο να στραφούν ενάντια στα ΝΟΥΜΕΡΑ.
δ) Μεγαλύτερη σημασία από την νίκη ή ήτα έχει ο τρόπος που επήλθε. Πόσο άσχημο θα ήταν για την φήμη των Nobles να προδώσουν τους συμμάχους τους?
ε) Τους γουστάρουνε και πιθανών να βρεθούνε και συμπαίκτες σε κάποιον άλλο κόσμο με μέλη των NF.

Αλλά κυρίως δεν το κάνουν γιατί έτσι θα βοηθούσαν έμμεσα εσάς (ακόμα και αν δεν άλλαζε το τελικό αποτέλεσμα).

Δυστυχώς για εσάς στοχοποιηθήκατε αμέσως μόλις υπογράψατε την ΣΕ με τους GTP. Εκείνη την περίοδο τίποτα δεν είχε κριθεί και είχατε την ευκαιρία να διαπραγματευτείτε την θέση σας στην συμμαχία ώστε όταν διαλύονταν οι GTP να μην είστε σε μειονεκτική διπλωματικά θέση. Αντί για αυτό επιλέξατε την εύκολη λύση του κανιβαλισμού, των μαζικών στρατολογήσεων και των βάρβαρων. Σαν να μην έφτανε αυτό προσπαθήσατε να δώσετε και το φιλί της ζωής στην GTP με το να συγχωνευτείτε μαζί τους.

Προφανώς τότε οι nobles ήταν ακόμα μακριά, αλλά οι ωκεανοί της "μπλε θάλασσας των ακαδημιών" καλύφθηκαν γρήγορα και δεν μπορείτε τώρα που έφτασαν δίπλα σας να επικαλείστε την ηθική για να ζητάτε να προδώσουν τους συμμάχους τους. Η κατάσταση είναι αποτέλεσμα των αποφάσεων της ηγεσίας της φυλής σας και της αδυναμίας της να δει τις μακροχρόνιες συνέπειες τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Προφανώς τότε οι nobles ήταν ακόμα μακριά, αλλά οι ωκεανοί της "μπλε θάλασσας των ακαδημιών" καλύφθηκαν γρήγορα και δεν μπορείτε τώρα που έφτασαν δίπλα σας να επικαλείστε την ηθική για να ζητάτε να προδώσουν τους συμμάχους τους. Η κατάσταση είναι αποτέλεσμα των αποφάσεων της ηγεσίας της φυλής σας και της αδυναμίας της να δει τις μακροχρόνιες συνέπειες τους.

Φάνη, σαν να ακούω τον Σαμαρά να βγάζει λόγο για την κακοδιαχείριση των προηγούμενων κυβερνήσεων και την σταδιακή απεμπλοκή από το μνημόνιο. Τάξις και ηθική, βεβαίως, βεβαίως... Χαχα, ωραίος :D
 
Κορυφή