ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

1. σκελος
Ειναι και αυτο μια αποψη , γελοια φυσικα αλλα ειναι οπως και να το κανεις ..

Σαν παιδί και εγώ έχω τις απόψεις μου, δεν μπορεί να αρέσουν σε όλους και όσο αποδεικνύονται σωστές ενοχλούν κάποιους ακόμα περισσότερο. Είμαι υποκειμενικός και ομολογώ πως με βάση τις περιορισμένες δυνατότητες σας οι αποφάσεις που πήρατε ίσως να ήταν και οι καλύτερες. Παρ' όλα αυτά, εμένα δεν μου αρέσουν.

Το να με χαρακτηρίζεις όμως, με τον τρόπο που έκανες είναι άλλο θέμα. Ποιος εκφράζει γελοίες απόψεις έχει φανεί. Αν δεν το έχεις καταλάβει μπορώ να σου παραθέσω παλιότερες απαντήσεις και σχόλια σας στο φόρουμ.


οτι θελεις αναλυση στα αυτονοητα και εθελοτυφλεις για ακομα ενα σχολιο σου

Τα δικά σας αυτονόητα είναι αδιανόητα για όλους τους άλλους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μαλιστα ..

ουτε ποτε βγηκε το γκειμ γνωριζεις , ουτε πως εχει φτασει στην τωρινη του μορφη φιλος ..
δεν πειραζει αλλα αστο καλυτερα..

Tribal Wars, or Die Stämme[1] as it is known in German, is a browser based game and was released in 2003 as a text based game.

The international version of the game was released in 2006
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30417

Σαν παιδί και εγώ έχω τις απόψεις μου, δεν μπορεί να αρέσουν σε όλους και όσο αποδεικνύονται σωστές ενοχλούν κάποιους ακόμα περισσότερο. Είμαι υποκειμενικός και ομολογώ πως με βάση τις περιορισμένες δυνατότητες σας οι αποφάσεις που πήρατε ίσως να ήταν και οι καλύτερες. Παρ' όλα αυτά, εμένα δεν μου αρέσουν.

Αυτό είναι ένα θέμα, το να με χαρακτηρίζεις με τον τρόπο που έκανες είναι ένα άλλο. Ποιος εκφράζει γελοίες απόψεις έχει φανεί. Αν δεν το έχεις καταλάβει μπορώ να σου παραθέσω παλιότερες απαντήσεις και σχόλια σας στο φόρουμ.




Τα δικά σας αυτονόητα είναι αδιανόητα για όλους τους άλλους...

Ναι δικο μου λαθος και το παραδεχομαι η διατυπωση ηταν γελοια κατα εμε και οχι ο ομιλητης ..
Σεβαστη η αποψη σου αλλα εγω κυνηγαω χυμαιρες καθε μερα στον συγκεκριμενο κοσμο τον να υποβαθμιζουμε και να ισοπεδωνουμε τα παντα ειναι ευκολο πιστευω ,,

Ωραια να σου απαντησω τοτε και αφου εισαι τοσο παρατηριτικος ανετρεξε στο σχολιο μου για τον κ22 που ειναι μια δυο σελιδες πισω ..
 

DeletedUser30417


νατα μας ,, η αρκουδοπαρεα ,, χαχαχα τελοιο ειχα ξεχασει .. πως μπορεσα ..

εδω παιζει και ο ιδρυτης και κατασκευαστης του παιχνιδιου ..

τεσπα ας μην ξεφευγουμε αλλο απο το θεμα , δεν εχει και πολυ σημασια αυτο ..



σορρυ για το διπλο ποστ ειμαι // με συνεπηρε ο οιστρος :'(



[ove] Προειδοποίηση για παράβαση κανόνων του forum

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και ποιος ακριβως εισαι εσυ παιχτρονι;
Ο Harros
Ένας από τους καλύτερους παίκτες που έκανε sign up σε ελληνικό σέρβερ (για μένα στην 10αδα σιγουρα)
Ένα από τα ιδρυτικά στελέχη της ομολογουμένως πιο πετυχημένης φυλής στους ελληνικούς σέρβερ (QQ του κ3 με ένα άκρως πετυχημένο come back στον κ17)
Ένας από τους ανθρώπους που έμαθε πολλά στα περισσότερα μέλη της φυλής που σας έχει κάνει γιοσουφακια στον κ22
Και στην τελική ο άνθρωπος που από την αρχή του κ22 κάνει τα καλύτερα ποστ στο φορουμ και τις καλύτερες αναλύσεις (μην ξεχνάμε ότι ενώ ακόμα θεωρούσαν τα γνωστα παπαγαλάκια του external ότι δεν θα πάρουμε ούτε την ηπειρο μας, αυτός είχε προβλέψει τι ακριβώς θα γινόταν)

Τέλος είναι ο άνθρωπος με τον οποίο έπαιξα ένα σύντομο χρονικό διάστημα coplay στον 17 και βελτίωσε απίστευτα τον τρόπο παιχνιδιού μου

Αυτά από μένα
συνεχίστε
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser30417

μπραβο ρε παιδι μου .. ζητησα βιογραφικο;

ευχαριστω πολυ για την ενημερωση και συγχαρητηρια στον φιλο για την εξαιρετη παρουσια του στο γκειμ αλλα δεν χρειαζονται ..

εγω απλα ηθελα να ξερω ποιος ειναι και αν παιζει στον 22 ..
 

DeletedUser26916

αν παρακολουθουσες λιγο external θα η3ερες αν ο Χαρος επαιζε η οχι ! μπαινεις που μπαινεις external δες λιγο τι παιζει ! μην μπαινεις απλα για να λες της αρλουμπες σου !!! μας κουρασατε !
 

DeletedUser30417

ωχ ηρθε ο τρισμεγιστος ..

ξερω οτι δεν παιζει διποδε φιλε ..

.. ρητορικη ηταν η ερωτηση ..
 

DeletedUser

Ο Harros
Ένας από τους καλύτερους παίκτες που έκανε sign up σε ελληνικό σέρβερ (για μένα στην 10αδα σιγουρα)

Αυτό το "10άδα Σίγουρα" με συγκίνησε... για μια υστεροφημία ζούμε :p


(μην ξεχνάμε ότι ενώ ακόμα θεωρούσαν τα γνωστα παπαγαλάκια του external ότι δεν θα πάρουμε ούτε την ηπειρο μας, αυτός είχε προβλέψει τι ακριβώς θα γινόταν)

Εγώ σας τα 'λεγαααααααααααααααααα !!!


Τέλος είναι ο άνθρωπος με τον οποίο έπαιξα ένα σύντομο χρονικό διάστημα coplay στον 17 και βελτίωσε απίστευτα τον τρόπο παιχνιδιού μου

Δεν θα ήταν δυνατή η εντυπωσιακή επιστροφή μου στον κ17 χωρίς τον co-play μου bugatsa (L)

Ένας από τους ανθρώπους που έμαθε πολλά στα περισσότερα μέλη της φυλής που σας έχει κάνει γιοσουφακια στον κ22

Τώρα είναι η σειρά των Nobles να διδάξουν φυλετικές, επανιδρύοντας μια φυλή που με τον τρόπο που έπαιξε και με την ολοκληρωτική επικράτηση της σε χρόνο ρεκόρ αξίζει να θεωρείτε μια από τις καλύτερες που έχουν περάσει ποτέ από τους ελληνικούς σερβερ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι 10 χρονια ρε bill :) το 2006 βγήκε σε κυκλοφορία το game

Το παλικάρι δηλώνει φυλετικομάχος από το 04 όμως ..
χαρη σε αυτα τα μηδενικα υπαρχει ακομα ο κοσμος 22 . οσο για νομπλες αυτα που εχω γραψει εχθες μην ερχεσαι εσυ να μου τα πεις αυριο ,,
διαβαστε και κανενος αλλου αποψη οχι μονο ερωτα με αυτα που γραφετε εσεις ρε παιδια ..

Τωρα για φουλ στακαρισμα δεν ξερω τι εννοεις πιθανολογω οτι εμαθαν τα παιδια οι αντιπαλοι να παιρνουν τα χωρια αδεια απο το συνολο σχεδον της φυλης με 1 επιθετικο και σε μενα χρειαζονται παραπανω και οχι οτι δεν τα εχουν ..
Δηλαδη τι; να αδειαζω τα χωρια να ερχονται να τα παιρνουν ;

Λιγο αντισταση , ελεος δηλαδη , με 5ψηφιο αριθμο επιθεσεων παιζω εδω και μηνες κατα περιοδους πανω απο 10.000 //
αντε να το κλεισω να παμε σπιτια μας τοτε ..


παρακαλω να απαντησω εαν μου εξηγησεις κατα ποσο και που ειμαι ερασιτεχνης ..


χαρη σε αυτα τα μηδενικα υπαρχει ακομα ο κοσμος 22 .

Αδερφέ αν ήσασταν καλύτεροι δε θα μιλάγαμε από τώρα πάντως για νίκη των nobles νιώσε λίγο :)

οσο για νομπλες αυτα που εχω γραψει εχθες μην ερχεσαι εσυ να μου τα πεις αυριο ,,
Το ποστ δεν αφορούσε συγκεκριμένα εσένα(εκτός από ένα σκέλος του) αλλά προς πανοικ και σσαποελ

Τωρα για φουλ στακαρισμα δεν ξερω τι εννοεις πιθανολογω οτι εμαθαν τα παιδια οι αντιπαλοι να παιρνουν τα χωρια αδεια απο το συνολο σχεδον της φυλης με 1 επιθετικο και σε μενα χρειαζονται παραπανω και οχι οτι δεν τα εχουν ..
Δηλαδη τι; να αδειαζω τα χωρια να ερχονται να τα παιρνουν ;

Λιγο αντισταση , ελεος δηλαδη , με 5ψηφιο αριθμο επιθεσεων παιζω εδω και μηνες κατα περιοδους πανω απο 10.000 //
αντε να το κλεισω να παμε σπιτια μας τοτε ..

Το να παίζεις στυλ στακάρω ότι μπορώ και ξύνομαι θέλω να πω με το 'στακάρισμα'..η τακτική τύπου επιτάφιου (όσοι ξέρουν τι παίζει καταλαβαίνουν νομίζω τι εννοώ με αυτο)

παρακαλω να απαντησω εαν μου εξηγησεις κατα ποσο και που ειμαι ερασιτεχνης ..

Σε θεωρώ μεγάλο άνθρωπο και με τόσα χρόνια που παίζεις το παίγνιον πιστεύω πως θα μπορούσες να το χειριστείς ποοοολύ καλύτερο το όλο κονσεπτ(από αρμυ εποχή) και όμως τα έκανες όλα λάθος..όλα...Κατάφερες να βγάλεις(αυτο είναι σε γενικό πρόσωπο προς όλη την φυλή σου μαζί με σένα) κάποιους 'άκυρους' με τον κόσμο (κ δεν εννοώ χάρο πχ κτλ καμία σχέση) πάνσωστους..Δεν δικαιολογείσαι πάνω σε αυτο φίλε και μάλιστα ο χαρος έχει εξηγήσει σε αρκετά ποστ γιατί
 

DeletedUser30417

Παλι τα ιδια εσυ , ερωτα με αυτα που γραφεις εχεις .. και δεν εισαι και ο μονος

Ξυνομαι; ωραιο αστειο φιλος , δεν ξερω τι κανει ο επιταφιος και ουτε καν εσυ και δεν με ενδιαφερει κιολας , η αποψη σου ειναι μονοπλευρη και αδυνατεις να παραδεχτεις οτι συγκρινεις ανομια πραγματα , καταλογιζεις ευθηνες απο την μια αλλα απο την αλλη ειναι φανερο οτι θες σων και καλα να φταει καποιος ..

Τα πραγματα ειναι απλα στις φυλετικες κερδιζει η καλυτερη φυλη σε ολους τους τομεις συνηθως που σημαινει , παιχτικη ικανοτητα , ενεργητικοτητα , σωστο χειρισμο , διπλωματια κτλ και στον κ22 εκ των πραγματων αυτοι ειναι οι νομπλες
Εδω σε εμας κανεις δεν ειχε την πολυτελεια 2 3 κοπλαι σε καθε λογαριασμο //

1.Δεν εβγαλα κανεναν ακυρο, σχολιαζω και συζητω οπως ολοι
2.Εχω παραδεχτει πιο μπροστα οτι σαν φυλη οι νομπλες ειναι οτι καλυτερο εχω συναντησει πριν απο εσενα και τις παρεμβασεις σου ..
3.Δεν αιταιολογεις τον ερασιτεχνισμο μου με το κειμενο σου , με οτι ειχα πορευτηκα οχι εγω προσωπικα αλλα η ηγεσια της φυλης

Το γραφω η μαλλον γραφω τελευταια φορα και λεω το εξης ..

Στην Γερμανια καποτε πριν 5 6 χρονια εαν θυμαμαι ειχαμε σε καθε κοσμο το ιδιο θεμα ποιος την εχει πιο μεγαλη , ποια ειναι η καλυτερη φυλη κτλ .. ειχαν αποφασισει λοιπον τοτε οι παιχτες να γραφτουν ολες οι καλες φυλες σε εναν κοσμο με ρυθμισεις που θα βολευε τον καθενα σε οποιο στυλ παιξιματος και να ειχε χωρις συμμαχιες χωρις Σ.Ε χωρις ακαδημιες κτλ και ο καλυτερος ας επιβιωσει ..

Φυσικα εμεις θα βρουμε χιλιες δυο δικαιολογιες να πουμε οτι αυτο εδω δε γινεται , δεν πειραζει εγω μια ιδεα δινω που ισως ξανα φερει τους καλους παιχτες στο παιχνιδι , μονο ετσι πιστευω θα δειξει την παιχτικη της αξια η καθε φυλη και η καθε μοναδα γιατι σε καθε κοσμο τα ιδια διαβαζω ,,

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ η αρχικη μου προθεση ηταν να δωσω συγχαρητηρια στους νομπλες για το πολυ αξιολογο συνολο που εχουν σχηματισει κατω υπο οποιεσδηποτε συνθηκες και να εγινε αυτο και να κλεισουν επιτελους τον κοσμο να κανουμε και καμια δουλεια .. :grrr:
 

DeletedUser10821

Το γραφω η μαλλον γραφω τελευταια φορα και λεω το εξης ..

Στην Γερμανια καποτε πριν 5 6 χρονια εαν θυμαμαι ειχαμε σε καθε κοσμο το ιδιο θεμα ποιος την εχει πιο μεγαλη , ποια ειναι η καλυτερη φυλη κτλ .. ειχαν αποφασισει λοιπον τοτε οι παιχτες να γραφτουν ολες οι καλες φυλες σε εναν κοσμο με ρυθμισεις που θα βολευε τον καθενα σε οποιο στυλ παιξιματος και να ειχε χωρις συμμαχιες χωρις Σ.Ε χωρις ακαδημιες κτλ και ο καλυτερος ας επιβιωσει ..

Το αυτονόητο δηλαδή να το συζητάμε σαν σενάριο επιστημονικής φαντασίας? Δεν σας αναγκάζει κανένας να φτιάξετε από 5 ακαδημίες η κάθε οικογένεια κ να περιμένετε, εσείς, οι υψηλά ιστάμενοι πότε θα καννιβαλίσετε. Δεν είναι στις ρυθμίσεις του κόσμου. Είναι ανθρώπινη επιλογή στα πλαίσια της στρατηγικής (σας).

Στρατηγική που από ότι βλέπω γνωρίζει η διοίκηση της ΑΡΜΥ αλλά ποτέ δεν εφάρμοσε.

Κ μη μου απαντήσει κανένας μυρωδιάς πάλι για τις συμμαχίες της nobles... Έλεος νιώστε ότι ακόμα κ τώρα η συμμαχία της north,gtp, army, α****ν ή όπως λέγονται αυτό το 3μηνο ακόμα κ τώρα που έχουν χάσει 1 ήπειρο αριθμούν 150 μέλη περισσότερα από τη συμμαχία nobles-ΠΙΤΑ-NF

Δεν υπήρχε λόγος η Nobles να επιλέξει free for all όπως εσύ προτείνεις.

1 ήπειρος μπλε=2 φυλές
1 ήπειρος γαλάζια=NF
2 ήπειροι κόκκινοι=the rest

Αυτή η διπλωματία αρκούσε για το κλείσιμο του κόσμου στην εκκίνηση του πολέμου. Μπορεί να ενοχλείσαι με τον τρόπο που μιλούν ή εκφράζονται μερικοί δήθεν προ κ ξερόλες στο εξωτερικό, κ εκείνοι με την σειρά του όμως ενοχλούνται με τον τρόπο παιχνιδιού κ την ασύστολη διπλωματία μερικών καννίβαλων... Just saying
 

Deleted User - 119632

Ο Harros
Ένας από τους καλύτερους παίκτες που έκανε sign up σε ελληνικό σέρβερ (για μένα στην 10αδα σιγουρα)
Ένα από τα ιδρυτικά στελέχη της ομολογουμένως πιο πετυχημένης φυλής στους ελληνικούς σέρβερ (QQ του κ3 με ένα άκρως πετυχημένο come back στον κ17)
Ένας από τους ανθρώπους που έμαθε πολλά στα περισσότερα μέλη της φυλής που σας έχει κάνει γιοσουφακια στον κ22
Και στην τελική ο άνθρωπος που από την αρχή του κ22 κάνει τα καλύτερα ποστ στο φορουμ και τις καλύτερες αναλύσεις (μην ξεχνάμε ότι ενώ ακόμα θεωρούσαν τα γνωστα παπαγαλάκια του external ότι δεν θα πάρουμε ούτε την ηπειρο μας, αυτός είχε προβλέψει τι ακριβώς θα γινόταν)

Τέλος είναι ο άνθρωπος με τον οποίο έπαιξα ένα σύντομο χρονικό διάστημα coplay στον 17 και βελτίωσε απίστευτα τον τρόπο παιχνιδιού μου

Αυτά από μένα
συνεχίστε

αντε να πληρωθεις τυρόπιτα τώρα. και μάζεψε την γλώσσα θα την πατήσεις! τι άλλο θα ακούσουιμε!
 

DeletedUser

πανικα εχεις καταντησει ενα φθηνο ποντιακο ανεκδοτο γελοιε... σε οτι ειπε ο μπουγατσας εχει απολυτο δικιο... και τετοιους παιχτες δεν θα επρεπε εσυ τραγελαφε να τους πιανεις στο γελοιο στοματακι σου αν πρωτα δεν εχεις πλυνει την γλωσσιτσα σου και δεν εχεις κανει και 5-6 ιδιαιτερα tw. απο την αρχη εισαι ολο λογια παντου βουλωνεις στοματα και αντριλικια παντου στο εξτερναλ και στο γκειμ κρυφτουλι... να σου πω ρε μεγαλε ξερεις τι μου θυμιζεις; την παροιμια που λεει σκυλι που γαβγιζει δεν δαγκωνει.... αυτο ακριβως εισαι... και να στο πω κι ετσι... μεγαλα λογια απο την αρχη εχουμε ακουσει απο πολλους απο σας... ενας απο μας δεν βγηκε ποτε να σας πει ααα θα σας σκισουμε ααα ελατε εδω να σας φαμε και μην παραθεσεις κανα ποστ δικο μας γιατι αυτο που λεμε παντα ειναι γεγονοτα και δεδομενα... παιχτες σαν εσενα και τον σσαποελ ακα παταω διαγραφη μια φορα την εβδομαδα και την παιρνω πισω κατεστρεψαν παιχτες στην φυλη σου που ειχαν τα κοτσια και τις ικανοτητες να παιξουν... και οχι οι δηθεν "προσφυγες" γιατι και αυτους εσεις τους διωξατε... και ξερετε εσεις μην απαντησετε εδω... ινγκειμ να μπορειτε να βρισετε οσο θελετε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

Deleted User - 119632

μιλάει ο μρ φεικ?? έλα ρε μεγάλε που επειδή ξέρεις να χρησιμοποιείς ένα σκριπτάκι να βάζεις 3000 φεικ το δευτερόλεπτο νομίζεις ότι έγινες μάγκας. Επίσης τουςε χαρακτηρισμούς του επιστρέφω εις τριπλούν ανίδεε. επίσης στο τετράγωνο και γαβγίζω και δαγκώνω. αν δεν ξέρεις τράβα να ρωτήσεις γατάκι. σαν γατάκι ποιυ είσαι θα έπρεπε να φοβάσαι όταν βλέπεις άλλους αν γαβγίζουν. επ΄σιης στον κύβο ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ!!!!!!! ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ!!!! και τεύταίο επίσης απαντώτας σε αυτό με το τι θα μου κάνεις βασικά νομίζω ξέρεις. φάε φασόλια και μετά θα καταλάβεις!!!! όσο για το ινγκεημ μια χαρά απαντάω μεγάλε!!!!!! τράβα κάνε παρέα με του φυγόμαχους τώρα και άσε μας! καμία κανονική θα στείλεις?????

υ.γ ποτέ δεν παίρνω σοβαρά άτομα με ονόματα τυροπειτοειδών,και εσένα προσωπικά γτ είσαι κωμωδία!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το ποιος ειναι κωμωδια αστο να το λενε ατομα με λογικη... εσυ το μονο που εχεις να πεις ειναι το αγκου και το ατα... γιατι το μυαλο σου μεχρι εκει καταλαβαινει... αν εσυ χρησιμοποιεις σκριπτακια για να βαλλεις φεικ κτλπ μπραβο σου και καλα κανεις πες το και στην ομαδα διαχειρισης να σου ριξει ενα μπαν μπας και ησυχασουμε απο τον κωμικοτραγικο εαυτουλη σου... εμεις που βαζουμε φεικ με το χερακι μας το πως το κανουμε γρηγορα ειναι θεμα εξασκησης... αν νομιζεις οτι κανω κατι λαθος κανε μου μια αιτηση απο αυτες που πολυ καλα ξερετε να στελνετε και ασε την ο.δ να δει αν κανω κατι λαθος... το να λασπολογεις στα φορουμ ( κατι που κανεις απο την αρχη) πλεον δεν επηρεαζει κανεναν γιατι ολοι ξερουν τι καρτουν εισαι... το να λες εσυ εμενα ανιδεο και ασχετο δεν ειναι απλα αστειο αλλα και τραγικο εντελως. και να σου πω κατι αλλο... δεν εχω να σου αποδειξω τιποτα για τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι... στο δειχνω συνεχως ινγκειμ... εγω εκει μιλαω... εσεις μιλατε εδω... και δεν με νοιαζει να σου πω την αληθεια να με παραδεχτεις εσυ ουτε κανενας αλλος. αυτοι που χρειαζεται το εχουν κανει ηδη.... μιλας ακομα με πλατες αλλων... κραξε κραξε κραξε και χωσε τι θα αποδειξεις; απλα οτι εισαι ενας ασχετος που ξερει να κραζει... γαβγισε οσο θες οταν θα ερθω κοντα ομως οχι απλα δεν θα δαγκωσεις θα βαλεις την ουρα στα σκελια και θα τρεξεις μακρια... αρα αλλος ειναι το γατακι... δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου γατουλη... σε τελειωσα αλλο που εσυ δεν το εχεις παρει χαμπαρι ακομα...

και κατι τελευταιο μπραβο στον φαντομ που αναγνωρισε δημοσια τον αντιπαλο που επαιξε σωστα και τον νικησε... κατι τετοιους παιχτες ειχατε και τους χαλασατε το παιχνιδι... παραδηγματισου λοιπον πανοικ απο τον αρχηγο σου και ξεκινα να σεβεσαι... αλλιως σεβασμο δεν προκειται να δεις ποτε... ο σεβασμος κερδιζεται δεν δωριζεται καρτουν :axe:


3000 το δευτερολετπο?? γιατι δεν κανεις report?
ειναι δικα μου κολπα ουτε η ο.δ δεν τα βλεπει... τωρα δεν ξερω πως γινεται απο χτες να βαζω συνεχεια και να του εμφανιζονται σε ενα σεκ ολες μαζι... νομιζω βρηκα τι φταιει... ισως οτι λειπεις ολη μερα μπαινεις ξαφνικα και τσουπ μεσα σε ενα σεκ βλεπεις 3000 δεν μπηκαν εκεινη την στιγμη.. εσυ τις ειδες τοτε... γκουφυ :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26271

Εχει σοβαρεψει το θεμα και πρεπει να χαλαρωσετε λιγο.

panoik external
Καμένος χρήστης

Ημερομηνία Ένταξης:
23-01-2009
Δημοσιεύσεις:
1.182


panoik tribal wars ingame http://prntscr.com/2243n8
Κατακτησεις 400 σε ολους τους κοσμους που εχει παιξει . :clap:
Τα συμπερασματα δικα σας
Προσωπικα αν το ειχα δει νωριτερα δεν θα εχανα το χρονο μου να απανταω. :doh:
 
Κορυφή