ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: elite paladin
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 65

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 684,648
Πλευρά 2: 79,790
Διαφορά: 604,858

chart


Ρε για δες μια φυλη που θα κλεισει και κοσμο. καιροσκόποι....που όπου έχει κυμα τραβάνε... κομπαρσοι και τσιρακια των nobles απο την αρχη του κοσμου, επειδη φοβοντουσαν να τους κτυπησουν και τους εγλυφαν απο πανω ως κατω (ακομα και τωρα τους γλυφουν)
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: elite paladin
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 74
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 65

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 684,648
Πλευρά 2: 79,790
Διαφορά: 604,858

chart


Ρε για δες μια φυλη που θα κλεισει και κοσμο. καιροσκόποι....που όπου έχει κυμα τραβάνε... κομπαρσοι και τσιρακια των nobles απο την αρχη του κοσμου, επειδη φοβοντουσαν να τους κτυπησουν και τους εγλυφαν απο πανω ως κατω (ακομα και τωρα τους γλυφουν)


Πρέπει να πονάει να σε διώχνουν από έναν ακόμα κόσμο πυξιδομάχε...:/ Φιλολογε στείλε χορηγία χαρτομάντηλα στον μιστερ μπας κ πάψει να κλαίει
 

DeletedUser

Και λεω εγω δεν θα πεταχτει η κατινα.. Γρηγορα για υπνο και εχεις σχολειο αυριο.. Τον 13 τον εκλεισα εαν θες να ξερεις, εσυ εφαγες την πυξιδουλα εαν θυμασαι καλα.. Πηρες τον λογαριασμο του greekdiavolo, και επειδη γνωρισα τον κατοχο του λογαριασμου που επαιζες εχω να σου πω οτι τον ξευτιλισες τοσο παικτικα οσο και στον χαρακτηρα του.
 

DeletedUser

Κύκνειο άσμα για ένα μέτωπο στο οποίο αρχίζετε να χάνεται?

Ναι μεχρι πριν από λίγο νικούσατε τα νούμερα

τωρα θα αρχισετε να χάνετε
Δέξου το σαν άντρας και ασε τα κλαψουρισματα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19330

bugatsa εδω εισαι λαθος δεν χανετε αυτο το μετωπο αλλα δεν εχει και σημασια συγχαρυτηρια στους nobles για την νικη που με 8 παιχτες πηραν τον κοσμο .


υ.γ bugatsa αν μπορεισ πες μου ποιν λογαργιασμο παιζεις
 

DeletedUser

bugatsa εδω εισαι λαθος δεν χανετε αυτο το μετωπο αλλα δεν εχει και σημασια συγχαρυτηρια στους nobles για την νικη που με 8 παιχτες πηραν τον κοσμο .


υ.γ bugatsa αν μπορεισ πες μου ποιν λογαργιασμο παιζεις

Αφού μπήκαμε εμείς στην εξίσωση θα χαθεί
θα το δεις

Δεκτά τα συγχαρητήρια σου

υ.γ Περιστασιακά πάιζω τον myrmidones
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Παίκτες: filologiggy
Πλευρά 2:
Παίκτες: elite paladin

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 32
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 30

chart


________________________________________________________________________________________________________________

Πλευρά 1:
Παίκτες: filologiggy
Πλευρά 2:
Φυλές: NORTH, NΟRTΗ., NORTH!, NORTH1, NORTH., NRTH.., NORΤH, Νorth

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 240
Πλευρά 2: 11
Διαφορά: 229

chart



So what ρε διαγραφούλη;
 

DeletedUser19330

χαχαχα το πηρε πατριωτικα ο φιλολογος
ρε βραδιατικα ορεξη που ειχατε να μου παρετε ενα χωριο 30 νιουκ ριξατε
 

DeletedUser

κατι ειχε ακουστει οτι για καθε νουκ που θα εμπαινε θα εβαζες και 3 αμυντικα και ηθελα να τεσταρω αμα εχεις 180 για ενα χωριο ρε παιδι μου!!! :doh: να σε ρωτησω μεγαλε οταν εφαγες 6 νουκ και στακκαρες το χωριο με 120κ δορια τι εγινε??? αγχωθηκες και οτι μπορουσες εβαζες?? :hmmm: επισης γιατι το χωριο δεν ειχε παλι 120κ δορια να παρουμε και το oda τσαμπα ο κοπος να τα στειλουμε ολα αυτα... ααααα ξεχασε οι αμυνες θα ηταν απο ατομα που τωρα κανιβαλιζεις... :noob:
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: NORTH, NORΤH, Νorth, NORTH!, NΟRTΗ., NORTH1
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4
Πλευρά 2: 30
Διαφορά: 26

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38,405
Πλευρά 2: 297,508
Διαφορά: 259,103

chart




:oops::oops:
 

DeletedUser

Και λεω εγω δεν θα πεταχτει η κατινα.. Γρηγορα για υπνο και εχεις σχολειο αυριο.. Τον 13 τον εκλεισα εαν θες να ξερεις, εσυ εφαγες την πυξιδουλα εαν θυμασαι καλα.. Πηρες τον λογαριασμο του greekdiavolo, και επειδη γνωρισα τον κατοχο του λογαριασμου που επαιζες εχω να σου πω οτι τον ξευτιλισες τοσο παικτικα οσο και στον χαρακτηρα του.

Κλαψ κλαψ μαρικα κλαψ κλαψ :(

η ****μάρα στο μεγαλείο της!Δεν είμαι ο Βασίλης που πήρε το ακκ ΑΦΟΥ το αφήσαμε με τον Χάρη είμαι ο Βασίλης που έπαιζε ΜΑΖΙ με τον Χάρη..Ξέρεις όταν ήμασταν πρώτοι...
Έκλεισες τον 13 και?Αυτο καταρχάς δεν σε κάνει παίχτη..Εγώ δλδ που ήμουν σε 3 φυλές που έκλεισαν κόσμο έπρεπε να θεωρούμαι ο θεός των φυλετικών?Σοβαρέψου κουλούρι! Btw να κλείνεις κόσμο ενώ είσαι ρουφιάνος μέχρι αηδίας δε θα έπρεπε ούτε να το λες ούτε να σαι περήφανος..Εκεί στην Τουρκία ίσως έχετε άλλη αντίληψη δεν ξέρω κ δεν με ενδιαφέρει να μάθω φίλε απλά εδώ λέμε την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο ΚΑΝΕΙΣ :oops: Και το θέμα εδώ δεν είναι για να δείξουμε ποιος την έχει μεγαλύτερη..

Μια ερώτηση...Που πήγανε τα θα παλέψουμε ως το τέλος κ τα μπλα μπλα?Πάλι τούμπες? Τσ τσ τσ
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: NORTH, NORΤH, Νorth, NORTH!, NΟRTΗ., NORTH1
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4
Πλευρά 2: 30
Διαφορά: 26

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38,405
Πλευρά 2: 297,508
Διαφορά: 259,103

chart




:oops::oops:

και αυτα τα στατς ειναι με 2 πλανα που σκαγανε ταυτοχρονα 1 σε μενα απο αυτους και 1 σε teog3 απο εμας
και οι 2 λογαριασμοι κανανε το ιδιο Odd περιπου για την ακριβεια με περασε για 30κ μοναδες

http://gr.twstats.com/gr22/index.php?page=player&mode=conquers&id=803627

http://gr.twstats.com/gr22/index.php?page=player&mode=conquers&id=69959&type=&pn=1

οριστε η διαφορα
και βγαινει ο ******ιοζακος να μιλησει

και ρε ελιτπαλαντιν να σε ρωτησω κατι
αυτο το ποστ υπαρχει καποιος λογος που το εκανες η απλα στην ειπανε οι δικοι σου που προδωσες το πλανο σας και φαγατε παλι τουλουμπα???
κακομοιρη ε κακομοιρη χωρις αναγνωρισεις σας επαιξα μια ωρα μπηκα μεσα την κυριακη το βραδυ και σας πηρα χαμπαρι εξαιτιας σου
ανιδεε που εστειλες 50 νουκ χωρις ουτε μια φεικ
και βγαινεις και μιλας αιντε βουλωσε το επιτελους και αδειασε μας τη γωνια κουρασες

υγ.χαλαλι σας τα 2 χωρια το μαθημα μαλλον το περασαμε!!!!
 

DeletedUser19330

κατι ειχε ακουστει οτι για καθε νουκ που θα εμπαινε θα εβαζες και 3 αμυντικα και ηθελα να τεσταρω αμα εχεις 180 για ενα χωριο ρε παιδι μου!!! :doh: να σε ρωτησω μεγαλε οταν εφαγες 6 νουκ και στακκαρες το χωριο με 120κ δορια τι εγινε??? αγχωθηκες και οτι μπορουσες εβαζες?? :hmmm: επισης γιατι το χωριο δεν ειχε παλι 120κ δορια να παρουμε και το oda τσαμπα ο κοπος να τα στειλουμε ολα αυτα... ααααα ξεχασε οι αμυνες θα ηταν απο ατομα που τωρα κανιβαλιζεις... :noob:

αρε αυτα τα λεει ο ντιναο και ναι ειχα να βαλλω και αλλα αμυντικα απλα δεν αξιζε ο κοπος και μαζι με τα δορατα ειχα και καμποσο βαρυ μην ανγχωνεσαι
 

DeletedUser

δεν αξιζε ο κοπος γιατι ηξερες οτι θα σπασει... οταν θα προκαλεις να περιμενεις ανταποδωση... αντε καληνυχτα τωρα... και την επομενη φορα αν δεις νουκ μου βαλλε 10 αμυντικα για καθε νουκ μπας και το σωσεις... :noob:
 

DeletedUser19330

ναι γιαυτο δεν αξιζε και δεν προκαλεσα χαβαλλε με τον ντιναο εκανα:)
 

DeletedUser

Εκεί στην Τουρκία ίσως έχετε άλλη αντίληψη δεν ξέρω κ δεν με ενδιαφέρει να μάθω φίλε απλά εδώ λέμε την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν τον ρουφιάνο ΚΑΝΕΙΣ

Φίλε τώρα είπες την Κύπρο, Τουρκία?Δεν σε ξέρω δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά το παρατράβηξες πολύ. Πολλοί είναι και οι Κύπριοι που παίζουν σ'αυτό το παιχνίδι οπότε λίγος σεβασμός δεν βλάπτει ε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Φίλε τώρα είπες την Κύπρο, Τουρκία?Δεν σε ξέρω δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά το παρατράβηξες πολύ. Πολλοί είναι και οι Κύπριοι που παίζουν σ'αυτό το παιχνίδι οπότε λίγος σεβασμός δεν βλάπτει ε?

Αδερφέ που είδες να αναφέρω την Κύπρο στο ποστ?Δεν νομίζω να είπα την Κύπρο Τουρκία, ούτε είμαι από εκείνους που δεν πάνε την Κύπρο κ τους Κύπριους.Καμιά σχέση όμως,μήπως είσαι λίγο προκατειλημένος?
 

DeletedUser

Γιατί το όνομα του παιδιού είναι ssapoel, ξέρεις Κύπριος (είμαι με Ομόνοια μην νομίζεις ότι τον υπερασπίζω :p) θεώρησα αυτό που σου είπα, αν ήμουν λάθος τότε sry!! Δεν κατάλαβα αυτό το "Εκεί στην Τουρκία" που είπες αυτό είναι όλο!! χ
 

DeletedUser

και αυτα τα στατς ειναι με 2 πλανα που σκαγανε ταυτοχρονα 1 σε μενα απο αυτους και 1 σε teog3 απο εμας
και οι 2 λογαριασμοι κανανε το ιδιο Odd περιπου για την ακριβεια με περασε για 30κ μοναδες

http://gr.twstats.com/gr22/index.php?page=player&mode=conquers&id=803627

http://gr.twstats.com/gr22/index.php?page=player&mode=conquers&id=69959&type=&pn=1

οριστε η διαφορα
και βγαινει ο ******ιοζακος να μιλησει

και ρε ελιτπαλαντιν να σε ρωτησω κατι
αυτο το ποστ υπαρχει καποιος λογος που το εκανες η απλα στην ειπανε οι δικοι σου που προδωσες το πλανο σας και φαγατε παλι τουλουμπα???
κακομοιρη ε κακομοιρη χωρις αναγνωρισεις σας επαιξα μια ωρα μπηκα μεσα την κυριακη το βραδυ και σας πηρα χαμπαρι εξαιτιας σου
ανιδεε που εστειλες 50 νουκ χωρις ουτε μια φεικ
και βγαινεις και μιλας αιντε βουλωσε το επιτελους και αδειασε μας τη γωνια κουρασες

υγ.χαλαλι σας τα 2 χωρια το μαθημα μαλλον το περασαμε!!!!

ΡΕ ΝΟΥΜΠΙΔΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΣΜΕΨΕΙ ΤΕΣ ΜΙΣΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ? ΣΤΑΚΑΡΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ? ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΕΙ ΟΛΟΙ.

Πλευρά 1:
Φυλές: NORTH, NORΤH
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 626
Πλευρά 2: 475
Διαφορά: 151

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,622,668
Πλευρά 2: 4,333,157
Διαφορά: 1,289,511

chart


ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΡΕ ΝΟΥΜΠΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ NOBLES.. ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΓΛΥΦΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΤΥΠΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΤΕ ΤΩΡΑ.. ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΤΟΥ 22.



[ove]+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΡΕ ΝΟΥΜΠΙΔΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΣΜΕΨΕΙ ΤΕΣ ΜΙΣΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ? ΣΤΑΚΑΡΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ? ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΕΙ ΟΛΟΙ.

Πλευρά 1:
Φυλές: NORTH, NORΤH
Πλευρά 2:
Φυλές: NF, NF.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 626
Πλευρά 2: 475
Διαφορά: 151

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,622,668
Πλευρά 2: 4,333,157
Διαφορά: 1,289,511

chart


ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΡΕ ΝΟΥΜΠΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ NOBLES.. ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΓΛΥΦΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΤΥΠΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΤΕ ΤΩΡΑ.. ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΤΟΥ 22.



[ove]+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by -Ovelix-[/ove]

βασικα δικες μου ειναι οι αμυνες και απο αλλους 2 λογαριασμους τα περισσοτερα τωρα αμα εσυ τις λες αμυνες της φυλης παω πασο
βασικα και να ειμαι φουλ στακαρισμενος απο αμυνες της φυλης μου εσυ τι ζορι τραβας μηπως θες οταν βαρατε και τρωω κανα 500αρι νουκ να τα αφηνω αδεια???
φαε την τουλουμπα σου και ειπαμε δρομο
και πλζ μην τα παρατησεις χρειαζομαστε ατομα να καρφωνουνε το πλανο σας
εισαι Mvp αυτης της εβδομαδας αγορι μου παρτο χαμπαρι
καταφερες να καρφωσεις ολο το πλανο της φυλης σου και να παρετε κερασμα τουλουμπα χωρις καν να παιζω

τωρα για τα 150 χωρια που παιρνεις οταν καθε φυλη εχει συνολο 5κ++ παιζει να εισαι ****ς
ποτε δεν νικαγες το μετωπο
απλα επαιρνες 200 χωρια οσο εμεις καθομασταν να μαζεψουμε τις τρυπες μας
το οτι ο συμμαχος μου ακα νοβλες σου πηρε μια ηπειρο σε 3 μηνες δεν κανει εμενα γλυφτη αλλα εσενα αχρηστο ως επι το πλειστον

πατα τωρα την διαγραφουλα σου και ξεκουμπιδια
το γκειμ που λεγεται φυλετικες εσυ και οι ομοιοι σου δεν το κατεχετε τι να κανουμε
μπορει και εγω να ειμαι νοοβας who knows,παντως το οτι εδω και 2 μηνες με βαρατε συνεχομενα με ομοβροντια νουκ και παιρνετε για δωρο ενα ζουμερο αχλαδι κατι λεει
ωστοσο εσενα σε τρωω για πρωινο οποτε [voc]*******[/voc]


[voc]10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.


edit by noesis[/voc]
 
Κορυφή