αντιο κ23

  • Δημιουργός θέματος mpokoss
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

The last days we can see that the admins are for the dick. they make our nuts increase their size. The only think that i have to say is that the masturbation hits them in the head and now they dont un-water with nothing.
I dont know why but, the thing that i am gonna is to shit high and look around.

sincerely

Masp riks ate ta arx
 

DeletedUser

κατσε αντρεα στον επομενο λογαριασμο ρε αμα δεν τον μπαναρουν και αυτον
 

DeletedUser

βαση με τα λεγομενα τους ο ενας απο την μακεδονια ο αλλος απο την μυτιληνη συνδεθηκαμε απο τον ιδιο υπολογηστη!δεν ειχα τι να κανω και τον εστειλα με κουριερ τον δικο μου για να μπει να κανει αιτηση ο παιχτης
 

DeletedUser28831

μιτσο μπορεις να μας πεις για πιο λογο σε βαναρανε?
 

DeletedUser26916

ρε σεις ? εδω θα κανετε συζητηση ?

εφαγε που εφαγε μπαν απο το γκαμε ο μποκος μην φαει και εδω !!!!

φιλικαα !~
 

DeletedUser

ναι τους ειπαν πως ειμαι γκευ και το πιστεψαν
 

DeletedUser6091

The last days we can see that the admins are for the dick. they make our nuts increase their size. The only think that i have to say is that the masturbation hits them in the head and now they dont un-water with nothing.
I dont know why but, the thing that i am gonna is to shit high and look around.

sincerely

Masp riks ate ta arx

[mad] Νομίζω πως δεν θα μπορούσατε να αποδείξετε με καλύτερο τρόπο πως έχετε γραμμένους στα παλιά σας τα παπούτσια τους κανόνες και τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας. Μόλις δεν γίνει το δικό σας, ξεκινάτε τις παραβιάσεις.

Μόνιμος αποκλεισμός αν και λίγη σημασία έχει αυτό. Αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία είναι πως επιβεβαιώσατε πλήρως την ομάδα διαχείρισης σε όλα.

Καλή συνέχεια και παρακαλώ, προσοχή στο μέλλον.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή