Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

Αυτο εδω απο ποτε υσχιει;

[mad]Από τότε που δεν διαβάζετε τους κανόνες του forum:[/mad]

Λοιπά
Αυτοί οι κανόνες μπορούν να αλλαχθούν, επεξεργασθούν, και να προστεθούν άλλοι ανά πάσα στιγμή.
Είναι δική σας ευθύνη να είστε ενημερωμένοι για αλλαγές.

Σε ακραίες περιπτώσεις μπορεί να υπάρξει αποκλεισμός και μέσα στο παιχνίδι για κάτι που έγραψε χρηστης στο forum.

Κάποια υπο-φόρουμ έχουν τους δικούς τους κανόνες, παρακαλούμε διαβάστε τους πριν ποστάρετε εκεί.
Η χρήση αυτών των κανόνων είναι προνόμιο, όχι δικαίωμα. Οι διαχειριστές έχουν το δικαίωμα να πράττουν ότι πιστεύουν ότι είναι καλύτερο για το Φόρουμ.

Η ομάδα διαχείρισης διατηρεί το δικαίωμα να παραβιάσει κάποιους κανόνες αν κρίνει πως έτσι θα βοηθήσει στην ομαλή λειτουργία του forum.

Η ερμηνεία των κανόνων εναπόκειται στην ομάδα του Φόρουμ.
 

DeletedUser24162

Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM, *Λ*, *Λ1*
Πλευρά 2:
Φυλές: WANTED, Viking

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 15
Πλευρά 2: 4
Διαφορά: +11:doh:

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 97,842
Πλευρά 2: 31,231
Διαφορά: 66,611

chart
 

DeletedUser

εγω εχω μια απορια σε συ Γιωργο.....
Κατηγορεις τους Ασυλουμ οτι προδωσαν τις συμμαχιες,οτι εσπασαν την συμμαχια με κλοουν...Δλδ γιατι πρεπει να δωσουν λογαριασμο σε εσενα τι θα κανουν με τους συμμαχους τους?

Ας κανουν οτι θελουν με τους συμμαχους τους..το θεμα ειναι οτι καθε φορα το παιζαν και θιγμενοι αφου εκαναν οτι εκαναν. Οτι δεν προδιδουμε τους συμμαχους μας πορευομαστε μεχρι τελους και τετοια φουμαρα.

οταν σου εγινε η προταση απο τους κλοουν να συμμαχισετε (εσεις,κλουν ,ασυλουν.γουοντιντ) και να μας χτυπησετε,γιατι σαν καλος συμμαχος που θες να λεγεσαι δεν μας ενημερωσες?
Αυτα τα ολιγα...

Συγκεκριμμενα η προταση απο τους κλοουν ειχε να κανουμε ΣΕ για καλοκαιρι ωστε να ειμαστε ολες οι φυλες ανετοι και να μην καθομαστε πανω απο το πισι. Την προταση αυτη συμφωνα με τα λεγομενα των κλοουν την εκαναν σε ΟΛΕΣ τις φυλες.Η προταση αυτη απο κλοουν δηλαδη εγινε ακομα και σε εσας και αρνηθηκατε. Αυτο το παραδεχεσαι τουλαχιστον ?



απ τα πιο ευστοχα σχολια που εχω διαβασει...και οχι γιατι αφορα την φυλη μου αλλα γιατι οντως αυτα τα 3 συστατικα που αναφερες φιλε υπαρχουν και με το παραπανω στα μελη μας,τα ενεργα τουλαχιστον...!βεβαια ποτε δεν προδικαζουμε κατι γιατι εχει πολυ ψωμι ο κοσμος αλλα πιστευω αν συνεχισουμε στον ιδιο ρυθμο και με την ιδια διψα για να διαψευδουμε αυτους που μας κατακρινανε στις αρχες θα εχουμε το ιδιο καλα αποτελεσματα...

οπως επισης πρεπει να αναγνψρισω και στην ASYLOUM την ντομπρα σταση της απεναντι στο ενδεχομενο να στραφει ολος ο κοσμος εναντιων μας,γιατι μπορει να αντεχουμε να χτυπιομαστε με WANTED Viking Clown αλλα ειπαμε...δεν ειμαστε και pro φυλη...:D

-Η συμμαχια λυθηκε απο κοινου μετα απο συζητηση των 2 ηγεσιων. Δεν βλεπω κανενα "πουλημα " εδω περα. Ελεος πια με την προπαγανδα
-Ο κ23 εχει 6 φυλες και αυτη ειναι και η προβληματικη του με τη διπλωματια. Ο νοων νοειτω..
- Οι ΣΟΣ με εξασφαλισμενο τον βορρα καθως συμφωνα με τα λεγομενα της ηγεσιας τους " δεν θελουν να ανοιξουν αλλο μετωπο χωρις να καθαρισουν πρωτα τους clown" ειχαν ουσιαστικα ενα μετωπο στο νοτο. Οι μεταξυ σας απωλειες ΣΟΣ -ΑΣΥΛΟΥΜ για παντα ειναι αστειες...για φυλες που βρισκονται σε αποσταση ακομα και 35 λεπτων με αριστο...

Ας δουμε τον μεταξυ τους "πολεμο" απο την αρχη του κοσμου:

Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM
Πλευρά 2:
Φυλές: SOS-OY, SOS-ΟY, SOS-ΟΥ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 18
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 92,295
Πλευρά 2: 83,877
Διαφορά: 8,418

chart


Φοβερες μαχες! Μονιμα δικαιολογιες. Αλλοτε ο υπευθυνος επιθεσης λειπει διακοπες, ο υπευθυνος ταδε κατι του ετυχε και αποκορυφωμα με την δικαιολογια οτι δεν εχουν επιθετικα καθως βαρανε απο μακρια τους clown στο νοτο...Επιθετικα που δεν υπηρχαν 2 μερες πριν αλλα τα εβγαλαν απο το ...ντουλαπι ενα πρωι και βαρεσαν με πανω απο 50 νουκ τα χωρια του αρχαγγελου μιχαηλ και του πρωταθλητη.

Την ωρα που ο πρωταθλητης εφτιαχνε πυρηνα θεωρωντας σας συμμαχους και καλυπτε χωρια μετωπου, εσεις φταχνατε στρατο και τον κρατουσατε για αργοτερα για να τον χτυπησετε αυτον και αργοτερα εμας. Αυτο συνιστα την προδοσια σας. Οι πραξεις μενουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8333

XXX Αύγ 07,2013 22:46
Εξαιτιας των μαζικων επιθεσεων σας κανατε εναντιον των παιχτων μας [player]πρωταθλητης[/player], [player]theinsane[/player] [player]αρχαγγελος μιχαηλ[/player]
-ενταγμενες σε πλανο και οχι ως μεμονωμενες επιθεσεις- σας ενημερωνουμε οτι σας περναμε εχθρους.


Καλες μαχες.

Εκ μερους του Συμβουλιου των [ally]Viking[/ally]

[player]Jorgen[/player]

XXX Αύγ 08,2013 04:14
pragmatika mou kaneis plaka...ti douleia exei an einai organwmeno plano h oxi??eseis den xtupisate prwtoi?ti logiki einai auti?

XXX
Χωριο ανενεργου που ειχε ναπει 1.5 βδομαδα πηρε . Στους κρυφοσυμμαχους σας που πηραν αυτο εδω δεν ειδα ιδια αντιμετωπιση ομως [coord]484|497[/coord] και αυτο δικου σας παιχτη ηταν δεν ειδα κανα πλανο να τρεχει

XXX Αύγ 08,2013 04:30
κοιταξε κατι,απο την στιγμη που κανεις επιθεση σε μελος μου,δεν πα να ναι και κοκκινος,αυτοματα ξεκινας εσυ τον πολεμο...Μην μου λες ******ες τωρα και μου αναβεις τα λαμπακια,δλδ τι θες?να παιρνει ο Πρωταθλητης χωρια και εμεις να καθομαστε?Κατσς να δει πυξιδα τωρα...
Οσο για το δευτερο που λες,το πως θα λυσουμε και θα χειριστουμε την διπλωματια και ο,τι προβλημα προκειπτει μεταξυ εμου και αλλης φυλης,απο την στιγμη που λυξαμε την συμμαχια μεταξυ μας δεν σας πεφτει λογος...


Δεν θα εβαζα το μεταξυ μας μηνυμα,αλλα με φερνεις στα ορια μου..Κανετε επιθεση πρωτοι και μας παιρνετε χωριο,και μου μιλας για τον Πρωταθλητη???πες μου ποιος λογικος ανθρωπος θα σου δωσει δικαιο...
ΠΡΟΚΑΛΩ τον οποιονδηποτε να μιλησει και να γραψει τι θα εκανε αν ηταν σε μια φυλη,ειχε συμμαχια με καποια αλλη,και η συμμαχικη φυλη σπαει την συμμαχια και μετα απο 3 μερες παιρνει χωριο της φυλης του...
Δεν θελω να ακουσω Γιωργο να μου λες αλλα πραγματα,και για να σε διεκολυνω,και για το ωφελημο της συζητησης,λεω οτι σε ολα τα αλλα εχεις δικαιο,και φταιμε εμεις.....αλλα ας μου απαντησει καποιος σε αυτο που ρωταω....



[ove] +10 πόντοι για παράβαση κανόνων του forum

Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.

Αφαιρέθηκαν τα links και τα ονόματα...

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Δημήτρη ..δεν τα λες καλά τα πράγματα . Ο γιόργκεν σου εξήγησε ότι στην ουσία ότι ανενεργό χωριο σου πήρε . Χάρη σου έκανε . Μην είσαι αγνώμων . Έχει εξηγήσει επίσης πολλές φορες ότι την συμμαχία sas την έσπασε όχι γιατί ήθελε αυτός η γιατί του το επέβαλαν τα αφεντικά του , αλλα γιατί ο GENLIN ήθελε .. Να παίξουμε και λίγο fair επιτέλους παιδιά .. Οι asylum , ντρέπομαι που είμαι εκεί , πρώτοι τον πούλησαν , μη καταλαβαίνοντας τις agnes του προθέσεις να κλείσει συμμαχία με wanted .. και να έφτανε μονο αυτό ? έβαλαν και παίχτη του να κτυπήσει πρώτος για να βρούν δικαιολογία και να τον κτυπήσουν με ΑΡΙΣΤΟΥΣ ... Που ακούστηκε δηλαδή αυτό ? Και ερχόσαστε εσείς τώρα και πλέον ο άνθρωπος δεν ξέρει ποιος να εμπιστευτεί ... 50 niouk ? καλά λίγο ντροπή δεν υπάρχει ?
Ο γιόργκεν μου θυμίζει το ανέκδοτο , με την εθνική ομάδα polo γνωστης μειονότητας που έχασαν τον αγώνα 100-0 αλλα έξαλλα πανηγύριζαν στο τέλος ότι αυτή την φορα δεν πνίγηκε κανεις ...
Να μην ξεχάσω να του πω και μπράβο στην πολύ καλή δουλειά που κάνει με το photoshop πλαστογραφώντας διαλογους και αποσπάσματα από το forum .. πολύ καλή δουλειά ομολογουμένως ..Αν προσέξει λίγο και τα κείμενα να είναι λογικά και να χρησιμοποιούν και τον τρόπο έκφρασης του υποτιθέμενου συγγραφέα , θα πάει πολύ μπορστά ..
Μπράβο Γιώργο .. Οι υπόλοιποι να ντρεπόμαστε
 

DeletedUser20797

Ωστε Ο γιόργκεν εκανε αυτες τις λαμογιες ....

Ωραιος ρε :clap:

Πιστευω να φορας φουστα απο τωρα για να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε
 

DeletedUser

Ωστε Ο γιόργκεν εκανε αυτες τις λαμογιες ....

Ωραιος ρε :clap:

Πιστευω να φορας φουστα απο τωρα για να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε

Ναι αφου το ειπε ο πανμεγιστος περσονα ναι εγω σου πηρα το χωριο. Τοσο ****ς. Οσο και ο περσονα.


Και ο Αουα ειδα να σας παιρνει χωριο αλλα δεν ειδα να του βγαζετε πλανο ισα ισα αρραξε εκει καμια βδομαδα. Εγω πιστευω παντως οτι την εχεις βγαλει τη φουστα στους ασυλουμ
 

DeletedUser31147

Πέστα Γιώργο .. Ο Aouas , άλλος αυτός .. και αυτός της ίδιας συμμορίας είναι που θέλουν το κακό σου . Πόση ώρα τώρα τον παρακαλάω να το αφήσει το χωριο στην φυλή σου , τίποτα αυτός ανένδοτος .
Του λέω να έρθει στην θέση σου , τώρα που βλέπεις να γεμίζουν οι θέσεις στους wanted με τους clowns , να "καταλαβει την" πικρα σου και να κάνει ένα ψυχικό , αλλα αυτός δεν ακούει κουβέντα . Η γυναίκα του όμως να ξέρεις δεν τον αφήνει .. αυτός είναι καλο παιδί ,αλλα πολύ τον επηρεάζει η Ιωάννα .
Πάντως εγώ σου το είχα πει ..δεν τον βάζουν στην φυλή τον επαρχιώτη αδελφό οι κυριλέ clowns ..

Παραγγελιες για το photoshop παίρνεις ? έχω κάτι φωτογραφίες αξύριστες ...
 

DeletedUser

Πέστα Γιώργο .. Ο Aouas , άλλος αυτός .. και αυτός της ίδιας συμμορίας είναι που θέλουν το κακό σου . Πόση ώρα τώρα τον παρακαλάω να το αφήσει το χωριο στην φυλή σου , τίποτα αυτός ανένδοτος .
Του λέω να έρθει στην θέση σου , τώρα που βλέπεις να γεμίζουν οι θέσεις στους wanted με τους clowns , να "καταλαβει την" πικρα σου και να κάνει ένα ψυχικό , αλλα αυτός δεν ακούει κουβέντα . Η γυναίκα του όμως να ξέρεις δεν τον αφήνει .. αυτός είναι καλο παιδί ,αλλα πολύ τον επηρεάζει η Ιωάννα .
Πάντως εγώ σου το είχα πει ..δεν τον βάζουν στην φυλή τον επαρχιώτη αδελφό οι κυριλέ clowns ..

Παραγγελιες για το photoshop παίρνεις ? έχω κάτι φωτογραφίες αξύριστες ...

Τι καθεσαι και γραφεις παλι, ποιας συμμοριας. Απλως ηταν μια περιπτωση οπου παρθηκε χωριο των ΣΟΣ μεσα στον πυρηνα τους απο τον συγκεκριμμενο παιχτη και δεν εφαγε πλανο ισα ισα.. Μια ζωη εκτος θεματος. Τι σχεση εχουν οι αξυριστες φωτογραφιες που γραφεις οτι εχεις... με το θεμα του φορουμ. Μηπως μπερδεψες τα φορουμ? ελεος...καθε φορα που ποσταρεις ριχνεις την ποιοτητα σε καθε συζητηση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Τα βλέπετε όλοι σας ? Εγώ σας τα λέω ότι ο Γιόργκεν δεν είναι τυχαίος . Κοιτάξτε και θαυμάστε τον ποσο καλά κάνει τον κινέζο τώρα .
Γιωργάκη άσε τα ψόφια ..ξέρεις πολύ καλά γιατί σου αναφέρω το photoshop .
Για πες όμως και κάτι ακόμα .. τι θα κανεις τώρα που κάνουν ένωση οι wanted με τους clowns ? τι θα πεις στους παίχτες σου όταν θα αρχίσουν να σε κτυπάνε και αυτοί ? Η θα γίνεις ακαδημία ? Αυτό είναι που λένε από δήμαρχος κλητήρας ..
 

DeletedUser

Τα βλέπετε όλοι σας ? Εγώ σας τα λέω ότι ο Γιόργκεν δεν είναι τυχαίος . Κοιτάξτε και θαυμάστε τον ποσο καλά κάνει τον κινέζο τώρα .
Γιωργάκη άσε τα ψόφια ..ξέρεις πολύ καλά γιατί σου αναφέρω το photoshop .
Για πες όμως και κάτι ακόμα .. τι θα κανεις τώρα που κάνουν ένωση οι wanted με τους clowns ? τι θα πεις στους παίχτες σου όταν θα αρχίσουν να σε κτυπάνε και αυτοί ? Η θα γίνεις ακαδημία ? Αυτό είναι που λένε από δήμαρχος κλητήρας ..

Γιατι μου αναφερεις το photoshop? Γιατι πετας ακυρα για αξυριστες φωτογραφιες? Γιατι γραφεις μονιμα εκτος θεματος?
Δεν ειμαι ο καταλληλος να απαντησει. Υπαρχουν ψυχολογοι για αυτη τη δουλεια.
Τωρα που οι wanted θα κανουν ενωση με clowns θα τους πω καλους απογονους. Εσυ απο πλανοδιος φυλων εγινες δουκας στο ασυλο. Φοβερη επιτυχια.

Απο εκει και περα το θεμα του thread ειναι ο παγκοσμιος πολεμος και οχι η ιστοριες του περσονα νον καρτα
 

DeletedUser31147

Μην είσαι κακό παιδί Γιωργάκη .. Να είσαι κόσμιος . Ρεζίλι πάλι θα γίνεις με το photoshop σου λέω .. θα βγει κανένας κακός και θα βγάλει κανένα σου διάλογο και δεν θα ξέρεις που να κρυφτείς .
Να σου βάλω στατιστικά να είμαι εντός θέματος ? όμως περιττό είναι .. τόσα δάχτυλα δεν έχεις και δεν σου λένε τίποτα αυτά τα νούμερα .
Να σοβαρευτούμε όμως . Στον πόλεμο όλα επιτρέπονται μεν αλλα μετά τον πόλεμο ακολουθούν δικαστήρια ... Σταματα λοιπόν τις πλαστογραφίες και τις κατινιές που κανεις και ανέλαβε τις ευθύνες σου να βρείς λύση για τα παιδιά που έχεις πάρει στον λαιμό σου , τώρα που σε αρνήθηκαν τα αφεντικά σου .
 

DeletedUser

Χαμός στον κόσμο...Πραγματικά της μουρλής...αλλά νουμπόκοσμος.Μόνο και μόνο που παίζει ακόμα ο μακρομπαρόν καταλαβαίνει κανείς το επίπεδο του κόσμου
 

DeletedUser24162

Γιόργκεν , ζέπελιν μας τα έχεις κάνει...

αλλά μιας και στο κλάμα σου αναφέρεις την πάρτη μου ......εγώ πήγαινα για πρωταθλητή αλλά προλάβανε τα τσακάλια των ΣΟΣ και τον ρίξανε στην Βου εθνική...

Σημάδεψα και πολλούς δικούς σου όπως ξέρεις αλλά και ΣΟΣ όταν είμασταν ουδέτεροι...

2-3 ώρες πριν σκάσω έγινε η Σ.Ε και το μόνο που είχα να κάνω ήταν να ζητήσω ευγενικά και αρσενικά το χωριό από τον γείτονα που το χτυπούσε ( και το πήρε τελικά) και από την ηγεσία των σος........και τελικά το κράτησα ........για πάτημα..

Για μία βδομάδα το ήθελα και τα παιδιά μου το δώσανε......αλλά μου φάγανε τον πρωταθλητή....:doh:

και έτσι ρίνω φάπες στους άλλους τους δικούς σου.....ξέρεις εσύ...:hmmm:

Συμπέρασμα...:

άλλο το λάχανο και άλλο ο μανάβης.........

Υ.Γ :Βασίλη ....μου το πήρανε τελικά ρε φίλε....ούτε μάγειρα να φτιάξει φιδέ δεν είχα....χαχαχχχα...στην ανακατάληψη κάτι κάνουν....:doh:
[SPOIL]Πλευρά 1:
Παίκτες: Αουα
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 85,349
Πλευρά 2: 47,734
Διαφορά: 37,615

chart


[/SPOIL]
 

DeletedUser8333

Λαθος παλι κανεις....πηρες την απαντηση που εχεις φτιαξει με το μυαλο σου,δλδ αλλα αντι αλλων καταλαβες παλι...
 

DeletedUser

Λαθος παλι κανεις....πηρες την απαντηση που εχεις φτιαξει με το μυαλο σου,δλδ αλλα αντι αλλων καταλαβες παλι...

Α στο μυαλο μου και αυτο. Εσυ δηλαδη τι καταλαβες τι εννοεις ο ποιητης? Εχει κρυφο νοημα δεν ειναι αυτο που φαινεται ε?
 

DeletedUser24162

Λοιπόν πιτσιρίκο.....εμείς ουδέτερους τους είχαμε και αυτοί μας είχανε κόκκινους....γιατί έτσι γουστάρανε και καλά κάνανε....



ιφ γιου ντοντ γοντ σάμθινκ ελσ ......σάραπ νάου.... μπικόους αι τελ γιου, γιου μεικ ας λάικ ζέπελιν...

ράιτ ;
 

DeletedUser20797

Λοιπόν πιτσιρίκο.....εμείς ουδέτερους τους είχαμε και αυτοί μας είχανε κόκκινους....γιατί έτσι γουστάρανε και καλά κάνανε....



ιφ γιου ντοντ γοντ σάμθινκ ελσ ......σάραπ νάου.... μπικόους αι τελ γιου, γιου μεικ ας λάικ ζέπελιν...

ράιτ ;

χαχαχαχα αυτα τα αγγλικα με τρελενουν χαχαχαχα

Σιγα σιγα Ο Αουα Ολους θα σας φαει :axe:

Εφιαλτες θα εχετε

Καποια ατομα εχουν αρχισει κιολας να βλεπουν .... και για να γλιτωσουν ενωνουν λογαριασμους.... :rolf:
 
Κορυφή