Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλα τι νομιζεις οτι ειμαστε? Γιορκγεν?!!!

Ποιος βριστηκε με ποιον? Τι ειμαστε γυμνασιο σαν εσενα που στελνεις δεξια αριστερα και αποκαλεις παιχτες σκουπιδια, κουφαρια, ρουφιανους και το κλασικο με το iq καρφιτσας που πρεπει να σου εμαθε η γιαγια σου οταν ησουν μικρος?

Ελα ρε Γιωργο κανε μου τη χαρη.... Μια ζωη βλακειες εκανες και κανεις... Και ηρθε η ωρα να τις πληρωσουν τα μελη σου με πυξιδα αρχικα, εσυ βεβαια προκοπη δεν θα κανεις ποτε πουθενα με τα μυαλα που κουβαλας...

Δειλος, κακιασμενος πορωμενος μια ζωη. Ελα παλιακρι μου...

Υπαρχουν screenshots απο το κρυφο σας φορουμ οπου ο Don Axel βριζει την Μαχη. Μαλιστα οταν εκαναν καταγγελια καθως δουκας δεν επιτρεπεται να μιλα ετσι εσεις τον βγαλατε κακην κακως απο τη φυλη και γλυτωσε το μπαν . Δεν σε παιρνει. Τα βρισιδια που ριξατε και μαλιστα σε γυναικα δειχνει και το επιπεδο σου, οπου η λεξη σκουπιδι που αναφερες φανταζει κοπλιμεντο.

Γιατι ξερεις πολυ καλα οτι η ΟΔ απαντησε οτι δνε μπορει να δωσει μπαν καθως δεν ειναι πλεον στη φυλη. Γι αυτο ειναι και εκτος φυλης. κανε το flame σου αλλα τα ψεμματα δεν οδηγουν πουθενα.
 

DeletedUser24177

Συγνωμη Mr. George,

Η αποψη μου ειναι οτι οι Βικινγκς δεν εχουν πανω απο μηνα ζωης - ειδικα μετα το δευτερο μετωπο που ανοιξαν στην πλατη τους με Sos, και αυτο δεν θα εξαρτηθει τοσο απο τους ιδιους οσο απο την αποφασηστικοτητα των Λυκων - Ασυλουμ.

Ζητω συγνωμη που παρεκτραπηκα, εχουμε προηγουμενα με το παιδι και με εχει κουρασει αυτη η στειρα και ακυρη προπαγανδα...

Υπαρχουν screenshots απο το κρυφο σας φορουμ οπου ο Don Axel βριζει την Μαχη. Μαλιστα οταν εκαναν καταγγελια καθως δουκας δεν επιτρεπεται να μιλα ετσι εσεις τον βγαλατε κακην κακως απο τη φυλη και γλυτωσε το μπαν . Δεν σε παιρνει. Τα βρισιδια που ριξατε και μαλιστα σε γυναικα δειχνει και το επιπεδο σου, οπου η λεξη σκουπιδι που αναφερες φανταζει κοπλιμεντο.

Γιατι ξερεις πολυ καλα οτι η ΟΔ απαντησε οτι δνε μπορει να δωσει μπαν καθως δεν ειναι πλεον στη φυλη. Γι αυτο ειναι και εκτος φυλης. κανε το flame σου αλλα τα ψεμματα δεν οδηγουν πουθενα.

O Don Axel δεν ειναι μελος ηγεσιας αλλα ουτε και αυτο το γνωριζες, και βγηκε απο μονος του....

Αλλα παρολο αυτο που εκανε δεν μπορεις να συγκριθεις μαζι του... Ειναι ντομπρος μπεσος και παιχταρας, εχασε την ψυχραιμια του και φερθηκε ασχημα, μπορει να συμβει στον καθενα... Εσυ φεροσουν και εβριζες πολυ χειροτερα στο σκαϊπ εναν μηνα νωριτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

O Don Axel δεν ειναι μελος ηγεσιας αλλα ουτε και αυτο το γνωριζες, και βγηκε απο μονος του....

Αλλα παρολο αυτο που εκανε δεν μπορεις να συγκριθεις μαζι του... Ειναι ντομπρος μπεσος και παιχταρας, εχασε την ψυχραιμια του και φερθηκε ασχημα, μπορει να συμβει στον καθενα... Εσυ φεροσουν και εβριζες πολυ χειροτερα στο σκαϊπ εναν μηνα νωριτερα.

Δεν ειναι μελος της ηγεσιας αλλα στο προφιλ φυλης τον ειχες μαζι με το δικο σου ονομα.
Ποτε δεν εβρισα στο σκαιπ ξαναλες ψεμματα. Το ποιος εβρισε το ξερεις καλα οταν επερνσες τηλεφωνα και ζηταγες συγγνωμη παρακαλωντας.

Δεν θα δωσω αλλη εκταση στο θεμα φασκεις και αντιφασκεις. Μια δεν βριζουμε μια "φερθηκε ασχημα" . Μεσα σε 10 λεπτα εχεις αναιρεση το ιδιο σου τον εαυτο. Καλο απογευμα






Συγνωμη Mr. George,

Η αποψη μου ειναι οτι οι Βικινγκς δεν εχουν πανω απο μηνα ζωης - ειδικα μετα το δευτερο μετωπο που ανοιξαν στην πλατη τους με Sos, και αυτο δεν θα εξαρτηθει τοσο απο τους ιδιους οσο απο την αποφασηστικοτητα των Λυκων - Ασυλουμ.

Ζητω συγνωμη που παρεκτραπηκα, εχουμε προηγουμενα με το παιδι και με εχει κουρασει αυτη η στειρα και ακυρη προπαγανδα...

Προηγουμενα εχεις δυστυχως με οποιον δεν συμφωνει μαζι σου.
Εμεις παιζουμε ενα παιχνιδι και το παλευουμε μεχρι τελους. Αλλα τωρα να καθεσαι και να λες τετοια πραγματα ειναι αθλια παιξε το παιχνιδι σου να κανω και εγω το δικο μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Δεν ειναι μελος της ηγεσιας αλλα στο προφιλ φυλης τον ειχες μαζι με το δικο σου ονομα.
Ποτε δεν εβρισα στο σκαιπ ξαναλες ψεμματα. Το ποιος εβρισε το ξερεις καλα οταν επερνσες τηλεφωνα και ζηταγες συγγνωμη παρακαλωντας.

Δεν θα δωσω αλλη εκταση στο θεμα φασκεις και αντιφασκεις. Μια δεν βριζουμε μια "φερθηκε ασχημα" . Μεσα σε 10 λεπτα εχεις αναιρεση το ιδιο σου τον εαυτο. Καλο απογευμα




Προηγουμενα εχεις δυστυχως με οποιον δεν συμφωνει μαζι σου.
Εμεις παιζουμε ενα παιχνιδι και το παλευουμε μεχρι τελους. Αλλα τωρα να καθεσαι και να λες τετοια πραγματα ειναι αθλια παιξε το παιχνιδι σου να κανω και εγω το δικο μου.

Σε επαιρνα τηλεφωνο, εριξα νερο στο κρασι μου για να τα βρουμε για το καλο των μελων μας που δεν ηθελαν τον πολεμο.... Που τον επιδιωξες παρολα αυτα.


Μολις καρφωθηκες.

Διπλα στο ονομα του εγραφε το ονομα Τζαμαϊκανος και αυτος ειναι μαζι μου στο προφιλ... Αλλο αν παιζουν απ το ιδιο ακαουντ.

Υπαρχει πολυς κοσμος που δεν συμφωνω αλλα τα βρισκουμε με τον διαλογο....

Με εσενα δεν μπορει να συζητησει κανενας λογικα.

Παιξε το παιχνιδι σου απερισπαστος... Ειδαμε που σε εβγαλε και η κατρακυλα θα συνεχιστει...
 

DeletedUser31147

Ξέρω ότι άδικα σε ρωτάω πάλι δεν θα απαντήσεις , αλλα εγώ επιμένω ...
Γιατί με κάλεσες στην φυλή σου , από την στιγμή που δεν κάνω μια ?
Λες ότι χωριο έχω πάρει από την φυλή σου ήταν ανενεργού .. Μπορείς να μου δείξεις ένα , μονο ένα χωριο που πήρα από την φυλή σου και δεν ήταν το λογικό επόμενο βήμα μου βάση του χάρτη ? θέλεις να συνεχίσεις να ισχυρίζεσαι ότι οποιο μέλος της φυλής σου συνορεύει μαζί μου είναι ανενεργό ?
Έχεις printscreen από το κρυφό μας ? Αλλα οι asylum παίζουν με ρουφιάνους έτσι ?
 

DeletedUser

Ξέρω ότι άδικα σε ρωτάω πάλι δεν θα απαντήσεις , αλλα εγώ επιμένω ...
Γιατί με κάλεσες στην φυλή σου , από την στιγμή που δεν κάνω μια ?
Λες ότι χωριο έχω πάρει από την φυλή σου ήταν ανενεργού .. Μπορείς να μου δείξεις ένα , μονο ένα χωριο που πήρα από την φυλή σου και δεν ήταν το λογικό επόμενο βήμα μου βάση του χάρτη ? θέλεις να συνεχίσεις να ισχυρίζεσαι ότι οποιο μέλος της φυλής σου συνορεύει μαζί μου είναι ανενεργό ?

Γιατι εφοσον αξιοποιησαν 14 φυλες το στρατο σου, σκεφτηκα οτι δεν θαηταν ασχημη ιδεα να τον αξιοποιουσα και εγω. Τα χωρια του perouka /pappous21 ειναι χωρια ανενεργων. Και οσα χωρια πηρες του billpaps ηταν οταν ειχε 5νθημερο μπαν attackable. Σου εξηγω οσο πιο απλα μπορω οτι βαραγες παιχτες που δεν ηταν καν μεσα.

Έχεις printscreen από το κρυφό μας ? Αλλα οι asylum παίζουν με ρουφιάνους έτσι ?

Το να μου στελνουν εθελοντικα printscreen και να λενε δες ξεκατινιασμα στο κρυφο των ασυλουμ και να γελανε δεν ειναι κατι που ευθυνομαι εγω. Αυτη ειναι δικια σου δουλεια τωρα που σε εβαλαν και διοικηση να κανεις ξεκαθαρισμα στους ασυλουμ. Οχι δικια μου.
Αλλα τωρα αυτα που κανατε μια με τον blackberry μια με τον treliarh και τους αλλους απλα δειχνει οτι ακομα και που ειστε πολυ περισσοτεροι απο εμας δεν παιζετε τιμια και στα ισα αλλα ανανδρα.
 

DeletedUser

τσ τσ τσ μην του βαζεις δυσκολα αφου δεν προκεται να απαντησει . Εγω εχω και μια αλλη απορια ας πουμε για χαρη της κουβεντας οτι οντως πηρες ανενεργου παιχτη χωριο γιατι δεν το νομπλαρανε οι ιδιοι αφου ηταν ανενεργος ο λογαριασμος ?? Περιμενανε να μην τα παρει κανεις ή θελανε να τα παρεις εσυ για να βγουν ( μετα την πορτα που τους εδωσες να φανε ) στο εξωτερικο και να λενε οτι νομπλαρεις ανενεργους ?????????
 

DeletedUser24177

Χαχαχαχα οκ....

Παραμυθιασου οσο θελεις αλλα μην ξεχνας οτι εσυ επιδιωξες αυτον τον πολεμο και τωρα την πληρωνουν τα μελη σου....

Ειναι τοσο απλο. Ολα τα υπολοιπα ειναι......
 

DeletedUser

τσ τσ τσ μην του βαζεις δυσκολα αφου δεν προκεται να απαντησει . Εγω εχω και μια αλλη απορια ας πουμε για χαρη της κουβεντας οτι οντως πηρες ανενεργου παιχτη χωριο γιατι δεν το νομπλαρανε οι ιδιοι αφου ηταν ανενεργος ο λογαριασμος ?? Περιμενανε να μην τα παρει κανεις ή θελανε να τα παρεις εσυ για να βγουν ( μετα την πορτα που τους εδωσες να φανε ) στο εξωτερικο και να λενε οτι νομπλαρεις ανενεργους ?????????

Γιατι λογω καλοκαιριου εμεις ειμαστε ελαστικοι και δεν κανιβαλιζουμε οποιον κιτρινιζει με τη μια. και αν προσεξες μια χαρα απαντησα απο πανω.

Τωρα ναθαναελ που καθεσαι και κανεις προπαγανδα οτι εμεις επιδιωξαμε το πολεμο, απλα επιβεβαιωνεις για αλλη μια φορα οτι εισαι και ψευτης, υποκριτης και διπροσωπος. Πλεον σε παιρνουν σιγα σιγα χαμπαρι ολοι. ΟΙ clown δεν πιστευαν οταν τους τα λεγαμε. Τωρα πηραν γευση απο πρωτο χερι οσο σε αντεξαν ως συμμαχο.
Ο λογος που στις συμμαχιες δρας ως διαμεσολαβητης ειναι για να κανεις τις ιντριγκες σου ευκολοτερα.
 

DeletedUser31147

@JORGEN

Άργησες αλλα την είπες την αλήθεια . Ήθελες να χρησιμοποιήσεις τον στρατό μου ... ακριβώς αυτό που κανεις και με τα περισσότερα μέλη της φυλής σου τώρα . Τους χρησιμοποιείς μέχρι να εκπληρώσεις τους ορους που σου έθεσαν οι wnated .. Όμως οι wanted το παίζουν κυριλέ ρε φιλε ..ποτε θα το καταλάβεις ? Σιγά μην βάλουν στην φυλή τους τον επαρχιώτη αδελφό . ...
Άντε να σου πω ακόμα ένα μυστικό .."ξερεις" γιατί υπάρξεις ακόμα ? ακριβώς γιατί χρησιμοποιείς τα μέλη σου να "στακαρουν" τα χωρια σου , και εμείς εκμεταλλευόμαστε αυτό το γεγονός και αφήνουμε άμυνες να κάθονται στα χωρια sou και κτυπάμε αλλου .
Τα περί ανενεργών και αποκλεισμένων τα αφήνω ασχολίαστα . Τα στατιστικά γραφουν και δεν ξεγράφουν .
Να κλείσω πρώτα με μια πρωτιά , όσο καιρό παίζω φυλετικές πρώτη φορα μου ανακοινώνει αρχηγός αντίπαλης φυλής την είσοδο μου στην διοίκηση , και να καταλήξω ότι αν οι ισχυρισμοί σου είναι αλήθεια και μονα τους κάποια μέλη σε ενημέρωσαν για το κρυφό , τότε καλά κάναμε και διαχωρίσαμε την θέση μας από τους clowns , μιας και η διαρροή μονο από εκεί μπορεί να προέρχεται ..
Προσωπική μου γνώμη είναι πάντως ότι σε ενημέρωσε η ίδια η Μάχη
 

DeletedUser24177

Γιατι λογω καλοκαιριου εμεις ειμαστε ελαστικοι και δεν κανιβαλιζουμε οποιον κιτρινιζει με τη μια. και αν προσεξες μια χαρα απαντησα απο πανω.

Τωρα ναθαναελ που καθεσαι και κανεις προπαγανδα οτι εμεις επιδιωξαμε το πολεμο, απλα επιβεβαιωνεις για αλλη μια φορα οτι εισαι και ψευτης, υποκριτης και διπροσωπος. Πλεον σε παιρνουν σιγα σιγα χαμπαρι ολοι. ΟΙ clown δεν πιστευαν οταν τους τα λεγαμε. Τωρα πηραν γευση απο πρωτο χερι οσο σε αντεξαν ως συμμαχο.
Ο λογος που στις συμμαχιες δρας ως διαμεσολαβητης ειναι για να κανεις τις ιντριγκες σου ευκολοτερα.

Ρε... Απ τη μια λες οτι σε παρακαλαγα (που σε ειχα προσεγγισει και προσπαθουσα να τα βρουμε για το κοινο καλο) και απ την αλλη οτι κανω προπαγανδα και ειμαι ψευτης....

Ε λοιπον την πατησες...

ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥ, ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΟΣΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ.

Τωρα να σε δω φαφλατα μου.... Εχω στοιχεια, συνομιλιες που οποιος μπει στον κοπο να μου στειλει πμ και να τα δει, θα μεινεις μονος σου μεσα σε μια εβδομαδα......
 

DeletedUser

@JORGEN

Άργησες αλλα την είπες την αλήθεια . Ήθελες να χρησιμοποιήσεις τον στρατό μου ... ακριβώς αυτό που κανεις και με τα περισσότερα μέλη της φυλής σου τώρα . Τους χρησιμοποιείς μέχρι να εκπληρώσεις τους ορους που σου έθεσαν οι wnated .. Όμως οι wanted το παίζουν κυριλέ ρε φιλε ..ποτε θα το καταλάβεις ? Σιγά μην βάλουν στην φυλή τους τον επαρχιώτη αδελφό . ...
Άντε να σου πω ακόμα ένα μυστικό .."ξερεις" γιατί υπάρξεις ακόμα ? ακριβώς γιατί χρησιμοποιείς τα μέλη σου να "στακαρουν" τα χωρια σου , και εμείς εκμεταλλευόμαστε αυτό το γεγονός και αφήνουμε άμυνες να κάθονται στα χωρια sou και κτυπάμε αλλου .
Τα περί ανενεργών και αποκλεισμένων τα αφήνω ασχολίαστα . Τα στατιστικά γραφουν και δεν ξεγράφουν .
Να κλείσω πρώτα με μια πρωτιά , όσο καιρό παίζω φυλετικές πρώτη φορα μου ανακοινώνει αρχηγός αντίπαλης φυλής την είσοδο μου στην διοίκηση , και να καταλήξω ότι αν οι ισχυρισμοί σου είναι αλήθεια και μονα τους κάποια μέλη σε ενημέρωσαν για το κρυφό , τότε καλά κάναμε και διαχωρίσαμε την θέση μας από τους clowns , μιας και η διαρροή μονο από εκεί μπορεί να προέρχεται ..
Προσωπική μου γνώμη είναι πάντως ότι σε ενημέρωσε η ίδια η Μάχη

Καλα συνεχισε το παραληρημα σου. Το γεγονος οτι γραψατε 100.000 απωλειες πανω μου για να νομπλαρετε 1 χωριο, δειχνει και το επιπεδο στρατιγικης σας και ταυτοχρονα και τη λυσσα σου. Αλλα εισαι τοσο ****ς που δεν μπορεις να καταλαβεις οτι το να στειλουν 100 καταπελτες και 500 δορια το καθε μελος ειναι μια απλη συνεισφορα για το μεμονωμενο μελος και 100.000 επιθετικες απωλειες για εσας.

Αμα δεν ειχαμε οργανωση με τοσους εχθρους γυρω γυρω, δεν θα κραταγαμε τοσους μηνες θα ειχαμε διαλυθει σε μια βδομαδα. Αν εισασταν στη θεση μας δεν θα αντεχατε παραπανω.

Η καθυστερηση σου βγαζει ματι οταν καθεσαι και γραφεις
ξερεις" γιατί υπάρξεις ακόμα ? ακριβώς γιατί χρησιμοποιείς τα μέλη σου να "στακαρουν" τα χωρια σου
γιατι πολυ απλα αν ισχυε αυτο θα ειχαμε διαλυθει σαν φυλη τη πρωτη βδομαδα. Αδεια η φυλη γεματος εγω. Απολυτα λογικο.
Τα επιχειρηματα σου τα αντικρουει με χαρακτηριστικη ευκολια και ενα παιδακι του δημοτικου. Βαλτε εναν εξυπνοτερο στην ηγεσια.

Και τελος κυριε Σερλοκ Χολμς δεν ειναι πολυ δυσκολο να μαθευτουν πραγματα που συμβαινουν στον 23 καθως παιζουμε και σε αλλους κοσμους τους οποιους παρεπιμπτωντος εχεις πηξιδιαστει κακην κακως.
 

DeletedUser24177

Ρε αστα παπαντιζιλικια, τελειωμενος εισαι :D

Οργανωση και πρασινα αλογα, προχθες σου πηραμε χωριο και ερχοταν αμυνες απο 3 ηπειρους, ουτε οι 5 απ τους βικινγκς...

Το παιζεις και μαγκας φαφλατα, ε φαφλατα... Και ασχετος με το παιχνιδι, και μαγκας με την πλατη των αλλων... Και βγαινεις να το παιξεις απο πανω, η ντροπη του 23 εισαι :D

Εκλαιγες με τους War σε μας, κλαις στους Wanted τωρα, παπαντζας... Ετσι ειναι οι μεγαλοι παιχτες?

Στην τρυπα σου γρηγορα :grrr:

Οποιος δεν ειναι προβατο και μου ζητησει συνομιλιες θα εχει την ευκαιρια απο πρωτο χερι να διαπιστωσει ποιος εισαι....



[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε αστα παπαντιζιλικια, τελειωμενος εισαι :D

Οργανωση και πρασινα αλογα, προχθες σου πηραμε χωριο και ερχοταν αμυνες απο 3 ηπειρους, ουτε οι 5 απ τους βικινγκς...

Το παιζεις και μαγκας φαφλατα, ε φαφλατα... Και ασχετος με το παιχνιδι, και μαγκας με την πλατη των αλλων... Και βγαινεις να το παιξεις απο πανω, η ντροπη του 23 εισαι :D

Εκλαιγες με τους War σε μας, κλαις στους Wanted τωρα, παπαντζας... Ετσι ειναι οι μεγαλοι παιχτες?

Στην τρυπα σου γρηγορα :grrr:

Οποιος δεν ειναι προβατο και μου ζητησει συνομιλιες θα εχει την ευκαιρια απο πρωτο χερι να διαπιστωσει ποιος εισαι....

Ειμαστε στην ηπειρο 45 και ερχοντουσαν αμυνες απο πολλες ηπειρους ε? Για πιο χωριο μιλας γι αυτο που ειχατε 100.000 απωλειες μεγαλε στρατηγε? Για να παρεις ενα? ευγε.

Τελειωμενος εισαι ηδη για μενα απο τον κ22 τωρα απλα κουνιεσαι βγαζοντας τα κομπλεξ σου στο παιχνιδι ανθρωπακι.Συνεχισε να ξεφτιλιζεσαι στα τηλεφωνα γλειφοντας τον promanager. Μας εκανε αναπαρασταση ο promanager ποσο τον παρακαλας με την αρρενωπη φωνη σου στα να ερθει στη φυλη σου. . Εξυπνη τακτικη παιρνεις τηλεφωνα γιατι ξερεις καλα οτι ο γραπτος λογος μενει.

Συνεχισε να διαδιδεις φημες και ψεμματα μπας και επιβιωσεις. Το μονο πραγμα που καταφερες τοσο καιρο ειναι να σε σιχαθει καθε φυλη που συμμαχισε μαζι σου.

Το ποιος ειμαι και το αν τηρω αυτα που λεω το ξερουν οι παιχτες μου πολυ καλυτερα απο εσενα. Τωρα εσυ υστερικο ανθρωπακι κατσε και χασε καθε ιχνος αξιοπρεπειας με το να διαδιδεις ψεμματα απο εδω και απο εκει μπας και γινεις κατι σε ενα εικονικο περιβαλλον.
 

DeletedUser8333

εγω εχω μια απορια σε συ Γιωργο.....
Κατηγορεις τους Ασυλουμ οτι προδωσαν τις συμμαχιες,οτι εσπασαν την συμμαχια με κλοουν...Δλδ γιατι πρεπει να δωσουν λογαριασμο σε εσενα τι θα κανουν με τους συμμαχους τους?
Εσυ το ιδιο δεν εκανες με εμας?δεν σου αρεσε η συμμαχια,την σπασαμε...τωρα εσυ τι κοπτεσαι για τους κλουν?
Σε πληροφορω λοιπον πως οι Ασυλουμ ηταν πιστοι στους κλοουν,μεχρι το τελος....πιστοι σε μια φυλη που παραπαιει,που εχασε εχθες ενας παικτης τους 12 χωρια (δεν θελω να μειωσω το παιδι,ειναι καλος παικτης,το παραδεχομαι),και εσπασαν την συμμαχια ΜΟΝΟ οταν οι κλοουν εκαναν Σ.Ε με εσας και με γουοντιντ....Δλδ τι θα επρεπε να ειχαν κανει οταν ο βασικος τους συμμαχος σταματει να χτυπαει?
Και για να σε ρωτησω και κατι ακομα...οταν σου εγινε η προταση απο τους κλοουν να συμμαχισετε (εσεις,κλουν ,ασυλουν.γουοντιντ) και να μας χτυπησετε,γιατι σαν καλος συμμαχος που θες να λεγεσαι δεν μας ενημερωσες?
Αυτα τα ολιγα...
 

DeletedUser24177

Γιατι Δημητρη δεν λεω ψεμματα και τα οσα λεω ειναι αληθεια και εχω στοιχεια να τα υποστηριξω, ο Γιωργος απλα παραμυθιαζεται....

Απο την αρχη του κοσμου, για ολους και για ολα... Εχει ελαχιστη αντιληψη και οσο ξερει λεει...

Στον κ22 φιλε Γιωργο στο ξαναλεω σταματησα απο επιλογη μου, αν δεν σταματουσα και συνορευαμε θα ειχες την ιδια τυχη με εδω, χειροτερη βασικα γιατι εδω αναδειχτηκες χαρη στη συμμαχια μας, της Ασυλουμ δλδ.

Αλλα και τωρα βασικα απ οτι βλεπω σε νουμποφυλη μαζικης στρατολογησης εισαι που τρωει απο παντου καρπαζιες και επεσε με τα μουτρα στα βαρβαρα (οπως κ εσεις εδω), οποτε δεν καταλαβαινω γιατι το παινευεσαι....

Τελος η Ασυλουμ στον 12 παλεψε μονη της μια χουφτα εναντια σε οικογενεια 500 ατομων που εκλεισε κοσμο, ηταν η μονη που δεν προδωσε τους συμμαχους της οταν αυτοι προδωσαν αυτην και την αδελφικη της....

Η Ερρορ που τον εχει κλεισει εχει μεχρι σημερα να λεει τα καλυτερα.....

Τωρα αυτα που λες εσυ "μονοι μας εναντιων ολων" ειναι παπατζιλικια....

Χαρη σε σενα εσπασε η συμμαχια μας, εγω προσπαθησα, χαρη σε σενα εσπασε και η συμμαχια με Σοσ....

Καλες φαπες τωρα. :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Γιατι λογω καλοκαιριου εμεις ειμαστε ελαστικοι και δεν κανιβαλιζουμε οποιον κιτρινιζει με τη μια. και αν προσεξες μια χαρα απαντησα απο πανω.

Μαγκια σας που ειστε ελαστικοι αλλα αν ενδιαφερεσε τοσο για τα μελη σου επιτηρηση ξερεις τι σημαινει? Δεν θελει κοπο θελει τροπο :oops: Μν μπερδευεσαι τι εγινε στον κ22 εισαι σε φορουμ του κ23 το οτι τον αφησαμε ηταν επιλογη μας και αυτο γιατι οταν φτιαχτηκε η φυλη εγινε λαθος και βγηκαμε πολυ μακρυα ο ενας απο τον αλλον θελαμε να παιξουμε μαζι και ετσι κανονισαμε για τον κ23 , εδω που βγηκαμε κοντα και συνεργαζομαστε βλεπεις αν ειμαστε νουμπς ή οχι. Πριν καμια εβδομαδα εβγαιναν και αλλοι βικινγκς και μας τα ''χωνανε'' που πηγαν αυτοι?
 

DeletedUser5800

Τι να σας πω...

Τοσο καιρο οι Σοσ πετυχαν περισσοτερα απο καθε αλλη φυλη... Και με το πιστολι στον κροταφο απο τους Wanted να τους τραμπουκιζουν μονιμως, και στειλτε μας αμυνες, και βαρεστε Ασυλουμ, και καντε και δειξτε... Που μονοι τους σταθηκαν ανταξια απεναντι στους Κλοουν, και το πιο δυνατο σας χαρτι το πουλησατε.... Τους μονους συμμαχους που θα νοιαζονταν για σας...

Γιατι κακα τα ψεμματα, η Wanted "νοιαζεται" για οσο την εξυπηρετει... Αλλα αποτυχατε να το αντιληφθειτε.

Τωρα ειστε 2 φορες καταδικασμενοι γιατι οι "ξεγραμμενοι" Sos σε βαθος χρονου θα μαζεψουν και τις δικες σας ταυτοτητες και των Wanted μαζι... Γιατι αυτη η φυλη εχει ωραια παρεα, ειναι ενωμενοι και εχουν ψυχη....


Και απ τη στιγμη που η Ασυλουμ δεν μπηκε στο τρυπακι να τους βαρεσει υπουλα μαζι με ολους σας, την βαψατε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τι να σας πω...

Τοσο καιρο οι Σοσ πετυχαν περισσοτερα απο καθε αλλη φυλη... Και με το πιστολι στον κροταφο απο τους Wanted να τους τραμπουκιζουν μονιμως, και στειλτε μας αμυνες, και βαρεστε Ασυλουμ, και καντε και δειξτε... Που μονοι τους σταθηκαν ανταξια απεναντι στους Κλοουν, και το πιο δυνατο σας χαρτι το πουλησατε.... Τους μονους συμμαχους που θα νοιαζονταν για σας...

Γιατι κακα τα ψεμματα, η Wanted "νοιαζεται" για οσο την εξυπηρετει... Αλλα αποτυχατε να το αντιληφθειτε.

Τωρα ειστε 2 φορες καταδικασμενοι γιατι οι "ξεγραμμενοι" Sos σε βαθος χρονου θα μαζεψουν και τις δικες σας ταυτοτητες και των Wanted μαζι... Γιατι αυτη η φυλη εχει ωραια παρεα, ειναι ενωμενοι και εχουν ψυχη....


Και απ τη στιγμη που η Ασυλουμ δεν μπηκε στο τρυπακι να τους βαρεσει υπουλα μαζι με ολους σας, την βαψατε...


απ τα πιο ευστοχα σχολια που εχω διαβασει...και οχι γιατι αφορα την φυλη μου αλλα γιατι οντως αυτα τα 3 συστατικα που αναφερες φιλε υπαρχουν και με το παραπανω στα μελη μας,τα ενεργα τουλαχιστον...!βεβαια ποτε δεν προδικαζουμε κατι γιατι εχει πολυ ψωμι ο κοσμος αλλα πιστευω αν συνεχισουμε στον ιδιο ρυθμο και με την ιδια διψα για να διαψευδουμε αυτους που μας κατακρινανε στις αρχες θα εχουμε το ιδιο καλα αποτελεσματα...

οπως επισης πρεπει να αναγνψρισω και στην ASYLOUM την ντομπρα σταση της απεναντι στο ενδεχομενο να στραφει ολος ο κοσμος εναντιων μας,γιατι μπορει να αντεχουμε να χτυπιομαστε με WANTED Viking Clown αλλα ειπαμε...δεν ειμαστε και pro φυλη...:D
 

DeletedUser6091

Τι να σας πω...

Τοσο καιρο οι Σοσ πετυχαν περισσοτερα απο καθε αλλη φυλη... Και με το πιστολι στον κροταφο απο τους Wanted να τους τραμπουκιζουν μονιμως, και στειλτε μας αμυνες, και βαρεστε Ασυλουμ, και καντε και δειξτε... Που μονοι τους σταθηκαν ανταξια απεναντι στους Κλοουν, και το πιο δυνατο σας χαρτι το πουλησατε.... Τους μονους συμμαχους που θα νοιαζονταν για σας...

Γιατι κακα τα ψεμματα, η Wanted "νοιαζεται" για οσο την εξυπηρετει... Αλλα αποτυχατε να το αντιληφθειτε.

Τωρα ειστε 2 φορες καταδικασμενοι γιατι οι "ξεγραμμενοι" Sos σε βαθος χρονου θα μαζεψουν και τις δικες σας ταυτοτητες και των Wanted μαζι... Γιατι αυτη η φυλη εχει ωραια παρεα, ειναι ενωμενοι και εχουν ψυχη....


Και απ τη στιγμη που η Ασυλουμ δεν μπηκε στο τρυπακι να τους βαρεσει υπουλα μαζι με ολους σας, την βαψατε...

[mad]Κοίτα να δεις τι έχω να σου πω και εγώ τώρα Δημήτρη,

μόνιμος αποκλεισμός στον nathanael και 6 μήνες αποκλεισμός σε αυτό εδώ το acc. Αν μπεις και με νέο λογαριασμό θα πάει και αυτό εδώ μόνιμο και στο νέο λογαριασμό ενώ αν δεν σταματήσεις ούτε τότε, θα αποκλειστείς προσωρινά αρχικά και από το παιχνίδι.

Όταν έχουμε ένα ban στο forum, ΔΕΝ μπαίνουμε με άλλο λογαριασμό.

[/mad]
 
Κορυφή