Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26094

Μαικ..
Σου προσβαλα το ονομα;Κριμα..

Οκ εντάξει σε συγχωρώ!

Λουτσε μωρο μου ακομα περιμενω βολτα με την μερτσεντα σου

Εγώ δεν έχω μερτσέντα, έχω όμως την καρδιά μου και την φαντασία μου να σε πάω βόλτες στα καλύτερα μέρη! (L)

(off topic) φαιδρα...τα παραβλεπω ολα τα λεγομενα μου και τα δικα σου,χαλαλι σου αν φαω ποντους για το σπαμμ ,αλλα εχω και εγω (μερσεντα) χαχαχα :D :cop:

εγω που παιζω coplay με τον Μητσο δικαιουμαι μια βολτα? Εχω bmw

Ίσα και σας έφαγα μνηστήρες της συμφοράς! :D

Συνεχιζεις εσυ ακομα με τον λουτσο ρε? εδω σου εχουμε τον μαικ το καλυτερο παιδι!!!!!

My wingman (που λέει και ο Barney Stinson, βλέπεις ugo πως το μιλάω το αγγλικό) :p

δεν ειναι ευαισθησια ειναι απογοητευση και οχι για την διαλυση που προηρθε απο 4-5 ατομα αλλα γιατι στην ζωη μου γενικα δεν εχω μαθει να τα παραταω ειτε χανω ειτε κερδιζω.Υποστηριξα πολυ την φυλη μου και αυτο θα εκανα σε οποιαδηποτε φυλη και αν ημουν και ενοιωσα οτι στα δυσκολα μου γυρισε την πλατη οποτε οι 'εχθροι' σε οτι και αν ελεγαν τοτε και διαφωνουσα δυστηχως επιβεβαιωθηκαν....

Γενικά το παιχνίδι δεν είναι να σε παίρνει από κάτω, τις περισσότερες φορές παικτικά θα είσαι χαμένος, 1 φυλή μόνο βγαινει νικήτρια στο τέλος! Ένας σημαντικός λόγος που το παιχνίδι έχει ακόμα θαυμαστές είναι αυτό το 2ωρο που κάθεσαι με τους συμπαίκτες σου και συζητάτε ενώ κόβετε τα τρένα σας ή στέλνεται τις φεικ σας, επομένως πάντα μπορείς να νοιώσεις κερδισμένος με άλλους τρόπους!
Προσωπικά από την οπτική μου έβλεπα μια φυλή 2 ταχυτήτων, επομένως καταλαβαίνω απόλυτα τα παιδιά που καιγόντουσαν και σταμάτησαν γιατί δεν έβρισκαν ανταπόκριση! Καλή συνέχεια σε αυτούς που έφυγαν, καλή συνέχεια και σε αυτούς που θα μείνουν!!!

Και μην ξεχνάτε:
[SPOIL]Όλα τα παραπάνω τα έγραψα για να πω [SPOIL]ΤΟΝ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ ΘΑ "ΧΕΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΗΓΟ[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser15940

Συνεχιζεις εσυ ακομα με τον λουτσο ρε? εδω σου εχουμε τον μαικ το καλυτερο παιδι!!!!!

Οπως το ειπες.. Παιδι!! Εδω μιλαμε για αντρες!

Χρυσα και βολτα με την μερτσεντα στην παραλια θα σε παω και τερμα Παντελη Παντελιδη θα σου εχω!!! Θα παθεις πλακα ΣΕ λλλλεω!!!

Οσο για το οτι τα κομαντα σας σας αφησαν στα κρυα του λουτρου ειναι πραγματι δυσαρεστο αλλα ενα παλιοπαιχνιδο ειναι , συμβαινουν. Εμενα προσωπικα με πειραζουν οι δικαιολογιες και οι δηθεν λογοι που το εκαναν..
 

DeletedUser29564

ο μανος (μανος81) είχε ήδη σταματήσει το game...
ο γιώργος και ο
νικός παίζανε τον ίδιο λογαριασμό (αυτόν που έπαιξες σαν τριτος gamer εσύ όταν σε πέταξε ο πάνος) και ήταν και οι μοναδικοί που επιμείνανε ως το τέλος για την στρατολόγηση λόγο του ότι δεν πηγαίνανε τον δούκα της..(φιλιππο θαρω τον λέγανε) και συνεχίσατε να πηγαίνετε κόντρα στον σταυρο (που έχαιρε όμως την πλήρη υποστήριξη του συμβουλιου) μονο και μονο γιατί πιστεύατε ότι έκανε πλατες στον κολλητό του...
ο πάνος (noobsfarmer) μετά τις αρχικές αντιρρήσεις του υποχώρησε μετά και από παρέμβαση του τουρλουμπούκι στο σκύρε όπου είχαμε μαζευτεί όλοι οι δούκες και βαρόνοι της cxc... δυστυχώς εσένα δεν σε θυμάμαι σε αυτήν την συνδιάλεξη... οποτε ότι και αν πεις είναι απλά ραδιο αρβυλα!!!

εγω παλι γτ θυμαμαι κ μου ελεγες αλλα στο σκαιπ???
οσον αφορα τον κωστα τωρα το οτι εχει καβαλησει το καλαμι ειναι δεδομενο,δεν ειναι αναγκη ομως εσυ να παραποιεις τα γεγονοτα για να αποδειξεις οτι εχεις δικιο στην κοντρα που εχετε.
 

DeletedUser18900

γιώργο κανεις λάθος..δεν παραπιώ τίποτα..
μέσα στις διαφορετικές φωνές ήμουν και εγώ...
αποδέχτηκα όμως την τελική απόφαση όσο και αν δεν μου άρεσε εκείνη την στιγμή... δεν έκανα θέμα την διαφωνία μου... αντίθετος εσύ είχες μόνιμο θέμα με τον φίλιππο.. και αυτός ήταν και ο λόγος για τον τσακωμό σου με τον σταυρο και τις αποχώρησης σου από την cxc...
επιμένω ότι όπως σου αφαιρέθηκαν τα δικαιώματα ήταν λάθος και σε στήριξα όσο ίσος κανεις στην φυλή...

η κόντρα με τον κώστα.. άρχισε από την στιγμή που βγήκε στο external και κατηγορούσε την cxc τον λούτσο, noob.com και εμενα... εσύ από την άλλη πάλι και τότε τον υποστήριξες...
 

DeletedUser29564

γιώργο κανεις λάθος..δεν παραπιώ τίποτα..
μέσα στις διαφορετικές φωνές ήμουν και εγώ...
αποδέχτηκα όμως την τελική απόφαση όσο και αν δεν μου άρεσε εκείνη την στιγμή... δεν έκανα θέμα την διαφωνία μου... αντίθετος εσύ είχες μόνιμο θέμα με τον φίλιππο.. και αυτός ήταν και ο λόγος για τον τσακωμό σου με τον σταυρο και τις αποχώρησης σου από την cxc...
επιμένω ότι όπως σου αφαιρέθηκαν τα δικαιώματα ήταν λάθος και σε στήριξα όσο ίσος κανεις στην φυλή...

η κόντρα με τον κώστα.. άρχισε από την στιγμή που βγήκε στο external και κατηγορούσε την cxc τον λούτσο, noob.com και εμενα... εσύ από την άλλη πάλι και τότε τον υποστήριξες...



αν διαβασεις κ τα 2 ποστ σου θα δεις οτι διαφερουν αρκετα αυτα που λες.δεν απαντησα για να επαναφερω ενα θεμα που εχει τελειωσει κ ο καθενας μπορει να κανει την αυτοκριτικη του.απαντησα γτ ειναι ασχετα ολα αυτα με τους τσακωμους σου με τον κωστα


και δε συμφωνησα μ αυτα που ελεγε ο κωστας διαφωνησα με τη δικη σου λογικη ,οτι δηλ επειδη παιζω σε μια φυλη η επαιζα σε μια φυλη δε μπορω να διαφωνησω η να αντιπαρατεθω με καποιον απ την φυλη αυτη που βγαινει εδω κ λεει κουταμαρες.

λουτσε που ακριβως φταιω εγω που καβαλησε αυτος το καλαμι???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

αν διαβασεις κ τα 2 ποστ σου θα δεις οτι διαφερουν αρκετα αυτα που λες.δεν απαντησα για να επαναφερω ενα θεμα που εχει τελειωσει κ ο καθενας μπορει να κανει την αυτοκριτικη του.απαντησα γτ ειναι ασχετα ολα αυτα με τους τσακωμους σου με τον κωστα


και δε συμφωνησα μ αυτα που ελεγε ο κωστας διαφωνησα με τη δικη σου λογικη ,οτι δηλ επειδη παιζω σε μια φυλη η επαιζα σε μια φυλη δε μπορω να διαφωνησω η να αντιπαρατεθω με καποιον απ την φυλη αυτη που βγαινει εδω κ λεει κουταμαρες.

λουτσε που ακριβως φταιω εγω που καβαλησε αυτος το καλαμι???

που βλέπεις να διαφοροποιούμαι στα 2 post μου?
αν εννοείς αυτό (που έχαιρε όμως την πλήρη υποστήριξη του συμβουλιου) με το ότι ήμουν και εγώ αντίθετος.. δεν λέει τίποτα....

ήμουν αντίθετος.. όταν βγήκε η απόφαση απλά την δέχτηκα... δεν έκανα αντιπολίτευση...

όπως λέει και ο τουρλού στην cxc δεν υπαρχει δημοκρατία... μονο ηγεσία..

οποιος έχει διαφορετική άποψη γιώργο την καταθέτει στο φόρουμ της φυλής του.. όχι στο external.. και σίγουρα ένας co play (ακόμα και αν είναι δούκα) δεν βγαίνει να ακυρώσει τρεις βαρόνους γιατί έτσι γουστάρει.. η επειδή έχει την υποστήριξη του ενός από τους τρεις δούκες που τυγχάνει να είναι co του...

είναι σαν κάποιος υπάλληλος σου μεσα στο μαγαζί σου να έχει αντιθετη απόψη για το πως θέλεις εσύ να δουλέψει... και όχι μονο.. αλλα να ακυρώνει και τις αποφάσεις σου..
αν ετσι δουλευεις εσύ παω πάσο...

το game είναι πολεμικό.. ως εκ τούτου στις φυλές υπαρχει ιεραρχία και κανόνες που πρέπει να ακολουθουντε... και στην cxc υπάρχουν και τα δυο...
θύμαμαι πως κάποιους που δεν ακολουθούσαν τους κανόνες δεν είχες κανένα πρόβλημα να τους πετάξεις εκτος φυλής.. για το κωστάκη όμως τίποτα... ίσος γιατί είχες τις ίδιες απόψεις... εσύ όμως δεν βγήκες στο external να ακυρώσεις τους συμπαίχτες σου.. ο κωστάκης το έκανε επανελημμένα... και μετά έκραζε και την φυλή..

μάλλον αυτό εννοεί ο μήτσος ότι φταίς και εσύ για το καβάλημα του μικρού...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15940

και δε συμφωνησα μ αυτα που ελεγε ο κωστας διαφωνησα με τη δικη σου λογικη ,οτι δηλ επειδη παιζω σε μια φυλη η επαιζα σε μια φυλη δε μπορω να διαφωνησω η να αντιπαρατεθω με καποιον απ την φυλη αυτη που βγαινει εδω κ λεει κουταμαρες.

λουτσε που ακριβως φταιω εγω που καβαλησε αυτος το καλαμι???

Οχι αν καποιος απο την φυλη βγει και πει κουταμαρα στο εξωτερικο δεν τον κραζεις! Θα τον υποστηριξεις οπως θα τον υποστηριζες αν εκανε ****μαρα και μεσα στο παιχνιδι! Του στελνεις ενα μηνυματακι στο παιχνιδι και του λες "ρε μαστορα κοψε τις ****μαρουλες στο φορουμ"

Και ο ντινγκιντακγας ο Λολερας σε αντιστοιχη περιπτωση του εστειλα ενα μηνυμα και καταλαβε..
Απο εκει και περα φταις γιατι οταν σου λεγαμε ολοι οτι κανει και λεει κουταμαρες τον υποστηριζες και τον εκθειαζες. Και οχι μονο αυτο, σε συνομιλια σου με τον Νικο μας αποκαλεσες με την πιο γνωστη ελληνικη λεξη παγκοσμιως! :)

Και εχει δικιο ο τουρλουμπουκης!! Τα υπολοιπα σκαιπ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29564

που βλέπεις να διαφοροποιούμαι στα 2 post μου?
αν εννοείς αυτό (που έχαιρε όμως την πλήρη υποστήριξη του συμβουλιου) με το ότι ήμουν και εγώ αντίθετος.. δεν λέει τίποτα....

ήμουν αντίθετος.. όταν βγήκε η απόφαση απλά την δέχτηκα... δεν έκανα αντιπολίτευση...

όπως λέει και ο τουρλού στην cxc δεν υπαρχει δημοκρατία... μονο ηγεσία..

οποιος έχει διαφορετική άποψη γιώργο την καταθέτει στο φόρουμ της φυλής του.. όχι στο external.. και σίγουρα ένας co play (ακόμα και αν είναι δούκα) δεν βγαίνει να ακυρώσει τρεις βαρόνους γιατί έτσι γουστάρει.. η επειδή έχει την υποστήριξη του ενός από τους τρεις δούκες που τυγχάνει να είναι co του...

είναι σαν κάποιος υπάλληλος σου μεσα στο μαγαζί σου να έχει αντιθετη απόψη για το πως θέλεις εσύ να δουλέψει... και όχι μονο.. αλλα να ακυρώνει και τις αποφάσεις σου..
αν ετσι δουλευεις εσύ παω πάσο...

το game είναι πολεμικό.. ως εκ τούτου στις φυλές υπαρχει ιεραρχία και κανόνες που πρέπει να ακολουθουντε... και στην cxc υπάρχουν και τα δυο...
θύμαμαι πως κάποιους που δεν ακολουθούσαν τους κανόνες δεν είχες κανένα πρόβλημα να τους πετάξεις εκτος φυλής.. για το κωστάκη όμως τίποτα... ίσος γιατί είχες τις ίδιες απόψεις... εσύ όμως δεν βγήκες στο external να ακυρώσεις τους συμπαίχτες σου.. ο κωστάκης το έκανε επανελημμένα... και μετά έκραζε και την φυλή..

μάλλον αυτό εννοεί ο μήτσος ότι φταίς και εσύ για το καβάλημα του μικρού...

το τι εγινε στον 21 με μενα δε θα το συνεχισω στον εξτερναλ κ ουτε σκαιπ πιστευω εχει νοημα να λεμε τα ιδια κ τα ιδια ασε που βαρειμαι να μπω στη διαδικασια να γραψω εκθεση για να απαντησω.καλο ειναι ομως να εχουμε μια σταθερη αποψη .

λουτσος οταν θα μιλας για μενα θα λες για μενα δε θα μου φωρτωνεις τυχον ******ες που βγηκε κ ειπε ο κπαπ η οποιοσδηποτε αλλος,εγω δε θυμαμαι ποτε να βγηκα να εκραξα καποιον απο την απ την φυλη μου ακομα κ αν ειχα λογο να το κανω,αλλα αλλο να βγεις να κραζεις κ αλλο να πρεπει να συμφωνεις με την οποιαδηποτε ******* πει καποιος μονο κ μονο επειδη ειναι στην ιδια φυλη
κ μιας κ ανεφερες τον λολερα ρωτα τον αν του ελεγα στο σκαιπ να ειναι πιο προσεκτικος στο τι γραφει στο εξτερναλ η αν βγηκα να τον κραξω
επισεις μη μου βαζεις λογια που δεν εχω πει στο στομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15940

λουτσος οταν θα μιλας για μενα θα λες για μενα δε θα μου φωρτωνεις τυχον ******ες που βγηκε κ ειπε ο κπαπ η οποιοσδηποτε αλλος,εγω δε θυμαμαι ποτε να βγηκα να εκραξα καποιον απο την απ την φυλη μου ακομα κ αν ειχα λογο να το κανω,αλλα αλλο να βγεις να κραζεις κ αλλο να πρεπει να συμφωνεις με την οποιαδηποτε ******* πει καποιος μονο κ μονο επειδη ειναι στην ιδια φυλη
κ μιας κ ανεφερες τον λολερα ρωτα τον αν του ελεγα στο σκαιπ να ειναι πιο προσεκτικος στο τι γραφει στο εξτερναλ η αν βγηκα να τον κραξω στο εξτερναλ

Ξανασιαβασε αυτα που εγραψα και την παραθεση γιατι δεν καταλαβες . Απαντησα σε αυτα που ειπες. Δεν σου φορτωνω τιποτα!


-ΛΟΥΤΣΟΣ-
Δεν εχεις ενδιαφερον,δν σου απαντω.Μην στενοχωρηθεις.
Μονο αυτο

Ειναι οτι πιο σοφο εχεις κανει μεχρις τωρα στο παιγνιον . Δεν εχεις σταματησει παλιοπαιδο καθε φορα που βγαινεις στο φορουμ να λες ****μαρουλες και να εκτιθεσαι :D
 

DeletedUser29564

Οχι αν καποιος απο την φυλη βγει και πει κουταμαρα στο εξωτερικο δεν τον κραζεις! Θα τον υποστηριξεις οπως θα τον υποστηριζες αν εκανε ****μαρα και μεσα στο παιχνιδι! Του στελνεις ενα μηνυματακι στο παιχνιδι και του λες "ρε μαστορα κοψε τις ****μαρουλες στο φορουμ"

Και ο ντινγκιντακγας ο Λολερας σε αντιστοιχη περιπτωση του εστειλα ενα μηνυμα και καταλαβε..
Απο εκει και περα φταις γιατι οταν σου λεγαμε ολοι οτι κανει και λεει κουταμαρες τον υποστηριζες και τον εκθειαζες. Και οχι μονο αυτο, σε συνομιλια σου με τον Νικο μας αποκαλεσες με την πιο γνωστη ελληνικη λεξη παγκοσμιως! :)

Και εχει δικιο ο τουρλουμπουκης!! Τα υπολοιπα σκαιπ! :)

για διαβασε κ εσυ τι λεω ,ποτε ειπα εγω να βγεις να τον κραξεις εγω ειπα οτι δεν ειμαι υποχρεωμενος να βγω κ να συμφωνησω με την καθε βλακεια που θα πει συμπαικτης μου μονο κ μονο επειδη ειναι συμπαικτης μου, κ γνωμη δεν αλλαζω. το να βγει καποιος κ να περασει στο αλλο ακρο κ να ριχνει χολη πχ ειναι αλλο θεμα.
οσων αφορα τον κπαπ που συμφωνησα κ πριν οτι εχει καβαλησει το καλαμι κ πολυ, εσυ κ ο σταμ του δινετε αξια με το να γραφετε εκθεσεις στο καθετι που θα ποσταρει,δεν θυμαμαι ποτε να βγηκα κ να τον υποστηριξα για κατι περα του οτι ειναι παιχτκα αρκετα καλος(δε θα μπω στη διαδικασια να ψαξω ποιος την εχει φυλετικα μεγαλυτερη)ποσο μαλλον να τον εκθειασα
αυτο με το νικο παλι που το βρηκες ποιους εσας αποκαλεσα δηλ?κ εστω οτι ειπα κατι, που δεν ειπα για κανεναν περα απ την αντιπαραθεση που ειχα με το σταυρο θα ρχοταν ο νικος να στο πει?ας βγει να επιβεβαιωσει
 

DeletedUser15940

για διαβασε κ εσυ τι λεω ,ποτε ειπα εγω να βγεις να τον κραξεις εγω ειπα οτι δεν ειμαι υποχρεωμενος να βγω κ να συμφωνησω με την καθε βλακεια που θα πει συμπαικτης μου μονο κ μονο επειδη ειναι συμπαικτης μου, κ γνωμη δεν αλλαζω. το να βγει καποιος κ να περασει στο αλλο ακρο κ να ριχνει χολη πχ ειναι αλλο θεμα.

Ρε γιωργο δεν βγαινεις στο φορουμ να την πεις στον συμπαιχτη σου εστω και αν δεν συμφωνεις (και σου ειπα δεν λεω για σενα). Για το μονο που σε κατηγορω ειναι που τον ποστηριξες και που τον εκθειαζεις αντι να του πεις του μικρου να ηρεμησει..

αυτο με το νικο παλι που το βρηκες ποιους εσας αποκαλεσα δηλ?κ εστω οτι ειπα κατι, που δεν ειπα για κανεναν περα απ την αντιπαραθεση που ειχα με το σταυρο θα ρχοταν ο νικος να στο πει?ας βγει να επιβεβαιωσει

αυτο παλι ειχε γινει στο φυλετικο ρουμ που το ειχες πει πριβε στον Νικο τοτε που ειχαμε τις διαφωνιες περι κπαπ . Το εκανε κοπυ παστε και στο ρουμ .Αυτα υπαρχουν στο σκαιπ να ξερεις... Οπως επισης να ξερεις οτι δεν με πειραζει που μας αποκαλεσες ετσι! Ετσι με λεει και ο πατερας μου! :)
 

DeletedUser29564

για βρες τα λοιπον
που εκθειαζα εγω τον μικρο?. που εχω βαρεθει να του τα χωνω.ασε που τοτε ειδικα ηταν που εγω τον ειχα πεταξει απ το νουμερο κ ηταν να τον παρει ο πανος κ ειχα βρει τον πανο κ του ειχα πει να μην τον παρει κο πλευ, χλωμο λοιπον να εβριζα εσας κ να υποστηριζα τον κπαπ.


απο κει κ μετα δε θελω να συνεχισω την κουβεντα εγραψασ το σταματη πριβε που ειχαμε μιλησει κ τοτε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ποιος εισαι;;

ο τολακος ειναι,γιορ ναμπερ ονε φαν :D

Δακρυα κυλλησαν στα ματια μου..Αυτον τον απολυτο ηγετη,εγω τον εψαχνα στον κ16 οταν επρεπε....Αλλον θυμαμαι.
βρηκες αυτον που ακυρωνεις ομως εδω, και εσωσε την παρτιδα στον κ16!!!

Εγω δεν κατηγορησα κανεναν.Εσεις ετσι το βλεπετε.Εγω απλα σχολιασα,ως ουδετερος και ως παιχτης που επαιζε μεχρι πριν λιγο καιρο στον κοσμο και στη φυλη.Εσας απο οτι φαινεται δεν σας επιασε το μπαλσαμικο.Αν ηταν να κατηγορησω θα ειχατε γινει ολιγων ρεζιλι(οπως εγινες εσυ στο φορουμ του κ6).Αντιθετα,δεν με ενδιαφερει καν...και μονο που εχουν αποχωρησει σχεδον ολοι οσοι παιζανε στη cxc στους τελευταιους κοσμους μου φτανει..

ειπαμε κωστακη οι cxc δεν ειναι μονο το παρελθον, ειναι και το μελλον!!
αληθια εσει ποτε θα ξεκωλησεις απο το παρελθον.???

υγ.τσοκορελε να γραψεις φορουμ μπορεις,να μπεις 22 να στειλεις φαρμ δν μπορεις ε;
τσοκορελος και φαρμ ειναι 2 ενοιες αντιθετες :p
 

DeletedUser18900

Δεν θυμαμαι αν ισχυει ή οχι...

που να το θυμάσαι? εσύ το farm σου κοίταγες μονο.. μπας και προσπέρναγες τον tomaraya:axe:... αλλα μπα..!!!!

Μπορεις να κλαις οσο θες για το αν με πεταξε ή οχι.Μου αρκει που σε εχει διαψευσει ο ιδιος οποτε..κλαψ
Δεν μπηκα να ξαναπαιξω στο νουμερο ποτε,απλα λογγαρα να ξεχρεωνω το πριμ που επερνα.ξανα κλαψ

θύμισε μου... ποτε ακριβώς με διέψευσε ο πάνος?
κλαίω...? ναι από τα :rolf:... σε δυο λογαρισμούς μπέικες και οι δυο αλλάξανε κωδικούς για να σε ξεφορτωθούνε:help

Ναι αμε,πιστεψε το

δεν το πιστευω μονο... το ξέρω..

Ειμαι σιγουρος οτι υποχωρησε...
Τι ντε καταλαβαινει οταν λεω οτι δν ασχολιομουν με τις διοικησης και τις κλησεις σας;Το ντωσει λεξικο;

αν ασχολιόσουνα με τα διοικητικά θα το είχαμε κλείσει προπολλού το μαγαζάκι... :help
βεβαια θα μπορούσες να ασχοληθείς με τα της φυλής... αλλα είπαμε... εσύ παρτακιας... το farm σου μονο...

Δακρυα κυλλησαν στα ματια μου..Αυτον τον απολυτο ηγετη,εγω τον εψαχνα στον κ16 οταν επρεπε....Αλλον θυμαμαι.

αυτόν τον απόλυτο ηγέτη τον δέχεται όλος ο ελληνικός server μικρέ...
εννοείς τον tomaraya έτσι? αυτόν που πιο πάνω λες ότι δεν τον δεχότανε κανεις...

Και συ ωρες δεν παιζεις το λογαριασμο σου;Γιατι το λες ετσι δεικτικα;

θεωρείς ότι είναι το ίδιο να έχεις δικό σου λογαρισμό και το ίδιο να είσαι ο τρίτος co play?:hmmm:

Καταρχας ρε κωστακη να πεις σε αυτον που σε δερνει καθε βραδυ..
Αποσταστης γιατι;Επειδη δεν εχω θεμα να σχολιασω τη φυλη που επαιζα;Μαλλον θα πρεπε ,συμφωνα με σενα, επειδη επαιξα να βγω να πω οτι ειστε και σουπερτουμπανοι υπερπαιχταραδες ε;

καταρχάς ρε κωστάκη δεν με δέρνει κανεις τα βράδια
η μάλλον με δέρνουν αλλα με άλλο τρόπο.. όταν μεγαλώσεις ίσος σταθείς τυχερός και δέρνουν έτσι και εσένα...:clap:
αποστάτης... καλά το λέω.. απλα εινε λιγουλάκι δύσκολο να στο εξηγήσω εσένα... ίσος όταν μεγαλώσεις λίγο και ωριμάσεις να καταλάβεις το γιατί από μονος σου...
φρούδες ελπίδες έχω αλλα λέω...:grrr2:

Εγω δεν κατηγορησα κανεναν.Εσεις ετσι το βλεπετε.Εγω απλα σχολιασα,ως ουδετερος και ως παιχτης που επαιζε μεχρι πριν λιγο καιρο στον κοσμο και στη φυλη.Εσας απο οτι φαινεται δεν σας επιασε το μπαλσαμικο.Αν ηταν να κατηγορησω θα ειχατε γινει ολιγων ρεζιλι(οπως εγινες εσυ στο φορουμ του κ6).Αντιθετα,δεν με ενδιαφερει καν...και μονο που εχουν αποχωρησει σχεδον ολοι οσοι παιζανε στη cxc στους τελευταιους κοσμους μου φτανει..

ουδέτερος και παίχτης στην ίδια φυλή δεν γίνετε..
μονο στο μικρό σου μυαλουδάκι ίσος...:grrr
για να καταφέρεις εσύ κωστάκη να ρεζιλέψεις κάποιον θα πρέπει πρώτα να βάλεις παντελόνια...
με ρεζίλεψες εσύ στον 6? αλήθεια λες? αλήθεια που είσαι στον 6? σε έχασα.. θα φταίει μάλλον το γεγονος ότι η super φυλή που επέλεξες χάνει σε κάθε πλάνο 500+++ χωρια...

Ρε μιχαλακι,μετα απο ολα αυτα μου δημιουργηθηκαν δυο αποριες.Τετοια εποχη περσυ στον κ16 που επεφτε το ξυλο σε ψαχναμε.
Στον κ21 πως και εγινε και εμεινες ενεργος;Εγινε κατι διαφορετικο ή ετυχε βρε;Ξερω ετυχε και μπλα μπλα μπλα, σμρ ηταν αστοχος ο γαυρος,ειχε ξαστερια,ο δρομος ειχε αυτοκινητα και διαφορα τετοια.
Γιατι βγενουν και σε διαψευδουν συνεχεια;Ξερω ξερω...αυτοι εχουν εκτεταμενη φαντασια οχι εσυ

ρε κωστάκη Σταματη μέ λενε οχι μιχάλη... άλλος είναι ο μιχάλης...
δεν τα έμαθες? έλειπα έναν ολόκληρο μηνα πάλι... για τους ιδιους ακριβώς λόγους με τον 16...
αλήθεια σου λέω αν δεν με πιστεύεις ρωτα τον tomaraya (L)που με είχε sit...

μεχρι στιγμης πάντως τον μονο που βλέπω εδώ να αδειάζουν είσαι εσύ... δεν χρειάζεται ιδιαίτερη σκεψη για να καταλάβει κάποιος το γιατί...

λοιπόν τώρα τραβα πιες το γαλα σου... και μετά διάβασμα και ύπνο.. μην σε βρούν στο pc και αρπάξεις τίποτα ξυλιές στον πισινό... κρίμα είναι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή