Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14910

[mad]και πάλι παραβιάζετε κανόνες κύριε. Δεν γίνεται συζήτηση για αποκλεισμούς και έχουμε ήδη πει πως το ποινολόγιο καθώς και οι διαδικασίες που ακολουθεί η ομάδα διαχείρισης δεν είναι ανακοινώσιμα προς τους παίκτες και ούτε πρόκειται να γίνουν.

Δεν απαντάμε σε υποθετικές ερωτήσεις, αν έχετε κάποια ουσιαστική ερώτηση παρακαλώ να την διατυπώσετε. Αλλιώς σεβαστείτε τους συμπαίκτες σας που περιμένουν απαντήσεις στο κέντρο υποστήριξης όσο εμείς είμαστε εδώ και ασχολούμαστε με υποθετικές ερωτήσεις και όσο εγώ απαντάω υποθετικά mails.

[/mad]

μαλιστα, τωρα εισαι σαφεστατος... δεν μας λετε...ευχαριστω με καλυψες . καλη συνεχεια ευχομαι.
rip.gif
 

DeletedUser

Kαλησπερα θα μπορουσα να μαθω τους λογους που δεν εχει ερθει εδω και 1 χρονο που το ζηταμε το twtotal στον .gr server?
 

DeletedUser6091

[mad]περίεργη ώρα, ντιρλα είμαι αλλα θα σου απαντήσω έτσι γιατί μπορώ.

Το tw κάτι που είπες, είναι μια σελίδα που δεν ανήκει στην εταιρία μας την καλή και χρυσή. Ανήκει σε έναν άλλον παίκτη ο οποιος δεν γουστάρει να βάλει την ελλάδα μέσα. Δικό του είναι ότι θέλει το κάνει και κανεις δεν μπορεί να του πει τίποτα.

[/mad]
 

DeletedUser

Κυριε mad καθησα και ειδα ολα τα ποστ στο θεμα(σχεδον ολα)και το μονο που βλεπω (εκτος απο λιγες απαντησεις σας) ειναι ειρωνια!
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μιλατε με αυτο το υφος στους παικτες του παιχνιδιου απο τους οποιους εξαρταστε!
Ναι κυριε, εξαρταστε απο εμας,γιατι αμα εμεις δεν παιζουμε τα παιχνιδια τα οποια μας πλασαρετε εσεις δεν θα εχετε δουλεια.
Αρα μπορειτε να βελτιωσετε το υφος σας οπως και τους κανονες σας για τους οποιους ειχα ανοιξει θεμα αλλα καταντησε κουραστικο με τις αερολογιες και τις δικαιολογιες σας για την σταση σας απεναντι σε παικτες.

Για να σας προλαβω ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ποτε ουτε στο παιχνιδι,ουτε στο φορουμ,μονο μια προειδοποιηση και αυτη χωρις ποινη ποντων.
Και θελω να ξερετε οτι εκτιμω την δουλεια σας στις φυλετικες μαχες αλλα δεν εκτιμω τον τροπο με τον οποιο εκφραζεστε.
 

DeletedUser6091

Κυριε mad καθησα και ειδα ολα τα ποστ στο θεμα(σχεδον ολα)και το μονο που βλεπω (εκτος απο λιγες απαντησεις σας) ειναι ειρωνια!
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μιλατε με αυτο το υφος στους παικτες του παιχνιδιου απο τους οποιους εξαρταστε!
Ναι κυριε, εξαρταστε απο εμας,γιατι αμα εμεις δεν παιζουμε τα παιχνιδια τα οποια μας πλασαρετε εσεις δεν θα εχετε δουλεια.
Αρα μπορειτε να βελτιωσετε το υφος σας οπως και τους κανονες σας για τους οποιους ειχα ανοιξει θεμα αλλα καταντησε κουραστικο με τις αερολογιες και τις δικαιολογιες σας για την σταση σας απεναντι σε παικτες.

Για να σας προλαβω ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ποτε ουτε στο παιχνιδι,ουτε στο φορουμ,μονο μια προειδοποιηση και αυτη χωρις ποινη ποντων.
Και θελω να ξερετε οτι εκτιμω την δουλεια σας στις φυλετικες μαχες αλλα δεν εκτιμω τον τροπο με τον οποιο εκφραζεστε.

[mad]Ναι, ερώτηση έχετε να κάνετε κύριε η απλά βρήκατε ένα θέμα ανοιχτό και είπατε να το χρησιμοποιήσετε όπως εσείς θέλετε αδιαφορώντας πλήρως για το αν αυτό το θέμα έχει αυτόν τον σκοπό?

Σας παρακαλώ πολύ, διαβάστε τους κανόνες του forum πρώτα και μετά θα δεχτώ κάθε σας παρατήρηση. Ειρωνεία είναι να έρχεστε εσείς που τώρα κάνετε spam και παραβιάζετε κανόνες, για να κάνετε παρατήρηση σε εμενα. Μάθετε πρώτα τους κανόνες, τηρήστε τους και μετά ελάτε να μου κάνετε όσες παρατηρήσεις θέλετε.

Ποινές δεν έχετε επειδή σας κάνουμε την χάρη ελπίζοντας πως θα καταλάβετε το λάθος σας και δεν θα το κάνετε ξανά και όχι επειδή τα κάνετε όλα σωστά.
Και για να σας προλάβω, μάθετε να ξεχωρίζετε τον χαβαλέ από την ειρωνεία. Θα σας βοηθήσει πολύ στην κοινωνία. Αν δεν θέλετε να διαβάζετε τον χαβαλέ μου τότε να διαβάζετε μονο τις ανακοινώσεις μου που είστε υποχρεωμένος να κάνετε και που εκεί είμαι σοβαρός. Όπου αλλου βλέπετε δικό μου post μπορείτε να το προσπερνάτε. Εδώ μέσα είμαι πρώτα χρήστης και μετά όλα τα αλλα. Αυτό δεν θα αλλάξει όσα κωμικοτραγικά posts και αν κάνετε.

[/mad]
 

DeletedUser21114

Μετα τους καινουριο κανονισμο (Βλ. μπαν για πορους απο επιτηρηση) παρατηρειτε ενα φαινομενο παιχτες να το κανουν εσκεμμενα για να γλυτωσουν 5 μερες στο παιχνιδι.
αποτελεσμα αυτου πολλοι παιχτες ξενερωνουν τα πλανα σταματανε
και γενικα καποιος που απλα κουραστικε λεει ας στειλω πορους να μην με ενοχλει κανενας για 5 μερες...

μπορουμε καπως να προφυλαχτουμε απο αυτο.?
δλδ ο κανονας αυτος να εχει βαθμιδες σε χρονο επιτηρησης
ή σε ποσοτητα πορων?

*υγ σε ποσοτητα πορων που εφυγαν απο τον επιτηρητη.
Π.χ. Νο1 εχω επιτηρηση ενα παιχτη και στελνω καπου 10.000 ξυλο
(εδω μπορει και να μην φαω μπαν)
Π.χ. Νο2 εχω επιτηρηση ενα παιχτη και εστειλα ολους τους πορους.
(εδω ζημιωσα τον επιτηρουμενο! και πρεπει να φαω μπαν μεσο υποστιριξης απο τον επιτηρουμενο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

προφανως οχι σε ποσοστητα πορων.. αλλα ας σουτ απαντησουν και οι διαχειριστες
 

DeletedUser6091

Μετα τους καινουριο κανονισμο (Βλ. μπαν για πορους απο επιτηρηση)

[mad]Πραγματικά νομίζω πως συμμετέχω σε μια κακόγουστη κωμωδία.

Ποιος νέος κανόνας κύριε? Η απαγόρευση στο να στέλνουμε πόρους από λογαριασμό που επιτηρούμε υπάρχει από την πρώτη μέρα που άνοιξε αυτό το παιχνίδι. Όσες αναθεωρήσεις κανόνων και αν έχουμε κάνει, αυτό το κομμάτι δεν άλλαξε ποτέ μα ποτέ!

Δεν θα δώσω λοιπόν καμια απάντηση σε παίκτες που ενώ δεν έχουν ιδέα από τους κανόνες που με την θέληση τους δέχτηκαν, έρχονται και μου κάνουν παρατηρήσεις για αυτούς. Παρατηρήσεις κάνω για πράγματα που ξέρω και όχι για πράγματα που νομίζω πως ξέρω.

[/mad]
 

DeletedUser4952

Να ηταν δεν θα έκανα σχόλιο εδώ τώρα άλλα το χωριό είχε όνομα ενός χωριού στον Δήμο Λαγκαδά

[swt]Μην Spamαρετε παρακαλώ.[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[mad]περίεργη ώρα, ντιρλα είμαι αλλα θα σου απαντήσω έτσι γιατί μπορώ.

Το tw κάτι που είπες, είναι μια σελίδα που δεν ανήκει στην εταιρία μας την καλή και χρυσή. Ανήκει σε έναν άλλον παίκτη ο οποιος δεν γουστάρει να βάλει την ελλάδα μέσα. Δικό του είναι ότι θέλει το κάνει και κανεις δεν μπορεί να του πει τίποτα.

[/mad]

mr.dirleman πως γινεται να εχουνε δωθει τα κειμενα για μεταφραση στο metaller,ο οποιος μαλιστα εχει μιλησει με τον υπευθυνο του side και να εχει αρχισει ηδη την μεταφραση.Ολα αυτα δεν τα βγαζω απο το κεφαλι μου ο metaller τα ειπε:http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=334592&postcount=263
what??ασυνεννοησια μεταξυ co-ma & co-coma?Η μαλλον καποιος απο τους δυο ψευδεται?
Bytheway οχι δεν επιτηθομαι στην ομαδα διαχειρισης,απλα εκφραζω τις αποριες μου προς αυτην οπως εκανα και στο προηγουμενο post.
 

DeletedUser6091

mr.dirleman πως γινεται να εχουνε δωθει τα κειμενα για μεταφραση στο metaller,ο οποιος μαλιστα εχει μιλησει με τον υπευθυνο του side και να εχει αρχισει ηδη την μεταφραση.Ολα αυτα δεν τα βγαζω απο το κεφαλι μου ο metaller τα ειπε:http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=334592&postcount=263
what??ασυνεννοησια μεταξυ co-ma & co-coma?Η μαλλον καποιος απο τους δυο ψευδεται?
Bytheway οχι δεν επιτηθομαι στην ομαδα διαχειρισης,απλα εκφραζω τις αποριες μου προς αυτην οπως εκανα και στο προηγουμενο post.

[mad]Όταν γράψεις χωρίς υφάκι και ειρωνείες, θα πάρεις και απάντηση.

[/mad]
 

DeletedUser

[mad]Όταν γράψεις χωρίς υφάκι και ειρωνείες, θα πάρεις και απάντηση.

[/mad]

Σε αυτο το μυνημα σας:
[mad]περίεργη ώρα, ντιρλα είμαι αλλα θα σου απαντήσω έτσι γιατί μπορώ.

Το tw κάτι που είπες, είναι μια σελίδα που δεν ανήκει στην εταιρία μας την καλή και χρυσή. Ανήκει σε έναν άλλον παίκτη ο οποιος δεν γουστάρει να βάλει την ελλάδα μέσα. Δικό του είναι ότι θέλει το κάνει και κανεις δεν μπορεί να του πει τίποτα.

[/mad]

γραψατε το λογο που δεν ερχετε το twtotal στο .gr ο οποιος ερχετε σε απολυτη αντιθεση με το παρακατω post του metaller:http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=334592&postcount=263

Θα μπορουσα να ξερω ποια απο τις δυο εκδοχες ειναι η πραγματικη?
 

DeletedUser6091

[mad]Η τελευταία απάντηση ακυρώνει την προηγουμενη. Το μήνυμα του metaller ήταν πριν αρκετό καιρό. Είναι φυσικό λοιπόν να μην ισχύει η απάντηση όταν μια νέα προστίθεται στο ίδιο ερώτημα.

Νομίζω πως δεν χρειάζονταν καν η ερώτηση σας αλλα αφού την κάνατε, σας έδωσα και την απάντηση.
[/mad]
 

DeletedUser

[mad]Η τελευταία απάντηση ακυρώνει την προηγουμενη. Το μήνυμα του metaller ήταν πριν αρκετό καιρό. Είναι φυσικό λοιπόν να μην ισχύει η απάντηση όταν μια νέα προστίθεται στο ίδιο ερώτημα.

Νομίζω πως δεν χρειάζονταν καν η ερώτηση σας αλλα αφού την κάνατε, σας έδωσα και την απάντηση.
[/mad]

Σαφως και η τελευταια απαντηση ακυρωνει την προηγουμενη.Το μονο προβλημα ομως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι δεν μπορω να τις συνδεσω μεταξυ τους με τη προυποθεση παντα οτι mad&metaller λενε/ειπαν την αληθεια.Πως γινεται απο τη μια ο metaller να εχει μιλησει με τον δημιουργο του side και μαλιστα να αρχιζει να μεταφραζει τα κειμενα και απο την αλλη ΞΑΦΝΙΚΑ ο δημιουργος του να μη θελει να βαλει το .gr?Tα μεταφρασμενα κειμενα τι τα εκανε ο metaller?Και ο υπευθυνος twtotal πως αλλαξε ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ την αποψη του για το εαν η ελλαδα θα πρεπει να μπει στο twtotal?
 

DeletedUser6091

Σαφως και η τελευταια απαντηση ακυρωνει την προηγουμενη.Το μονο προβλημα ομως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι δεν μπορω να τις συνδεσω μεταξυ τους με τη προυποθεση παντα οτι mad&metaller λενε/ειπαν την αληθεια.Πως γινεται απο τη μια ο metaller να εχει μιλησει με τον δημιουργο του side και μαλιστα να αρχιζει να μεταφραζει τα κειμενα και απο την αλλη ΞΑΦΝΙΚΑ ο δημιουργος του να μη θελει να βαλει το .gr?Tα μεταφρασμενα κειμενα τι τα εκανε ο metaller?Και ο υπευθυνος twtotal πως αλλαξε ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ την αποψη του για το εαν η ελλαδα θα πρεπει να μπει στο twtotal?

[mad]Η μια μέρα με την άλλη που ΞΑΦΝΙΚΑ όπως λέτε ο δημιουργός δεν θέλει, απέχουν μεταξύ τους μονο 11 ολόκληρους μήνες.... Έχετε μια πολύ ωραία τακτική να διαστρεβλώνετε τα πάντα εσκεμμένα. Προσέχετε μονο γιατί μέχρι τώρα απλά τα ανέχομαι. Η διαστρέβλωση των λεγομενων μας είναι έμμεση προσβολή γιατί μας λέτε ψεύτες. Η λοιπόν θα γράφετε τα πράγματα όπως είναι η λυπάμαι αλλα δεν θα μπορείτε να γράψετε ξανά. Προπαγάνδα με την ομάδα διαχείρισης δεν θα σας επιτρέψω να κάνετε ποτέ μα ποτέ.

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός. Και για να σας βγάλω από τον κόπο της ερώτησης αν σας απειλώ, σας απαντάω πως απλά σας ενημερώνω για το τι θα συμβεί αν συνεχίσετε το τροπάριο σας.


[/mad]
 

DeletedUser

αυτο που εννοει ειναι

"πως γινεται να λεει ο ενας οτι εχει συζητησει επι του θεματος και να η διαδικασια εχει αρχησει κ μενει η μεταφραση
κ να ερχεστε εσεις κ να λετε μετα οτι το συγκεκριμενο ατομο ενω πριν ηθελε τωρα δν θελει
ΕΝΩ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ειχε αρχησει"
 

DeletedUser

[mad]Η μια μέρα με την άλλη που ΞΑΦΝΙΚΑ όπως λέτε ο δημιουργός δεν θέλει, απέχουν μεταξύ τους μονο 11 ολόκληρους μήνες.... Έχετε μια πολύ ωραία τακτική να διαστρεβλώνετε τα πάντα εσκεμμένα. Προσέχετε μονο γιατί μέχρι τώρα απλά τα ανέχομαι. Η διαστρέβλωση των λεγομενων μας είναι έμμεση προσβολή γιατί μας λέτε ψεύτες. Η λοιπόν θα γράφετε τα πράγματα όπως είναι η λυπάμαι αλλα δεν θα μπορείτε να γράψετε ξανά. Προπαγάνδα με την ομάδα διαχείρισης δεν θα σας επιτρέψω να κάνετε ποτέ μα ποτέ.

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός. Και για να σας βγάλω από τον κόπο της ερώτησης αν σας απειλώ, σας απαντάω πως απλά σας ενημερώνω για το τι θα συμβεί αν συνεχίσετε το τροπάριο σας.


[/mad]

Μα ειπα εγω ποτε οτι δεν υπαρχει μεγαλο χρονικο διαστυμα μεταξυ των δυο αυτων posts(το δικο σου και του metaller)?Παντως πραγματικα δεν διαστρεβλωσα απολυτος ΜΑ απολυτος τιποτα.Το μονο που εκανα ειναι να παραθεσω τα δυο αυτα postarismata σας αναπτυσοντας βαση αυτων καποιες ερωτησεις προς εσας τις οποιες ακομα δεν μου εχετε απαντησει.Δεν καταλαβαινω πραγματικα γιατι νομιζετε πως σας επιτιθομαι?Με εχετε παρει με κακο ματι μου φενεται:p
 
Κορυφή