ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27461

αρη να πουμε μια αληθεια? οταν σου προτεινα να ερθεις σε μας καποτε εσυ τραβηξες τον δρομο σου και καλα πηγες ομως την ιστορια οι νικητες την γραφουν να το θυμασαι!:rip:

που να ερθω νικολα μου στη φυλη με της 12 ακαδιμιες και τους 10 ενεργους παιχτες πλακα μου κανεις τωρα τι θα γραπσει η ιστορια αστω καλυτερα δεν σε συμφερει μαθε τουλαχιστον 5 βασικα πραγματα στο παιχνιδι η κοπστο νικολα μου :p
 

DeletedUser27461

μα γι αυτο και χασατε...που πηγαινατε ξυπολυτοι στα αγγουρια με λες??:p

αστο φιλαρακο τον κοσμο τον χαλασατε απο την αρχη με τις ενωσεις σας αμα θελατε να το παιζεται νικιτες ας καναται και κανα πολεμο ολο ενωσεις ενωσεις ενωσεις εγω μπικα να πεξω με το παρεακι μου και με το παρεακι του μποκου αλλα ο μιτσος πειρε το βραβιο τον ενωσεων και μετα εμφανιστικατε οι υπολιποι γεια να ολοκλιρωσεται το εργο του και μυν μου πεις τωρα ειναι θεμα στρατιγικης και διπλωματιας.αμα εινε να μπαινετε σε καθε κοσμο και να κανεται τα ιδια καλυτερα παιξτε τα μηλα και την μακρια γαιδουρα εγω φιλαρακο παιζω με τσεκουρια και οπιος αντεξει και μην μου αρχισεις ιστοριες οτι οι 300 στρατολογισανε αυτους και οι cxc τους αλλους γιατι δεν το κανανε στον δικο σας βαθμο και αν το κανανε δεν με βρισκει συμφονω.
 

DeletedUser12756

ΑΡΗΣ

ΡΕ ΣΙΝΟΝΟΜΑΤΕ ΓΙΑ ΘΙΜΙΣΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΕΖΕΣ ΣΤΟΝ Κ2 ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΣΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΕΧΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΙ ΚΑΙ ΕΣΙ Ο ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΜΑ ΠΕΖΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩ ΠΙΟΣ ΙΣΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΤΗ ΕΧΟ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ Κ2 ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΘΙΜΑΜΕ ΚΑΝ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΕΠΕΞΙΓΙΣΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΙΜΕ ΚΑΙ ΧΟΡΓΙΑΤΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΠΟΛΑ
 

DeletedUser27461

ΡΕ ΣΙΝΟΝΟΜΑΤΕ ΓΙΑ ΘΙΜΙΣΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΕΖΕΣ ΣΤΟΝ Κ2 ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΣΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΕΧΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΙ ΚΑΙ ΕΣΙ Ο ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΜΑ ΠΕΖΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩ ΠΙΟΣ ΙΣΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΤΗ ΕΧΟ ΚΟΝΤΡΑΡΙΣΤΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ Κ2 ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΘΙΜΑΜΕ ΚΑΝ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΕΠΕΞΙΓΙΣΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΙΜΕ ΚΑΙ ΧΟΡΓΙΑΤΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΠΟΛΑ

δεν χρειαζεται να ξερεις πολλα :D και δεν ειμε καλος στις κοντρες:rolf:
δεν εχω πεξει στον κ2
 

DeletedUser12756

ΑΡΗΣ

δεν χρειαζεται να ξερεις πολλα και δεν ειμε καλος στις κοντρες
δεν εχω πεξει στον κ2


ΤΟΤΕ ΜΙΚΡΕ ΜΙΝ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΝΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΒΕΣΕ
 

DeletedUser21791

συνεχισε την κλαψα μας διασκεδαζεις αφανταστα.....μικρε εχασες οσο και αν δεν το πιστευεις....και επιτελους πρεπει να εμαθες πως οι φυλετικες και συγκεκριμενα ο κ16 δεν χρειαζοταν μονο τσεκουρια και σκιλλ και ****ακια αλλα και ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΗΧΕΣ..αντε για νανακια τωρα διοτι αυριο εχει σχολειο..(φανταζομαι οτι εισαι εσυ κπαπ που μιλας ετσι διοτι ο τσοκος ετσι δεν θα εγραφε)

Εσυ μια ζωη ασχετος εισαι.Δειξε μου ακριβως την προταση που δηλωνει κλαψα.Λες κ λες συνεχεια βλακειες.Δεν βαρεθηκες;Πες κ τιποτα σοβαρο ποτε σου.Ελα ντε εισαι κ πολυ εξυπνος και κατεχεις κ πολυ στρατιγικη που ενωσες 15 φυλες για να φτασεις 100 μυρια ποντους για να ενεργοποιησεις τη ρυθμιση.Εφαγα μπαν σε ολο τον κ16;Δεν νομιζω αρα δν επαιζα παρανομο.Πιπιλα το γλυφυτζουρι σου.Εσυ δεν μας ελεγες οτι παιζεις κ20;Μπηκατε παρεα κ δεν ξερω τι λεγατε;Εγω βλεπω εσενα κ τον αλλο τον σουπερμαν των φμ πιερρο να χετε φαει ρεσταρτ.Ξαφνικα παιζει αλλος;:rolf:

υγ.Εσυ σαββατο πηγαινες σχολειο;Τοσο σκραπας ησουνα που σου κανανε σαββατιατικα μαθημα;:hmmm:
υγ.2 ARHS2 δεν ξερω αλλα δεν νοιαζει κανεναν μας τι κανατε κ2.Τζους απο κ16 κ συνεχισε στο αναλογο φορουμ για τον κ2
 

DeletedUser12756

ΑΡΗΣ

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ
 

DeletedUser21791

να εκθεσω λοιπον και γω την αποψη μου ονομαστικα για παιχτες του κ16 αφου βλεπω σε αυτη τη διαδικασια μπηκανε πολλοι..θα ξεκινησω με τους εχθρους και καποια στιγμη σε καποιο νεο ποστ θα εκφερω την αποψη μου και για τους συμπαιχτες μου:
α.
ΤΣΟΚΟΜΠΑΝΑΝΑΣ:οταν ξεκινησαμε το χαβαλε μεταξυ μας περιμενα απο ατομο της ηλικιας σου να το παρει χαμπαρι οτι κανουμε χαβαλε αλλα εσυ καπου εκει μπερδευτικες και μπηκες και σε διαδικασια απειλων μεσω σκαιπ..αστεια πραματα δηλαδη..παιχτικα οταν εφυγε ο κωστας για διακοπες ησουνα ανυπαρκτος και μαλλον καναμε λαθος που δεν εφαγες αποκλειρστικο πλανο διοτι θα γελουσε και το παρδαλο κατσικι....απο αλλους κοσμους δεν σε ξερω,μπορει να εισαι παιχταρας αλλα εδω μαλλον με το ζορυ επαιζες...ρυθμισε λιγο τα νευρα σου διοτι σε εμποδιζουν να μιλησεις ηρεμα και σωστα...οποτε ησουνα ηρεμος καναμε σωστες συζητησεις αλλα σε τεντωνα οποτε ηθελα χαλαρα...ευκολος στο να σε νευριασει καποιος..

δεν ειναι παραξενο να νευριασεις οταν πραγματα που λεγονται για σενα δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.το οτι με νευριαζες οποτ ηθελες κτλ ειναι μια βλακεια κ μιση.μια χαρα μπορω κ κανω χαβαλε ,εσυ με εκνευριζεις γτ τις βλακειες που λες τις πιστευεις.(το δειξαν οι πραξεις σου ,οποτε για μενα εισαι πολυυυ λιγος ).επεισεις δε εγραψα ποτε για σενα ξεκινοντας με το αρθρο η.αν με πιανεις.
απο κει κ μετα παιχτικα στο κ10 που λες οτι τερματισες ειχα 310 χωρια κ καπου εκει πρεπει να νομπλαρες εσυ το πρωτο σου στο ριμ.κ14 ρωτα οσους επαιξαν η βρες στατιστηκα του κοσμου μεχρι τον οκτομβρη του 2011 που ηταν ενεργος(κ τωρα ειμαι ψηλα αλλα εχουν αλλιωθει).κ16 εχω το μικροτερο μεριδιο σε αγαθων γτ δε μπηκα απ την αρχη κ γενικα δεν επαιζα πολλες ωρες.βγαινεις κ λες τι οταν εφυγε ο κωστας?οτι χτυπουσατε χωρια μ πηρατε με 20 τειχος?τι ακριβως σκιλλ πρεπει να χεις για να το κανεις αυτο.κ με τι τροπο θα δειξω την ικανοτητα μου εγω οταν εχω δουλειες κ δεν ειμαι στο πισι?για εξηγησε μου το αυτο.θεωρεις οτι αν ημουν μεσα θα ειχε παρθει καποιο απ τα χωρια αυτα.στον 16 μπηκα να βοηθησω το μικρο με συμφωνια απ την αρχη οτι δεν εχω παρα πολυ χρονο να ασχοληθω.
δε βαρεθηκες να το παιζεις καποιος κ να κανεις προπαγανδα συνεχως κ σε ολα τα θεματα?:grrr2:

οδιρμε οποτε βγεις κ μιλησεις γελαω μαζι σου.παιζεις απο κ2 κ ακομα δεν εμαθες να παρεις κανα εχθρικο χωριο.ησουν αρκετα ψηλα. κ μετα? ...τελειωσαν τα βαρβαρα:rolf:

βλεπω πολλους φπα δες τωρα πλεον στο εξωτερικο να λενε οτι δεν επρεπε να κλεισει ο κοσμος γτ ειχε καλες ρυθμισεις κτλ κτλ.οπως επισεις πηρα κ μυνηματα πριβε εδω η με βρηκαν κ στο σκαιπ κ μου ειπαν οτι διαφωνουσαν με την ενεργοποιηση της ρυθμισης.αργα το θυμηθηκατε.

ο κ16 εκλεισε χωρις λογο.οσοι χαιρονται να παιζουν το παιχνιδι στεναχωρηθηκαν σε οποια μερια κ αν ηταν .περασε η αποψη αυτων που θελουν να κερδιζουν με οποιο κοστος
ρεμπελακο?δικη σου ιδεα ηταν αυτη με καταπελτι?πραγαμτικα λυπαμε το παιδι που αντι να μαθαινει να κερδιζει μαθαινει να κλεβει.
κ η πρωτια του κοσμου ηταν τελικα θεμα στρατιγηκης.:doh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24604

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ

xaxxaxaax Ποιος ειναι αυτος ρε Φαπες?? ο Μπραβος σας?? ρε τι εχουμε παθει? θα μας τρελανεται ρε πατε καλα?

χαχαχαχαχαα

χαχαχαχααχχα
χαχαχαχαχααχ

αδερφε συνεχισε εισαι το ΝΟΥΜΕΡΟ 1 που εχω δει στο φορουμ:p
 

DeletedUser

Εσυ μια ζωη ασχετος εισαι.Δειξε μου ακριβως την προταση που δηλωνει κλαψα.Λες κ λες συνεχεια βλακειες.Δεν βαρεθηκες;Πες κ τιποτα σοβαρο ποτε σου.Ελα ντε εισαι κ πολυ εξυπνος και κατεχεις κ πολυ στρατιγικη που ενωσες 15 φυλες για να φτασεις 100 μυρια ποντους για να ενεργοποιησεις τη ρυθμιση.Εφαγα μπαν σε ολο τον κ16;Δεν νομιζω αρα δν επαιζα παρανομο.Πιπιλα το γλυφυτζουρι σου.Εσυ δεν μας ελεγες οτι παιζεις κ20;Μπηκατε παρεα κ δεν ξερω τι λεγατε;Εγω βλεπω εσενα κ τον αλλο τον σουπερμαν των φμ πιερρο να χετε φαει ρεσταρτ.Ξαφνικα παιζει αλλος;:rolf:

υγ.Εσυ σαββατο πηγαινες σχολειο;Τοσο σκραπας ησουνα που σου κανανε σαββατιατικα μαθημα;:hmmm:
υγ.2 ARHS2 δεν ξερω αλλα δεν νοιαζει κανεναν μας τι κανατε κ2.Τζους απο κ16 κ συνεχισε στο αναλογο φορουμ για τον κ2

αν ειχες λιγο μυαλο θα μπορουσες να διακρινεις για ποιο λογο οι λογαριασμοι κανανε ρισταρτ...απο εκει και περα ξαναειπα πως κ20 δεν παιζω εγω το λογαριασμο..για μενα τελος οι φυλετικες...θα μπαινω εδω στο φορουμπου και που να σε τρελαινω ...λουζερ...:oops:


δεν ειναι παραξενο να νευριασεις οταν πραγματα που λεγονται για σενα δεν ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα.το οτι με νευριαζες οποτ ηθελες κτλ ειναι μια βλακεια κ μιση.μια χαρα μπορω κ κανω χαβαλε ,εσυ με εκνευριζεις γτ τις βλακειες που λες τις πιστευεις.(το δειξαν οι πραξεις σου ,οποτε για μενα εισαι πολυυυ λιγος ).επεισεις δε εγραψα ποτε για σενα ξεκινοντας με το αρθρο η.αν με πιανεις.
απο κει κ μετα παιχτικα στο κ10 που λες οτι τερματισες ειχα 310 χωρια κ καπου εκει πρεπει να νομπλαρες εσυ το πρωτο σου στο ριμ.κ14 ρωτα οσους επαιξαν η βρες στατιστηκα του κοσμου μεχρι τον οκτομβρη του 2011 που ηταν ενεργος(κ τωρα ειμαι ψηλα αλλα εχουν αλλιωθει).κ16 εχω το μικροτερο μεριδιο σε αγαθων γτ δε μπηκα απ την αρχη κ γενικα δεν επαιζα πολλες ωρες.βγαινεις κ λες τι οταν εφυγε ο κωστας?οτι χτυπουσατε χωρια μ πηρατε με 20 τειχος?τι ακριβως σκιλλ πρεπει να χεις για να το κανεις αυτο.κ με τι τροπο θα δειξω την ικανοτητα μου εγω οταν εχω δουλειες κ δεν ειμαι στο πισι?για εξηγησε μου το αυτο.θεωρεις οτι αν ημουν μεσα θα ειχε παρθει καποιο απ τα χωρια αυτα.στον 16 μπηκα να βοηθησω το μικρο με συμφωνια απ την αρχη οτι δεν εχω παρα πολυ χρονο να ασχοληθω.
δε βαρεθηκες να το παιζεις καποιος κ να κανεις προπαγανδα συνεχως κ σε ολα τα θεματα?:grrr2:

ολα αυτα που λες ισχιουν για σενα αλλα ποτε για το πιερο και τους αλλους που τους πηρατε χωρια ετσι??αυτοι δεν δουλευανε?


βλεπω πολλους φπα δες τωρα πλεον στο εξωτερικο να λενε οτι δεν επρεπε να κλεισει ο κοσμος γτ ειχε καλες ρυθμισεις κτλ κτλ.οπως επισεις πηρα κ μυνηματα πριβε εδω η με βρηκαν κ στο σκαιπ κ μου ειπαν οτι διαφωνουσαν με την ενεργοποιηση της ρυθμισης.αργα το θυμηθηκατε.

ναι βρε ολοι τρεξανε να σε πουνε οτι εσυ νικησε για να μην κλαις,,

ο κ16 εκλεισε χωρις λογο.οσοι χαιρονται να παιζουν το παιχνιδι στεναχωρηθηκαν σε οποια μερια κ αν ηταν .περασε η αποψη αυτων που θελουν να κερδιζουν με οποιο κοστος
ρεμπελακο?δικη σου ιδεα ηταν αυτη με καταπελτι?πραγαμτικα λυπαμε το παιδι που αντι να μαθαινει να κερδιζει μαθαινει να κλεβει.
κ η πρωτια του κοσμου ηταν τελικα θεμα στρατιγηκης.:doh:

ναι για ολα τα κακα φταιω εγω..ακομα και για την κριση..να ξες η μερκελ εντολες απο εμενα παιρνει εντολες και το τσουναμι στην ινδονησια εγω το προκαλεσα..κουκουρουκου γιωργακη ξεκολα λιγο απο το μυαλο σου..
 

DeletedUser21114

αν ειχες λιγο μυαλο θα μπορουσες να διακρινεις για ποιο λογο οι λογαριασμοι κανανε ρισταρτ...απο εκει και περα ξαναειπα πως κ20 δεν παιζω εγω το λογαριασμο..για μενα τελος οι φυλετικες...θα μπαινω εδω στο φορουμπου και που να σε τρελαινω ...λουζερ...:oops:
[/B]

Συγνωμη που επεμβαινω στην αστεια κουβεντα σας...
ο πιερο 'ηθελε' να μεταφερθει κοντα στους φιλους του...
οταν ειδε ανιχνευση δεν σκεφτικε να πει οτι θελω να παω κοντα στους φιλους μου γιατι ειχε το χωριο φαναρι με 400 κατσ (ειναι αρχη του κοσμου ακομα)
ετσι λοιπον δεν περιμενε να τον καθαρισω και μετα ξαφνικα σκεφτικε να με ενημερωσει...

οπως ηταν λογικο τον εστειλα 57 ωρες μακρια σε χρονο dt!
δεν ηθελα να μεινει ουτε λεπτο μακρια απο τα παιδια που εκλεισαν κοσμο! :rolf:
 

DeletedUser

Εχω μιλησει με καμια 10αρια ατομα απτην φυλή σας και ολοι μου ειπαν πως δεν ηθελαν να κλεισει ο κοσμος. Και μεγαλοι λογαριασμοι οχι πιτσιρικια. Τελος παντων ο καλυτερος κοσμος του gr εκλεισε απο την βλακεια 2-3ων ατομων της ηγεσιας και των υπολοιπων μελων που δεν εκαναν κατι να το αποτρεψουν, το οτι μου λενε εχετε δικιο για τον κοσμο κλπ κλπ δεν αλλαζει το αποτελεσμα αυτο. Η αληθεια ειναι πως τα κανατε πανω σας. Η ιστορια δειχνει την Φαπα που πηρατε αβερτα 1η φυλη αλλα αν κοιταξει κανεις 20αδα παιχτων, οντα, οντ (ή οντα παλι οπως λεει ο πανεξυπνος πρωταθλητης οδιρμος που ειχε 2 στακαρισμενα στο μετωπο) και νομπλαρισματα των 2 φυλών θα δει ποιος πηρε τα περισσότερα χωρια απο ΦΠΑ. Ο νικητής είναι ο καταπελτις και σια....:rolf:

Ρεμπελ φιλε μην ξαναπαιξεις αμα προκειτε να τα κανεις και αλλου αυτα. Ξενέρωσες πανω απο 50 λογαριασμους των 2 φυλων που ηθελαν να παιξουν (οπως μπορουσε ο καθενας)

Τερας και αρη2 πολλα λετε για κ2, εδω ειναι κ16 ειπαμε (ναι ειδα κ2 και εκλαψα στο γελιο μη το ξαναπω).:noob:
 

DeletedUser

ρε αντε φαει καμια τυροπιτα εσυ και ασε τις εκθεσεις.
:p
 

DeletedUser11555

Δεν πεταγομαι.Εδω ειναι φορουμ κοσμου που επαιζα οτι θελω σχολιαζω.Εσυ γραφεις μια στις 3 βδομαδες αρα εσυ πεταγεσαι.Αν θυμαμαι καλα εσυ δν ησουν το ανθρωπακι που ελεγες αν επαιζες θα χα δει πυξιδα ή θυμαμαι λαθος;:rolf:

Φιλαρακο? Μια συμβουλη,, Σηκω απο το υπολογιστη, βγες μια βολτα εξω, βγαλε καμια γκομενα και σοβαρεψου,, Παω στοιχιμα για τη "μορφη" ανθρωπου που εισαι κ συ.. Κ ναι αλεσαντρο, αν επαιζα χωριο δεν θα χες! Ανθρωπακι? Πρεπει να σαι 160 κιλα για να με λες ετσι,, Γυμνασου!
Πιο καμενακι απο την παρτη σου παντως δεν ξαναειδα! Πρωτον, γραφεις καθε μερα(καθε ωρα κ λεπτο) και γω μια φορα στις 3 εβδομαδες (ναι, καλα μετρας), η διαφορα μας "ανθρωπε" ειναι οτι εχω και προσωπικη ζωη, ναι, καλα καταλαβες παλι,, Εσυ δεν εχεις, ολοι το καταλαβαμε, γι αυτο κ ασχολιομαστε μαζι σου, ειμαστε η παρεα που ποτε δεν ειχες! Σορυ που γινομαι σκληρος μαζι σου μα μονο ετσι θα μαθεις να αναπνεεις και παλι,,
Get a life as soon as possible..
 

DeletedUser

Αφηστε την καραμελα με την ζωη που ολοι κανετε εκτος παιχνιδιου.
Εφοσον δεν τον γνωριζεις δεν μπορεις να τον κρινεις.
Μπορει να ειναι ετσι οπως τον λες,μπορει και οχι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ο καθενας κανει την ζωη του εκτος παιχνιδιου και μακαρι ολα να του πηγαινουν μια χαρα..απο κει και περα να μην συνδεουμε την εξω ζωη με το παιχνιδι..ειναι **** ειλικρινα...το παιχνιδι ειναι για να περναμε καλα την ελευθερη ωρα μας και μεχρι εκει..
 

DeletedUser19504

χαιρομαι που παραδεχεσε οτι εισαι ****ς δημοσιως αφου εσυ ως πρωτεργατης του θεματος συνδυαζεις εξω ζωες με το παιχνιδι...:clap:
 

DeletedUser

χαιρομαι που παραδεχεσε οτι εισαι ****ς δημοσιως αφου εσυ ως πρωτεργατης του θεματος συνδυαζεις εξω ζωες με το παιχνιδι...:clap:

το αν συνδυαζω εγω την εξω ζωη με το παιχνιδι το εχω αποδειξει και παλιοτερα γατακι σε καποιο κοπλει σου..τωρα στο συγκεκριμενο ποστ αν διαβασεις καλυτερα και απο την αρχη τα ποσταρισματα ισως μπορεσεις για πρωτη φορα στη ζωη σου να κρινεις αντικιμενικα ποιος εμπλεξεπροσωπικη ζωη πρωτος εδω μεσα και ποιος οχι..αν μπορεσεις φυσικα να κρινεις αντικιμενικα διοτι ειναι γνωστη η αγαπη που τρεφεις για το προσωπο μου..(L)
 
Κορυφή