ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser23567

θα σου προτεινα να επαναλαβεις την ταξη του δημοτικου που μαθαινουν τα παιδιακια αριθμητικη και μετα να ξαναμετρησεις ποσα χωρια εχω στο ριμ και ποσα μετωπο.3 ωρες πριν κλεισει ο κοσμος και ακομα αερολογιες λετε.δεν βαρεθηκατε;


Καποιοι απο εδω μεσα εκτος απο ανυπαρκτοι ειναι κ ΑΝΙΔΕΟΙ!!!!!!!!!! :grrr:

Το Iustinianaki..

Δεν εχω κατι αλλο να σου πω αν δεν καταλαβαινεις!! :noob:
 

DeletedUser

Το επιπεδο των παιχτων σας
Piraiotis
Εχασε 130 χωρια απο χθες και εχει το θρασος να βριζει κιολας μεσω των χωριων του
Ουστ ρε
Τσεκαρετε live τα κατω κατω χωρια του
Κατω Χωρια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλως τον νουλη τον νουλακοοοο που ελεγε και ο Σταυριδης στον Γκιονακη
ωρα ειχες να μιλησεις και αμεσως να πεις την κακιουλα σου.
οχι και ολες τις μαχες.... ξεχνας πολυ ευκολα...

Τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους!

ΥΓ. Βαγγελη με λενε
 

DeletedUser

εγραψες ιστορια με αυτο που ειπες :doh:

τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους μια φυλη η οποια κερδιζει καταληγει να χανει αυτη ειναι η πραγματικοτητα και οχι λογω διπλωματιας διοτι ο ενας λεει οτι ειχαν συμφωνησει οι δουκες ο αλλος οχι και δεν ξερω τι....

εξαλλου τα παμε...ας καναμε συμβαση τωρα και ας παιζαμε το χειμωνα αλλα απο οτι φαινεται καποιοι δε το προτιμουν χε χε
 

DeletedUser20435

Οι συνθήκες για νίκη ολοκληρώθηκαν σε 19 λεπτά!


για οσους δεν βλεπουν αυτο το μνμ στον υπολογιστη τους θελω να μοιραστω μαζι σας την εμπειρια αυτη!

:rolf::rolf:
 

DeletedUser

τελος....
καλη συνεχεια παιδια.σε οτι και να κανετε στην ζωη σας και παντα επιτυχιες(παει και στις 2 πλευρες).

ελπιζω να συναντηθουμε ξανα σε αλλον κοσμο.ειτε ως συμμαχοι ειτε ως εχθροι.(να δειξετε μερικοι τι αξιζετε στις πραξεις και οχι μονο στα λογια :))
 

DeletedUser21934

Καπου εδω θελω να ευχαριστησω αρχικα τους συμπαικτες μου και φυσικα τους αντιπαλλους μας,
ευχομαι σε ολους καλη συνεχεια στην real life γιατι εκει ειναι οι πραγματικες μαχες αλλα και σε οσους συνεχισουν να παιζουν το παιχνιδι καλα καψιματα.
φιλικα
Ακης
 

DeletedUser

τελοςςςς ο 16 και νικητες οι καλυτεροι απο την αρχη μεχρι το τελος!!Σοβαρος αντηπαλος δν βρεθηκε εκτος απο 5-6 φορες σε καποια πλανα των cxc αλλα και αυτα δεν ηταν αρκετα ωστε να μην ξεχωρησει ο μεγαλος πρωταγωνιστης απο την αρχη του κοσμου!!τα συλλυπητήρια μου στους προ αντηπαλους!!αντε γεια οι νουμπαδες ειμαστε εμεις!!:rolf::rolf::rolf:
 

DeletedUser

Μπραβο σε ολα τα παιδια του 16 για τον ωραιο κοσμο και τις ωραιες μαχες που ειχαμε.

Ο καθενας αισθανεται νικητης οποτε κλεισαμε ολοι μαζι τον 16 ως νικητες! :p
 

DeletedUser27461

τελοςςςς ο 16 και νικητες οι καλυτεροι απο την αρχη μεχρι το τελος!!Σοβαρος αντηπαλος δν βρεθηκε εκτος απο 5-6 φορες σε καποια πλανα των cxc αλλα και αυτα δεν ηταν αρκετα ωστε να μην ξεχωρησει ο μεγαλος πρωταγωνιστης απο την αρχη του κοσμου!!τα συλλυπητήρια μου στους προ αντηπαλους!!αντε γεια οι νουμπαδες ειμαστε εμεις!!:rolf::rolf::rolf:



ΓΙΑ ΛΕΓΕ. ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ" :rolf::rolf:
 

DeletedUser

καλη συνεχεια σε ολους και υγεια και κουραγιο στο γολγοθα που μας περιμενει ολους το χειμωνα...αν καποιους τους προσβαλα με τη σταση μου και το χαβαλε που εκανα εδω μεσα ζητω σηγνωμη αλλα δεν υπηρχε δολος.....ενα μπραβο στα παιδια της φ.π.α οικογενειας για την προσπαθεια που στο τελος στεφτηκεμε επιτυχια..ενα μπραβο και στους εχθρους μας για τι ηταν αξοιοι αντιπαλοι..:clap:
 
Κορυφή