ολη η αληθεια του κ16.παντα τετοια.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser22256
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22256

πολλα εχω δει τις τελευταιες ημερες στο φορουμ αλλα εμενα προσωπικα τπτ δεν μου εκανε εντυπωση..Εγω γνωριζα παικτες και καταστασεις και μεχρι που ειναι ικανοι να φτασουν απλα για να πουν οτι νικησαν ασχετα αν ξερουν τι πραγματικα ισχυει στην παρουσα φαση στον κ16.πραγματικα θα το απολαυσω να δικαιωθω για τις παλιοτερα ποστ μου (ειμαι σιγουρος οτι θα το κανετε γιατι απλα αυτοι ειστε). παντα τετοια παιδες!!!! συγνωμη για την προχειροτητα που εχει (δεν ειχα και πολυ χρονο) αλλα πιστευω να το απολαυσετε...

http://www.youtube.com/watch?v=kA00VF9nnxg
 

DeletedUser19723

αχαχαχαχχααχαχααχα συγνωμη για το σπαμ αλλα δεν μπορεσα να κρατηθω!!!!!!!!:rolf: τελειο ηταν!!!!!
 

DeletedUser

απο αποψης χιουμορ καλο ηταν.
σαν παραγωγη ηταν ψιλο fail.
καταρχας τα γραμματα περναγαν πολυ γρηγορα.προκαλεσαν πονοκεφαλο.
επισης μπορουσες να παρεις το κανονικο βιντεο και οχι την παραγωγη τον ραδιο αρβυλα :doh:

Υ.Γ.στην προπαγανδα ειστε ασσοι.
 

DeletedUser

απο αποψης χιουμορ καλο ηταν.
σαν παραγωγη ηταν ψιλο fail.
καταρχας τα γραμματα περναγαν πολυ γρηγορα.προκαλεσαν πονοκεφαλο.
επισης μπορουσες να παρεις το κανονικο βιντεο και οχι την παραγωγη τον ραδιο αρβυλα :doh:

Υ.Γ.στην προπαγανδα ειστε ασσοι.

Και συ στην μα λακια πρώτος που καταλήγουμε?
 

DeletedUser

καλως το δημοτικο.ακομα ξυπνιος εισαι βρε;;
 

DeletedUser

πολλα εχω δει τις τελευταιες ημερες στο φορουμ αλλα εμενα προσωπικα τπτ δεν μου εκανε εντυπωση..Εγω γνωριζα παικτες και καταστασεις και μεχρι που ειναι ικανοι να φτασουν απλα για να πουν οτι νικησαν ασχετα αν ξερουν τι πραγματικα ισχυει στην παρουσα φαση στον κ16.πραγματικα θα το απολαυσω να δικαιωθω για τις παλιοτερα ποστ μου (ειμαι σιγουρος οτι θα το κανετε γιατι απλα αυτοι ειστε). παντα τετοια παιδες!!!! συγνωμη για την προχειροτητα που εχει (δεν ειχα και πολυ χρονο) αλλα πιστευω να το απολαυσετε...

http://www.youtube.com/watch?v=kA00VF9nnxg

να ηταν και γνησια ιδεα σου μπορει και να γελαγαμε αστα γελασαμε στον 7 με το original που ειναι αυτο

http://youtu.be/W2zWIA6eBaY :oops:
 

DeletedUser22256

αν εσυ καταλαβες οτι θελω πνευματικα δικαιωματα μαλλον εχασες την ουσια..
 

DeletedUser

καλως το δημοτικο.ακομα ξυπνιος εισαι βρε;;

Ααααχ θεε μου πόσα κιλά ηλιθιότητασ κουβαλάς ρε αγόρι μου? Σου λέω δημοτικό πήγαινα πριν πολλά χρόνια όταν το καταλάβεις ίσως μ αποδείξεις ότι διαθέτεις ένα ελάχιστο ποσοστό μυαλού!
 

DeletedUser

Ααααχ θεε μου πόσα κιλά ηλιθιότητασ κουβαλάς ρε αγόρι μου? Σου λέω δημοτικό πήγαινα πριν πολλά χρόνια όταν το καταλάβεις ίσως μ αποδείξεις ότι διαθέτεις ένα ελάχιστο ποσοστό μυαλού!

ακομα ξυπνιος δημοτικο;;
αντε για υπνο!!!!
και αυριο ειπαμε.παγωτακι.

τα φιλια μου boy.
 

DeletedUser

ακομα ξυπνιος δημοτικο;;
αντε για υπνο!!!!
και αυριο ειπαμε.παγωτακι.

τα φιλια μου boy.

Μου θυμίζεις το 6χρονο ανηψάκι μου...Που νευριάζει μαζί μου κ για να μου την σπάσει λέει συνέχεια το ίδιο κ το ίδιο...Μαζέψου προ νήπιο..

Όσο για το παγωτάκι θα το ήθελα μεγάλο...Οικογενειακό αν γίνεται. ευχαριστώ
 

DeletedUser

6χρονο.
πολυ μεγαλο με εκανες.βγαλε βγαλε :doh:

οικογενειακο;;;;
ρε μικρε οικονομικη κριση εχουμε.ενα ξυλακι δεν σου κανει;;
η εστω ενας πυραυλος;

τι ειναι της μοδας στην ηλικια σου;
οι φατσουλες οπως ηταν πριν κατι χρονια;
 
Κορυφή