τελος κοσμου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20027
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20027

αντε ψιψινες ανοιξε κι'αλλος κοσμος. αυτος μας τελειωσε

Οι συνθήκες για νίκη επιτεύχθηκαν

Ο Φαπες Παιρνετε Αβερτα εκπληρώνει τις συνθήκες για νίκη την 07.08., ώρα 21:14 και θα κερδίσει την 06.09., ώρα 21:14 ..

Χρόνος για παύση Φαπες Παιρνετε Αβερτα: 712:24:12
 

DeletedUser

ειναι νωρις ακομα...χαλαρωστε και μαζευτειτε διοτι εχουμε δουλεια ακομα...μιχαληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...γκρρρρρρρρρρ:grrr2:
 

DeletedUser20789

κρατατε μικρο καλαθι γιατι και στον 17 κατι τετοιες λαμογιες πηγανε να κανουνε οι πεταμενοι
και τον ηπιανε καλα
αραχτε γτ εκει οι αντιστοιχοι δεν προλαβαινουν να πατησουνε διαγραφη πλεον

μη σας βρει και σας κανα κακο
 

DeletedUser

πολύ βιάζεστε να κλείσετε ένα κόσμο που κερδίζετε τόσο άνετα όσο νομίζετε :oops:

αχ αυτό το σκιλλ :grrr2:
 

DeletedUser

κρατατε μικρο καλαθι γιατι και στον 17 κατι τετοιες λαμογιες πηγανε να κανουνε οι πεταμενοι
και τον ηπιανε καλα
αραχτε γτ εκει οι αντιστοιχοι δεν προλαβαινουν να πατησουνε διαγραφη πλεον

μη σας βρει και σας κανα κακο

μπορεις να μου περιγραψεις λιγακι τον ορο λαμογιες;;;;:hmmm:
 

DeletedUser

θα εννοει τα accounts του τουρκοφαγου μαλλον. που ακμ συνεχιζει να βγαζει κ αλλα. δεν βαριετε ποτε αυτο το παιδι?
 

DeletedUser20789

μπορεις να μου περιγραψεις λιγακι τον ορο λαμογιες;;;;:hmmm:

χανεις κατακρατως στο παιχτικο κομματι
και προσπαθεις με ****υς κανονες και συνθηκες λαμογιας να παρεις εναν κοσμο απλα κανιβαλιζοντας


αλλα ειναι αυτο που ισχυει παντου στην ελλαδα

μαντεψε ομως
οτι ειναι νομιμο δεν ειναι και ηθικο


τωρα αμα εσας η πετρια σας ειναι να παρετε τον κ16 με οποιονδηποτε τροπο καντε το

οταν ομως θα πανυγηριζετε για το "κατορθωμα" σας
αμα βεβαια τα καταφερετε
να λετε χαναμε κοντα 1500 χωρια σε 3 μηνες αλλα κερδισαμε τον κοσμο

εγω θα ντρεπομουν να το κανω αλλα ειπαμε γουστα ειναι αυτα

τεσπα ξαναλεω προσεχετε λιγο και μην καβαλατε το καλαμι γιατι αμα γινει καμια στραβη δεν θα ξερετε που να κρυφτειτε
αμα θελετε να καταλαβετε τι λεω περαστε καμια βολτα απο φορουμ κ17 και δειτε που ειναι τωρα αυτοι που πανυγηριζανε πριν λιγες μερες
θα καταλαβετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20789

τα 1500 χωρια που χανεις ειναι παικτικη ικανοτητα αυτο δεν ξερω καν τι θελεις να δω
εκτος αμα νομιζεις οτι καθε λογαριασμος με το που μπαινει στο γκειμ εχει παλαντιν με φαναρι

και αμα θεωρεις οτι ειναι παρανομο κανε αιτησεις ουτως η αλλως ομαδικο σπορ το χετε κανει ποιος θα αναψει παραπανω το κεντρο υποστηριξης καθε μερα
 

DeletedUser

Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι μονο εμάς δεν μας άφηνε σε ησυχία ο marianik από τα κυκλικά:
[SPOIL]
σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 1000 επιθεσεις ξεκινας απο ...

[SPOIL]xxx[/SPOIL]

σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 1000 επιθεσεις ξεκινας απο ...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]

σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 500 επιθεσεις ξεκινας απο ...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]

[/SPOIL]

αλλα από τα λίγα που έχω δει τον τελευταίο καιρό, αλήθεια .. εσάς ποιος δεν σας άφηνε σε ησυχία από τα κυκλικά ?:

[SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 100 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 100 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 50 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
[/SPOIL]

Η ερώτηση είναι:
είχατε σκεφτεί από πριν αυτόν τον τρόπο για να νικήσετε τον κόσμο ή σας τον πρότειναν οι admin
ώστε να τους αφήσετε ήσυχους να κάνουν κανένα μπάνιο με τόσες αιτήσεις υποστήριξης που κάνατε τον τελευταίο καιρό ?
 

DeletedUser25454

φιλε οδιρμε μη μιλας με μεγαλα λογια..αστα για το τελος...εγω βλεπω πως εχετε χασει ποσα χωρια τους τελεταιους μηνες και ξερω πολυ καλα πως εχετε μαζεψει ατομα και μικρους παικτες που δεν τους θελετε αλλα τους εχετε για να τους κανιβαλισετε!!εστω οτι κλεινετε τον κοσμο αξιζει να το παιζετε μαγκες?δε νομιζω...αλλος παιρνει τα χωρια κι αλλος κανιβαλιζει και κανει ενωσεις..!!!αλλα οποιος τρωει restart σε οποιο κοσμο μπαινει ετσι σκευτεται.....
 

DeletedUser

Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι μονο εμάς δεν μας άφηνε σε ησυχία ο marianik από τα κυκλικά:
[SPOIL]
σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 1000 επιθεσεις ξεκινας απο ...

[SPOIL]xxx[/SPOIL]

σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 1000 επιθεσεις ξεκινας απο ...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]

σκριπτ φεικ με αυτο στελνεις τουλαχιστον 500 επιθεσεις ξεκινας απο ...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]

[/SPOIL]

αλλα από τα λίγα που έχω δει τον τελευταίο καιρό, αλήθεια .. εσάς ποιος δεν σας άφηνε σε ησυχία από τα κυκλικά ?:

[SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 100 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 100 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
σκριπτ Υποστήριξης με αυτο στελνεις τουλαχιστον 50 αιτήσεις ξεκινας...
[SPOIL]xxx[/SPOIL]
[/SPOIL]

Η ερώτηση είναι:
είχατε σκεφτεί από πριν αυτόν τον τρόπο για να νικήσετε τον κόσμο ή σας τον πρότειναν οι admin
ώστε να τους αφήσετε ήσυχους να κάνουν κανένα μπάνιο με τόσες αιτήσεις υποστήριξης που κάνατε τον τελευταίο καιρό ?

:ban::ban::ban:
 

DeletedUser20027

παω για τσιγαρα. θελει κανεις???? χαχαχαχα
 

DeletedUser20027

φιλε οδιρμε μη μιλας με μεγαλα λογια..αστα για το τελος...εγω βλεπω πως εχετε χασει ποσα χωρια τους τελεταιους μηνες και ξερω πολυ καλα πως εχετε μαζεψει ατομα και μικρους παικτες που δεν τους θελετε αλλα τους εχετε για να τους κανιβαλισετε!!εστω οτι κλεινετε τον κοσμο αξιζει να το παιζετε μαγκες?δε νομιζω...αλλος παιρνει τα χωρια κι αλλος κανιβαλιζει και κανει ενωσεις..!!!αλλα οποιος τρωει restart σε οποιο κοσμο μπαινει ετσι σκευτεται.....

εισαι πολυ αστειος τελικα. σε οσους κοσμους εχω παιξει τους εχω τερματιση. εσυ δεν ξερω.....:hmmm: γι'αυτο μην κρινεις εξ ιδιον τα αλωτρια. μπουχαχαχα!!!!!!
 

DeletedUser

Για πες μερικους και με τι ονοματα να μαθουμε και εμεις.
 

DeletedUser24604

μαλλον λεει για τον 7 που μαζευε τα βαρβαρα να μην φαει πυξιδα.. και τελικα προλανε να κρατησει 5-6 χωρια.

ετσι κλεινει τους κοσμους ο μιχαλης....οταν βλεπει πολλα σπαθακια φευγει..:doh:
 

DeletedUser20027

μαλλον λεει για τον 7 που μαζευε τα βαρβαρα να μην φαει πυξιδα.. και τελικα προλανε να κρατησει 5-6 χωρια.

ετσι κλεινει τους κοσμους ο μιχαλης....οταν βλεπει πολλα σπαθακια φευγει..:doh:

εμεινα μονος ως το τελος. εσυ ιδικα το ξερεις καλα. και μονος σας κρατησα ολους τοτε που θελανε οι dn να σας φανε. αλλα μηδε αχαριστοτερος του ευεργεθεντος. για αυτο το χαιρωμε που εγινε ετσι τωρα. ειναι καλο τελικα να εισαι στους νικητες.:oops:
 

DeletedUser

καλη συνεχεια σε ολους παιδια.....:clap::clap::clap::clap:
 

DeletedUser26906

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΡΙς ΠΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ,ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.
 
Κορυφή