300 vs Φ.Π.Α f

  • Δημιουργός θέματος Mhtsakoc.cb.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27461

εσυ σταυρο θα μου απαντησεις πρωτα πως γινετε οι μπαναρισμενοι να ειναι μονο απο εσας..διοτι ελενχους εχουμε και εμεις αλλα βλεπεις εμεις παιζουμε το παιχνιδι και δεν κοιταμε να βρουμε 15 γνωστους να μας βγαλουν καινουργια παρανομα προγραματα που κανουν και καφε απο μονα τους..:hmmm:οσο για το πριμιουμ ειναι τραγελαφικο ρε σεις να κενετε διδαγματα εσεις που το τιματε δεοντος συνεχεια.....δεν την εχω πει σε κανεναν σας γι αυτο το θεμα..εσεις που ζοριστηκατε δεν καταλαβαινω...ειναι κατι που επιτρεπετε αντιθετως με αυτα που κανετε εσεις ..ξερεις τι λεω....



30 ατομα γεια τρια χρονια φτιαχνανε το παρανομο λογισμικο γεια το οπιο εφαγα το μπαν δεν φανταζεσαι γιατι ταλεπορια μιλαμε:grrr::noob:.

τωρα γεια το ποσο νομιμα παιζεται αστο το ξερω πολυ καλα και πολοι περισοτερω τα πουλακια που καιλαιδανε.

μου αρεσαι παντος το πρωσονιμιο τουρκοαρις θα το κανω νυκναμε σε αλλο κοσμο :rolf:
 

DeletedUser

φιλε αρη μπορεις ελευθερα να καταγγειλεις τους παιχτες που πιστευεις οτι παιζουν παρανομα και να δικαιωθεις..απο κει και περα ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε....
τα πουλακια σου πες τους οτι σε λιγο ξεκιναει η περιοδος του κυνηγιου καθως και οτι την ρουφιανια πολυ αγαπησαν αλλα τον ρουφιανο ουδεις...
αντε καλημερα και υπομονη αλλη μια μερα σου εμεινε και μετα επιστρεφεις..και προσεξε μην αμαρτανεις αλλο πια..:p
 

DeletedUser19723

δεν θυμαμε φιλε να βγηκα εγω να εκραξα κανεναν ντιαμπλο για το πριμιουμ..τεσπα αποδεκτη η καζουρα..και να περιμενεις και δικια μου...:D

μα δεν ειπα για εσενα,ειπα μερικοι,τωρα οσο για την καζουρα,οταν ειναι καλοπροαιρετη,και δεν προσβαλει κανεναν,ειναι αποδεκτη!!
 

DeletedUser

ευχαριστουμε γιωργακι παντως για την πληροφορια οτι εφαγες μια βδομαδα μπαν. νομιζαμε ηταν 5ημερο
 

DeletedUser

ευχαριστουμε γιωργακι παντως για την πληροφορια οτι εφαγες μια βδομαδα μπαν. νομιζαμε ηταν 5ημερο

δεν μου φαίνεται παράξενο. πολλά νομίζεις εσύ αλλά κανένα από αυτά δεν ισχύει τελικά. κάτι δείχνει αυτό
 

DeletedUser19723

ευχαριστουμε γιωργακι παντως για την πληροφορια οτι εφαγες μια βδομαδα μπαν. νομιζαμε ηταν 5ημερο

βλεπω εμενα κατηγορουσες αλλα και εσυ δεν πας πισω....:rolf:
Γιωργακη μην μασας,αυτα και αλλα τοσα θα ξαναπαρεις!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser27461

ευχαριστουμε γιωργακι παντως για την πληροφορια οτι εφαγες μια βδομαδα μπαν. νομιζαμε ηταν 5ημερο

γεια ελα τωρα που τελειωσε να σε δω ποσο παιχτουρα εισαι :noob:

φιλε αρη μπορεις ελευθερα να καταγγειλεις τους παιχτες που πιστευεις οτι παιζουν παρανομα και να δικαιωθεις..απο κει και περα ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε....
τα πουλακια σου πες τους οτι σε λιγο ξεκιναει η περιοδος του κυνηγιου καθως και οτι την ρουφιανια πολυ αγαπησαν αλλα τον ρουφιανο ουδεις...
αντε καλημερα και υπομονη αλλη μια μερα σου εμεινε και μετα επιστρεφεις..και προσεξε μην αμαρτανεις αλλο πια..:p

εγω επεστρεπσα εσεις προφανος απωχορεισατε ουτε ενα σπαθακι βρε παιδεια κουραστικατε μου φενεται:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή