RIM mofos!

  • Δημιουργός θέματος Zzznow
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

τι να πει κανείς για το μεγαλείο αυτής της φυλής...

απλά ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ!
 

DeletedUser24604

συνχαριτηρια στην RIM για την συνοχη και την οργανωση που ειχε κατα καιρους.


ΠΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΤΙΣΤΕΣ. ΠΑΡΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΝ Κ.7 ΚΑΙ ΤΗς ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΤΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ Π.Χ ΠΑΚΕΤΑ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ,ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ Ο 7 ΧΩΡΙς ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΤΙΣΙΜΑΤΑ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

συγχαρητηρια στην νικητρια φυλη...ευχομαι αναλογη πορεια στους παιχτες και σε αλλους κοσμους!!!!
 

DeletedUser

Συγχαρητήρια στη φυλή που άντεξε και κέρδισε!
μπράβο και στους συμπαίκτες των άλλων φυλών που έδωσαν νόημα στην νίκη!

συμμετείχα λίγο και σποραδικά αλλά ένιωσα ότι σε RIM υπήρχε καλό υλικό!

Good job!!!
 

DeletedUser

Καλή δουλειά παίδες.

Χαιρετώ όλους τους συμπαίκτες και εχθρούς της ΟΥΖΟ/RIM, περάσαμε ωραίες στιγμές. Ίσως τα ξαναπούμε σε κάποιο άλλο κόσμο.
 

LOYLOYDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
μπραβω στα παιδια που κερδισαν :clap:
και ενα μεγαλο εφχαρηστω στην παρεα μου απο μπεεε :clap: για τις στηγμες που περασα μαζη τους :p
 

DeletedUser10

Συγχαρητήρια στα μέλη της OYZO/RIM

εύχομαι να είχα παίξει περισσότερο σε αυτόν τον Κόσμο, γιατι ήσασταν η καλύτερη παρέα και από τους καλύτερους παίκτες που έχουν περάσει από το ελληνικό TW.

Αν και είχαμε ξεκινήσει τον κ7 για χαβαλέ, ταυτόχρονα με τον w41 τότε, εσείς συνεχίσατε και κερδίσατε. :clap:

Καλή συνέχεια σε όλους.

Φιλικά,

Tartarus
OYZO founder
 

DeletedUser17059

Συγχαρητήρια σε όλους τους RIM , από την ημέρα που ιδρύθηκε μέχρι όσους έμειναν μέχρι τέλους. Άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο όλοι συνέβαλαν στην τελική επικράτηση . Ρε Νooba στελιο έχασες το τέλος ?

RIM :axe::axe::
 

DeletedUser27800

συχγαρητηρια στην rim για ολο αυτον τον καιρο που πολεμουσε
λυπαμαι που δεν συνεχισα μεχρι τελους με εσας
 

DeletedUser

μπράβο ρε αλάνια της RIM,...μακάρι να είχαν μείνει οι Ψ.σ ίγο παραπάνω...να δούμε τι θα γινόταν...:axe:
 

DeletedUser24604

μπράβο ρε αλάνια της RIM,...μακάρι να είχαν μείνει οι Ψ.σ ίγο παραπάνω...να δούμε τι θα γινόταν...:axe:

θα ειχε σιγουρα αλλη εξελιξη ο κ7 . ισως 1-2 χρονια παιχνιδιου...ισως διαφορετικη καταληξη.

αλλα τα λαθη πληρωνονται..:ban:
 

DeletedUser6838

Τα συγχαρητήρια μου πραγματικά σε όλα τα μέλη της RIM που συνέβαλαν σ'αυτή την επιτυχία, είτε έμειναν μέχρι τέλους είτε για διάφορους λόγους αποχώρισαν.
 

DeletedUser

Ρ@@@@@@@

ξαναανοίξτε τον Κ7 να τον ΞΑΝΑκατακτήσουμε!!!
 

DeletedUser24604

κοψε κατι ρεεε


μακαρι να ξαναεπιαζα τον 7 απο την αρχη και ας εχανα παλι..τετοιο κοσμο δεν θα ξαναπαιξουμε.

αν δουμε της ρυθμισεις απο τον 7 και μετα ηταν και θα ειναι για την καταστροφη των φυλετικων:p
 

DeletedUser24604

λουτσε που εισαι αγορινα μου?? δεν πιστευω να παιζεις σε αλλο κοσμο με αλλο ονομα??
 

DeletedUser15940

λουτσε που εισαι αγορινα μου?? δεν πιστευω να παιζεις σε αλλο κοσμο με αλλο ονομα??

Οχι τι αλλο ονομα?? Που να σκεφτομαι πισω πισω.. Στον 20 μπηκα να δω τι παιζει και νιωθω νουμπας με τα νεα κολπα που βλεπω!! (Οχι οτι δεν ημουν! )

Φιλια σε "εχθρους" και φιλους του κ7!
 
Κορυφή