ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦΠΑ~a, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e, ΦΠΑ~f, ΦΠΑ~g
Πλευρά 2:
Φυλές: CxC, CxC., CRS

Timeframe: Προηγούμενοι 3 μήνες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,653
Πλευρά 2: 1,105
Διαφορά: 548

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14,793,010
Πλευρά 2: 9,667,332
Διαφορά: 5,125,678

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Προηγουμενος μηνας

Πλευρά 1:
Φυλές: 300, 300/Α, 300/Β, CxC, CxC., CRS
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ~a, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~g, ΦΠΑ~f, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 3,781
Πλευρά 2: 5,887
Διαφορά: 2,106

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 874
Πλευρά 2: 821
Διαφορά: 53

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 22,250,429
Πλευρά 2: 31,392,336
Διαφορά: 9,141,907

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7,817,229
Πλευρά 2: 7,163,682
Διαφορά: 653,547

chart
 

DeletedUser23684

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦΠΑ~a, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e, ΦΠΑ~f, ΦΠΑ~g
Πλευρά 2:
Φυλές: CxC., CxC, CRS, 300, 300/Α, 300/Β

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,380
Πλευρά 2: 800
Διαφορά: 580

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 69
Πλευρά 2: 106
Διαφορά: 37

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 8,176,142
Πλευρά 2: 5,203,817
Διαφορά: 2,972,325

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 508,534
Πλευρά 2: 768,109
Διαφορά: 259,575

chart
 

DeletedUser

Παρακαλω τους admins μιας και εγω ανοιξα το post να επιτρεπουν μονο στατιστικα μεταξυ την Οικογενειας ΦΠΑ και της οικογενειας CxC οπως αναφερει και ο τιτλος του ποστ που ανοιξα.

Οποιος θελει μπορει να ανοιξει αλλο ποστ και να φτιαξει τα δικα του. εδω σχολιαζετε ο πολεμος μεταξυ των οικογενειων που λεει ο τιτλος και ειναι σε ισχυ εδω και μηνες

Από προπαγάνδα καλά πας φίλε ότι ν'άνε αν ητανε ο καθένας να ανοίγει για μία μια τις φυλες καινουργια ποστ τότε δε θα χωράγανε στο φόρουμ του 16. Καλός η κακός οι 300 είναι οικογένεια της CxC και CRS και εντός πολεμου προφανώς οπότε θα έπρεπε να μπουν στα στατιστικά ακόμα και αν αυτό δεν σου αρέσει ο κόσμος είναι χωρισμένος σε βορρά και νότο. :axe: Ποιός είσαι στο παιχνίδι είπαμε; :^)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αρα οπως λες οι 300 ειναι οικογενεια των CxC? γιατι δεν αλλαζουν τοτε το ονομα τους σε cxc??
εμεις εχουμε πολεμο εδω και μηνες και μπηκανε οι 300 τον τελευταιο μηνα. εδω παρουσιαζω στατς μεταξυ cxc και ΦΠΑ. Τi δεν καταλαβαινεις σε τοσο απλο??

αν τωρα δεχονται οι 300 να ειναι οικογενεια των cxc να το πουνε εδω να τους βαζω και αυτους

κριμα που δεν μπαιννουν οι cxc στους 300 μιας και τους δωσανε σωσιβιο...

Οι CRS ουτε αυτοι έχουνε το όνομα των CxC είναι CxC όμως ή είναι όλοι CRS ή είναι όλοι 300. Πες μας όλους 300 δεν μας νοιάζει απλά όπως ξέρεις και αν δε το ξέρεις στο λέω εγώ τωρα είναι μια οικογένεια όλες αυτές οι 3 φυλές με τις ακαδημίες τους. Baywatch οι 300 βλέπω με τον λεωνίδα τον σπαρτιάτη σε Ντέιβιντ Χέισελχοφ, που είναι η πάμελα κρυμμένη και δε την βλέπω;(L) Θα μπορούσα να μάθω το ονοματάκι σου στο παιχνίδι καθως δε θέλω να μιλάω με αγνώστους;:help
 

DeletedUser

Στειλε μου μύνημα στο παιχνίδι και θα σου δόσω, έχω και έτοιμο λινκ με φωτοτυπία της ταυτότητας να σου στείλω εσένα περιμένω.:D Αν και CxC προσωπικα δεν είχα σκοπό να πατήσω διαγραφή ούτε που μου πέρασε ποτέ απτό μυαλό. :doh: Καλη συνέχεια. :)
 

DeletedUser

μου μιλας? δεν ειπες δεν μιλας με αγνωστους?:hmmm::hmmm:
εγω ξερω εισαι απο αυτους που βριζουν με τον χειροτερο τροπο τους 300.

θες και συνομιλιες? στο ταχυδρομιο σου ή εδω?

ΕΔΩΩΩ, αντε μετα αμα βουτήξω στη θάλασσα και έχω φάει θα έρθει ο μιτς να με σώσει...η ο νούλης;
 

DeletedUser

οι 300 ανηκουν στην οικογενεια της CxC και η CxC ανηκει στην οικογενεια των 300...καλυφθηκες φαντασμα?
 

DeletedUser

θα ρθει ο τσοκομπανανας βρε συ μην αγχωνεσε....ειναι και ναυαγοσωστης αυτος...εκτος απο προ...

Τζάμπα θάρθει ο τσοκομπανανας θα χάσει την παραλία του που κάνει οφθαλμόλουτρο, αφου ο ότι ν'ανε λέει αερολογίες όπως παντα που είναι τα μυνηματα αυτα να τα βγάλει στο φόρουμ του είπα και πούντα? Τόση ωρα ονλίνε ητανε τωρα ψαχνει λαγούμι να κρυφτεί. :oops::hmmm:
 

DeletedUser

1ον Είσαι κουτός γιατί όσοι με ξέρουν στον 16 ξέρουν ότι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν χρησιμοποιώ Greeklish οπότε έφαγες ήδη ενα Χ (Δικοί σας με τους οποίους έχω μιλήσει μπορεί να στο επιβεβαιώσουν). :help
2ον Για ρίχτο και μια πρίντ σκριν αν είσαι τόσο μάγκας φιλαράκο.
3ον Δεν έχω αυτό το όνομα στο σκαιπ μου
4ον Αν μάθεις ποιός είναι αυτός ο κάκος πες μου και εμένα ρεζίλας είσαι πραγματικός. Μήπως είναι ο Τάσος Κάκος? :confused: Εβγαλε μαλιά πες του
5ον Εσύ και ο αγαπούλας θα μπορούσατε να το σκευτείτε αυτο ή ένα 10χρονο που πρην παει στη μαμα του κλέγωντας λεει ^^θα σου δειξω εγω^^ και τρέχει. Αυτή πρεπει νανε η ηλικια του μυαλου σου πραγματικά.

Τέτοια άτομα σαν εσένα δείχνουνε ότι η κοινωνία μπαζει ρουφιάνος και ψεύτης μια ζωη θα είσαι και σε λειπάμε πραγματικά ελπίζω να θεραπευτείς, χτυπα το κεφαλι σου στον τείχο:grrr:
 

DeletedUser

xmmmmm

αγαπουλα δεν βγεννεις και περιμενεις τα σχολια μου ενω δεν ασχολεισε μαζι μου?



βεβαια δεν ξερω ποιος ειναι ο πανος κακος αλλα να μαθω αν θες....

Πραγματικά είσαι ότι ναναι ούτε μια προπαγάνδα της προκοπής δεν μπορείς να κάνεις....

Όποιος έχει μιλήσει έστω και μισή φορά με τον Νίκο ξέρει ότι δεν γράφει ποτέ greeklish...

Στο κάτω κάτω για το αν χρησιμοποιούμε τους 300 το γνωρίζουν οι ίδιοι καλήτερα από όλους και αν τέλος πάντων το κάναμε θα ήμουν ο πρώτος που θα έπρεπε να το αποφασίσει, όσοι με γνωρίζουν όλα αυτά τα χρόνια που παίζω φυλετικές ξέρουν ότι τον λόγο μου δεν τον παίρνω πίσω.

φίλάκια από εμένα θα τα πούμε σε κανένα δύμηνο πάλι...
τα υπόλοιπα in-game...
 

DeletedUser

καλα νταξει απορω πως η ηγεσια των ΦΠΑ επιτρεπει ενα τετοιο ατομο να πεταγεται και να λεει μπουρδες...ελεος πια...
 

DeletedUser

εγω απορω που για πιο λογο δεν το εχει κλειδωσει ακομα ο μαντ.παλι σκ**α το κανατε το τοπικ!!!.
GOOD JOB :clap:
 

DeletedUser23684

ρε σεις δεν μπορειτε να κυμανθειτε στο τιτλο του θεματος;
ελεος ωρες ωρες!
ηδη μας εχουν κλειδωσει καμποσα ποστ εσεις το χαβα σας;
ρε μαντ αν ειναι μη μας αφηνεις να γραφουμε σχετικα με το 16 για ενα μηνα τουλαχιστον μπς και ηρεμησουμε λιγο
 

DeletedUser

αγαπουλα δεν βγεννεις και περιμενεις τα σχολια μου ενω δεν ασχολεισε μαζι μου?



βεβαια δεν ξερω ποιος ειναι ο πανος κακος αλλα να μαθω αν θες....

ποσο πεταμενος πρεπει να εισαι για να ποσταρεις φεικ συζητησεις???
σοβαρα ομως :cop:
 

DeletedUser

ρε σεις δεν μπορειτε να κυμανθειτε στο τιτλο του θεματος;
ελεος ωρες ωρες!
ηδη μας εχουν κλειδωσει καμποσα ποστ εσεις το χαβα σας;
ρε μαντ αν ειναι μη μας αφηνεις να γραφουμε σχετικα με το 16 για ενα μηνα τουλαχιστον μπς και ηρεμησουμε λιγο

τα στατς περιεχουνε και προπαγανδα για το παιχνιδι δεν ειμαστε εκκλησια εδω στρατηγικο "πολεμικο"
παιχνιδι παιζεις
το αλλο εκλεισε γιατι αρχισανε τις κλασσικες βλακειες
 

DeletedUser23684

τα στατς περιεχουνε και προπαγανδα για το παιχνιδι δεν ειμαστε εκκλησια εδω στρατηγικο "πολεμικο"
παιχνιδι παιζεις
το αλλο εκλεισε γιατι αρχισανε τις κλασσικες βλακειες

συμφωνω οτι δεν ειμαστε εκκλησια αλλα δεν γινεται ρε συ καθε ενα μηνα να ασχολουνται ολοι μαζι μας και ο καθενας να βγαζει τα προσωπικα του εδω
αλλο τα πειραγματα και αλλο αυτο που γινεται εδω περα καθε μηνα
οταν ρε συ λεμε να τηρησουμε το ποστ καθαρο και να σχοληθουμε μονο με στατς σου φαινεται φυσιολογικο εσενα να πιανουμε τα προσωπικα μας και τους διαλογους στο σκαιπ και ποιος εσαι στο παιχνιδι;
αυτο λεω εγω,δεν ειπα κατι να το παιξουμε εκκλησια
 

DeletedUser

συμφωνω οτι δεν ειμαστε εκκλησια αλλα δεν γινεται ρε συ καθε ενα μηνα να ασχολουνται ολοι μαζι μας και ο καθενας να βγαζει τα προσωπικα του εδω
αλλο τα πειραγματα και αλλο αυτο που γινεται εδω περα καθε μηνα
οταν ρε συ λεμε να τηρησουμε το ποστ καθαρο και να σχοληθουμε μονο με στατς σου φαινεται φυσιολογικο εσενα να πιανουμε τα προσωπικα μας και τους διαλογους στο σκαιπ και ποιος εσαι στο παιχνιδι;
αυτο λεω εγω,δεν ειπα κατι να το παιξουμε εκκλησια

δεν πιαστηκε κατι προσωπικο,ο συμπαικτης σου ξεφτιληστηκε με αυτο που εκανε

ασε που και αληθεια να ηταν φαντασου τι αξιοπιστος θα ηταν ο συνομιλητης
 
Κορυφή