περσυ τετοιο καιρο...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Σάββα μη γελιέσαι...το μεγαλύτερο μέρος αυτων των στατιστικών από τους τιταν γ δημιουργήθηκαν....κ δε μιλάμε για βαγγεληδες κτλ αλλά για στέλλα άλεξ τζίνα κτλ ;)

ναι και επειδη εισαι ****** ειναι τυχαιο οτι πριν ενωσουμε τις 2 φυλες η τιτανς ειχε παραπανω απωλειες


καλα ρε παιδια στρατο εκπαιδευμενο σας εχουνε να βγαινετε εδω μεσα να λετε μπαρουφες?
σκεφτειτε λιγο πριν τις πεταξετε εδω δεν λεμε οτι μας κατεβει στο κεφαλι
τα στατς υπηρχαν υπαρχουν και τα ξερουν ολοι

υγ.και κατι για τσιγγλισμα ,τα στατς για να γινουν πρεπει να φευγουν επιθετικα οποτε επιβεβαιωσε λιγο καλυτερα τις πηγες σου γιατι πολλες διαρροες ειχαμε στο παρελθον




[mars]10 πόντοι για απαράδεχτη συμπεριφορά.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26420

ναι και επειδη εισαι ****** ειναι τυχαιο οτι πριν ενωσουμε τις 2 φυλες η τιτανς ειχε παραπανω απωλειες


καλα ρε παιδια στρατο εκπαιδευμενο σας εχουνε να βγαινετε εδω μεσα να λετε μπαρουφες?
σκεφτειτε λιγο πριν τις πεταξετε εδω δεν λεμε οτι μας κατεβει στο κεφαλι
τα στατς υπηρχαν υπαρχουν και τα ξερουν ολοι

υγ.και κατι για τσιγγλισμα ,τα στατς για να γινουν πρεπει να φευγουν επιθετικα οποτε επιβεβαιωσε λιγο καλυτερα τις πηγες σου γιατι πολλες διαρροες ειχαμε στο παρελθον

Κώστα...αν θυμάμαι καλά η τωρινή κμζ..ήταν η αρχικη γκοου,μετέπειτα τιταν γ...κ έπειτα βασική τιταν..κ μετέπειτα κ τελικά κμζ....όταν κάνατε κάποιες αλλαγές...δεν φτιάξατε νέα φυλή αλλά πατήσατε στις απώλειες της ήδη υπάρχουσας φυλής...Και ήδη το μεγαλύτερο μέρος απωλειών το χαν κάνει τα παιδιά που διώξατε...

Ίσως κάνω λάθος...Αλλά δε νομίζω!(Για το θέμα των απωλειών) :cop:
 

DeletedUser

Κώστα...αν θυμάμαι καλά η τωρινή κμζ..ήταν η αρχικη γκοου,μετέπειτα τιταν γ...κ έπειτα βασική τιταν..κ μετέπειτα κ τελικά κμζ....όταν κάνατε κάποιες αλλαγές...δεν φτιάξατε νέα φυλή αλλά πατήσατε στις απώλειες της ήδη υπάρχουσας φυλής...Και ήδη το μεγαλύτερο μέρος απωλειών το χαν κάνει τα παιδιά που διώξατε...

Ίσως κάνω λάθος...Αλλά δε νομίζω!(Για το θέμα των απωλειών) :cop:

Και επαναλαμβανω γιατι μαλλον δεν θες να το καταλαβεις
οταν μαζευτηκαμε ολοι στη μια φυλη αυτη που διαλυσαμε επειδη αυτοι οι συγκεκριμενοι φαγωθηκανε να το κανουμε
ειχε παραπανω απωλειες
αρα πως ειναι δυνατον να μου λες οτι παταω πανω σε απωλειες αλλωνων οταν η φυλη που διελυσα ειχε παραπανω δεν το καταλαβαινω

και δεν τους διωξαμε μονοι τους φυγανε
 

DeletedUser26420

Και επαναλαμβανω γιατι μαλλον δεν θες να το καταλαβεις
οταν μαζευτηκαμε ολοι στη μια φυλη αυτη που διαλυσαμε επειδη αυτοι οι συγκεκριμενοι φαγωθηκανε να το κανουμε
ειχε παραπανω απωλειες
αρα πως ειναι δυνατον να μου λες οτι παταω πανω σε απωλειες αλλωνων οταν η φυλη που διελυσα ειχε παραπανω δεν το καταλαβαινω

και δεν τους διωξαμε μονοι τους φυγανε

Ναι δεν αντιλέγω πάνω σε αυτο...Αλλά πάνω σε αυτες τις απώλειες πατήσατε για να είστε πρώτοι τώρα..Θέλω να πω δεν αρχίσατε από το 0 στις απώλειες αυτο θέλω να πω...
 

DeletedUser

Ναι δεν αντιλέγω πάνω σε αυτο...Αλλά πάνω σε αυτες τις απώλειες πατήσατε για να είστε πρώτοι τώρα..Θέλω να πω δεν αρχίσατε από το 0 στις απώλειες αυτο θέλω να πω...

αιντε παλι τα ιδια
καλα νταξ κερδιζεις το βραβειο του iq ραδικιου για σημερα
εχεις το διανοητικο επιπεδο αμοιβαδας αστο να παει στα κομματια
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Οι πικραμενοι δε γιορταζουνε ποτε...

α ρε κοσμε θα σε θυμουνται για πανταααααααααααααα
βασαναααααα
 

DeletedUser26420

Οι πικραμενοι δε γιορταζουνε ποτε...

α ρε κοσμε θα σε θυμουνται για πανταααααααααααααα
βασαναααααα

Και για πες ποιοι είναι οι πικραμένοι? :Δ


ο καλύτερος κόσμος!

Έλα ρε νέκρωσε το φόρουμ :(
 

DeletedUser26113

βουβουζελες ρρεεεειι! :clap:

Βουβουζελες ρεεεε άντε! άσχετοι όλοι πήρατε το μισό κόσμο συμμάχους και βγαίνετε και λέτε ότι είστε οι καλύτεροι

όσο υπήρχαν οι βουβουζελες και η 20 στη μεσοί του κόσμου δεν μπορούσατε να πάτε πουθενά μόνο αυτό λέει πολλά!!!
 

DeletedUser

Βουβουζελες ρεεεε άντε! άσχετοι όλοι πήρατε το μισό κόσμο συμμάχους και βγαίνετε και λέτε ότι είστε οι καλύτεροι

όσο υπήρχαν οι βουβουζελες και η 20 στη μεσοί του κόσμου δεν μπορούσατε να πάτε πουθενά μόνο αυτό λέει πολλά!!!

Εεε ειδικέ...επειδή πολλά λες..ρώτα μια για την gow...κ αυτη τα είχε όλα κόκκινα...Για να ξέρουμε κ τι λέμε...Εσύ προ πρόσεχε...
 
Κορυφή