Στιγμές κόσμου 3

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

δε νοειται επιχειρηση που να περιλαμβανει 400 νουκ σε δεκα χωρια απο τις 60 ωρες!!!οπως ο ιδιος λεει δεν ηταν καν γεματα τα χωρια του και τα γεμισε για πλακα ειτε με δικα του ειτε με βοηθειες..απλα τσαμπα καψιμο νουκ ειναι και τσαμπα ODD για τον αμυνομενο οταν βαρας ενα πυρηνα δεκα χωριων και τπτ αλλο..

Θα συμφωνήσω ότι δεν νοείται "σοβαρή" επιχείρηση που κάνει κάτι τέτοιο...

όμως από τους αντιπάλους σου πόσο συχνά βλέπεις παρόμοιες "λανθασμένες" επιχειρήσεις???

ή μήπως όσοι ανέβασαν ODD το έκαναν ΣΥΝΟΛΙΚΑ ενάντια σε πολύ καλά οργανωμένες στην εντέλεια εχθρικές επιχειρήσεις...

το ένα δεν αναιρεί το άλλο, όπως και η πραγματικότητα δεν αυτοαναιρείται...

τα υπόλοιπα είπαμε "μπακλαβάς γωνιά"...

και μόνο η απόφαση κάποιος να "κάψει" 400+ νουκ πάνω σε 10 χωριά είναι λάθος...

και τα λάθη των αντιπάλων δίνουν κέρδος στην άλλη πλευρά...

τέλος δεν ήταν ξεκάρφωτη η επιχείρηση, δηαλαδή τα διπλανά χωριά δεν έμειναν ανέγγιχτα, απλά υπήρξε επικέντρωση σε αυτά, ενώ άλλα διπλανά (όχι του σακαφιάδες) χτυπήθηκαν εξίσου και με απώλειες...

(αν πάλι μπορούσε να υπάρξει counter που να αφαιρεί το ODD των pro που προέρχεται από νουμπάδες πολλοί θα τρίβαμε τα μάτια μας... :Ρ)
 

DeletedUser

...

χωρις να θελω να μειωσω τπτ ,απλα οσα λες αναιρουν το πρωτο ποστ που ειχες κανει <δείχνει καλή προετοιμαίσα και έγκαιρη αντιμετώπιση...>

αυτα φαινονται μονο μεσα απο σοβαρο και καλα οργανωμενο πλανο..
 

DeletedUser

είναι ικανή αλλά όχι αναγκαία συνθήκη...

μιά καλοστημένη επίθεση "κόβεται" από μία καλοστημένη άμυνα...

μία μεγάλη επίθεση "κακοστημένη" μπορεί να κοπεί είτε απο καλοστημένη άμυνα είτε από κακοστημένη...


επομένως δεν αναιρώ τίποτα από αυτά που είπα...

πολύ κουβέντα όμως για το τίποτα...
(χωρίς να καταλάβω μέχρι τώρα το πλήρες σκεπτικό σου φίλε μου...)
 

DeletedUser

Απορία

Καλησπερα σας.
Επαιζα τη περιοδο 08/09 φυλετικες κ συγκεκριμενα στο κ3.Φιλοι μου προτειναν να παιξουμε ξανα στο κ10,κ ετσι επεστραψα κ εγω..
Οταν επαιζα λοιπον στο κ3 θυμαμαι οτι κυριαρχος ηταν ο γνωστος 1α2α3α.Απο περιεργεια εψαξα να δω τι γινεται κ ειδα οτι δεν παιζει πια.Πραγμα απολυτα λογικο,γιατι αν επαιζε ακομα με την ιδια επιτυχια θα αρχιζα να πιστευω οτι ειναι ρομποτ κ οχι ανθρωπος.
Τελος παντων,εψαξα στο φορουμ να δω ποια ηταν η καταληξη του,αλλα δεν βρηκα τιποτα.
Αν δεν σας ειναι κοπος,μπορειτε να μου δωσετε μια εικονα του τι εγινε με αυτο το παλικαρι;
Η φυλη QQ γιατι δεν υπαρχει πια;
 

DeletedUser

Δεν ήταν παίκτης...

ήταν ιδέα!

(σόρρυ για το σπαμ... δεν είμαι αρμόδιος να απαντήσω...)
 

DeletedUser16058

Ναι ηταν στους QQ.. για μια περιοδο αν θημαμαι καλα σταμτησε να αναπτησεται λογο της προσοπικης του ζωης.. μετα αρχησαν να "διαλιονται" οι QQ επειδη πατησαν πολλοι παιχτες διαγραφη μαζι τους και αυτος...μεχρι εδω θημαμαι... ηξερα περισσοτερα αλλα τα ξεχασα :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Καλησπερα σας.
Επαιζα τη περιοδο 08/09 φυλετικες κ συγκεκριμενα στο κ3.Φιλοι μου προτειναν να παιξουμε ξανα στο κ10,κ ετσι επεστραψα κ εγω..
Οταν επαιζα λοιπον στο κ3 θυμαμαι οτι κυριαρχος ηταν ο γνωστος 1α2α3α.Απο περιεργεια εψαξα να δω τι γινεται κ ειδα οτι δεν παιζει πια.Πραγμα απολυτα λογικο,γιατι αν επαιζε ακομα με την ιδια επιτυχια θα αρχιζα να πιστευω οτι ειναι ρομποτ κ οχι ανθρωπος.
Τελος παντων,εψαξα στο φορουμ να δω ποια ηταν η καταληξη του,αλλα δεν βρηκα τιποτα.
Αν δεν σας ειναι κοπος,μπορειτε να μου δωσετε μια εικονα του τι εγινε με αυτο το παλικαρι;
Η φυλη QQ γιατι δεν υπαρχει πια;

Απλως βαρεθηκε να δεχεται καθε μερα 1000+ νουκες απο την φυλη τοτε MYR (7 ακαδημιες αν θυμαμαι καλα) και ΡΕΜ ( με τις 15 ακαδημιες), τωρα CYB.

δεν μπορουσαν να να του παρουν χωριο και πανηγυριζαν τρελα οταν επαιρναν 1 και 2 χωρια.

ηταν πραγματικα ο καλυτερος παικτης που περασε απο το ελληνικο tw αλλα δυστηχως η ευτυχως σταματησε εξαιτιας της προσωπικης του ζωης. Μολις σταματησε αυτος, ηταν και η αρχη της πτωσης της qq, της μονης φυλης που αντεξε χωρις συμμαχους, μονο εχθρους τοσο πολυ και κατα την γνωμη μου ειχε τις δυνατοτητες να κατακτησει και τον κοσμο.
 

DeletedUser14207

Απλως βαρεθηκε να δεχεται καθε μερα 1000+ νουκες απο την φυλη τοτε MYR (7 ακαδημιες αν θυμαμαι καλα) και ΡΕΜ ( με τις 15 ακαδημιες), τωρα CYB.

δεν μπορουσαν να να του παρουν χωριο και πανηγυριζαν τρελα οταν επαιρναν 1 και 2 χωρια.

ηταν πραγματικα ο καλυτερος παικτης που περασε απο το ελληνικο tw αλλα δυστηχως η ευτυχως σταματησε εξαιτιας της προσωπικης του ζωης. Μολις σταματησε αυτος, ηταν και η αρχη της πτωσης της qq, της μονης φυλης που αντεξε χωρις συμμαχους, μονο εχθρους τοσο πολυ και κατα την γνωμη μου ειχε τις δυνατοτητες να κατακτησει και τον κοσμο.

δεν τα θυμασαι καλα τα πραγματα και τα κανεις να φανταζουν μυθικα. Οταν του επαιρναν αυτα τα 1-2 χωρια ερχοντουσαν ακομα μπολικες αμυνες απο αλλες φυλες που ταχα ηταν εχθρικες. Δεν ειναι τυχαιο οτι καποιοι απο αυτους μετα μπηκαν στην ιδια την QQ που αργοτερα διαλυθηκε. Ημουν απο την αρχη του Κ3 μεχρι αρχες του 2010.
 

DeletedUser

κ εγω ημουν στους ΜΥR κ του ειχα παρει κανα δυο χωρια!!!

κ σε κατι αλλους QQ !!!

αλλα γινοταν πολυ μαχη οντως μεχρι που νικησαμε με τους CNB
 

DeletedUser

δεν τα θυμασαι καλα τα πραγματα και τα κανεις να φανταζουν μυθικα. Οταν του επαιρναν αυτα τα 1-2 χωρια ερχοντουσαν ακομα μπολικες αμυνες απο αλλες φυλες που ταχα ηταν εχθρικες. Δεν ειναι τυχαιο οτι καποιοι απο αυτους μετα μπηκαν στην ιδια την QQ που αργοτερα διαλυθηκε. Ημουν απο την αρχη του Κ3 μεχρι αρχες του 2010.

Εγω στην LaCamorra ημουν.. Μεταφερω το τι εκει μεσα και στο φορουμ. Απο εκει και περα δεν μπορω να ξερω κατι παραπανω που πιθανον να ξερεις και εσυ.
 
Κορυφή