Στιγμές κόσμου 8

  • Δημιουργός θέματος Giannisrat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17613

εδω ειναι προφανες πος κελαιδας διχως να ξερης :oops:

ευτηχος για μενα ποτε δεν ειχα χρονο για επιτηρησης αντιθετος με επιτιρουσανε απ την επητηρηση που ειχα θημαμε παρα πολη καλα που σου εστιλα το φαναρακι σε ενα χωριο σου και της υπολιπες σε προιν ασσους :rolf:

οταν η αληκη και ο ζαβο πολεμουσανε το 60% τον αμυνον της ελλας εκει ητανε

οι υπολιπες αμυνες ητανε σε πεδια απο προιν ασσους στο μετοπο

για τον αβεν
 

DeletedUser

fishbone μην γραφεις χωρις να ξερεις τι γίνεται....

το σκορ μου απεναντι σε αλλιν ηταν 150 - 0 περιπου και ρωτα τον κ χαρι να σου πει εαν ειναι αληθεια αυτα που λεω. δεκα χρονια να επαιζα ακομα χωριο δεν θα εχανα απο κανεναν σε αυτον τον κοσμο

παυλο ειχατε δημηουργησει ολοκληρη ακαδημια για να εχεται τα supports ρεεεεεε ολη η ελλας 3 την ελεγχατε 2 ατομα. δεν βοηθησατε ποτε αυτους που επρεπε γιατη ησαστε ΧΕΣΤΕΣ και ασχετοι με το game

:noob::noob::noob:
 

DeletedUser17613

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εχεις πλακα αβεν :)
 

DeletedUser17613

Ειχαμε συμγωνησει παυλο να μπει η Νοβλες στην Ελλας με μια προϋποθεση οτι ο χαρτης παραμενει κοκκινος. Εσυ εκλεισες με δικαιολογια "για να επικεντρωθουμε στην Αλλ ιν" ΣΕ με την Νυκες. Γιατι εφοσων ξεραμε οτι η Αλλ ιν τελειωσε? Ειμουνα εξαλος τοτε γιατι ειχα βγαλει πλαν για τον εαυτο μου να παρω τα χωρια που ειχα χασει στην κ55. Ωραια η Αλλ ιν διαλυθηκε, ξερεις για να κλεισει κοσμο χρειαζεσαι 75% χωριων σε μια μονο φυλη? Αρα την ΝΣ δεν επρεπε καποτε να χτυπησεις? Εσυ ομως δεν θελεις ενα καλοκαιρι με επιθεσεις.. Ουτε εσυ ουτε ο αντωνης, ενω ο κ.χαρης και οι υπολοιποι ηταν μεσα. Γιατι λοιπον αρνηθηκες την ιδια συμφωνια σου την οποια την εκανες, αλλα παραβιαστηκε απο την ΝΣ? Τι να σου πω... Αμα δεν ειχατε χρονο εσυ και ο αντωνης θα σας κραταγα επιτηρησεις και θα επερνα αρκετα χωρια, το ειπα κιολας στην συνομιλια μας στο σκυπε αυτο, εσυ ομως του κεφαλιου σου. Και το πλανο πανω μου το οποιο το φτιαξατε? Ελεος δλδ! Θελω να πω ομως ενα μπραβο στο γιωργο(ζαβο) ο οποιος ηταν(και θα παραμεινει) ως ο πιο επιτεθομενος παιχτες, ουσιαστηκα αυτος κραταει την επιθεση στην φυλη(τωρα και ο κ.χαρης). Αυτα απο μενα, δεν εχω τιποτα αλλο να συμπληρωσω.

Καλη συνεχεις κοσμε της ρουφιανιας και των πισωπλατων χτυπηματων



ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΑΡΘΟΥΡΕ ΔΕΝ ΧΤΙΠΑΩ ΠΙΣΟΠΛΑΤΑ ΠΕΔΙΑ ΤΑ ΟΠΙΑ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΟΙ Ν....Σ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΣΑΝ ΕΝΤΙΜΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΑΣ ΔΙΧΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΙΣΟΠΛΑΤΗ ΕΧΩ ΗΘΟΣ ΛΟΓΗΚΗ ΚΑΙ ΤΗΡΑΩ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΝΙΕΣ ΜΕΧΡΗ ΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΝΟΥΚΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣΑΝΕ ΟΙ ΤΖΙ ΜΠΙ ΓΙΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΙΝ ΙΤΑΝΕ ΑΝΕΝΤΙΜΟ ΝΑ ΧΤΙΠΙΣΟ ΤΟΥΣ ΝΟΥΚΣ ΕΦΟΣΟ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΙΝ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΔΙΑ ΔΕΝ ΙΤΑΝΕ ΣΤΟ ΜΕΤΟΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΥΚΣ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΟΠΟ ΕΙΧΑΝΕ ΦΙΛΙΕΣ ΜΕ ΑΦΤΟΥΣ ΕΤΣΗ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΠΙΤΕΘΟΜΕΝΟΥΣ ΠΕΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΖΑΒΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΑΝ ΕΠΙΤΕΘΟΜΕΝΗ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΗ ΜΟΝΟ Ο ΖΑΒΟΣ ΠΟΛΕΜΑΕΙ ΟΛΟΙ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΟΜΟΣ ΠΑΝΟ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΟΠΗΚΗ ΖΟΗ ΣΤΗΝ ΟΠΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΙΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΠ ΤΗΝ ΡΟΥΤΙΝΑ ΑΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΑΝΑΨΗΧΗΣ ΠΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΙΞΗΣ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ 3/4 ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝΕ? ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΑΝΙΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΗ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Η ΔΗΠΛΟΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΟΣΗ Ο Κ8 ΤΕΛΙΟΣΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΗΛΟΥΣ ΑΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΟΝ Κ8 ΟΙ ΦΗΛΟΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΧΟΡΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΕΧΩ ΣΥΝΑΨΗ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΙΑ ΣΙΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΕΧΝΙΔΙΟΥ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΦΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΗΔΗ ΜΗΝ ΜΙΣΑΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΝΤΕ ΦΗΛΟΥΣ ΠΕΡΑΣΤΕ ΟΜΟΡΦΑ

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΕΔΙΑ
 

DeletedUser17613

Γιατι παυλο δεν απαντας στις βασικες ερωτησεις? Εφοσων βαρατε τις μπαλες κοιτα που εινα ιστο χαρτη: πισω απο την ΝΣ η οποια εχει ΣΕ μαζι της.Κια για αν φτασεις εκει χρειαζετε ή παραπολλα επιθετικα και τρενα ή μεσω ΝΣ.... Επειτα για να κατακτησεις τον κοσμο χρειαζεσαι 70% των χωριων, Η γβυ θα σας τα δωσει τσαμπα? Και τωρα σκεψου....


ΟΙ ΜΠΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΗΔΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΕΔΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ ¨ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΗΝΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΚΛΗΣΗ ΔΙΟΤΗ ΕΧΘΡΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΗ ΕΠΗΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΧΘΡΟΥΣ ΘΑ ΤΡΟΜΕ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ
 

DeletedUser19040

εγω με τν σειρα μου να δοσω τα συγχαριτηρια μου στο φιλαρακι μου τον παυλο που κατεχει τν πρωτια.και θελω να πω και ενα τεραστιο μπραβο και στον γιωργαρα (ζαβο ζαβο) για μενα μακραν το καλυτερο κανονι του κ8 επιθετικα του βγαζω το καπελο πραγματικα...!αυτα απο εμενα καλη συνεχεια στο εργο σας παιδες...!:clap::clap::clap:
 

DeletedUser

εγω με τν σειρα μου να δοσω τα συγχαριτηρια μου στο φιλαρακι μου τον παυλο που κατεχει τν πρωτια.και θελω να πω και ενα τεραστιο μπραβο και στον γιωργαρα (ζαβο ζαβο) για μενα μακραν το καλυτερο κανονι του κ8 επιθετικα του βγαζω το καπελο πραγματικα...!αυτα απο εμενα καλη συνεχεια στο εργο σας παιδες...!:clap::clap::clap:

Τι ειναι ο Zavo ???

Kανονι ???

Ναι του 1821 μπορει..Σκουριασμενο :D: :axe:

Στους κινηματογραφους απο Σεπτεβριο ----------------------------> ΤΟ ΦΑΛΑΚΡΟ ΚΑΝΟΝΙ ΤΟΥ Κ8
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

:ban::ban::ban::grrr::grrr:δεν το γλιτονο το βαν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαρουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ουστττττττττττ
 

DeletedUser

χαχαχαχαχαχαχαχαχα το παλεβουμε αρθουρε αλλα εχουμε και δουλιες με φουντες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :doh:
 

DeletedUser

Mωρε κλειστος ειναι...Απλα μειναμε μεσα και δεν μπορουμε να βγουμε...:doh:
 

DeletedUser26916

Ενα εχω να πω .. (2.boys ... τωρα apoel10)

Η μονοι καλοι παιχτες του κ8 ειναι ο JGALAN και ο stathis1967 μαγκες μου !

A και τωρα N..S να δουμε τι θα γινει ξανα ξεκηνα ο κοσμος ! δεν θα ειναι οσο ευκολα ειχατε τις Μπαλες !

Υ.Γ (προς ΕΛΛΑΣ σοβαρευτητε λιγοοο σας εχουν βαλει τα γυαλια οι To.Fm (ειναι ποιο σοβαροι φυλη απο σας :grrr: !)
 

DeletedUser

Παιδιά μπορεί να μας πει κάποιος πως εξελίσεται ο κόσμος 8 !!

Ποιος εχει πόλεμο με ποιόν ? ή τα πράγματα παραμένουν ιδια !
 

DeletedUser18032

Καλησπερα ...

Καλησπερα σε όλους στον 8,
ναι θα ηθελα και εγώ να μάθω πως πανε τα πράγματα στον 8.
Να είστε όλοι καλά...
Νίκος
 

DeletedUser22273

ολα πανε πολυ καλα...ξεκινησε πολεμος GBU ΜΕ ZORO...
 

DeletedUser

μπορει καποιος περιληπτικα να γραψει την ιστορια του κ8,χρονικα απο τοτε που οι nobles εγιναν nukes(αν 8υμαμαι καλα,εχει περασει και καιρος)??
σαν παλιο μελος της οικογενειας ελλας και εγω να τους συγχαρω ολους για την καλη πορεια..
 

DeletedUser

με καποιους ενωθηκαν αλλα δεν 8υμαμαι ποιοι ηταν..:oops:
 
Κορυφή