Στιγμές κόσμου 8

  • Δημιουργός θέματος Giannisrat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15665

Aν και δεν υπαρχει καταγραφη για τετοιο γεγονος η NUKES ειναι η πρωτη φυλη που ξεπερναει τα 2κ;)
 

DeletedUser9457

τα ξεχάσαμε αυτά παιδιά.
ο ==P.K.== τα έχει περάσει εδώ k αρκετό καιρό

Απώλειες (επίθεση)
500k: 1) ==P.K.==
500k: 2) alexisge
 

DeletedUser6122

Απώλειες φυλών στην άμυνα,μέχρι τα 2 εκατομμύρια την πρωτιά την είχε πάντα η Nobles.
 

DeletedUser17613

1 CAMING FOR YOU EΛΛΑΣ 10.491.678 1000 10492 ΤΟ πρωτο 1000 του κ8 :clap:
 

DeletedUser

καλή φάση. πάντως μπράβο που έχεις το θράσος και υπερηφανεύεσαι για αυτό.
 

DeletedUser

οχι σπαμινκ χαλανε το ποστ παρακαλω :cop:

ε? που το ειδες το σπαμ? εισαι μελος στο admin team και σχολιαζεις τα post μου?

παντως πρεπει να εισαι ο πρωτος που κατακτα τοσα χωρια με τέτοιο skill.....

:noob:
 

DeletedUser17613

AVENGER εδω κρηφτηκες παληκαρι μου χαχχααχαχαχαχαχαχαχα

τελος συζητησης μου αρκη που ανακαληψα πιος εισαι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

κρύφτηκα? τι θες να πεις?

τρελή ανακάλυψη που βρήκες ποιος είμαι ( το λέει απο κάτω :grrr: )

αλήθεια παίζεις ακόμα με 20 επιτηρήσεις προς όφελός σου η αποφάσισες να βοηθήσεις και την φυλή σου?

νουμπλαρε και κανα χωριό εκτός της φυλής σου!!!!

αν θες βοήθεια για το πως μπαίνουν τα σκριπτ στην μπάρα εδώ είμαι!!!!!
 

DeletedUser17613

εφτυχος αρθουρακο μου ειναι και τα στατς οπου μπορης να κηταξης και να μετρισης ποσα πηρα απο εχθρους ανω των 500 τα εσσοτερικα νομπλαρισματα ολοι ανεξερετος τα κανουνε αναγγαστικα πολλες φορες δεν πηρα ουτε μησο καπιες αλλες φορες πηρα αρκετα ολα ειναι στα στατς

για σου αβεν :D
 

DeletedUser

το μόνο άσχημο ειναι οτι υπήρχαν άτομα που άξιζαν ( ζαβο ζαβο - αλικη - κλοκιας ) που έτρωγαν ξύλο απο όλων τον σερβερ τα πήγαιναν παρα πολυ καλα με ελάχιστες βοήθειες την στιγμή που αυτος... ( :noob: ) έλεγχε μαζι με αλλον εναν ( δεν ειναι δύσκολο να τον βρείτε ) λογαριασμούς με παςς και σιττινγκ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ακαδημίας της τοτε ελλας και αντάλλαζαν αμυνες μεταξύ τους...

το οτι υπερηφανεύεσαι υστερα απο αυτο το πραγμα και απο τα νουμπλαρησματα που εχεις κανει ( ελεος δώσε τπτ και στους αλλους ) απλα δείχνει πολλα.......

:grrr:
 

DeletedUser

ελεος

δυστυχως φιλε μου παικτες σαν τον Παυλο λιγοι υπαρχουνε...ειχα την τυχη ευτυχως να γνωρισω καποιους σαν και αυτον...ειτε μεσα στην Nukes ειτε μεσα στην ELLAS που εκατσα λιγο καιρο για να χτυπησω τους ALL-IN...αν δεν κανω λαθος εσυ αγαπητε Avengerk δεν εισαι που πατησες διαγραφη μολις σε πλησιασε η ALL-IN?εσυ δεν εισαι που εφτασες στην κορυφη για ενα μικρο διαστημα παιρνοντας βαρβαρα 1500 ποντων?

τωρα με ποιο δικαιωμα κρινεις εσυ το skill του παυλου?δεν ειναι λιγο παραλογο??δες λιγο τον χαρτη,δες που ειναι ο καθε παικτης,δες λιγο στατιστικα και μετα θα καταλαβεις τον λογο που εχασε η ALL-IN την 44...μια φυλη την οποια εσυ φοβηθηκες να αντιμετωπισεις και πατησες διαγραφη αμα θυμαμα καλα(δεν θυμαμαι στα σιγουρα αμα πατησες διαγραφη)...παντως οτι και να ητανε σχεδον ολοι οι ASSOI δεν ειχατε καλο τελος γιατι απο την αρχη δεν ειχατε κανει κανενα πολεμο και ησασταν ολοι βαρβαροφαγοι...οποτε νομιζω οτι πρεπει να βουτηξουμε καλα το την γλωσσα μας μεσα στο μυαλο μας πριν να μιλησουμε...

και για να μην λετε οτι κρυβομαι ειμαι ο παλιος χρηστης του a8i123
 
Κορυφή