Στιγμές Κόσμου 6

  • Δημιουργός θέματος Raint
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

δες κάτι άποψης που ακούμε εδώ μέσα..
το odd δεν λέει πολλά..
άλλος λέει η πόντοι δεν λένε πολλά...
άλλος λέει το ποσα χωρια έχεις δεν λέει k πολλά...

σε λίγο θα μας πείτε οποιος έχει ένα χωριο με 100 πόντους k 0 odd είναι ο καλύτερος..

γενικά σε αυτό το game επειδή το 99% είναι noobs μπορεί να ακούσεις το οτιδήποτε

αγαπητη χριστινα,ποσο καιρο παιζεις το παιχνιδι?
 

DeletedUser6838

Το ODD δείχνει απλά το πόσο συχνά δέχεται επίθεση ο παίκτης,και ο πιο άσχετος μπορεί να στακαριστεί επ' αορίστου.

αγαπητη χριστινα,ποσο καιρο παιζεις το παιχνιδι?

Αυτή την απορία την έχω και εγώ...
 

DeletedUser

ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΠΕΧΤΟΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΕΙΡΑΤΕ ΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.... ΜΙΛΑΤΕ ΜΙΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΤΣΕΚΟΥΡΑΚΙ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.... ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΟΣ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ....


Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΟΠΩΣ ΡΩΤΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.... ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ.... ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΣΗΝΕΧΙΑ




ΑΑΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ODD ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΠΤ... ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΑΜΗΝΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΤΟΥΣ ( ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΟΛΛΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΙΟΙ ΕΙΝΑΙ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

QUOTE=xristina1986cy;115375]

το υπολοιπο ενα απο τα εκατο εισαι εσυ?? χαχαχαχαχαχα

αμα το 99% των 30κ παικτών είναι νοομπαδες τότε υπολόγισε πόσοι παίχτες είναι το 1% και νομίζω οτι κάτι βγαίνει...στο δημοτικό τα μαθαίνεις αυτα.
 

DeletedUser

Νουμπάς η ζουμπάς ?

Δεν την κατεχω την Νεογκρηκλισκήν και καποιοι όροι μου φαντάζουν ξένοι με τα πατροπαράδοτα ήθη και έθιμα. Το παιγνιον το εγνωρισα εννιαμισι εβδομαδες πριν και συμφωνα με τα προαναφερόμενα και όσα δήλωσαν 29 κατασκευασταί μπρόουζερ γκειμς απο Νήσους Τουβαλού έως και Σποράδες Νήσους είμαι νουμπάς ..

Αυτοι κατι θα ξερουν .. Εχω ομως ενα κουσουρι όταν παω να αρχίσω κατι προσπαθώ να το μάθω και σπαω @@ συνεχεια ρωτώντας η ψαχνοντας .. Καποιοι απαντουν στις αποριες μου, καποιοι άλλοι εις άλλα παίγνια (τράβιαν) μου είπαν καποια κολπακια η μεθόδους εννιάμισι μηνες αργότερα αφου φοβοτανε μην τους κλεψω την ιδέα και παω να βγαλω κανενα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας

Τεσπα, νουμπάς καλύτερα, παρά ζουμπάς σε όλα .. Απο το ύψος ως το πνευματικόν εύρος .. Τα τσεκουρακια χανονται μα οι αξίες μενουν


PJ , Μέγας Διπλωματης και Βεζύρης ανευ πανερίου εκ της Φυλής P.S ορμόμενος
 

DeletedUser6757

Δεν την κατεχω την Νεογκρηκλισκήν και καποιοι όροι μου φαντάζουν ξένοι με τα πατροπαράδοτα ήθη και έθιμα. Το παιγνιον το εγνωρισα εννιαμισι εβδομαδες πριν και συμφωνα με τα προαναφερόμενα και όσα δήλωσαν 29 κατασκευασταί μπρόουζερ γκειμς απο Νήσους Τουβαλού έως και Σποράδες Νήσους είμαι νουμπάς ..

Αυτοι κατι θα ξερουν .. Εχω ομως ενα κουσουρι όταν παω να αρχίσω κατι προσπαθώ να το μάθω και σπαω @@ συνεχεια ρωτώντας η ψαχνοντας ..
Καποιοι απαντουν στις αποριες μου, καποιοι άλλοι εις άλλα παίγνια (τράβιαν) μου είπαν καποια κολπακια η μεθόδους εννιάμισι μηνες αργότερα αφου φοβοτανε μην τους κλεψω την ιδέα και παω να βγαλω κανενα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας

Τεσπα, νουμπάς καλύτερα, παρά ζουμπάς σε όλα .. Απο το ύψος ως το πνευματικόν εύρος .. Τα τσεκουρακια χανονται μα οι αξίες μενουν


PJ , Μέγας Διπλωματης και Βεζύρης ανευ πανερίου εκ της Φυλής P.S ορμόμενος



φιλε εισαι θεος..ζω και αναπνεω για τα σχολια σου..χαχα..εσυ εισαι ταλεντο ρε φιλε στο λεγειν
 

DeletedUser16738

χεχε

χεχε! ρε εγω εχω 55 χωρια και ειμαι αφυλος(=δεν εχω φυλη) με διωξαν για ενα λογο που δεν ξερω.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Καλησπέρα σε όλους....
Παίζω κ6.... είμαι στην μέση του χάρτη εδω και κάτι μήνες...με ένα χωριό 10.000 ποντον ;)
 

DeletedUser

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΙΣ 9:00 ΝΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.
 

DeletedUser

Επίσης, πρέπει να δηλώσουμε και το μεγαλύτερο comeback σε φυλές, και αυτή είναι σαφέστατα η επιστροφή της W.W.W. στην 50η θέση...
 

DeletedUser

οι τουρκ λογικο ειναι να ειναι προτοι στισ ΑΠΟΛΙΕΣ ΑΜΥΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ6 ΕΧ8ΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ
 

DeletedUser

Παιδιά γιατί η SoN διαλύθηκε αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα.
 

DeletedUser

Οταν ειχε ανοιξει ο κ6 ηταν πρωτη ή δευτερη καπου εκει.
 

DeletedUser

ενημερωση

14-04-09, 20:14
Raint
Speed Team Member

Εγγραφή: 11-09-2008
Μηνύματα: 867
Raint
Προεπιλογή Στιγμές Κόσμου 6
Οχι spam.Μόνο updates και σχολια.


100111.jpg

100111.jpg

100111h.jpg

100111y.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

100111u.jpg

100111.jpg




μην γραψει καποιος τπτα εκτος θεματος τον εσφαξα, updates και σχολια...
 

DeletedUser

Βαλτε ενα θεμα ανδραγαθηματα ΓΚΕΤΤΟ και ποσταρετε οτι θελετε μεσα...Εδω γτ να μιλαμε μονο για εσας??
 
Κορυφή