πιιιιιισσσσσσσσσσοοοοοοοο ο (όταν οι admin σπαμμάρουν...)

  • Δημιουργός θέματος anonimous 4
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser77

Μερικές φορές αναρωτιέμαι που θα πάει αυτό το φόρουμ, όταν ο Co-comas κάνει μπανάνα με τον Support leader και ένας Mod τους κοιτάει και κατεβάζει το φερμουάρ του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Σήμερα, 23:15

10 λεπτά βλακείας είναι... θα περάσουν, υπομονή αδέρφια!

έχεις ξεπεράσει τα 10' εδώ και 5'

έλα από την καλύβα μου να κάνουμε σαμπάνια και άσε τη μπανάνα για τον exotic
 

DeletedUser

Μερικές φορές αναρωτιέμαι που θα πάει αυτό το φόρουμ, όταν ο Cocomas κάνει μπανάνα με τον Support leader και ένας Mod τους κοιτάει και σηκώνει το φερμουάρ

Δεν το σηκώνει το φερμουάρ... το κατεβάζει!!! :p:p:p
 

DeletedUser

Ειρηνη δεν θα μου φας τον cocoma!! Μονο μαζι μου θα κανει μπανανες, σαμπανιες και ολα τα σχετικα!!

Foxako με τετοιο team το φορουμ πεταει!!! (Αν ο mod, αντι να σηκωνετε το φερμουαρ το κατεβαζε θα ειχαμε προβλημα :Ρ)
 

DeletedUser

Ειρηνη δεν θα μου φας τον cocoma!! Μονο μαζι μου θα κανει μπανανες, σαμπανιες και ολα τα σχετικα!!

Foxako με τετοιο team το φορουμ πεταει!!! (Αν ο mod, αντι να σηκωνετε το φερμουαρ το κατεβαζε θα ειχαμε προβλημα :Ρ)

Δες... από πάνω σου τι κάνει ο Mod!!!

Φέρνω τα ποτήρια για τη σαμπάνα... πάγο έχουμε;
 

DeletedUser6091

σκιστεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

όλο το team σφάζεται στα πόδια μου!

πειράζει που είμαι και μεγάλη φίρμα? ε? πειράζει?
 

DeletedUser

Πάγο στην σαμπάνια;; Από πότε;; Είναι σαν να μ λες οτι βαζεις παγο στην μπυρα!!

ΥΓ: This forum requires that you wait 180 seconds between posts. Please try again in 19 seconds.
(Θα το σκισωωωωωω, μια φορα ειπα ο δολιος να σπαμαρω!!!)
 

DeletedUser18454

από ότι βλέπω το θέμα είναι ανοιχτό καθώς και βλέπω μόνο οι F.Mod και οι Admins σπαμμαρουν...μάλλον τους έχετε κολλήσει τους άλλους και βλέπουν τα μηνύματα σας :D

πάντως mad18 θυμάμαι που είχες πει ότι ειστε οι καλύτεροι σπαμμερς εάν θέλετε...;)...το κάνατε τότε αλλά το κάνατε και τώρα :cool:
 

DeletedUser

Πάγο στην σαμπάνια;; Από πότε;; Είναι σαν να μ λες οτι βαζεις παγο στην μπυρα!!

ΥΓ: This forum requires that you wait 180 seconds between posts. Please try again in 19 seconds.
(Θα το σκισωωωωωω, μια φορα ειπα ο δολιος να σπαμαρω!!!)

και μου θες να κάνεις και σαμπάνια με τον co-coma...

τη σαμπάνια βάζουν στον πάγο, όχι τον πάγο στη σαμπάνια!!!

co-κώμα θα το κάνουμε...:p
 

DeletedUser

Έλα πάμε να ανέβουμε λίγο ακόμα:

http://www.youtube.com/watch?v=_cRHPS37-Hk

@ιμμορταλ: Σας έχουμε χαλαρά ;)

και μου θες να κάνεις και σαμπάνια με τον co-coma...

τη σαμπάνια βάζουν στον πάγο, όχι τον πάγο στη σαμπάνια!!!

co-κώμα θα το κάνουμε...:p


Έτσι όπως το είπες ρε Φώτη ακούστηκε σαν να βάλεις πάγο στην σαμπάνια!

---
ΥΓ This forum requires that you wait 180 seconds between posts. Please try again in 37 seconds.
Dimme φτιαξτο επιτελους!!!!!!!!
 

DeletedUser

Σε πολλά γλέντια ήρθατε σήμερα! Εξαιρετικές ευκαιρίες για spam.../ Άντε να ανέβετε κι άλλο, να βλέπουμε και χαρά σε αυτό το φόρουμ το δύσμοιρο...λέμε τώρα... :p

Από ότι βλέπω παίζουν και σαμπάνιες και μπανάνες... χαμός στο ίσωμα.!:p:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οι καλύτεροι σπαμερς ήταν ανέκαθεν οι admins. Η διαφορά με τους χρήστες είναι ότι ξέρουν που και πότε να σπαμαρουν και ποτε δεν καταστρεφουν σημαντικά θέματα
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Σε πολλά γλέντια ήρθατε σήμερα! Εξαιρετικές ευκαιρίες για spam.../ Άντε να ανέβετε κι άλλο, να βλέπουμε και χαρά σε αυτό το φόρουμ το δύσμοιρο...λέμε τώρα... :p

Από ότι βλέπω παίζουν και σαμπάνιες και μπανάνες... χαμός στο ίσωμα.!:p:rolleyes:

ναι... τώρα είναι ευκαιρία, μετά τις 12 ξεκινάνε τα μπανανα-ρίσματα σε όποιον σπαμάρει... :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή