Aριστοκράτες με πακέτα...

  • Δημιουργός θέματος Giannisrat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

αριθμος_αριστοκρατων=αριθμ ος_ακαδημιών-αριθμός_κατεκτημένων_χωριώ ν-αριθμός_υπαρχόντων-αριθμός_εκπαιδευόμενων.

Aυτο που μου θα με τρελλανει εις τον επτά είναι η απλότης του .. Με τον απλόν μαθαηματικόν τύπον : Ψ = Α - Ω

όπου


Α = (Β-Γ) χ (Δ - Ε) χ (Ζ + Η)

και

Ω = (Ι + 2Κ) Χ (Λ - Μ)


και

Ψ = αριθμός αριστοκρατών
Β = αριθμός Ακαδημιών
Γ = πρωταθλήματα της Πενιαρόλ
Δ = αριθμός κατεκτημένων χωργιών
Ε = αριθμός ποστ στο φόρουμ
Ζ = αριθμός υπαρχόντων χωργιών
Η = τιμη αμολυβδης βενζίνης στο πρατηριο του Γιακουμή στη Λέρον
Ι = βάρος παιχτου νηστικού στις 08.00 το πρωι
Κ = αριθμός θηλλυκου γενους παιχτών στον 07
Λ = οντου ντου ποιντς της TAFBAR στον κόσμον έξι
Μ = αριθμός πατσατζίδικων στο Βαρδάρη

Γι αυτο γουσταρω τον επτά , δια την απλότητά του
 

DeletedUser

Aυτο που μου θα με τρελλανει εις τον επτά είναι η απλότης του .. Με τον απλόν μαθαηματικόν τύπον : Ψ = Α - Ω

όπου


Α = (Β-Γ) χ (Δ - Ε) χ (Ζ + Η)

και

Ω = (Ι + 2Κ) Χ (Λ - Μ)


και

Ψ = αριθμός αριστοκρατών
Β = αριθμός Ακαδημιών
Γ = πρωταθλήματα της Πενιαρόλ
Δ = αριθμός κατεκτημένων χωργιών
Ε = αριθμός ποστ στο φόρουμ
Ζ = αριθμός υπαρχόντων χωργιών
Η = τιμη αμολυβδης βενζίνης στο πρατηριο του Γιακουμή στη Λέρον
Ι = βάρος παιχτου νηστικού στις 08.00 το πρωι
Κ = αριθμός θηλλυκου γενους παιχτών στον 07
Λ = οντου ντου ποιντς της TAFBAR στον κόσμον έξι
Μ = αριθμός πατσατζίδικων στο Βαρδάρη

Γι αυτο γουσταρω τον επτά , δια την απλότητά του



και εγω γουσταρω τον 7 γιατι εχει φορουμ και γραφεις........
εχω λιωσει......:p:p:p
 

DeletedUser

Aυτο που μου θα με τρελλανει εις τον επτά είναι η απλότης του .. Με τον απλόν μαθαηματικόν τύπον : Ψ = Α - Ω

όπου


Α = (Β-Γ) χ (Δ - Ε) χ (Ζ + Η)

και

Ω = (Ι + 2Κ) Χ (Λ - Μ)


και

Ψ = αριθμός αριστοκρατών
Β = αριθμός Ακαδημιών
Γ = πρωταθλήματα της Πενιαρόλ
Δ = αριθμός κατεκτημένων χωργιών
Ε = αριθμός ποστ στο φόρουμ
Ζ = αριθμός υπαρχόντων χωργιών
Η = τιμη αμολυβδης βενζίνης στο πρατηριο του Γιακουμή στη Λέρον
Ι = βάρος παιχτου νηστικού στις 08.00 το πρωι
Κ = αριθμός θηλλυκου γενους παιχτών στον 07
Λ = οντου ντου ποιντς της TAFBAR στον κόσμον έξι
Μ = αριθμός πατσατζίδικων στο Βαρδάρη

Γι αυτο γουσταρω τον επτά , δια την απλότητά του

εχω μια ερωτηση μονο...ποση ωρα σου πηρε να το σκεφτεις ολο αυτο???
 

DeletedUser15807

Μ = αριθμός πατσατζίδικων στο Βαρδάρη

Δυστυχώς η εξίσωση δεν βγάζει αποτέλεσμα γιατι το Μ τείνει στο άπειρο αγαπητέ συνάδερφε!
Επίσης υπάρχει και το θεώρημα του Μπορδέλιου οπου το Μ δεν ισούτε με τον αρθιμό τον πατσατζίδικων στον Βαρδάρη αλλα με... ;)
 

DeletedUser

Aυτο που μου θα με τρελλανει εις τον επτά είναι η απλότης του .. Με τον απλόν μαθαηματικόν τύπον : Ψ = Α - Ω

όπου


Α = (Β-Γ) χ (Δ - Ε) χ (Ζ + Η)

και

Ω = (Ι + 2Κ) Χ (Λ - Μ)


και

Ψ = αριθμός αριστοκρατών
Β = αριθμός Ακαδημιών
Γ = πρωταθλήματα της Πενιαρόλ
Δ = αριθμός κατεκτημένων χωργιών
Ε = αριθμός ποστ στο φόρουμ
Ζ = αριθμός υπαρχόντων χωργιών
Η = τιμη αμολυβδης βενζίνης στο πρατηριο του Γιακουμή στη Λέρον
Ι = βάρος παιχτου νηστικού στις 08.00 το πρωι
Κ = αριθμός θηλλυκου γενους παιχτών στον 07
Λ = οντου ντου ποιντς της TAFBAR στον κόσμον έξι
Μ = αριθμός πατσατζίδικων στο Βαρδάρη

Γι αυτο γουσταρω τον επτά , δια την απλότητά του

LooooL πωωωωωωωωωωωωωωω δεν την παλεύεις ρεεεεεεε! γαμάτος! έχω λιώσει xD
 

DeletedUser

για ποσο κερο πρεπει να μινει ενασ πεχτισ ανενεργοσ για να γινει εγκαταλελιμενο?
 

DeletedUser

για ποσο κερο πρεπει να μινει ενασ πεχτισ ανενεργοσ για να γινει εγκαταλελιμενο?

Oι μοδερατορες ξερουσιν .. Παντως κατα αποκλειστικας εκ Βορειου Γερμανιας ερχομενες πληροφορίας, θα εβγει οσονουπω Κόσμος Χαι Χαι Σπηντ, για τσιγαρα θα πεταγεσαι στο περίφτερον απεναντι και ετσι και εχεις σβησει το Πι Σιον, τα στρατα σου θα κυνηγαν το εναν το άλλον στα καλδεριμια του χωργιου σου .. Θα συμπεριφερονται Βαρβαρικώς, και ετσι και το σβησεις δευτερην φοραν το Πισιον τα στρατα θα κρυβονται εις την παρακειμενην πρασινάδαν και το χωρίον θα περνει βασανιστικα ενα ποντικοκουραδί χρωματισμόν

Θα γινεται Βαρβαρον εν ολίγοις
 

DeletedUser

Oι μοδερατορες ξερουσιν .. Παντως κατα αποκλειστικας εκ Βορειου Γερμανιας ερχομενες πληροφορίας, θα εβγει οσονουπω Κόσμος Χαι Χαι Σπηντ, για τσιγαρα θα πεταγεσαι στο περίφτερον απεναντι και ετσι και εχεις σβησει το Πι Σιον, τα στρατα σου θα κυνηγαν το εναν το άλλον στα καλδεριμια του χωργιου σου .. Θα συμπεριφερονται Βαρβαρικώς, και ετσι και το σβησεις δευτερην φοραν το Πισιον τα στρατα θα κρυβονται εις την παρακειμενην πρασινάδαν και το χωρίον θα περνει βασανιστικα ενα ποντικοκουραδί χρωματισμόν

Θα γινεται Βαρβαρον εν ολίγοις

ΕΛΕΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!ΑΧΧΑΧΑΧΑ

+1
 

DeletedUser

Κάτι που μου προέκυψε σήμερα... έφτιαξα 3 πακέτα και βάζω να γίνει ο τρίτος αριστοκράτης και ξαφνικά μου κατέβηκε η ιδέα να τον ακυρώσω για να τον κάνω σε ένα άλλο χωρίο με ακαδημεία... αλλα αντι για 3 πακέτα μου επιστράφηκαν μόνο τα 2... καθαρή κλοπή!!!!!!!!!!!!! Δεν ξέρω αν έτσι είναι σχεδιασμένο το παιχνίδι ή είναι κάποιο λάθος αλλά την πατησα... πήγε τζάμπα ένα πακέτο πόροι!!!

Ας πεί κάποιος απο τους admins γιατι έγινε αυτό και άν σωστά έγινε. Σημείωση ότι με τα νομίσματα κάτι τέτοιο δέν γινόταν!
 

DeletedUser6838

Ας πρόσεχες τη σημείωση που έλεγε επιστροφή:2 πακέτα.Κανονικά πάντως το λέει.
 

DeletedUser

ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΟΠΟΥ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ (ΠΑΚΕΤΟ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ)

1. ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΣΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ LVL ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

2. ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΝΕΟ ΑΡΙΣΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥ ΠΟΥ ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ), ΟΣΑ Ο ΑΥΞΩΝ ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΟΥ. ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΥΟ ΚΟΚ. ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΙΚΟΣΤΟ ΑΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΠΟΡΟΥΣ ΕΙΚΟΣΙ ΠΑΚΕΤΩΝ.

3. ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ, ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ, ΑΝ ΚΟΨΕΙΣ ΤΡΕΝΑΚΙ ΣΕ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Π.Χ. 20 ΧΩΡΙΑ, ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΣΕ ΠΟΡΟΥΣ 20+21+22+23=86 ΠΑΚΕΤΑ, ΔΗΛΑΔΗ
2.408.000 ΞΥΛΟ, 2.580.000 ΠΗΛΟ, 2.150.000 ΣΙΔΕΡΟ ;
 

DeletedUser

Όχι.

Αν χάσεις άριστο ενώ επιτίθεσαι, μπορείς να τον βγάλεις πολύ φτηνά, στο ίδιο χωριό από όπου ξεκίνησε. Bonus και καλά...

Αν χάσεις άριστο, αμυνόμενος, ή διπλονομπλάρεις ή χάσεις χωριό, χάνεις και τα πακέτα.

Γι' αυτό θέλει πολύ προσοχή που τους βγάζεις.
 

DeletedUser

ΟΚ, ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΕΧΕΙΣ 20 ΧΩΡΙΑ, ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 20 ΠΑΚΕΤΑ ΣΥΝΟΛΟ. ΧΑΝΕΙΣ 5 ΧΩΡΙΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ. Ο ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 15 ΠΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ 21, ΣΩΣΤΑ;
 
Κορυφή